Нечесна вага! - Отзывы о Родинна ковбаска. ТМ

Родинна ковбаска. ТМ
Гость Украина, Житомир Отзыв написан 3 мая, 2018 год 493 просмотра
В трьох магазинах "родинна ковбаска"м.Житомира мала одну і теж ситуацію: купуючи ковбаски "для грилю", фасовані в пакетах по 600-800 грам, побачила, що на етикетці пакету вказана одна вага, а продавець чомусь переважує і виходить інша вага. На моє прохання порахувати, як вказано на етикетці, мені емоційно відмовляють. Виходить, я плачу за повітря всередині пакету?
3 согласны

Корольов (Украина, Львів) 22 мая, 2018 год
А я заплатив за воду в середині пакета.
Родинна ковбаска вже давно не ковбаска, а м'ясо подібна "продукція"
Доброго дня! Перш за все дякуємо за ваше звернення. Для з’ясування деталей просимо уточнити коли саме, у яких магазинах Ви здійснювали покупки.Ще попросимо Вас надати свої контакти (якщо можна, номер телефону). Інформацію можете написати нам на сторінку у фейсбук https://www.facebook.com/rodunnakovbaska/. Нам важливо, аби Ваші покупки зроблені у магазині «Родинної ковбаски», не залишали у Вас ніяких сумнівів!
Гость (Украина, Бровари) 17 июня, 2018 год
В Броварах придбали ковбасу в Родинній ковбасці,16 червня 2018 року,в фірмовому пакеті вже вдома знайшли пакунок п'ятачків в кількості 18 штук.Питання,чи наїбали,чи продавець сам наїбався.?Чекаю на відповідь.

Мясная продукция: отзывы

Отзывы покупателей о мясной продукции и производителях. Каталог отзывов: Мясная продукция ТМ Наша Ряба, Гаврилівські курчата и другое

Мясо Буковины

2423 просмотра
мнение Вот бы ищо правильно оплачували люцкой труд.

Житомирская мясная гильдия

2.3
Продаете отраву. Читай отзывы Фора. Повторяться не будем.

Снеки Objerky

Закуски к пиву
4.5
3271 просмотр
Прикольные снэки. Не могу найти где они продаются в Донецке.

Родинна ковбаска. ТМ

Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.
При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные...

Гаврилівські курчата
Гаврилівські курчата