Шарашкіна контора. Розвод. У зв'язку з шахрайством відкрита кримінальна справа - Отзывы о sportovar.com.ua интернет-магазин спортивных товаров

Отзыв написан четверг, 26 марта 21 просмотр
Замовили батут не сайті sportovar.com.ua. З нами зв'язався менеджер та надав консультацію, по Viber вели далі переписку. Навіть прислали на моє прохання фото товару готового для відправлення. Опис співпадав. Згідно правилами компанії ми перерахували половину суми це 1500грн на ім'я Євпак Дар'я Борисівна (14:48). З нами і надалі тримали зв'язок та обіцяли відправку до 16:00. Так тягнули час до кінця робочого дня мовби у зв'язку з карантином пропускають по декілька осіб на відправлення і людина чекає черги на новій пошті. Скоро скоро пришлють ТТН. В кінці кінців грубим тоном відповіли, що не треба тризвонити бо це не допоможе. Відправлення так і не було. Того ж дня я подала заяву до міліції. Відкрита кримінальна справа P.S. Маю підозру що розробник липового сайту Скуріхін Микола Володимирович м.Харків, а сайт веде Ігор Петрів.

Гость воскресенье, 29 марта
Батут так і не відправили?
Павлік 1 час 59 мин назад
Ніхто нічого не відправить. Це зеки петухи походу займаються цим, щоб їх звідти ніколи не випустили. Дякую за ваш відгук, допоміг зберегти гроші.
В них вже новий сайтhttps://sportmagazin.com.ua, але вони настільки тупі що допустили багато помилок і я вийшов на ваш відгук.

Магазины спорт товаров: отзывы

Отзывы покупателей о работе магазинов спорт товаров. Обсуждение качества обслуживания и товаров в магазинах спортивных товаров в Киеве и Украине

Магазины спорт товаров
Delovera Интернет-магазин