СантаЛен отзывы

Киев, г. Буча, ул. Пушкинская, 59-б
СантаЛен

Подяка Когут І.А

Отзыв написан 23 сек назад
Ірина Анатоліївна - доброзичливий, комунікабельна людина і видно дуже професійно підходить до питання, яким займається. Вона оглянула мене і направила на подальші обстеження. Пізніше я прийшла з результатами, вона все вивчила і дала рекомендації профілактичного характеру Ірина Анатоліївна - доброзичливий, комунікабельна людина і видно дуже професійно підходить до питання, яким займається. Вона оглянула мене і направила на подальші обстеження. Пізніше я прийшла з результатами, вона все вивчила і дала рекомендації профілактичного характеру

Дуже вам вдячна!

Отзыв написан вторник, 28 января
Сьогодні була на прийомі у лікаря проктолога-ендоскопіста Коваленка Віталія, ввічливий знавець своєї справи та тактовно хороша людина Сьогодні була на прийомі у лікаря проктолога-ендоскопіста Коваленка Віталія, ввічливий знавець своєї справи та тактовно хороша людина
Достоинства:
  1. Можна зробити все на місці
Недостатки:
  1. Немає машини швидкої допомоги
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен вторник, 28 января
Людмила, дякуємо Вам за позитивний відгук по роботі нашого спеціаліста! Бажаємо Вам та близьким міцного здоров'я та всього найкращого! З повагою, адміністрація «СантаЛен»

Лікар Коміссарова І.О.

Отзыв написан воскресенье, 26 января
25.01.2020 року приіхали зробити кардіограму дитині (3 роки 1 місяць) в СантаЛен в місті Буча.Під час проведення кардіограми наш хлопчик дуже розплакався і жалівся,що йому боляче,в результаті зробити кардіограму не вийшло,але мене дуже здивувало,що лікар (Коміссарова І.О.) використовувала на тіло дитини дорослі присоски,а не дитячі і коли вона іх зняла,то я злякалася,бо там (на тілі)залишились червоні кров'яні кола.Я запитала,що...  Читать отзыв 25.01.2020 року приіхали зробити кардіограму дитині (3 роки 1 місяць) в СантаЛен в місті Буча.Під час проведення кардіограми наш хлопчик дуже розплакався і жалівся,що йому боляче,в результаті зробити кардіограму не вийшло,але мене дуже здивувало,що лікар (Коміссарова І.О.) використовувала на тіло дитини дорослі присоски,а не дитячі і коли вона іх зняла,то я злякалася,бо там (на тілі)залишились червоні кров'яні кола.Я запитала,що це,лікар відповіла,що поки доідете додому - вони зійдуть....Але вже добу все залишається так як і було,я як мама хвилююся,чи дійсно зі йде і чому залишились ці червоні кров'яні кола від присосок,адже сама неодноразово робила кардіограму і нічого такого не бачила....???І відношення лікаря : підвищений голос і фрази:"Вы,что не можете успокоить своего ребенка","Почему Вы еще не включили ему мультика","У Вас есть полчаса,чтоб его успокоить..."....До цього часу неодноразово звертались в СантаЛен і все було добре.Але в даній ситуаціі ми забрали дитину і відмовились від проведення кардіограми ще раз,бо тепер треба чекати,щоб зійшли кров'яні кола.....Зробила,навіть,фото, в разі, якщо потрібно буде показати.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен вторник, 28 января
Добрий день, Гость. При реєстрації електрокардіограми ми використовуємо присоски, які рекомендовані для даної маніпуляції. Принцип присоски простий – для кращого контакту між шкірою та електродом створюється від’ємний тиск. Завдяки цьому присоска не падає, а контакт з електродом достатній для реєстрації ЕКГ. Внаслідок дії від’ємного тиску можливий ефект, як Ви пишете, «червоних кілець», особливо у дорослих чи дітей з тонкими судинами. Це явище абсолютно безпечне і не потребує будь-яких лікувальних дій. Тому для повторної реєстрації ЕКГ зовсім не потрібно чекати проходження даних слідів. Стосовно «дитячих» присосок. Чим менші присоски застосовувати, тим більший від’ємний тиск потрібно створювати між електродом та шкірою, що навпаки – збільшує біль та явища «червоних кілець».
З повагою, медична мережа "СантаЛен"

Благодарность!!!

Отзыв написан пятница, 24 января
Очень радует, что в нашем городе есть такой медицинский центр и такой педиатр, как Рожков Павел Николаевич!!!
Высококвалифицированный, грамотный, добрый и отзывчивый специалист!
Всегда ставит правильный диагноз - а это залог успешного лечения.
Спасибо, доктор, за Вашу внимательность и профессионализм!!!
Высококвалифицированный, грамотный, добрый и отзывчивый специалист!
Всегда ставит правильный диагноз - а это залог успешного лечения.
Спасибо, доктор, за Вашу внимательность и профессионализм!!!
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен вторник, 28 января
Юлия, добрый день! приятно и очень благодарны Вам за хороший отзыв, высокую оценку и рекомендацию нашего специалиста! Будьте счастливы и здоровы! С уважением, администрация медицинской сети "СантаЛен"

Плохо. Очень плохо

Отзыв написан 16 января, 2020 год
Смотрю, все чаще в Сантален стали набирать врачей без опыта работы. А цены на консультации заоблачные. Хотела записаться к одному врачу, искала отзывы, так как опыт работы у него на вашем сайте указан 2 года, и нашла его резюме. Заполнена только графа образование, человек ни дня не работал по специальности. Я не осуждаю его. Но осуждаю руководителей частной клиники,...  Читать отзыв Смотрю, все чаще в Сантален стали набирать врачей без опыта работы. А цены на консультации заоблачные. Хотела записаться к одному врачу, искала отзывы, так как опыт работы у него на вашем сайте указан 2 года, и нашла его резюме. Заполнена только графа образование, человек ни дня не работал по специальности. Я не осуждаю его. Но осуждаю руководителей частной клиники, которые набирают врачей как бы на интернатуру, тренироваться на пациентах, да еще и за большие деньги.
Недостатки:
  1. Трудоустраивают интернов без опыта работы
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 17 января, 2020 год
Добрый день, гость. Вы распространяете неправдивую информацию. Мы очень тщательно отбираем персонал и у нас НЕТ врачей без опыта работы. А "Трудоустроить интерна без опыта работы" мы даже юридически не имеем права. Вы можете обратиться по адресу director@santalen.com.ua и мы сможем прислать весь трудовой путь врача. Так все же что Вам не понравилось в обслуживании нашего центра? С уважением, отдел контроля качества медицинской сети "СантаЛен"

Отличное качество обслуживания

Отзыв написан 3 декабря, 2019 год
Хочу поблагодарить доктора ортопеда-травматолога Сыпченко Евгения Витальевича за внимательное и чуткое отношение к пациенту, за высокий профессионализм, квалифицированную своевременно оказанную помощь. Добрый, отзывчивый и пунктуальный!!! Буду рекомендовать знакомым , а также спасибо всему коллективу медицинского центра "СантаЛен " за внимание, заботу и отличное качество обслуживания !!!! Хочу поблагодарить доктора ортопеда-травматолога Сыпченко Евгения Витальевича за внимательное и чуткое отношение к пациенту, за высокий профессионализм, квалифицированную своевременно оказанную помощь. Добрый, отзывчивый и пунктуальный!!! Буду рекомендовать знакомым , а также спасибо всему коллективу медицинского центра "СантаЛен " за внимание, заботу и отличное качество обслуживания !!!!
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 5 декабря, 2019 год
Добрый день! приятно и очень благодарны Вам за хороший отзыв, высокую оценку и рекомендацию наших специалистов! Будьте счастливы и здоровы! С уважением, администрация медицинской сети "СантаЛен"

Операція "Двобічна тонзилектомія"

Отзыв написан 14 ноября, 2019 год
Хочу висловити свою подяку лікарю, який 09.11.2019 мене оперував отоларинголог Савчук Леонід Васильович та анестезіолог Романуцький Володимир Михайлович. Дякую їм за хорошу роботу. Також дякую медичному персоналу. Хочу висловити свою подяку лікарю, який 09.11.2019 мене оперував отоларинголог Савчук Леонід Васильович та анестезіолог Романуцький Володимир Михайлович. Дякую їм за хорошу роботу. Також дякую медичному персоналу.
Достоинства:
  1. Операція була не такою і болючою.
Недостатки:
  1. Після операційний період - це просто жах.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 14 ноября, 2019 год
Анна, дякуємо Вам за позитивний відгук по роботі наших спеціалістів! Бажаємо Вам та вашим близьким міцного здоров'я! З повагою, адміністрація медичної мережі «СантаЛен»

Сдавать анализы не рекомендую

Отзыв написан 11 ноября, 2019 год
Сдавали анализ, результаты оказались не верные, т. к. не выявили лейкоциты, а по факту при сильном воспалении их оказалось очень много, пришлось перездавать в других лабораториях. Не рекомендую их лабораторию, хотя врачи и уровень обслуживания достаточно на высоком уровне. Сдавали анализ, результаты оказались не верные, т. к. не выявили лейкоциты, а по факту при сильном воспалении их оказалось очень много, пришлось перездавать в других лабораториях. Не рекомендую их лабораторию, хотя врачи и уровень обслуживания достаточно на высоком уровне.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 13 ноября, 2019 год
Добрый день, Екатерина. Общего (развернутого) анализа крови без лейкоцитов у живого человека не бывает. Они всегда есть как у здоровых, так и у больных, как у детей, так и у взрослых. Мы очень сомневаемся, что могли выдать такой анализ. Просим прислать сканкопию данного анализа на адрес quality@santalen.com.ua, и если все же Вы правы - мы попросим прощения и вернем деньги в тот же день без каких-либо споров и разбирательств. С уважением, Администрация Медицинской сети "СантаЛен".

Професіонали

Отзыв написан 20 октября, 2019 год
Хочу порекомендувати клініку СантаЛен як клініку професіоналів. В суботу мене оперувала Лор команда Савчук Леонід Васильович та Левицький Андрій Віталійович, анестезіолог Романуцький Володимир Михайлович, чуйні дівчата медсестри які постійно мене підтримували. Хочу всім подякувати за вашу плідну працю та за ваш профеналізм. Всім рекомендую даних спеціалістів і клініку СантаЛен. Здоров'я та процвітання Вам Хочу порекомендувати клініку СантаЛен як клініку професіоналів. В суботу мене оперувала Лор команда Савчук Леонід Васильович та Левицький Андрій Віталійович, анестезіолог Романуцький Володимир Михайлович, чуйні дівчата медсестри які постійно мене підтримували. Хочу всім подякувати за вашу плідну працю та за ваш профеналізм. Всім рекомендую даних спеціалістів і клініку СантаЛен. Здоров'я та процвітання Вам
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 21 октября, 2019 год
Доброго дня. Дякуємо Вам за позитивний відгук, високу оцінку та рекомендацію наших фахівців! Бажаємо Вам та близьким міцного здоров'я та всього найкращого! З повагою, адміністрація медичної мережі «СантаЛен»

Рекомендую

Отзыв написан 16 октября, 2019 год
Добрый день! Неоднократно обращалась за консультацией к врачам клиники СантаЛен и своих деток записывала к Лор врачам Маркитан Т. В. и Литвиненко В. В., хочу рекомендовать эту клинику и поблагодарить за доброжелательность, профессионализм и внимательное отношение! Добрый день! Неоднократно обращалась за консультацией к врачам клиники СантаЛен и своих деток записывала к Лор врачам Маркитан Т. В. и Литвиненко В. В., хочу рекомендовать эту клинику и поблагодарить за доброжелательность, профессионализм и внимательное отношение!
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 16 октября, 2019 год
Добрый день. Благодарим Вас за высокую оценку, положительный отзыв и рекомендацию наших специалистов! Желаем вам крепкого здоровья и всего доброго! С уважением, медицинская сеть "СантаЛен"

Профессионализм в жизненно важных вопросах:)

Отзыв написан 29 сентября, 2019 год
Благодарю администрацию за быстрое реагирование : смогла записаться на приём, чувствовалось участие , предлагаясь варианты . Быстрое реагирование - всегда залог успеха учережения и удовлетворённости пациента !
Очень понравился педиатр Екатерина Ивановна Трефилова ! Профессионализм на высшем уровне !
Как же важен профессионализм педиатра! Меня поймёт и поддержит любая мама . Спасибо ! На высшем уровне ! Когда педиатриям- призвание , доктор , это о Вас!
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 8 октября, 2019 год
Ольга, доброго дня. Мы благодарны Вам за положительный отзыв по работе нашего персонала, высокую оценку и рекомендацию нашего специалиста! Искренне желаем здоровья и всего самого доброго! С уважением, администрация медицинской сети "СантаЛен

Спасибо Жидковской Е.Н.

Отзыв написан 24 сентября, 2019 год
Спасибо огромное Жидковской Елене Николаевне. Профессионал. Прекрасный, внимательный специалист. Могу с уверенностью рекомендовать, что при возможности сейчас и делаю всем своим знакомым. Спасибо огромное Жидковской Елене Николаевне. Профессионал. Прекрасный, внимательный специалист. Могу с уверенностью рекомендовать, что при возможности сейчас и делаю всем своим знакомым.
Достоинства:
  1. компетентность , внимательность, чистота
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 26 сентября, 2019 год
Надежда, добрый день. Благодарим за отзыв и рекомендацию нашего специалиста! Искренне желаем Вам здоровья и всего самого доброго! С уважением, администрация медицинской сети "СантаЛен"

рекомендую

Отзыв написан 20 сентября, 2019 год
рекомендую клинику и специалистов! современное оборудование, квалифицированный и внимательный персонал. рекомендую клинику и специалистов! современное оборудование, квалифицированный и внимательный персонал.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 24 сентября, 2019 год
Добрый день. Мы благодарны Вам за отзыв, высокую оценку и рекомендацию! Искренне желаем здоровья и всего самого доброго! С уважением, администрация медицинской сети "СантаЛен"

Медоогляд сподобався

Отзыв написан 14 сентября, 2019 год
Сподобалось! проходила медогляд з дітьми. Всі лікарі квалфіковані, вічливі. Дуже сподобались ортопед Світлана Василівна Ісаєнко, офтальмолог Німченко, педіатр Бартейнева. Адміністратори і наклейки подарували, і розмальовки давали. Дуже всі уважні. Без черг . Раджу Сподобалось! проходила медогляд з дітьми. Всі лікарі квалфіковані, вічливі. Дуже сподобались ортопед Світлана Василівна Ісаєнко, офтальмолог Німченко, педіатр Бартейнева. Адміністратори і наклейки подарували, і розмальовки давали. Дуже всі уважні. Без черг . Раджу
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 17 сентября, 2019 год
Доброго дня, Альона. Дякуємо Вам за позитивний відгук, високу оцінку та рекомендацію наших фахівців! Бажаємо Вам та близьким міцного здоров'я та всього найкращого! З повагою, адміністрація «СантаЛен»

не рекомендую

Отзыв написан 13 сентября, 2019 год
Стояла задача зробити ін'єкцію хондропротектора в колінний суглоб. Оскільки кілька років тому робили таку на іншій нозі, в іншому місті, і це неабияк допомогло, треба було просто повторити таку саму процедуру на іншу ногу. Замість цього мені прописали "діагностику" у ортопеда-травматолога. Ок, це логічно, адже доктор діє за процедурою. На співбесіді, після опросу (серед питань було чи є гіпертонія, і...  Читать отзыв Стояла задача зробити ін'єкцію хондропротектора в колінний суглоб. Оскільки кілька років тому робили таку на іншій нозі, в іншому місті, і це неабияк допомогло, треба було просто повторити таку саму процедуру на іншу ногу. Замість цього мені прописали "діагностику" у ортопеда-травматолога. Ок, це логічно, адже доктор діє за процедурою. На співбесіді, після опросу (серед питань було чи є гіпертонія, і отримана відповідь що є) доктор виписав ліки, які як потім виявилось категорично не можна гіпертонікам. Добре що дочитався інструкцію, передзвонив доктору (доречі він шифрується, його телефон в реєстратурі вам не дадуть, а сам він передвзонює з прихованого номера), він здивувався, наче вперше чує що гіпертонія таки є. Про що він думав на "діагностиці", чим слухав, лишаємо на його совісті...

Далі доктор виписав хондопротектор Синокром-Форте, якого як згодом виявилось вже три роки як не виробляють. Це щодо обізнаності "спеціаліста" в своєму профільному фарма-ринку. Самостійно я знайшов аналог — Vijoint One, але колоти доктор відмовився, прописавши на цей раз рентген, хоча на діагностиці він сам казав що рентген не потрібен. На цьому я вирішив припиняти таке "лікування" і отримав адекватну допомогу в іншому місці.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 17 сентября, 2019 год
Добрий день, Олег. У нас зареєстровано 2 пацієнта з прізвищем Новак та ім'ям Олег. Проте жоден із них не консультувався у травматолога. Для проведення службового розслідування просимо себе ідентифікувати на адресу: office@santalen.com.ua
З повагою, департамент контролю якості Медичної мережі "СантаЛен"

Маммолог Пухликов Алексей Александрович

Отзыв написан 7 сентября, 2019 год
Прекрасный квалифицированный специалист с внимательным и деликатным подходом. Провел всю необходимую диагностику, четко диагностировал проблему. Оставил только положительные впечатления. Рекомендую. Прекрасный квалифицированный специалист с внимательным и деликатным подходом. Провел всю необходимую диагностику, четко диагностировал проблему. Оставил только положительные впечатления. Рекомендую.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 9 сентября, 2019 год
Добрый день. Приятно и мы благодарны Вам за положительный отзыв, высокую оценку и рекомендацию нашего специалиста! Искренне желаем здоровья и всего самого доброго! С уважением, администрация медицинской сети "СантаЛен"

Уролог Калуга Е.А.

Отзыв написан 1 сентября, 2019 год
Муж с анализами пошел на прием к Калуге Е.А. И вернулся в полном разочаровании от некомпетентности врача. Тот мало того,что вообще не понял проблемы урогинетальной миклофлори (дисбиоз). Назначил абсолютно другие анализы на инфекции,якобы аргументируя,что любой врач не пропишет по андрофлору лечение. И за это муж заплатил 450грн. Я извиняюсь,за что такие деньги??? Если Вы не можете назначить лечение,то за что...  Читать отзыв Муж с анализами пошел на прием к Калуге Е.А. И вернулся в полном разочаровании от некомпетентности врача. Тот мало того,что вообще не понял проблемы урогинетальной миклофлори (дисбиоз). Назначил абсолютно другие анализы на инфекции,якобы аргументируя,что любой врач не пропишет по андрофлору лечение. И за это муж заплатил 450грн. Я извиняюсь,за что такие деньги??? Если Вы не можете назначить лечение,то за что берете деньги,за те 10 минут? ну максимум 200грн.еще б понимаю...за типа назначение вообще не нужных анализов. Не рекомендую такого врача и в целом политику клиники!!!
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 9 сентября, 2019 год
Татьяна, добрый день. Вы скрыли ваши данные и мы не можем идентифицировать Вас как нашего клиента. Медицинский центр работает строго, соблюдая требования медицинских стандартов, протоколов, руководств. Мы очень дорожим нашей репутацией и всегда разбираем рекламации. И просим Вас предоставить нам Ваши данные на адрес director@santalen.com.ua
Мы проведем служебное расследование данного случая для установления истины.
С уважением, департамент контроля качества "СантаЛен"

Дуже задоволена ЛОРАМИ та ПЕДІАТРАМИ

Отзыв написан 23 августа, 2019 год
Цей відгук присвячую саме колективу мережі Сантален, тому що є за що. Не одноразово зверталася до педіатрів та лорів брендових клінік, які на слуху у кожного. Перше що робили – призначали антибіотики з купою фуфломіцинів, які навіть ліками не вважаються. Ну і звичайно ніякого результату. Далі бакпосіви і аналізи. Знову антибіотики і знову ефект «0». Якась патова ситуація. При чому...  Читать отзыв Цей відгук присвячую саме колективу мережі Сантален, тому що є за що. Не одноразово зверталася до педіатрів та лорів брендових клінік, які на слуху у кожного. Перше що робили – призначали антибіотики з купою фуфломіцинів, які навіть ліками не вважаються. Ну і звичайно ніякого результату. Далі бакпосіви і аналізи. Знову антибіотики і знову ефект «0». Якась патова ситуація. При чому кожний наступний говорив, що лікування було неправильним. Куди бігти, до кого ще звертатися? Потрапила в Сантален. І о чудо! Вже не перший раз лікування допомагає з першого разу! В мене появилась впевненість, що хоть десь мені зможуть допомогти.
Тепер стосовно вартості. Скажу, що не дешево, але я готова платити за професіоналізм і точно не готова за видимість лікування і постійні повторні візити.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 23 августа, 2019 год
Аліна, дякуємо Вам за позитивний відгук по роботі наших спеціалістів! Приємно, що Ви знайшли час написати відгук і поставили високу оцінку! Бажаємо Вам та близьким міцного здоров'я та всього найкращого! З повагою, адміністрація «СантаЛен»

Гастроскопия - супер

Отзыв написан 15 августа, 2019 год
Хочу поделиться отзывом о гастроскопии. Делал врач Загородский. Золотые руки. Быстро и практически безболезненно. Очень боялась, т.к. ранее уже был опыт в гос.больнице. Спасибо доктору за его работу.
РЕКОМЕНДУЮ и врача и клинику. Девочки на рецепшине и сестрички просто чудо.
РЕКОМЕНДУЮ и врача и клинику. Девочки на рецепшине и сестрички просто чудо.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 23 августа, 2019 год
Катерина, добрый день. Мы благодарны Вам за положительный отзыв, высокую оценку и рекомендацию нашего специалиста! Искренне желаем здоровья и всего самого доброго! С уважением, администрация Медицинской сети клиник "СантаЛен"

Дякую лікарю дитячому алергологу Тузані

Отзыв написан 6 августа, 2019 год
Дуже компетентний і чуйний лікар. Доступною мовою пояснив причину алергії. Через 10 днів ліквання проблема повністю пройшла. Рекомендую. Дуже компетентний і чуйний лікар. Доступною мовою пояснив причину алергії. Через 10 днів ліквання проблема повністю пройшла. Рекомендую.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 13 августа, 2019 год
Світлана, дякуємо Вам за позитивний відгук та рекомендацію нашого фахівця! Бажаємо Вам та близьким міцного здоров'я та всього найкращого! З повагою, адміністрація «СантаЛен»

Чудови й лікар та персонал

Отзыв написан 3 августа, 2019 год
Була на прийомі у лікаря Клименко, дуже сподобався ваш лікар, все чітко пояснив і дуже уважний! А також у вас просто прекрасні адміністратори клініки, вічливі, усміхнені, погралися з дитиною та допомогли потримати дитину, а також коли побачили що дитина хоче їсти провели до кабінету щоб я змогла його погодувати! Викликали таксі та самі пояснили водію куди їхати! Дуже вдячна адміністаторам...  Читать отзыв Була на прийомі у лікаря Клименко, дуже сподобався ваш лікар, все чітко пояснив і дуже уважний! А також у вас просто прекрасні адміністратори клініки, вічливі, усміхнені, погралися з дитиною та допомогли потримати дитину, а також коли побачили що дитина хоче їсти провели до кабінету щоб я змогла його погодувати! Викликали таксі та самі пояснили водію куди їхати! Дуже вдячна адміністаторам Ельвірі та Любові!!! Бажаю вам процвітання! Будемо ходити до вас у клініку Тим більше у вас дуже цікаві акції, про які мені розповіли адміністратори!!!
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 13 августа, 2019 год
Доброго дня, дякуємо Вам за позитивний відгук по роботі наших спеціалістів! Приємно, що Ви знайшли час написати відгук і поставили високу оцінку! Бажаємо Вам та близьким міцного здоров'я та всього найкращого! З повагою, адміністрація «СантаЛен»

Здача анализов

Отзыв написан 2 августа, 2019 год
Сегодня утром сдавала анализ в Ирпене, на Соборной.Впечетления неоднозначные.Непрофессионализм медсестры делающей забор венозной крови- налицо.К человеческим качествам, отношению- вопросов нет)) Но, по порядку.На рецепшине девочки приятные и доброжелательные.Четко и доступно обьяснили варианты выполнения анализа(на выбор две лаборатории-Омега и Дила), и оплаты.В кабинете три медсестры.Приветливые и улыбчивые.Усадили в кресло, так же видя,что я боюсь-предложили сдавать анализ лежа, на кушетке.Дальше-медсестра не...  Читать отзыв Сегодня утром сдавала анализ в Ирпене, на Соборной.Впечетления неоднозначные.Непрофессионализм медсестры делающей забор венозной крови- налицо.К человеческим качествам, отношению- вопросов нет)) Но, по порядку.На рецепшине девочки приятные и доброжелательные.Четко и доступно обьяснили варианты выполнения анализа(на выбор две лаборатории-Омега и Дила), и оплаты.В кабинете три медсестры.Приветливые и улыбчивые.Усадили в кресло, так же видя,что я боюсь-предложили сдавать анализ лежа, на кушетке.Дальше-медсестра не глядя на какой руке лучше вены- наобум берет левую руку, протирает и начинает процедуру...сколько всё длилось-сказать не могу...кровь не идет,меня затошнило,тогда убрали иглу, приложили ватку,залепили вену.Другая девочка быстренько принесла воды.Решили брать другую руку.Всё та же, медсестра-блодинка набрала всё за две секунды.Потому что вены на правой руке отличнийшие- никогда проблем с забором и капельницами у меня не было. Когда всё закончилось- предложили ещё немного посидеть, глубоко подышать.Поинтересовались моим самочувствием.Так же во время забора около трёх раз спрашивали как я себя чувствую.Сдавать там анализы-однозначно больше не буду.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 26 сентября, 2019 год
Марина, добрый день. Благодарны Вам, что написали отзыв, но к сожалению, Вы скрыли ваши данные и мы не можем идентифицировать Вас. Мы очень дорожим нашей репутацией и всегда разбираем рекламации. Приносим извинение за неудобство! Искренне желаем Вам крепкого здоровья и всего самого доброго! С уважением, администрация медицинской сети "СантаЛен"

ПУХЛІКОВ О.О МАМОЛОГ

Отзыв написан 25 июля, 2019 год
Хочу порекомендувати лікаря мамолога Пухлікова Олексія Олександровича.Лікар на своєму місці,дуже уважний та кваліфікований.Була у інших лікарів,але саме він вирішив мою проблему. Дякую!Була також у інших спеціалістів в Санталені -ВСЕ СУПЕР.Думаю зупиню свій вибір саме на цій клініці і не буду експерементувати. Хочу порекомендувати лікаря мамолога Пухлікова Олексія Олександровича.Лікар на своєму місці,дуже уважний та кваліфікований.Була у інших лікарів,але саме він вирішив мою проблему. Дякую!Була також у інших спеціалістів в Санталені -ВСЕ СУПЕР.Думаю зупиню свій вибір саме на цій клініці і не буду експерементувати.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 2 августа, 2019 год
Доброго дня. Дякуємо Вам за високу оцінку, позитивний відгук та рекомендацію нашого фахівця! Бажаємо Вам міцного здоров'я та всього доброго! З повагою, медична мережа "СантаЛен"

Прекрасный педиатр Засядько Настя Валериевна

Отзыв написан 24 июня, 2019 год
Спасибо Анастасии Валерьевна за помощь в лечении нашего малыша. Теперь мы нашли своего педиатра. Подробно рассказала и как правильно лечиться и за 2 дня все симптомы прошли. Пусть все знают хороших врачей !!! Спасибо Анастасии Валерьевна за помощь в лечении нашего малыша. Теперь мы нашли своего педиатра. Подробно рассказала и как правильно лечиться и за 2 дня все симптомы прошли. Пусть все знают хороших врачей !!!
Достоинства:
  1. Хорошие врачи - это самый важный плюс.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 3 июля, 2019 год
Елена, мы очень рады и искренне желаем Вам и вашим близким крепкого здоровья! Спасибо за высокую оценку, рекомендацию и за то, что уделили время и написали отзыв. С уважением, администрация медицинской сети "СантаЛен"

Подяка терапевту Козисю

Отзыв написан 20 июня, 2019 год
Дякую терапевту Козисю за хороше відношення та вірне лікування. Могла зірватись поїздка за кордон, але все обійшлось. Дякую терапевту Козисю за хороше відношення та вірне лікування. Могла зірватись поїздка за кордон, але все обійшлось.
Достоинства:
  1. - компетентність персоналу;
  2. - чисто та охайно.
Недостатки:
  1. - нема.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 3 июля, 2019 год
Катерина, доброго дня! Ми раді, вдячні Вам за рекомендацію та передамо Ваш відгук Андрію Миколайовичу. Бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я! З повагою, медична мережа "СантаЛен"

Чудовий лікар гінеколог☺

Отзыв написан 19 июня, 2019 год
Ура, сміло можу сказати що я знайшла свого лікаря гінеколога Олену Миколаївну Жидковську Ура, сміло можу сказати що я знайшла свого лікаря гінеколога Олену Миколаївну Жидковську
Достоинства:
  1. Чисто,комфортно та все можна зробити на місці.Краща клініка.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 3 июля, 2019 год
Юлія, дякуємо за рекомендацію нашого спеціаліста! Бажаємо Вам міцного здоров'я та щастя! З повагою, адміністрація медичної мережі "СантаЛен"

УЗД дитини

Отзыв написан 18 июня, 2019 год
Звернулась у клініку вперше, так як нещодавно переїхали в Ірпінь.
Приїхала зробити УЗД черевної порожнини своїй дитині.
УЗД тривало секунд 40!!! Не більше!
Дитина була знервована і плакала, але не вважаю що це привід настільки халатно надавати послугу!
Послуга коштує 380 грн, таксі в два боки! 600 грн за 40 секунд!
Гроші викинуті на вітер!
Краще витратити вдвічі більше коштів...  Читать отзыв
Звернулась у клініку вперше, так як нещодавно переїхали в Ірпінь.
Приїхала зробити УЗД черевної порожнини своїй дитині.
УЗД тривало секунд 40!!! Не більше!
Послуга коштує 380 грн, таксі в два боки! 600 грн за 40 секунд!
Гроші викинуті на вітер!
Краще витратити вдвічі більше коштів і часу, але поїхати в Київ і бути спокійним за здоров`я дитини!
Була впевнена що неподалік є гарна альтернатива столичним клінікам, але на жаль це не так! Більше в Сантален ні ногою!
Добрий день, Іванна.
Ми переглянули відеозаписи Вашого візиту. Дійсно огляд тривав близько 8-ми хвилин. Таке рішення було прийнято в з'язку з тим, що дитина була неспокійна і плакала. Лікар зробила знімки і вже на підставі них формувала ультразвукове заключення. Ми не сумніваємось в адекватності заключення. Проте, якщо у Вас є сумніви - пропонуємо зробити контрольне обстеження дитини у нашого провідного фахівця до кінця червня безкоштовно.
З повагою, Департамент контролю якості Медичної мережі "СантаЛен"

Можно ли получить консультацию онлайн у Лисницкого А А?

Отзыв написан 13 июня, 2019 год
Я нахожусь за пределами Украины,могу ли я получить консультацию онлайн у доктора Лисницкого А А?когда -то проходила у него лечение и очень довольна Я нахожусь за пределами Украины,могу ли я получить консультацию онлайн у доктора Лисницкого А А?когда -то проходила у него лечение и очень довольна
Достоинства:
  1. Проходила лечение осталась очень довольна
Добрий день, Антоніна
Ми надаємо послугу роз'яснення лікаря он-лайн і вже вийшли з Вами на зв'язок. Дякуємо Вам за довіру! З повагою, медична мережа "СантаЛен"

Хамство в частной клинике

Отзыв написан 12 июня, 2019 год
Хочу поблагодарить за профессионализм и компетентность докторов Сергей Петровича Барковского , Долинского Фёдора Степановича и все, дальше мрак.Абсолютно хамские ,некомпетентные , необученные и зачастую глупые администраторы ,особенно наталья и виктория! Несколько раз сталкивалась с ситуацией, когда вместо решения вопроса и выхода из положения, эти данные особи бросали трубку!Может это входит в их функциональные обязанности?))) Или рядовые сотрудники возомнили о...  Читать отзыв Хочу поблагодарить за профессионализм и компетентность докторов Сергей Петровича Барковского , Долинского Фёдора Степановича и все, дальше мрак.Абсолютно хамские ,некомпетентные , необученные и зачастую глупые администраторы ,особенно наталья и виктория! Несколько раз сталкивалась с ситуацией, когда вместо решения вопроса и выхода из положения, эти данные особи бросали трубку!Может это входит в их функциональные обязанности?))) Или рядовые сотрудники возомнили о себе, а руководство позволяет это хамство?Отношение к клиентам на рецепции, как в захудалой поликлинике .
Добрий день, Тетяна.
Ми прослухали лише одну розмозу, де Ви телефонуєте повторно. Інші дзвінки, нажаль, знайти не вдалось. Цей дзвінок знайшли методом перебору, тому що Ваш номер телефону не висвітився. Цим пояснюється факт того, що координатор не передзвонив Вам, коли зв'язок перервався. Ми вже неодноразово зверталися до оператора зв'язку з приводу незадовільної якості, проте маємо те, що маємо. Стосовно наших адміністраторів, Ваша скарга буде обов'язково розібрана на найближчому зібранні адміністраторів та будуть прийняті відповідні рішення. Дякуємо за зворотній звязок.
З повагою, департамент контролю якості медичної мережі "СантаЛен".

Гастроскопія

Отзыв написан 11 июня, 2019 год
Дякую лікарю ендоскопісту за легку процедуру. Дуже боялась, що буде боляче, але все пройшло досить легко (ну, якщо так можна сказати). Скажем так, було більше страшно, чим болісно по факту. РЕКОМЕНДУЮ :) Дякую лікарю ендоскопісту за легку процедуру. Дуже боялась, що буде боляче, але все пройшло досить легко (ну, якщо так можна сказати). Скажем так, було більше страшно, чим болісно по факту. РЕКОМЕНДУЮ :)
Достоинства:
  1. - Не стояла в черзі;
  2. - Лікар розповів що бачив та заспокоїв;
  3. - Доступно по вартості.
Недостатки:
  1. - не знайшла.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 19 июня, 2019 год
Світлана, доброго дня! Дякуємо за високу оцінку та рекомендацію нашого фахівця! Бажаємо вам міцного здоров'я та всього доброго! З повагою, медична мережа "СантаЛен"

СантаЛен

Медицинский центр «СантаЛен» консультативно-диагностический центр, расположенный в центре г. Буча. Современное оборудование, опытные специалисты, индивидуальный подход к каждому пациенту, удобный график работы, уютная обстановка и доступный уровень цен обеспечивает комфортное...
Адрес: Киев, г. Буча, ул. Пушкинская, 59-б

Медицинские центры

Медиком
Медиком

Национальный Институт Рака
Национальный Институт Рака

Клиника имени Гальченко В.В.
Клиника имени Гальченко В.В.

Медицинский центр Леомед
Медицинский центр Леомед