Салютем отзывы клиентов

Салютем отзывы клиентов

Всем советую

Вероника Отзыв написан 3 сентября, 2019 год
Знакомый в городе Винница проходил осмотр в медицинском центре Салютем. Слышала только положительные отзывы. Салютем многопрофильный МЦ, в котором работают лучшие специалисты города в области кардиологии, неврологии, семейной медицины, эндокринологии и много других специалистов. Знакомый в городе Винница проходил осмотр в медицинском центре Салютем. Слышала только положительные отзывы. Салютем многопрофильный МЦ, в котором работают лучшие специалисты города в области кардиологии, неврологии, семейной медицины, эндокринологии и много других специалистов.

Гарна клініка

Тамара Іванівна Отзыв написан 30 августа, 2019 год
В місті Вінниця по вулиці Соборна 46 розташований кращий в цьому місті медич-ний центр Салютем https://www.salutem.ua/uk/. Чудові лікарі, справжні професіона-ли своєї справи, можливість пройти ультразвукову діагностику та курс лікування роблять перебування в клініці максимально комфортним. Дуже гарна клініка. В місті Вінниця по вулиці Соборна 46 розташований кращий в цьому місті медич-ний центр Салютем https://www.salutem.ua/uk/. Чудові лікарі, справжні професіона-ли своєї справи, можливість пройти ультразвукову діагностику та курс лікування роблять перебування в клініці максимально комфортним. Дуже гарна клініка.

Хороший гастроэнтеролог

Антонина Отзыв написан 9 апреля, 2019 год
В небольшом городе, таком как Винница очень тяжело найти хороший медицинский центр. Не так давно знакомая посоветовала обратить внимание на медицинский центр Салютем https://www.salutem.ua , по адресу Соборная 46-Б. и вы знаете, действительно это лучший в своем роде медицинский центр в городе. Были на приеме у врача гастроэнтеролога Низкошапка Оксаны Павловны, которая провела все необходимые исследования и назначила оптимальный курс...  Читать отзыв В небольшом городе, таком как Винница очень тяжело найти хороший медицинский центр. Не так давно знакомая посоветовала обратить внимание на медицинский центр Салютем https://www.salutem.ua , по адресу Соборная 46-Б. и вы знаете, действительно это лучший в своем роде медицинский центр в городе. Были на приеме у врача гастроэнтеролога Низкошапка Оксаны Павловны, которая провела все необходимые исследования и назначила оптимальный курс терапии и профилактики. Спасибо большое за проделанную работу.

клиника

Алла Отзыв написан 10 марта, 2019 год
В городе Винница одна из лучших клиник это Салютем https://www.salutem.ua/, которая находится по адресу улица Соборная 46-а. клиника предоставляет ряд услуг: анализы, функциональная и ультразвуковая диагностика и много других. Так же в клинике работают врачи с больше чем 10-ти летним опытом работы. Очень опрятная клиника с приятным персоналом и высоко квалифицырованими врачами. Спасибо большое за уровень обслуживания! В городе Винница одна из лучших клиник это Салютем https://www.salutem.ua/, которая находится по адресу улица Соборная 46-а. клиника предоставляет ряд услуг: анализы, функциональная и ультразвуковая диагностика и много других. Так же в клинике работают врачи с больше чем 10-ти летним опытом работы. Очень опрятная клиника с приятным персоналом и высоко квалифицырованими врачами. Спасибо большое за уровень обслуживания!

Нікому не раджу здавати там аналізи

Світлана Отзыв написан 14 февраля, 2019 год
 Отзыв о Салютем по адресу Винница, yл. Замостянская, д. 20-а В загальному аналізі крові дитини понаписували такого, що "напрошувався" дуже не втішний діагноз. Тиждень пролежали в дитячій онкогематології - пройшли масу обстежень, дитина повністю здорова - жодний з 3 ще додатково зроблених загальних аналізів крові не був навіть близьким до того, що ми отримали в цій клініці. Це не просто "людський фактор", це повна безвідповідальність! А ще, лаборантам потрібно тактовніше...  Читать отзыв В загальному аналізі крові дитини понаписували такого, що "напрошувався" дуже не втішний діагноз. Тиждень пролежали в дитячій онкогематології - пройшли масу обстежень, дитина повністю здорова - жодний з 3 ще додатково зроблених загальних аналізів крові не був навіть близьким до того, що ми отримали в цій клініці. Це не просто "людський фактор", це повна безвідповідальність! А ще, лаборантам потрібно тактовніше ставитися до "маленький клієнтів"! Бо фраза на повишених тонах "Чого ти так кричиш?" для трирічної дитини лише додатковий стрес і аж ніяк від крику чужої тьоті дитина не перестане боятися!В іншій платній лабораторії дитина лише трохи заплакала і не смикалася в істериці, тому що її спочатку відволікли, дуже тактовно та цікаво пояснили, що і для чого будуть робити, а тут я так розумію аби гроші взяти....

Гарна клініка

Катерина Отзыв написан 4 февраля, 2019 год
Як на мене клініка «Салютем» https://www.salutem.ua - найкращий медичний центр в місті Вінниця. В клініці працюють справжні професіонали з понад десятирічним досвідом роботи. Зав-жди приємний персонал та доброзичлива атмосфера. Як на мене клініка «Салютем» https://www.salutem.ua - найкращий медичний центр в місті Вінниця. В клініці працюють справжні професіонали з понад десятирічним досвідом роботи. Зав-жди приємний персонал та доброзичлива атмосфера.

Офтольмолог

Інна Отзыв написан 10 декабря, 2018 год
Добрий день, хочу щиро подякувати клініці Салютем https://www.salutem.ua/ в місті Вінниця. Дійсно це один з найкращих медичних центрів у Вінниці. Постійна робота за комп’ютером призвела до зниження зору, тому звернулася за консультацією. Дуже компетентній та професійний лікар. Всім раджу, звертайтеся. Добрий день, хочу щиро подякувати клініці Салютем https://www.salutem.ua/ в місті Вінниця. Дійсно це один з найкращих медичних центрів у Вінниці. Постійна робота за комп’ютером призвела до зниження зору, тому звернулася за консультацією. Дуже компетентній та професійний лікар. Всім раджу, звертайтеся.

Медицина

ООО "Био Тест Мед"