Очікування, які не збігаються з реальністю - Отзывы о Родинна ковбаска. ТМ

Родинна ковбаска. ТМ
Отзыв написан 1 марта, 2019 год 272 просмотра
Не вперше помічаю за продукцією від родинної ковбаски неспівпадіння між зазначеною назвою продукту його ціною з якістю. От придбала сьогодні ввечері у місті Львові шматочок ШИНКОВОЇ ковбаси,яка логічно мала б мати всередині хоча б кілька шматочків цілого м'яса( бо ж шинкована). Але з цього моменту щось пішло не так, адже ковбаса не те що перемелена а з шматками сала,хрящів і ще бозна чого! Для чого обманювати і робити настільки неякісний продукт!

Доброго дня!

Дякуємо за звернення. Звернемо особливу увагу на якість зазначеного продукту.

Для нас важливо, щоб ви були задоволені нашою роботою.

Мясная продукция: отзывы

Отзывы покупателей о мясной продукции и производителях. Каталог отзывов: Мясная продукция ТМ Наша Ряба, Гаврилівські курчата и другое

Мясо Буковины

Мясная продукция
2664 просмотра
мнение Вот бы ищо правильно оплачували люцкой труд.
Родинна ковбаска. ТМ
Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.
При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные галицкие рецепты приготовления колбасных изделий.
Продукция ТМ "Родинна ковбаска" широко известна не только на территории Украины, а и далеко за... подробнее

Мясная продукция
Консервы ТМ Здорово