scanbe.io отзывы клиентов

scanbe.io отзывы клиентов
1 отзыв / 85 просмотров

Проверка по открытым базам

Angel Angel (Ukraine, Kharkiv) вторник, 27 апреля
Сайт мошенники. Якобы предоставляют информацию по фамилии из открытых источников. Делаешь поиск, потом тебя просит написать почту куда выслать, а потом только говорят, что услуга платная. По сути, это сборщик личных данных. Надо на них написать заявление.
scanbe.io Ответ представителя scanbe.io среда, 28 апреля
Вітаємо, це чат підтримки користувачів сервісу https://scanbe.io. Наш сервіс шукає за відкритими даними, які доступні в державних реєстрах.

Посилання на звіт надходить на пошту одразу після придбання одного із тарифів. Доступні тарифи на сторінці https://scanbe.io/prices. Інформація про платні послуги є на головній сторінці та сторінці https://scanbe.io/terms. Зверніть увагу, ми рекомендуємо купувати один із тарифів тільки якщо знайдені збіги в реєстрах. На головній сторінці є список реєстрів, в яких ми шукаємо, а також відповіді на поширені запитання.

Якщо Ви бажаєте видалити аккаунт, напишіть нам на пошту [email protected] з темою «Видалити аккаунт» з пошти, що зареєстрована в сервісі. Контакти служби підтримки https://scanbe.io/contacts

Уточніть, що саме Ви вважаєте обманом - ми постараємося пояснити. Вибачте за можливі незручності.
Показать 1 ответ
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва