Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Ужасный сервис, чем больше становится магазин тем хуже его работа. - Отзыв о Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 791

Рейтинг: 3.5, всего отзывов 5093

https://www.otzyvua.net/rozetka-internet-magazin-rozetkaua От Μарина Ρожкова20805https://www.otzyvua.net/user/20805, опубликован 19 января, 2016 годΜарина Ρожкова 19 января, 2016 год Отправили на ремонт в СЦ материнскую плату (номер ремонта РОЗ5115567). Через 2 недели я получили ее обратно в таком же нерабочем состоянии. В посылке не было никаких сопроводительных писем и актов выполненных работ. На мой звонок в ваш СЦ по номеру 044-502-84-47 оператор Михаил (2097) отказался предоставить мне номер телефона сервисного центра в котором производился якобы ремонт.

Я требую предоставить на мою электронную почту копию акта выполненных работ от сервисного центра. Требую согласно закону Украины о защите прав потребителей и по взятым вами на себя гарантийным обязательствам произвести надлежащий ремонт, замену или вернуть мне стоимость товара! Также считаю, что т.к. ремонт не был произведен должным образом, то дальнейшие расходы по пересылке должна взять на себя ваша компания.
4 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

Интернет-магазин Rozetka.ua на сегодняшний день является наиболее популярным магазином электроники и бытовой техники в Украине. А представительства нашей компании есть во всех областях Украины. Такого статуса нам удалось достичь благодаря...
,

Интернет-магазины новости

modnaKasta стає Kasta
Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче таємне підморгування...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...
Як не заблукати на modnaKasta Щоби не розгубитися серед різноманіття товарів, навіть досвідченому онлайн-шоперу потрібна просунута навігація. Останні удосконалення modnaKasta допомагають легко орієнтуватися на місцевості,...
Круті призи від Насті Каменських Хочете виграти один з 5-ти крутих призів від Насті Каменських? 
Тоді мерщій беріть участь в нашому Giveaway

Интернет-магазины

center4g интернет-магазин

Рейтинг: 5
4 отзыва
toptoys.prom.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
Интернет-магазин Technoland.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
Купули (kupuli.com.ua)

Рейтинг: 5
1 отзыв
DOOR Lviv

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться