Sadosvit отзывы

шахраї і брехуни

Гость Гость 3 мин 50 сек назад
Зробила замовлення 707 від 19 січня , купилася на низькі ціни і можливістю самовивозу з розплідника, дзвонили разів п,ять і постійно обманювали ,що ось завтра скажуть де той вже не розплідник, а склад знаходиться ,щоб забрати замовлення,досі чекаю,вже перестали дзонити взагалі.Висновок такий ,що розплідника не існує,є склад який не хочуть нікому показувати,хоча може і складу не має,полний обман.

Дуже погано

Лілія Лілія воскресенье, 18 апреля
Замовлення зробили в січні, до середини квітня так замовлення і не відправили, телефонувала і на склад, і переписувалась. Відправимо завтра, відправимо через день і т.д., кормили обіцянками. Відмовилась від замовлення!!!
Дуже погано!!!!
Достоинства:
  1. Не має
Недостатки:
  1. Відправлення не було!!!

Взяли заказ так і не виповнили щей великий заках

Гость Гость суббота, 17 апреля
Большой заказ так іне сделалі за 2,5 месяца шарашкіна контора не заказивайте нічего только потратіте нерви і время і не ізвесно что прішлют
Достоинства:
  1. Все плохо
Недостатки:
  1. Полние мінуси нікогда не заказивайте мог би у другіх заказать і так лето пропало

Покупка Винограду

Іван Іван 9 февраля, 2021 год
2 роки тому купував в sadosvit різні види винограду, я дуже задоволений адже виноград плодовитий та смачний + після оформлення замовлення менеджер розказав ще пару хитрощей по догляду на одобренні, за що йому дуже вдячний. Всім щиро рекомендую!

Довольны покупкой саженцев в sadosvit

Марія Марія 4 января, 2021 год
Покупали sadosvit различные саженцы и цветы для того чтобы обустроить двор. Очень довольны что обратились сюда, большой выбор. Теперь охотно будем обращаться к вам

Саджанці плодово-ягідних рослин, квітів та декоративних дерев

kozakov kozakov 9 декабря, 2020 год
Купляли https://sadosvit.com.ua/ різні саджанці та квіти для того щоб облаштувати подвір'я. Дуже задоволені що звернулись сюди, великій вибір. Тепер залюбки будемо звертатись до вас!
Sadosvit

Товары для сада и огорода
Твой Дом и Сад+
Твой Дом и Сад+