Магазин "Сади Буковини" отзывы

Крутий вибір різноманітних дерев

Ліля Ліля 3 сек назад
Крутий вибір різноманітних дерев, чоловік мій засадив деревами звідси весь наш великий садочок, звісно що не за один рік, а поступово. Відзначу що якість стабільно висока, жодного разу не звертались з претензією до магазину. Ціни цілком нормальні і відповідають якості.

круто, так тримати

Влад Влад суббота, 17 апреля
За що ціную Сади, так це за якість у роботі, ми замовляємо у них не перший рік. Завжди отримували ті сорти і види, які замовляли, а то раніше у інших було що купив білий налив, а отрмав Славу переможця - в садах таке виключено, і це круто, так тримати.

минулого року купили в Садах хурму

Ольга Ольга пятница, 16 апреля
Давно хотіли з чоловіком спробувати вирощувати екзотичні рослини, а то все яблуні да вишні. От минулого року купили в Садах хурму, садженці класні, прийнялись без проблем, зиму пережили чудово, ми дотримувались правил догляду, з нетерпінням чекаємо урожаю.

В Садах чудове обслуговування.

Валя Валя четверг, 15 апреля
Приїхали мої смачненькі кущики, як раз вчасно, коли можна висаджувати в грунт. В Садах чудове обслуговування.

Я особисто замовляю тут часто

Саша Саша четверг, 15 апреля
Мені пощастило, що я дізналась про цей магазин. Для того, хто захоплюється рослинами і веденням саду це надійний і відповідальний постачальник. Я особисто замовляю тут часто і ще поки жодного разу не була розчарована ні сервісом, ні якістю рослин.

Досить давно вже тут замовляю рослини

Іра Іра вторник, 13 апреля
Досить давно вже тут замовляю рослини. Насправді більшість моїх дерев у молодому садочку придбані саме тут і я хочу вам сказати, що же ні разу не розчарували - все росте і приносить невеликий урожай вже, навіть. Більше на базарі не купую, там багато обману.

Шахрайство

Тетяна Тетяна вторник, 13 апреля
Такого посадкового матерiалу в мене ще не було нiколи! З 15 бульб бегонii - 7 !! гнилих та сухих. ЦЕ 50 %!!! Нiкому не рекомендую цю компанiю! Вже мiсяць менi обiцяють розглянути мою скаргу та замiнити посадковий матерiал. Шахрайство!!!

отримала на пошті всі свої новинки

Маша Маша понедельник, 12 апреля
Придбала буквально тиждень тому декілька фруктових дерев. Я хотіла щоб дерева були не маленькі, а вже такі трохи підрощені, щоб не так довго чекати врожаю і щоб загальний вигляд саду був красивий. Дійсно все у Садах просто прекрасне, отримала на пошті всі свої новинки.

Великий вибір рослин

Лариса Лариса четверг, 8 апреля
Великий вибір рослин, у мене часто проблема з тим, що пприходить від магазинів якийсь хлам, але у випадку з Садами все круто. Ставлю вам пятірочку.

Досить часто купую різноманітні рослини

Тоня Тоня среда, 7 апреля
Досить часто купую різноманітні рослини, класно, що тут є і фруктові дерева і кущі, а також певний декоративний асортимент. Всі рослини які тут замвляла були якісні і міцні. Коли натрапляєш на такий якісний магазин, до інших переходити просто не ризикуєш, тому що купути кота в мішку не хочеться.

Так тримати, ось те, що я хочу сказати магазину Сади Буковини!

Вячеслав Вячеслав вторник, 6 апреля
Так тримати, ось те, що я хочу сказати магазину Сади Буковини! Користуюсь їхніми послуга вже не вперше і відзначу, що завжди отримую дійсно якісний товар, не пошкоджений і без ознак хвороби, вони дбають і про пакування яке захищає під час транспортування. Все дійсно класно тут.

я особисто купую у Садах Буковини

Маринка Маринка понедельник, 5 апреля
Захоплююсь зараз своїм молодим садочком, дуже ретельно обираю рослини, томущо від цього залежить врожай. Неприємно витратити гроші, а потім ці рослини гинуть, або ж виростає не те, що ти очікуєш, так от щоб цього уникнути, я особисто купую у Садах Буковини, неприємні ситуації з ними виключені.

Часто замовляю у цьому магазині

Валентина Валентина понедельник, 29 марта
Чудовий магазин, мені подобається, що замовлення відповідає тому що замовили, ніколи сорти не плутали.

Обслуговуванням задоволена

Таня Мартинюк, Рівне Таня Мартинюк, Рівне понедельник, 29 марта
Виписала саджанці,кліматиси,полуниці. Все отримала швидко, кліматиси а окремих боксах, саджанці черешні великі.
Достоинства:
  1. Надійно і акуратно запаковано, саджанці з гарним корінням.замовленням задоволена. виписувала на цьому сайті перший раз.
Недостатки:
  1. Немає

Все майже купувала саме в Садах Буковини

Тома Тома суббота, 27 марта
Нарешті я оформила наш садок, зараз ходжу і любуюсь, нещодавно висадила декілька нових дерев. Все майже купувала саме в Садах Буковини, просто ризикувати якістю геть не хотілось. Відзначу, що те, що висаджували минулого року восени і навесні росте прекрасно. Рослини якісні.

Рослини тут дуже високої якості

Ярослава Ярослава среда, 24 марта
Рослини тут дуже високої якості, ми купуємо лише тут вже не перший рік. Нещодавно отримала цибулинки тюльпанів, вони прекрасні.

ШАХРАЇ З ВЕЛИКОЇ БУКВИ!!!

psbondar5@ukr.net [email protected] среда, 24 марта
Зробили замовлення, дівчатка все видзвонювали і розповідали що вже розсилають і ми оплатили 4 березня, сьогодні 23 березня 2021 р. а дерев так і не дочекались, все обіцяють, шкода що в отзовику раніше не прочитали про цих шахраїв[email protected]@
Достоинства:
  1. Шахраї
Недостатки:
  1. Шахраї

Хочу подякувати

Ліна Ліна вторник, 23 марта
Хочу подякувати за гарні квіти, ми вже не вперше тут оформлюємо замовлення. Сади не підводять. Все прекрасно

Замовлення присилають швидко

Ліля Ліля понедельник, 22 марта
Особисто я дуже не люблю, коли замовляєш одну рослину, а отримуєш щось геть інше. З тих пір як купую у Садах Буковини, вже забув про такі випадки, тут завжди все чітко, рослини прекрасної якості, отримуєш правильні сорти завжди. Замовлення присилають швидко.

тут великий вибір

Саша Саша воскресенье, 21 марта
Наша родина живе у місті, але ми маємо дачну ділянку, де переважно садимо фруктові дерева і кущі з ягодами, полуниці і інші смаколики. Купувати в Садах Буковини безпечно, тут великий вибір, приємний персонал і працюють досить швидко, все в наявності і рослини доглянуті.

тут хороші рослини

Катя Катя 20 марта, 2021 год
Купувати дерева віддалено ризиковано, але коли це Сади Буковини, можна не переживати, тут хороші рослини.

Приємно мати справу.

Микола Микола 20 марта, 2021 год
Замовляємо тут часто, хороші дерева, я люблю займатись садівництвом, у мене вже великий сад і я щороку намагаюсь його дещо розширювати, новими видами і сортами. Сади надзвичайно допомагають у цьому, хороші дерева і вибір великий. Приємно мати справу.

Неочікувано

Гость Гость 19 марта, 2021 год
Сьогодні отримала свій заказ. Дуже розчарована з того,що я заказувала прийшла фігня.Замість карликовоі туї чи то кипарсовник ,чи туя велка я незнаю ,ще я звказувала карликові ялинки прийшли звичайні лісові,які я могла придбати безкоштовно і ще я заказувала ялівець Вейгера прийшла якась гілочка.Я дуже розчарована просто виманюють у людей гроші

тут є море декоративних рослин

Олена Олена 18 марта, 2021 год
З тих пір як я захопилась своєю присадибною ділянкою, а точніше її удосконаленням і наповненням новими класними рослинами. Допомагають мені у цьому Сади буковини, тут є море декоративних рослин, надсилають їх швидко і безпечно для самих рослин.

Порадували мене мої новенькі квіточки

Лариса Лариса 18 марта, 2021 год
Порадували мене мої новенькі квіточки, замовлення зробила у Садах Буковини як звичайно, тому що тут вибір великий і якість цибулин дуже хороша. Давно користуюсь саме цим виробником і проблем з якіст не було у мене особисто за весь час співпраці.

Досить часто звертались

Катя Катя 13 марта, 2021 год
Досить часто звертались по саджанцям, замовлення приходять швидко, якість пристойна. Магазин класний

На майбутнє будемо користуватись ще

Сергій Сергій 12 марта, 2021 год
В садах Буковини замовили три фруктових дерева, це вперше ми сюди звернулись. Хочу відзначити, що товар прийшов чудово запакований, без жодних пошкоджень - просто бери і сади. На майбутнє будемо користуватись ще, це точно, тим більше, що вибір тут чудовий.

Ми останнім часом тут купуємо все для садочку

Павло Павло 8 марта, 2021 год
Присилають посадковий матеріал фруктових дерев через нову пошту, хороша якість, прекрасний сервіс. Ми останнім часом тут купуємо все для садочку нашого, да й для кввітиничка також тут замовляю за потреби. Магазин бомбезний і обслуговування хороше.

Робимо замовлення на фруктові дерева

Тарас Тарас 7 марта, 2021 год
Робимо замовлення на фруктові дерева, вже минулого року купили 5 штук, всі арно ростуть, прижились з мінімальним добривом, тобто коріння було хороше, догляуте. Листочки зявились швидко, через пару рочків будемо смакувати яблучка, грушки і сливки.

Вже не раз робили замовлення

Леся Леся 6 марта, 2021 год
Ми купили малинку для дітей, тут вибір сортів пристойний і якісні рослини завжди. Вже не раз робили замовлення, дуже гарні і дерева і квіти. А щодо сервісу, то все справді на високому рівні, при тому що й ціни досить лояльні. Приємно мати справу.

Магазин Сладка Хата
Магазин Сладка Хата