Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

в магазине большой выбор - Отзыв о Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 727

Рейтинг: 3.8, всего отзывов 4996

https://www.otzyvua.net/rozetka-internet-magazin-rozetkaua От покупатель, опубликован 25 января, 2016 годпокупатель 25 января, 2016 год большой выбор.подробное описание.
год назад заказывала ноутбук. быстрая доставка. ноутбук работает пока без проблем. считаю, что сайт хороший, но цены завышены. акций бы побольше.
1 согласны, 5 не согласныКомментарии к отзыву


DeusUnlimited (Россия, Москва) 25 января, 2016 год Год назад может и была доставка быстрой, но теперь тихий ужас. Раньше всегда хвалил этот магазин, пока не решил сделать себе подарок на Новый год. Заказал телефон 4.01, получил только 12.01 с браком, отправил сразу же 12.01 и вот до сих пор они его на что-то проверяют и не меняют мне на новый.
покупатель (Россия, Саратов) 30 января, 2016 год возможно доставка не от интернет-сайта зависит, а все таки от перевозчиков. ;)
Сергей (Украина, Київ) 9 февраля, 2016 год 3.01 сделали заказ, позвонили через пол дня, трубку взять не успели и сразу же наш заказ отменили, а товар который хотели купить продали. Сделали 4.01 другой заказ, в службу доставки передали только 9.01. Прислали дав бракованных товара. Только один согласились поменять и поменяли на такой же бракованный.


Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

Интернет-магазин Rozetka.ua на сегодняшний день является наиболее популярным магазином электроники и бытовой техники в Украине. А представительства нашей компании есть во всех областях Украины. Такого статуса нам удалось достичь благодаря...
,

Интернет-магазины новости

Про графік роботи відділень modnaKasta 9 травня Цього дня за стандартним графіком працюватимуть відділення в наступних містах:...
Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Замовили щось та не встигли забрати до травневих свят? Без паніки. Відділення modnaKasta працюють за звичайним графіком.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня. 
Гарних свят!
Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче таємне підморгування...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...

Интернет-магазины

DOOR Lviv

Рейтинг: 5
1 отзыв
Фабрика Дверей

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания Lvivski.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Door Floor интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
thermopraktik.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться