Сантехника Devit отзывы

Отзывы покупателей и клиентов

Рейтинг: 5 из 5 (1 отзыв ), просмотров: 2803

Ліза 8 августа, 2013 год Облаштували собі з чоловііком ванну кімнату сантехнікою ТМ Devit, дуже задоволені і ціною, і якістю товарів. Ванну кімнату облаштували повністю: ванна, раковина, унітаз та біде, а також всі аксесуари в ванну кімнату та меблі. дуже вразив мене сучасний елегантний дизайн ванної кімнати, практичність і функціональність. Все досить стриманно але водночас неперевершино, меблі для ванної кімнати(туби і шкафчики) вміщують багато речей,...  Читать отзыв Облаштували собі з чоловііком ванну кімнату сантехнікою ТМ Devit, дуже задоволені і ціною, і якістю товарів. Ванну кімнату облаштували повністю: ванна, раковина, унітаз та біде, а також всі аксесуари в ванну кімнату та меблі. дуже вразив мене сучасний елегантний дизайн ванної кімнати, практичність і функціональність. Все досить стриманно але водночас неперевершино, меблі для ванної кімнати(туби і шкафчики) вміщують багато речей, авдяки чому вони не на виду. Також сантехніка Devit має ідеальну рівну поверхню, для її виготовлення використовують екологічно чисті матеріали, сантехніка Devit покрита спеціальним антибактеріальним покриттям, завдяки чому дуже легко і швидко доглядати за сантехнікою. Сантехніку можна купити майже в усіх містах України, в Києві продукція Devit можна знайти в магазинах "Агромат- Центр", "Світ кераміки" та інші, ціна відповідає якості товару. Ми задоволені. 0 согласны, 0 не согласны

Сантехника Devit

Сантехника Devit