Sdm house

Опубликовано 6 мая, 2020 год
5.0
5 отзывов / 783 просмотра
Sdm house
Мы строим дома из Sip панелей на 100 лет, у нас большой опыт. Строим как для себя, и для нас важно чтобы дом радовал своей надежностью и теплом. Используем только качественные европейские материалы, но цены приятные!

Дуже приємні працівники!! Професіонали

Вікторія Миколаївна Вікторія Миколаївна 6 июня, 2020 год
Хочу поділитися з усіма хто зважився і ще в роздумах про будівництво таких чудо будинків !!! Ми з чоловіком довгі роки мріяли про власний заміський будинок! І ось! Час прийшов! Вибирали компанію з ким почати будівництво! Спочатку вибрали іншу компанію! Але потім вийшли на Sdm house !

Такі чудові хлопці! Дмитро! Микола! Довелось працювати з ними двома! Дуже доброзичливі! Чуйні! Дмитро був нашим менеджером і вів будівництво до кінця! Допомагав нам у всьому! І словом і ділом! Бригада яка нам дісталася просто супер! Все якісно, ​​швидко! Будинок поставили всього за тиждень! Ми просто щасливі! Величезне Вам дякую всім !!!!! хороших клієнтів! процвітання Вашої компанії !!!
Достоинства:
  1. Дцже швидко і професіонально!

Дуже радію що саме з цього матеріалу і з цією компанією!

Михайло Іванович Михайло Іванович 6 июня, 2020 год
У минулому році закінчив будівництво будинку на заміській ділянці. З самого початку замишляв красивий і зручний дачний будинок, але з прицілом на постійне проживання, в тому числі і в холодну пору року. Тому до вибору стінового матеріалу підходив відповідально, перелопатив величезну кількість інформації в інтернеті, в результаті прийшов до висновку - скільки людей, стільки й думок. Довелося приймати рішення самостійно.
Читать отзыв

Мої вимоги були досить прості і зрозумілі: має бути швидко, зручно і надійно. Ну і дешевше бажано, зайвих грошей, як це часто буває, у мене не буває.

Ретельно проаналізувавши всі пропозиції, я зупинився на одному з найсучасніших рішень: СИП-панелі. Що привернуло: все робиться з одного матеріалу, збирається швидко і просто, спеціальних пристосувань і інструментів не потрібно, ніякої усадки, відразу ж можна приступати до обробки. Та й відгуки власників про СІП панелях цілком сприятливі - пишуть, що в будинку тепло, сухо і

Тепер і я можу приєднатися до цих відгуків, будинок простояв майже рік, все в нормі. Пора починати внутрішню обробку - хочу обшити гіпсокартоном, може бути, навіть в два шари, для кращої пожежної безпеки.

Дуже задоволений.

Артем Михайлович Артем Михайлович 2 июня, 2020 год
Минуло три роки з моменту будівництва нашого будинку.
Що я можу сказати, це те, що - не жалію, ні про технологію, ні про вибір компанії.
Будинок поклали під дах на два тижні. Молодці будівельники, не рахуючи стропу з горищем.
Проблеми з вентиляцією немає. В спальній кімнаті встановлений домотканий клапан. Горищне вікно з вентиляцією каналів.
На цьому етапі проблема підвищеної... Читать отзыв
Минуло три роки з моменту будівництва нашого будинку.

На цьому етапі проблема підвищеної вологості була вирішена встановленням електричної сушарки.

Більше того, немає ні щурів, ні мурашок.

Зовнішня обробка самодостатня. Всередині стіни покриті гіпсокартоном, потім шпалерами, десь штукатуркою.
У будинку тепло. Опалення: електричний котел + батареї та камін. Споживання електроенергії в - 15° на 100 кв 20 грн в добу.

Я сомневался, но сейчас не жалею что решился

Даниил Даниил 8 мая, 2020 год
Последовал за развитием тенденций строительства за рубежом, тенденция идет к домам из СИП панелей.
Рассмотрел для себя этот вариант, посмотрел, что он в строительстве стоит дешевле чем обычный.
Были сомнения в плане долговечности, собрал больше информации, посмотрел технологию, пообщался с представителями компании Sdm house. Сомнения отпали.
Решили строить из СИП панелей. По СИП технологии просто занесли материалы на участок и... Читать отзыв
Решили строить из СИП панелей. По СИП технологии просто занесли материалы на участок и построили дом.
Доволен результатом. В доме уже проживаем, он еще не доработан, в этом году должны все сделать и жить полноценно. Зимой в доме тепло.
Не сомневайтесь, проверяйте, слушайте, общайтесь с представителями компании. Я не вижу необходимости сомневаться, делайте и живите. Надо жить сегодня.
Достоинства:
  1. Очень теплоты доме, свежо, быстро и профисионально
Недостатки:
  1. Не заметил

Якість, швидкість, адекватна ціна, грамотність персоналу

Микола Микола 7 мая, 2020 год
Я будував у них будинок. За ціною вийшло трохи дорожче, ніж розраховував, але тільки по тому, що я не правильно розрахував. Побудували дуже швидко, будинок стоїть другий рік, претензій до якості немає. Всі, хто приходив дивитися на мій будинок (в основному родичі), відзначали відмінну якість, все рівно, все проклеєні, матеріал добротний. Сам я дуже задоволений, хлопці побудували мені будинок моєї... Читать отзыв Я будував у них будинок. За ціною вийшло трохи дорожче, ніж розраховував, але тільки по тому, що я не правильно розрахував. Побудували дуже швидко, будинок стоїть другий рік, претензій до якості немає. Всі, хто приходив дивитися на мій будинок (в основному родичі), відзначали відмінну якість, все рівно, все проклеєні, матеріал добротний. Сам я дуже задоволений, хлопці побудували мені будинок моєї мрії, в точності те, що я хотів. А найголовніше - менеджер, з яким я працював, щосили намагався чесно виконати свою роботу, не надурити мене, як клієнта, а зробити так, щоб я отримав те, що мені потрібно, і він свою роботу виконав. Я дуже задоволений, і всім цю фірму рекомендую. Вони були далеко не першими, до кого я звернувся з приводу будівництва, але саме на них зупинився мій вибір і я не прогадав. А ціна ... Це будинок, він не може бути дешевим ніяк, хто скаже вам, що побудує хороший будинок за копійки - біжіть звідти відразу. Але на чому точно не потрібно економити - так це на якості, інакше краще гроші відразу в грубці спалити. У Sdm house` якість на висоті і цілком адекватно ціні. І головне - вони чесні, а це зараз і дуже рідко, і дуже цінно.
Строительная компания
Строительная компания AVM Development