Жах - Отзывы о Родинна ковбаска. ТМ

Родинна ковбаска. ТМ
Гость Отзыв написан 13 февраля, 2019 год 61 просмотр
Добрий день , не розумію чому стільки продукції знімають з виробництва ????? В чому справа ??? Ви раніше були дуже достойна фірма , а зараз , продукти попаковані, купуєш їх із датою, приходиш до дому відкриваєш, а воно ужасне.. вонюче ,липке, навіщо ви пакуєте ?? Раніше до вас часто заходили , тепер є набагато кращі ніж ви , нажаль .... ціни просто космос , не розумію на кого вони розраховані !!!!!

Ответ представителя Родинна ковбаска 14 февраля, 2019 год
Доброго дня!
Продукцію знімають із виробництва через різні причини. Деякі позицї можуть бути не надто популярними, або, наприклад, з'являється новинка, яка достойно заміняє вже знаний продукт.
Багато позицій представлені у нашій мережі упродовж багатох років і є популярними серед гостей. На разі, ми не плануємо виводити їх із продажу.

Продукцію пакують після виготовлення і доставляють у магазини. Упаковка забезпечує свіжіть продукції, безпечне транспортування та дотримання всіх чинних вимог щодо якості.

Якщо у вас є зауваження до конкретного магазину, зокрема продукції, яка у ньому представлена — звертайтеся. Ми обов'язкво вирішимо цю проблему.

В разі виникнення запитань, телефонуйте до нашої гарячої лінії: 0 800 50 15 17, або пишіть у наші спільноти у соцмережах: https://www.facebook.com/rodunnakovbaska/ ;

Раді допомогти!

Ми постійно працюємо над собою і вдсконалюємося.

Мясная продукция: отзывы

Отзывы покупателей о мясной продукции и производителях. Каталог отзывов: Мясная продукция ТМ Наша Ряба, Гаврилівські курчата и другое

Мясо Буковины

2421 просмотр
мнение Вот бы ищо правильно оплачували люцкой труд.

Житомирская мясная гильдия

2.3
2552 просмотра
Продаете отраву. Читай отзывы Фора. Повторяться не будем.

Снеки Objerky

Закуски к пиву
4.5
Прикольные снэки. Не могу найти где они продаются в Донецке.

Родинна ковбаска. ТМ

Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.
При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные...

Гаврилівські курчата
Гаврилівські курчата