СантаЛен отзывы

Киев, г. Буча, ул. Пушкинская, 59-б
СантаЛен
375 отзывов / 125403 просмотра
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Хирург Марчук С.Ф., гинеколог Ковальчук Н.А.

Гость Гость (Ukraine, Kyiv) 13 часов 12 мин назад
Доктора поликлиники помогли в очень непростой ситуации. Случился серьёзный лактостаз с высокой температурой. Была на консультации и УЗИ у Ковальчук Натальи Анатольевны, очень помогли ее рекомендации. Делала курс ультразвука. С проблемой удалось справиться благодаря консультации и курсу массажей у хирурга Марчука Сергей Фёдоровича. Очень благодарна ему за безболезненную и эффективную помощь.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 2 мин 42 сек назад
Благодарим Вас за положительный отзыв и высокую оценку профессионализма специалистов центра. Очень рады, что своим внимательным и ответственным подходом удалось заслужить Ваше уважение и доверие. Желаем Вам и близким крепкого здоровья и всего наилучшего! С уважением, администрация СантаЛен

Пинчук М.И.

Оля Оля (Ukraine, Irpin) четверг, 6 мая
Очень вежливый и внимательный персонал. Высоко квалифицированные специалисты. Быстро без очередей. Работа по выходным. Пинчук М.И. - лучший доктор в мире.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 22 часа 23 мин назад
Ольга, щиро дякуємо Вам за позитивний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що в нашому центрі Ви змогли знайти свого лікаря. Бажаємо Вам і близьким міцного здоров'я! З повагою, адміністрація "СантаЛен"

Сантален - рекомендую

Ганна Ганна (Ukraine, Irpin) вторник, 27 апреля
Дуже пристойна клініка. За весь час обслуговування не було майже жодних зауважень. Буду і надалі там спостерігатись.
Достоинства:
  1. Кваліфіковані лікарі, особливо подобається лікар Сахалтуєв.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен пятница, 30 апреля
Доброго дня, Ганна, щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку. Дуже раді, що нам вдалося заслужити Вашу повагу і довіру. Бажаємо Вам і близьким міцного здоров'я та всіляких гараздів! З повагою, адміністрація "СантаЛен"

Терапевт Морозова

Галина Галина понедельник, 26 апреля
Оперативність, можливість швидко отримати необхідну консультацію, досвіченість лікаря Морозової Анастасії. Чудове обслуговування. За необхідності обов'язково звернуся ще раз.
Достоинства:
  1. Компетентність і кваліфікація персоналу, відсутність черг.
Недостатки:
  1. Не помітила.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен понедельник, 26 апреля
Галина, щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку. Дуже раді, що нам вдалося заслужити Вашу повагу і довіру. Бажаємо Вам і близьким міцного здоров'я та всіляких гараздів! З повагою, адміністрація "СантаЛен"

Рекомендую лучшую клинику :)

Катерина Катерина воскресенье, 25 апреля
Очень довольна клиникой и врачами СантаЛен. Особенно хочу отметить ЛОРа Воробченко и гинеколога Труханову. Неоднократно обращалась к ним и всегда получала качественную помощь. Удачи и процветания :)
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен понедельник, 26 апреля
Катерина, доброго дня! Дякуємо вам за високу оцінку та рекомендацію наших фахівців! Бажаємо Вам та вашим близьким міцного здоров'я! З повагою, адміністрація медичної мережі «СантаЛен»

Не советую!!!!именно "врача "

Таран Оксана Таран Оксана суббота, 24 апреля
Не советую Труханову С.П.("врач"УЗД)пришла с болями внизу живота,говорю тест +,но врач написала такой бред ....что 3 дня все были дома в шоке,перепутать беременность в 5-6недель с полипом и внематочной, то это сильный "врач"((((
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен понедельник, 26 апреля
Добрий день, Оксано. Ви звернулися на УЗД обстеження в терміні вагітності близько 2-х тижнів. В цей період діагностика вагітності методом УЗД не завжди є показовою (малий розмір плідного яйця або взагалі плідне яйце ще в процесі проходження по матковій трубі в матку і в матці його ще нема). Тому лікар згідно стандарту рекомендувала, щоб Ви звернулися через 2-3 дні для повторного обстеження і остаточного встановлення діагнозу. Порушень з боку медичної складової не встановлено. Департамент контролю якості МЦ "СантаЛен".

Не понравилось!!!

Гость Гость суббота, 24 апреля
Отоларинголог, лор, Литвиненко
Очень неприятная в общении, как специалист информации было крайне мало. Раздражённо отвечает на вопросы.
Остался неприятный осадок. Больше у ней никогда не пойдем!!
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен понедельник, 26 апреля
Доброго дня, дякуємо за відгук. На жаль не можемо Вас ідетнтифікувати як нашого пацієнта для більш детального вивчення даної ситуації. Дуже шкода, що у Вас залишилося дане враження про лікаря. Вікторія Володимирівна є досвідченим спеціалістом. Скоріш за все, порушення комунікації з боку лікаря стало причиною такого враження, за що перепрошуємо. Ми обов'язково врахуємо Ваші зауваження і проведемо бесіду з лікарем. Вдячні за розуміння та бажаємо Вам та вашій родині міцного здоров'я! З повагою, адміністрація "СантаЛен"

Лікар Сахалтуєв (СантаЛен)

Влада Влада четверг, 22 апреля
Дуже сподобалась робота лікаря Сахалтуєва і ресепш. Лікар дуже уважний і доброзичливий, допоміг вилікувати пневмонію, не виписував зайвих ліків, чітко відповідав на всі питання
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен четверг, 22 апреля
Влада, щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Андрію Дмитровичу вдалося заслужити Вашу повагу і довіру. Бажаємо Вам і близьким міцного здоров'я та всіляких гараздів! З повагою, адміністрація "СантаЛен"

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Наталия Наталия среда, 21 апреля
Не рекомендую!!! Врачи не компетентны!!!Деньги берут.....курс лечения не выписывают, "гоняют" между врачами.....От ответа врачей вообще в шоке была(а я не знаю.....я не могу сделать вам процедуру,мне надо знать мнение маммолога,пошла к маммологу.....ой а я не могу вам сделать процедуру,я могу вам вскрыть вашу рану, но я не могу мне надо мнение другого маммолога....едите в Киев консультируетесь у другого маммолога,МТР,КТ,маммография, биопсия... Читать отзыв Не рекомендую!!! Врачи не компетентны!!!Деньги берут.....курс лечения не выписывают, "гоняют" между врачами.....От ответа врачей вообще в шоке была(а я не знаю.....я не могу сделать вам процедуру,мне надо знать мнение маммолога,пошла к маммологу.....ой а я не могу вам сделать процедуру,я могу вам вскрыть вашу рану, но я не могу мне надо мнение другого маммолога....едите в Киев консультируетесь у другого маммолога,МТР,КТ,маммография, биопсия и обязательно звоните мне и держите меня в курсе)ШОК!!!!! Итог этой беготни между " хвалеными врачами СантаЛен,запущенная форма гнойного мастит,интоксикация организма и 2 операции на МЗ. Буду ли я обращался в СантаЛен к их специалистам?НЕТ!!!НЕТ!!!НЕТ!!!
Достоинства:
  1. Анализа задавать можно.....на этом все.
Недостатки:
  1. Непрофессионализм врачей,некомпетентность.

Неадекватні ціни

Лариса Лариса четверг, 15 апреля
За те, що дитині видалили занозу з пальчика я заплатила 1000 грн! Плюс сама консультація 540 грн. Від шоку я навіть не попросила роздрукувати прайс, за що саме така ціна. Не рекоменую
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен четверг, 22 апреля
Доброго дня, Лариса, Так, дійсно, адміністратором було помилково виставлено більшу вартість ніж потрібно, ще раз перепрошуємо. Дане питання було врегульоване з Вами в телефонному режим. Дякуюємо за відгук. Завжди відкриті до розмови. Міцного здоров'я Вам та Вашій родині. Адміністрація СантаЛен

Неадекватні ціни

Лариса Лариса четверг, 15 апреля
За те, що дитині видалили занозу з пальчика я заплатила 1000 грн! Плюс сама консультація 540 грн. Від шоку я навіть не попросила роздрукувати прайс, за що саме така ціна. А мені повинні були розписати в квитанції перелік наданих послуг і ціну на них. Не рекомендую!

Відмінна якість обслуговування та лікування

Олександр Олександр воскресенье, 11 апреля
Виконано операцію по видаленню внутрішніх гемороїдальних вузлів методом THD у клініці Санта Лен у м. Ірпінь. Завдяки високому професіоналізму лікаря Ільченка Валерія Вікторовича операція та післяопераційне лікування пройшли безболісно, з мінімумом дискомфорту та максимально ефективно. Підхід лікаря характеризується увагою до найменших дрібниць, що забезпечує якісне лікування та швидке видужання. Дуже вдячний лікарю Ільченку В.В. та песоналу клініки!
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен понедельник, 12 апреля
Олександр, щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку. Дуже раді, що вдалося заслужити Вашу повагу і довіру. Бажаємо Вам і близьким міцного здоров'я та всіляких гараздів! З повагою, адміністрація "СантаЛен"

врач офтальмолог Німченко Наталія Вікторівна

Колчанова Н.І. Колчанова Н.І. 23 марта, 2021 год
Була на прийомі у Наталії Вікторівни два рази. І кожного разу я була вражена її уважністю та небайдужістю до моїх проблем з очима. Дякую за її високий професионалізм, чуйне серце та теплоту прийому. Перед зверненням до Наталії Вікторівни, я лікувалася в іншого лікаря, але безрезультатно. Лише тут я отримала належне, правильне лікування. Велике ДЯКУЮ від всієї сім,ї.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен понедельник, 12 апреля
Щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку. Дуже раді, що вдалося заслужити Вашу повагу і довіру. Бажаємо Вам і близьким міцного здоров'я та всіляких гараздів! З повагою, адміністрація "СантаЛен"

Сахалтуєв Андрій Дмитрович

Владислава Владислава 11 марта, 2021 год
Була на приймі у Сахалтуєва А.Д. Дуже кваліфікований терапевт-кардіолог. Призначив холтер, результат якого виявив проблему. Дякую лікарю за якісну допомогу. Взагалі СантаЛен - дуже хороший сімейний медичний центр. Є певні незручності в графіку роботи, іноді приходиться чекати декілька днів, бо запис до лікаря розписаний, але краще почекати і попасти до хорошого спеціаліста.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 11 марта, 2021 год
Владислава, Дякуємо вам за високу оцінку та довіру до нашого центру! В майбутньому візьмемо до уваги Ваші побажання, що до графіку роботи лікаря. Бажаємо Вам та вашим близьким міцного здоров'я! З повагою, адміністрація медичної мережі "СантаЛен"

Гінеколог Жидковська

Ірина Ірина 23 февраля, 2021 год
Дуже хороший лікар. Була на обліку у неї в першу вагітність, в 2016 р і коли завагітніла вдруге - одразу почала її шукати, щоб спостерігатися саме в неї.
І клініка дуже сподобалась.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 23 февраля, 2021 год
Ірино, щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку. Дуже раді, що вдалося заслужити Вашу повагу і довіру. Бажаємо Вам і близьким міцного здоров'я та всіляких гараздів! З повагою, адміністрація "СантаЛен"

Бежок Евгений Ильич

Екатерина М Екатерина М 9 февраля, 2021 год
Были на приеме у детского невролога Бежок Евгения Ильича. Нам очень понравился доктор , мне и моему ребенку. Провел качественный осмотр, очень внимательно отнесся к нашей проблеме. Мы получили исчерпывающие ответы на все наши вопросы, а также полезные рекомендации, которые нам помогли . Огромное спасибо доктору! Рекомендуем !
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 10 февраля, 2021 год
Екатерина, благодарим Вас за положительный отзыв и высокую оценку профессионализма доктора. Очень рады, что своим внимательным и ответственным подходом удалось заслужить Ваше уважение и доверие к доктору и центру вцелом. Желаем Вам и близким крепкого здоровья и всего наилучшего! С уважением, администрация «СантаЛен

Подяка Марчик Т. Ю.

Галина Андріївна Галина Андріївна 8 февраля, 2021 год
Не зважаючи на свій молодий вік, лікарка дуже професійна і грамота.Була перед цим в іншого офтальмолог, в іншому центрі, то сказали, щоб готувалася до операції. А Тетяна Юріївна провела діагностику очей і назначила компетентные лікування. Заспокоїла, розповіла, що до чого детально. Буду рекомендувати цього лікаря і ваш центр
Достоинства:
  1. Всі працівники привітна, чисто, гарна атмосфера
Недостатки:
  1. Немає
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 8 февраля, 2021 год
Галина, щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку. Дуже раді, що вдалося заслужити Вашу повагу і довіру. Бажаємо Вам і близьким міцного здоров'я та всіляких гараздів! З повагою, адміністрація "СантаЛен"

Ильченко Валерий Викторович, проктолог СантаЛен

Лукьяненко Валентина Лукьяненко Валентина 5 февраля, 2021 год
Хочу поблагодарить доктора Ильченко Валерия Викторовича, в ноябре 2020 провел успешно и квалифицированно операцию в СантаЛен, Ирпень, через месяц уже было полное восстановление, без жалоб. Интересовался самочувствием, отвечал на все вопросы, очень внимательный доктор, дал много полезных советов.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 8 февраля, 2021 год
Валентина, благодарим Вас за положительный отзыв и высокую оценку профессионализма доктора. Очень рады, что своим внимательным и ответственным подходом удалось заслужить Ваше уважение и доверие к доктору и центру вцелом. Желаем Вам и близким крепкого здоровья и всего наилучшего! С уважением, администрация «СантаЛен

Подяка Парафейник К.С.

Тетяна Тетяна 26 января, 2021 год
Хочу подякувати лікарю кардіологу Парафейник Катерині Сергіївні, яка оглядала та лікувала мою маму. Лікар уважна, терпляча, компетентна та дуже грамотна. Ми задали їй величезну кількість запитань, і на всі в неї були чіткі та обгрунтовані відповіді. Після того, як вона відкоригувала лікування, що призначив інший лікар в районній поліклініці, мамі відразу стало краще:стабілізувався тиск, покращилося загальне самопочуття і навіть... Читать отзыв Хочу подякувати лікарю кардіологу Парафейник Катерині Сергіївні, яка оглядала та лікувала мою маму. Лікар уважна, терпляча, компетентна та дуже грамотна. Ми задали їй величезну кількість запитань, і на всі в неї були чіткі та обгрунтовані відповіді. Після того, як вона відкоригувала лікування, що призначив інший лікар в районній поліклініці, мамі відразу стало краще:стабілізувався тиск, покращилося загальне самопочуття і навіть настрій! Також робили УЗД в цій клініці. І також дуже сподобалося. Лікар (на жаль не запам'ятала її ім♥я - білявка з коротким волоссям) також все чітко та грамотно пояснила. Добре що внашому місті є така клініка і такі лікарі! Процвітання вам!
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 27 января, 2021 год
Тетяно, щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку. Дуже раді, що вдалося заслужити Вашу повагу і довіру. Бажаємо Вам і близьким міцного здоров'я та всіляких гараздів! З повагою, адміністрація "СантаЛен"

Офтальмолог

А. З. А. З. 26 января, 2021 год
Перевера Тетяна Миколаївна - чудова офтальмологиня, яка дійсно знається на своїй справі. На прийомах вона була уважною та чуйною до мене, пояснювала всі процеси (що ми вимірюємо, що перевіряємо, навіщо це) та спілкувалася зі мною українською мовою (що дуже приємно!). Словом, дуже хороша лікарка, СантаЛен - вам лайк, подписка, прийду ще раз.
Але ще зауважу, що в СантаЛен працюють... Читать отзыв

Але ще зауважу, що в СантаЛен працюють не надто толерантні адміністратори, які дозволяють собі насміхатися над зовнішнім виглядом пацієнта. У присутності того ж самого пацієнта. СантаЛен, прошу вас навчити своїх працівників бути ввічливими та толерантними до людей, незалежно від їхньої гендерної ідентичності, статі, сексуальної орієнтацї та банального зовнішнього вигляду.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 27 января, 2021 год
Щиро дякуємо Вам за відгук та теплі слова на адресу лікаря. Дуже раді, що її вдалося заслужити Вашу повагу і довіру. Стосовно роботи адміністраторів нам дуже прикро що у Вас склалось негативне враження. Обов'язково розберемось в даній ситуації. Бажаємо Вам і близьким міцного здоров'я та всіляких гараздів! З повагою, адміністрація "СантаЛен"

Благодарность

Хоменко Татьяна Хоменко Татьяна 24 января, 2021 год
Самая лучшая клиника в которой я была! К пациентам относятся очень внимательно, уважительно, все расскажут от а до я, в прям смысле этого слова «сдувают с вас пылинки».
Весь персонал очень приветлив.
Сделала операцию, огромное спасибо врачу онкологу-маммологу Бугайцеву Сергею Георгиевичу и анестезиологу Романуцкому Владимиру.
Обследовалась так же я и в других докторов, все они лучшие как... Читать отзыв
Весь персонал очень приветлив.
Обследовалась так же я и в других докторов, все они лучшие как по мне. Такого внимания и заботы ко мне ещё никто не проявлял.
Так что огромное СПАСИБО этой клинике за таких врачей !
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 25 января, 2021 год

Відмінне обслуговування

Наталія Наталія 15 января, 2021 год
Хочу подякувати Козісю Андрію Миколайовичу, за його професійну роботу.Після назначенного лікування на наступний день було вже набагато краще. Рекомендую цього лікаря, він дійсно майстер своєї справи!!!!!!!
Достоинства:
  1. Приємна атмосфера, чистота!!! Ціни відповідають якості!!!
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 15 января, 2021 год
Наталія, дякуємо Вам за відгук і високу оцінку професіоналізму лікаря. Бажаємо Вам та вашій родині міцного здоров'я

Подяка Шеліх В.А. та Ковальчук Н.А.

Ліна Ліна 21 декабря, 2020 год
Хочу висловити подяку лікарям: педіатру-неврологу Валентині Анатоліївні Шеліх та гінекологу Наталії Анатоліївні Ковальчук. Дякую за Вашу працю і компетентність - професійність, чуйність, людяність. Рекомендувала своїм знайомим і всі вони були задоволені візитом до цих лікарів, як кажуть "від Бога". Здоров'я Вам і терпіння!!! Я знайшла свого лікаря і лікаря для своєї дитини!!!
Достоинства:
  1. Компетентний і привітний персонал на всіх рівнях!
  2. Відсутність черг.
  3. Пунктуальність (завжди попадали на прийом згідно запису, без запізнень).
Недостатки:
  1. Поки що не виявила )))
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 22 декабря, 2020 год
Ліна, доброго дня! Дякуємо вам за високу оцінку та рекомендацію наших фахівців! Бажаємо Вам та вашим близьким міцного здоров'я! З повагою, адміністрація медичної мережі «СантаЛен»

Отличное обслуживание

Гаврилюк Людмила Михайловна Гаврилюк Людмила Михайловна 15 декабря, 2020 год
Хочу поблагодарить доктора терапевта-гастроэнтеролога Козись Андрея Николаевича за внимательное и чуткое отношение к пациенту, за высокий профессионализм, квалифицированную своевременно оказанную помощь. Добрый, отзывчивый и пунктуальный!!! Сил Вам и здоровья!!!! Буду рекомендовать знакомым , а также спасибо всему коллективу медицинского центра "СантаЛен " !
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 15 декабря, 2020 год
Людмила Михайловна, благодарим Вас за положительный отзыв и высокую оценку профессионализма Андрея Николаевича. Очень рады, что своим внимательным и ответственным подходом удалось заслужить Ваше уважение и доверие к доктору и центру вцелом. Желаем Вам и близким крепкого здоровья и всего наилучшего! С уважением, администрация «СантаЛен

Отличное обслуживание

Гость Гость 15 декабря, 2020 год
Хочу поблагодарить за внимание, человечность, терпение, уравновешенность и профессионализм Козись Андрея Николаевича ! Врач спокоен, позитивен, но не равнодушен к проблеме больного. И его методы лечения работают, главное все рекомендации выполнять точно как предписано. Сил Вам и здоровья !!!!
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 15 декабря, 2020 год
Добрый день. Мы благодарны Вам за положительный отзыв, высокую оценку и рекомендацию нашего специалиста! Искренне желаем здоровья и всего самого доброго! С уважением, администрация медицинской сети "СантаЛен"

Отличное качество обслуживания

Анфиногенова Г. Ю. Анфиногенова Г. Ю. 6 ноября, 2020 год
Хотелось бы написать отзыв о работе врача Ильченко В. В.
Делала колоно и гастроскопию, были выявлены проктологические проблемы, по поводу чего и оперировалась.
Все процедуры, операция проведены блестяще, высокопрофессионально. Руки у хирурга что называется "золотые". Назначения, консультации, роз'яснения четкие, понятные. И что немаловажно: телефонное сопровождение врача после операции, во время лечения.
Врач потрясающий.
Оценка- высший бал.
Как говорится: врач... Читать отзыв
Хотелось бы написать отзыв о работе врача Ильченко В. В.
Врач потрясающий.
Оценка- высший бал.
Как говорится: врач от Бога.
Спасибо вам

Отзыв благодарности

Слущенко Алёна Александровна Слущенко Алёна Александровна 1 ноября, 2020 год
Хочу извиниться,что переименовала по ошибке имя доктора анестезиолога.Спасибо Вам внимательный и обходительный, очень приятный Романуцкий Владимир!Была видимо под наркозом

Приятное и отличное обслуживание

Слущенко Алёна Александровна Слущенко Алёна Александровна 1 ноября, 2020 год
Хочу написать отзыв благодарности,и сказать огромное спасибо клинике СантаЛен,в частности таким докторам как-проктолог и эндоскопист Ильченко Валерий Викторович! Очень тактичный,внимательный, умеющий слушать и слышать своих пациентов,профессионал в своем деле,с ним не чувствуешь себя жертвой обстоятельств,а чувствуешь человеком,так как согласитесь проблемы,которые тебя приводят к проктологу очень деликатные, чувствуешь стеснение и страх.Спасибо Вам огромное за вашу работу и добросовестность хочу поблагодарить таких... Читать отзыв Хочу написать отзыв благодарности,и сказать огромное спасибо клинике СантаЛен,в частности таким докторам как-проктолог и эндоскопист Ильченко Валерий Викторович! Очень тактичный,внимательный, умеющий слушать и слышать своих пациентов,профессионал в своем деле,с ним не чувствуешь себя жертвой обстоятельств,а чувствуешь человеком,так как согласитесь проблемы,которые тебя приводят к проктологу очень деликатные, чувствуешь стеснение и страх.Спасибо Вам огромное за вашу работу и добросовестность хочу поблагодарить таких докторов как анестезиолог Александр Романуцкий, очень приятный,доброжелательный и весёлый,с ним совсем не страшно.Козись Андрей Николаевич-гастроентеролог, прекрасный доктор от которого выходишь с хорошим впечатлением,выслушал всё что я спрашивала, объяснил и успокоил,не смотря что проблемы были и нужно лечиться,я вышла от него с хорошим настроением и схемой лечения.Ещё не раз была на приеме у гинеколога Лозинской Надежды Васильевны,при всей своей кажущейся строгости,это милейшая женщина,сочувственная,внимательная,объяснит успокоит,а это немаловажно для нас женщин!Для чего пишу этот отзыв,для того чтобы,люди которые ищут хороших, тактичных,профессионалов и незнают или сомневаются в выборе,от чистого сердца рекомендую этих Докторов!Спасибо Вам за Вашу работу и человечность!!!С уважением Алёна.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 6 ноября, 2020 год
Алена, благодарим Вас за хороший отзыв и высокую оценку. Очень рады, что удалось заслужить Ваше уважение и доверие. Желаем Вам и близким крепкого здоровья и всего наилучшего! С уважением, администрация «СантаЛен

Анестезиолог в СантаЛене

Александр Александр 30 октября, 2020 год
Романуцкий Володимир - лучший анестезиолог в мире. Обходительный, внимательный и профессионал своего дела.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен 30 октября, 2020 год
Александр, благодарим Вас за позитивный отзыв и высокую оценку профессионализма Владимира Михайловича. Очень рады, что своим внимательным и ответственным подходом доктору удалось заслужить Ваше уважение и доверие. Желаем Вам и близким крепкого здоровья и всего наилучшего! С уважением, администрация «СантаЛен

Фахівці клініки :)

Оксана Оксана 26 октября, 2020 год
Це найкраща клініка в Ірпені. Не одноразово зверталася до ЛОРі, педіатрів та до інших лікарів. Завжди якість на найвищому рівні.
Останній раз була у кардіолога Парафейник. Залишилось дуже хороше враження.
СантаЛен
Медицинский центр «СантаЛен» консультативно-диагностический центр, расположенный в центре г. Буча. Современное оборудование, опытные специалисты, индивидуальный подход к каждому пациенту, удобный график работы, уютная обстановка и доступный уровень цен обеспечивает комфортное и качественное оказание медицинской помощи в МЦ « СантаЛен».
В клинике Сантален вы можете пройти качественное медицинское обследование на современном... подробнее

Адрес: Киев, г. Буча, ул. Пушкинская, 59-б
Медицинские центры