Не раджу дану клініку - Отзыв о СантаЛен

СантаЛен
Тетяна Отзыв написан пятница, 11 января 46 просмотров
Не одноразовою туди зверталась, але останні два візити привели в шок, від таких консультацій. Лор оглянувши дитину в якої вже починався мастоїдит(запалення кістки), рекомендує чекати до завтра і здавати безліч аналізів(бо у них план). Розпитавши що робимо і які ліки вживаємо, слово в слово одним пальцем друкує це як власні рекомендації. Час огляду з консультацію зайняв 5-7 хв.
Ідентична ситуація з неврологом(ірпінь). Дайте виписки від терапевта, переписує один в один і радить госпіталізацію. Самі звичайно вирішуйте чи варті такі консультації тих коштів що за них просять.
Будьте всі здорові.

Ответ представителя СантаЛен вторник, 15 января
Добрий день, Тетяна. Ми не ідентифікували Вас як нашого клієнта. Тому важко коментувати даний відгук. Особливо «кидається» в очі «план на аналізи», про який Ви згадуєте. Ми працюємо виключно по міжнародним стандартам надання медичної допомоги і ніякого «плану», як Ви стверджуєте, у нас немає. Більш того, випадки необґрунтованого призначення виносяться на розгляд головному лікарю. Якщо Ви дійсно були в нас, надайте, будь ласка, ваші дані, ми проведемо експертизу медичної документації та проглянемо відеозаписи для уточнення часу входу та виходу з кабінету. Малоймовірно, щоб консультація тривала «5-7 хв».
З повагою, адміністрація "СантаЛен"

Медицинские центры Киев: отзывы

Отзыв о Медицинские центры Киев. Отзывы о медицинских центрах. Каталог отзывов о медицинских учреждениях Украины: клиники, о клиниках репродуктивной медицины, роддомах, частных и государственных клиниках

Клиники, Киев, пр-т Героев Сталинграда, 6Д
4.9
якісна допомога За своєю гіпертензією ходжу на консультації до Ігоря Вікторовича Гершковича. Дуже розумний та освічений лікар, якому я повністю довіряю. Впевнена, що він поганого не порадить.
Медиком Ответ представителя Медиком
3 часа 53 мин назад
Шановна Марта, дякуємо вам за відгук про нашого співробітника. Раді, що надане лікування приносить позитивний результат. Будьте здорові! З повагою, клініка МЕДІКОМ

Люми-Дент Стоматологическая клиника

Стоматология, Киев, ул. А.Ахматовой, 14-А
4.9
Моя клиника Лично мне после неудачного посещения другой клиники здесь помогли, поставили правильный диагноз и ведут качественное лечение. Поэтому хочу выразить слова благодарности Докутиной Ольге Александровне за ее работу, делает все очень четко и безболезненно, тем более, что у меня чувствительные зубы, и я постоянно с этим мучаюсь, поэтому аккуратное отношение врача...
Здравствуйте, Мария. Спасибо за оставленный отзыв в адрес сети стоматологических клиник «Люми-Дент» и стоматолога-терапевта Докутиной Ольги Александровны. Наличие современного стоматологического оборудования, помогают...

ООО АЙЛАЗ медицинский центр

Медицинские центры, Киев, просп. С. Бандеры, 17/1
4.6
Все сподобалось Все сподобалось. Консультація лікаря була максимально зрозумілою та змістовною. innamizhylko2711@gmail.com, 067604192

FxMed аллергоцентр

Медицинские центры, Киев, ул. Богдана Хмельницкого, д. 15
4.7
2291 просмотр
Доволен! Хорошая клиника! все понравилось! Спасибо персоналу

СантаЛен

Медицинский центр «СантаЛен» консультативно-диагностический центр, расположенный в центре г. Буча. Современное оборудование, опытные специалисты, индивидуальный подход к каждому пациенту, удобный график работы, уютная обстановка и доступный уровень цен обеспечивает комфортное...

Медицинские центры

Медицинский центр «Айвимед»