Жах від сірого кардинала - Отзывы о Родинна ковбаска. ТМ

Родинна ковбаска. ТМ
Отзыв написан пятница, 8 октября 8 просмотров
рацювати по чесному не дають. Ветеринарний лікар Уляна Родич рулить всіма процесами. З моменту пепреводу в центральний офіс Підсудкевич Н.М. та переводу Бориса В.В.на посаду директора все шкереберть. Весь відділ якості звільнився в один день!!! Питання : як можна звільнити весь відділ в угоду недалекій дурепі зі східної провінції - Інні Герасимюк? Відповідь - вона пляше під дудку У. Родич-Оліярник . До того звільнились кілька людей з посади "аудитор- інженер з якості-ветеринарний лікар". Жоден не пропрацював більше пів року. Все робиться аби не виплило на поверхню:
1. Перепакування продукції.
2. Перемаркування дат виготовлення.
3. Пакування продукції без дотримання температурного режиму. Наслідок - конденсат в пакуванні, що призводить до передчасного псування продукції.
4. Зберігання некондеційного повенення . зберігання в одному холодильнику курятини, свинини та повернутої продукції в одному холодильному приміщенні.
5.Повторне використання повернутої продукції у виробництві.
6. Антиснітарія на виробництві.
7. Відсутність клінінг бригади.
8. Недотримання санітарних норм.
9. Відсутність адекватних роздягалок для персоналу.
10. Відсутнісь передумов для робочого процесу - вентиляції, витяжки, відсутність перехрещеня потоків, транспортування миючих засобів, стерилізація овітря у приміщеннях.
Але це велика таємниця!!! Адже не дай боже хтось дізнається.
Керівник відділу якості Думич Ю.П. не задовільнила керівництво тому що не згайшла спільну мову з У.Родич. Вона просто хотіла налагодити роботу та звести до мінімуму кількість скарг, але тоді вспливали недопрацювання у відділеннях напівфабрикатів (де працює чоловіцк У.Родич), та пакуваня готовоъ продукцї), де працює керівником підлабузник директора Шумило М.М.
Всі працівники бояться втратити роботу, тому змушені виконувати розпорядження сірого кардинала У. Родич-Оліятник.
Оценки к

Ніколя среда, 20 октября
Можу пораду дати всім працівникам, як вгамувати Улянку.

Шукайте точки, щоб щічки були червоні.

Її Ігор слабенький в тих питаннях.

Вона хоче глибоко виораною бути.
Продовець РК понедельник, 11 октября
Працюю купу років але такого паршивого товару як зараз небуло ніколи

Якість гірша ніж в конкурентів

А я завжди казала шо продукцію дають з свіжими датами

Сволоч ти Уляна гарно пригрілася

Я б тебе нагодувала тими сосісками

Шановне керівництво бажаю щоб ви і ваші діти їли продукцію родинної ковбаски кожен день без вихідних
Веган вторник, 12 октября
Власники розумні люди

А всі розумні люди вегани

Мясная продукция: отзывы

Отзывы покупателей о мясной продукции и производителях. Каталог отзывов: Мясная продукция ТМ Наша Ряба, Гаврилівські курчата и другое

Родинна ковбаска. ТМ
Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.
При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные галицкие рецепты приготовления колбасных изделий.
Продукция ТМ "Родинна ковбаска" широко известна не только на территории Украины, а и далеко за... подробнее

Мясная продукция
Тушенка "Пан Иван"