Родинна ковбаска. ТМ отзывы

Родинна ковбаска. ТМ

Ідеально чисті вітрини,ввічливий персонал

Гость Гость 16 июля, 2019 год
Дуже ввічливий персонал,ідеальна чистота,швидко та якісно мене обслужити,!!!!!Стрийська59Львівwink
Достоинства:
  1. Ідеальна чистота,ввічливий персонал

Закрили магазин

Наталка Наталка 2 июля, 2019 год
Доброго дня. Проживаю в м. Тернопіль. Мабуть, відколи відкрився магазин "Родинна ковбаска" по вул. Слівенській, завжди купувала там ковбасні вироби і свіже м'ясо. За багато років один раз товар був не вельми свіжий. Смачно, помірні ціни. Минулого тижня побачила, що магазин чомусь зачинений без жодного оголошення. А вчора дізналася від колишнього продавця, що магазин закрили взагалі. Дуже неприємна новина. На... Читать отзыв Доброго дня. Проживаю в м. Тернопіль. Мабуть, відколи відкрився магазин "Родинна ковбаска" по вул. Слівенській, завжди купувала там ковбасні вироби і свіже м'ясо. За багато років один раз товар був не вельми свіжий. Смачно, помірні ціни. Минулого тижня побачила, що магазин чомусь зачинений без жодного оголошення. А вчора дізналася від колишнього продавця, що магазин закрили взагалі. Дуже неприємна новина. На Східному масиві це був останній магазин, ще два закрилися раніше. Я думаю, що висловлю думку багатьох споживачів, які користувалися послугами та продукцією "Родинної ковбаски", що це великий мінус для нас. Діставатися на інші масиви, де ще є магазини, незручно. Прошу прислухатися до нашого прохання відновити роботу магазину. Наперед вдячна.

Подяка

Галина Василишин Галина Василишин (Россия) 2 декабря, 2018 год
Лупана селянська стала любимою в нас на столі. Цього року без неї знову не обійдемося. Дуже гарне відношення до покупців у Бурштині.
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 17 января, 2019 год
Щиро дякуємо! Раді, що Вам смакує. Працюємо для Вас!

зручно купувати і смачно

Янка Янка (Украина) 23 февраля, 2018 год
Мені приємно заходити у магазини цієї мережі. Зараз відкрила для себе паштет з журавлинкою Це справді оригінально і незвично, ніжний на смак. Дякую виробникам за хорошу продукцію.
Достоинства:
  1. зручно купувати і смачно
Недостатки:
  1. немає слайснарізки, а хочеться. Але це не дуже великий мінус.
4 не согласны Показать 1 ответ

ковбаса Домашня клас

Лільок Лільок (Украина, Львів) 8 ноября, 2017 год
Почула по радіо рекламу "Домашньої ковбаси" -і спробувала! Реклама то є справді сила і ковбаса дуже апетитна на вигляд та чудовими смаковими якостями. Тай магазини близько. Рекомендую спробувати!
4 не согласны Показать 2 ответа

Супер якість

Міля Міля (Украина, Львів) 24 октября, 2017 год
Завжди купую м'ясо в "Родинній ковбасці". Ще ні разу не підводила якість. Сподіваюсь так буде і дальше.
Достоинства:
  1. магазин близько біля дому, мелять м'ясо на фарш
4 не согласны Показать 1 ответ

хочу бекон з перцем, бо дуже смакує

Валентина Валентина (Украина, Львів) 30 августа, 2017 год
Дуже люблю ваші шпондери. тільки єдине прохання - робіть частіше мій улюблений бекон з перцем! Дуже він мені смакує! А так - бажаю гарних продаж.
3 не согласны Показать 1 ответ

комфортна температура і чисто

Ярослава Ярослава (Украина, Львів) 16 мая, 2017 год
Люблю ходити за м’ясом в спеціалізовані магазини, такі як родинна ковбаска. Для мене найголовніше - це умови в яких м'ясо зберігається. А тут завжди комфортна температура і дуже чисто. Хочу відмітити чудовий магазин на Володимира Великого! Привітні продавці та дуже добра якість обслуговування!

смачна ковбаскаПасхальна

Світлана Світлана (Украина, Львів) 7 апреля, 2017 год
Напередодні Великодня хочу поділися і хорошими словами - "Родинна ковбаска" дякую за смачну ковбаску Пасхальну!!!! Дуже смачна, хороший підбір спецій, м'ясо, натуральна оболонка. Мені навіть пригадався смак ковбаски мого дідуся! Рекомендую скуштувати, шкода, що така ковбаса буде лише один місяць ((

найсмачніші ковбаски

Галина Галина (Украина, Львів) 20 декабря, 2016 год
Вся моя сім'я особливо полюбляє найсмачніші ковбаски, які є в "Родинній ковбасці". На вечерю, на сніданок в нас завжди бутерброди з "Мартаделлою" або "До сніданку". на смак відчуваються шматочки м'яса, що дуже радує))))

комфортна температура і дуже чисто

Світлана Володимирівна Світлана Володимирівна (Украина, Львів) 29 ноября, 2016 год
Люблю ходити за м’ясом в спеціалізовані магазини, такі як родинна ковбаска. Для мене найголовніше - це умови в яких м'ясо зберігається. А тут завжди комфортна температура і дуже чисто. ВЕЛИЧЕЗНИЙ плюс - можна перемолоти м'ясо на фарш у магазині, правда не у всіх((( Сподіваюсь на найближчі зміни!)
Достоинства:
  1. зручність розташування магазинів, чистота, привітні продавці
Недостатки:
  1. не всюди можна помолоти м'ясо на фарш
1 не согласен Показать 1 ответ

Улюблений магазинчик! Паперова упаковка!

Марія Марія (Украина, Львів) 15 ноября, 2016 год
Не треба ходити далеко, зручний магазин біля дому. Сосиски "Гурман" і паштет "Чумацький" просто обожнюю. Вироби в паперових пакетах набагато довше зберігають свіжість! За це респект! Дуже подобається упакування продукції !!!
1 не согласен Показать 1 ответ

Дуже зручно!

Орися Орися (Украина, Львів) 26 октября, 2016 год
За м’ясними стравами часто заходжу в Родинну ковбаску. Подобається розкладка м’яса на вітрині, гарно розділені ковбасні вироби і сире м'ясо. Навіть більше, я помітила, що м’ясні продукти розкладені і по цінових категоріях. Це дуже зручно!А ще мені зараз подобається, що діють спеціальні пропозиції, на сосиски "Ласун", і зразу ж дають рецепт, що можна приготувати!

Великий асортимент і смачно Мені подобається!

Ліля Ліля (Украина, Львів) 25 августа, 2016 год
Якщо мені потрібно купити якоїсь "домашньої ковбаски" я іду тільки в "Родинну ковбаску".Зазвичай купую "весняну", і кілечко невеличке, і смачно! Не завжди є гроші на дорогу ковбасу але саму тут великий асортимент, тому можна знайти продукцію яка відповідає ціна-якість. І обслуговування мені теж подобається!

Орися Орися (Украина) 15 августа, 2016 год
Улюблений делікатес моїх хлопців, та й мені смакує, це шинка на дровах з "Родинної ковбаски". Завжди запашна, свіжа. Дуже смачна. Але на вихідних їх дуже швидко розбирають, хоча це свідчить про те, що завжди свіженька))))

класна якість

Алла Алла (Украина) 23 июня, 2016 год
Зручне розташування магазинів( говорю про Львів та Тернопіль),великий асортимент, класна якість. Завжди обираю лише "Родинну ковбаску"!

смачно!

Ксюха Ксюха (Украина) 13 июня, 2016 год
Цими вихідними попробувала новинки, австрійську лінію ковбасок у "родинній ковбасці" - враження залишились чудові, направду соковиті і смачні. "Зальцбургські" - мене вразили. Супер!

Рекомендую всім!

Олена Олена (Украина) 18 мая, 2016 год
На травневі свята брали на природу ковбаски "дачні" за порадою друзів) дуже сподобались! Рекомендую всім! дуже дуже смачно! Донечці теж засмакували)))

Інна Інна (Украина) 22 апреля, 2016 год
Просто без лишніх слів - смачно! Люблю їх шпондер, майже кожен день купую сосиски та хліб, бо довіряю. Пробувала інших виробників, непогано, але коли біля дому є такий магазин як "Родинна ковбаска",і знаю що там завіз продукції кожного ранку, то обираю лише їх)

Мункач Віталій(Мукачево)

Віталій (Мукачево) Віталій (Мукачево) (Украина) 20 марта, 2016 год
До продукції претензій нема,все дуже смачно.А от персонал на вул.Духновича міг би бути привітнішим.

круті магазини!

Наталія Наталія (Украина) 17 февраля, 2016 год
Зручне розташування магазинів, завжди все смачненьке і свіженьке, приємне обслуговування...всім рекомендую-магазини дійсно круті:
) ще великий плюс-не треба йти на базар,бо сире мясо теж можна купити у "Родинній ковбасці" і радує, що можна зразу помолоти м'ясо на фарш!

The best of the best

Соля Соля (Украина, Львів) 3 февраля, 2016 год
Ваші сосиски "Карпатські" The best of the best !!!! люблю вас...Так тримати :)

Удивлена

Лена Лена (Украина, Львів) 15 января, 2016 год
Удивлена, впервые решилась купить , что-то мясное в Семейной колбаске и вы знаете ничего так , понравилось. Купила какую то "домашнюю грудку" - по мере соленая, перченая- муж тоже заценил, буду пробовать еще что-то )

дивіться пильніше!

Сергей Сергей (Украина, Дніпропетровськ) 5 января, 2016 год
якість ТМ не підлягає сумніву, а те що продавці хамлять та реалізують прострочений товар немає ніякого відношення до ТМ "Родинна ковбаска" !!!

Валя Валя (Украина, Львів) 15 декабря, 2015 год
Дякую "Родинна ковбаска" за смачну продукцію і дегустацію, яка зараз є у ваших магазинах. Люблю вас і обираю ковбасу, хліб лише вашої торгової марки! Так тримати!!!

Супер..!!!

Свєта Свєта (Украина, Львів) 20 ноября, 2015 год
Це і правда магазин "родинний"...заходжу туди і мажу купити там і для моєї доці,і для чоловіка і для себе різні смакоти! Все як завжди свіже і мені це подобається!Дякую, що ви є!

Все смачно!

Оксана Оксана (Украина, Львів) 16 ноября, 2015 год
Хочу подякувати "Родинній ковбасці" за смачні ковбаси, які купую кожен тиждень.І персонал приємний,завжди можуть щось порадити. У Львові є вже можливість розрахуватись в центрі на Дорошенка карточкою!!! що дуже зручно!!! Сподіваюсь, що скоро так буде в кожному магазині.

Відмінні продавці

Гость Гость (Украина, Тернопіль) 19 октября, 2015 год
Я ходила по багатьох магазинах " Родинна ковбаска ", у Франківську, Тернополі та багато інших, але найкраще мені сподобався магазин у м. Чорткові. Там дуже приємні продавці, а особливо Аня та Оля. Вони приємно розмовляють з покупцями і порадять що купити на стіл. Велике їм спасибі. Вікторія

Бездріжджовий хліб

Соломія Соломія (Украина, Львів) 23 сентября, 2015 год
Доброго дня! Бездріжджова випічка дуже смачна, але б хотілось знати склад, з якого борошна? Дякую

МИ ДОЖИЛИСЬ, ЩО ЗА НАШІ КОШТИ НАС НЕ ХОЧУТЬ ОБСЛУГОВУВАТИ!!!!!!!!!!!!!!!

Lesya Lesya (Украина, Українка) 22 сентября, 2015 год
Хотіла б попросити звернути увагу на хамське відношення у Ужгороді по вул.Минайській продавця жіночки яка по хамськи відмовилася продати нам дві курячі грудки...мотивувала це тим , що вона із - за нас не буде відкривати нову упаковку краще її поверне на зад і спише. на моє зауваження вона так бурно відреагувла що наша сімя ще довго не буде туди... Читать отзыв Хотіла б попросити звернути увагу на хамське відношення у Ужгороді по вул.Минайській продавця жіночки яка по хамськи відмовилася продати нам дві курячі грудки...мотивувала це тим , що вона із - за нас не буде відкривати нову упаковку краще її поверне на зад і спише. на моє зауваження вона так бурно відреагувла що наша сімя ще довго не буде туди ходити.дякую
Родинна ковбаска. ТМ
Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.
При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные галицкие рецепты приготовления колбасных изделий.
Продукция ТМ "Родинна ковбаска" широко известна не только на территории Украины, а и далеко за... подробнее

Мясная продукция
Тушенка "Пан Иван"