Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Айфон 6 замiна скла окремо вiд монiтору - Отзыв о Сервисный центр Ай-Яй-Яй


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 407

Рейтинг: 3.4, всего отзывов 46

https://www.otzyvua.net/servisniy-tsentr-ay-yay-yay Киев, ул. Басейная, 10
От Ганна Львiвська, опубликован 25 июля, 2016 годНаписать отзыв
Ганна Львiвська 25 июля, 2016 год Хочу щиро подякувати працівникам салону Ай-Яй-Яй за швидкий і якісний ремонт мого айфону 6. Купуючи свіженьку модель американського телефона, я навіть не думала, з якими проблемами мені доведеться зіткнутись в майбутньому. У мене сталась доволі типова ситуація - телефон упав і з'явились тріщини на екранному склі. Я була дуже рада, що не постраждав сам дисплей і всі пошкодження зосередились лише на зовнішній захисній оболонці, але раділа я лише до моменту звернення в найближчий ремонтний центр.

Виявилось, що поміняти скло окремо от всього блоку дуже тяжко і більшість салонів за це не береться. А коли мені назвали вартість ремонту з повною заміною, я зрозуміла, що легше буде купити новий смартфон, та й не було в мене на той момент такої суми в вільному користуванні. І подібне рішення пропонували мені в усіх сервісах, в які я зверталась після цього.

Можу відверто сказати, що мені пощастило - я працюю неподалік метро Університет, де розміщено одне з відділень Ай-Яй-Яй. Практично втративши надію, я вирішила зайти туди і спитати, скільки коштуватиме заміна екрану у них. А виявилось, що хлопці можуть переставити лише пошкоджене скло, зекономивши мені кілька тисяч гривень. Я була в шоці, що лише цей салон взявся за подібну процедуру і дуже рада, що відважилася тоді зайти в Ай-Яй-Яй. Відтепер, я - ваша найпалкіша клієнтка, і я буду рекомендувати майстерню всім своїм знайомим. Дякую вам за врятований айфон!
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Сервисный центр Ай-Яй-Яй

Сервисный центр Ай-Яй-Яй

Сервисные центры

Сервисный центр Greentex service

Рейтинг: 5
1 отзыв
Сервисный центр Apple service

Рейтинг: 5
1 отзыв
Сервисный центр TonFix

Рейтинг: 5
2 отзыва
Компания Vamark

Рейтинг: 5
3 отзыва
iMobi сервисный цент Apple

Рейтинг: 5
4 отзыва
Компания ВТ-Компани

Рейтинг: 5
1 отзыв
Сервисный центр i7phone

Рейтинг: 5
6 отзывов
Сервисный центр "Tablet-Repair"

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться