Родинна ковбаска. ТМ отзывы

Родинна ковбаска. ТМ
147 отзывов / 36553 просмотра

Обважують продавці

Юрій Отзыв написан вторник, 11 июня
Львів вул.К.Левицького 11,продавчині нагло дурять.Купив домашню на дровах по ціні 195 за кг.і шпондер з перцем по 109 за кг.так мені його також порахувала по ціні ковбаси,в результаті я переплатив 36 гр.Я порахував вже в дома і виясняти не йшов,не хотів псувати собі нерви.Що характерно то не перший раз. Львів вул.К.Левицького 11,продавчині нагло дурять.Купив домашню на дровах по ціні 195 за кг.і шпондер з перцем по 109 за кг.так мені його також порахувала по ціні ковбаси,в результаті я переплатив 36 гр.Я порахував вже в дома і виясняти не йшов,не хотів псувати собі нерви.Що характерно то не перший раз.
Достоинства:
  1. нема
Недостатки:
  1. Неякісна продукція,ящики в яких привозять продукцію брудні,їх разом з ковбасою тягнуть від машини до магазину по тротуару,де насрали собаки,потім брудними руками ховають в холодильники,а потім вас обдурують на ціні продавці.

Обман покупателей продавцами

Ольга Отзыв написан понедельник, 3 июня
Добрый день. Сегодня покупала шпондырь в магазине по ул. Илоны Зрини в Мукачево. На весах без товара уже был выставлен вес 32 грамма. Кладет товар на весы, как ни в чем не бывало, и обвешивает на 5 гривень пенсионера не моргнув глазом и улыбаясь в лицо. И это уже не первый раз. Настолько возмутительно, что уже научились обманывать и...  Читать отзыв Добрый день. Сегодня покупала шпондырь в магазине по ул. Илоны Зрини в Мукачево. На весах без товара уже был выставлен вес 32 грамма. Кладет товар на весы, как ни в чем не бывало, и обвешивает на 5 гривень пенсионера не моргнув глазом и улыбаясь в лицо. И это уже не первый раз. Настолько возмутительно, что уже научились обманывать и на электронных весах.

о родинной ковбаске

Гость Отзыв написан суббота, 25 мая
Продавцы в городе Берегово не умеют обслуживать и разговаривают с покупателями по хамски, сдачу давать не любят. Цены разные у них. Продукция порченая и не свежая Продавцы в городе Берегово не умеют обслуживать и разговаривают с покупателями по хамски, сдачу давать не любят. Цены разные у них. Продукция порченая и не свежая
Достоинства:
  1. нету плюсов
Недостатки:
  1. все

Чек і ваги.

Андрій Отзыв написан суббота, 25 мая
Родинна ковбаска м.Городенка вул.Богуна.Чому продавці не дають чека за куплену продукцію і коли заважують товар то покупець взагалі не бачить скільки продукції заважили(відділ ковбаси і сосиски).ОБРАХОВУЮТЬ. Люди почали обходити ваш магазин. Родинна ковбаска м.Городенка вул.Богуна.Чому продавці не дають чека за куплену продукцію і коли заважують товар то покупець взагалі не бачить скільки продукції заважили(відділ ковбаси і сосиски).ОБРАХОВУЮТЬ. Люди почали обходити ваш магазин.

Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта.

Отзыв написан 8 мая, 2019 год

Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Приятного аппетита фирменному магазину «Родина ковбаска» на ул. Заречанская,14 в г. Хмельницкий. Теперь вы от меня устаните !!! Готовьте сертификаты, качественные паспорта на продукцию, ну и к
Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта.

Скарга Тай годі

Гость Отзыв написан 3 мая, 2019 год
Чому я наступаю на тіж граблі вдруге за весну приїзжаю додому й бачу прострочений товар ви людей за лохів маєте ?Чому я не можу вам довіряти? Чому я маю вас контролювати ? Їду міняти товар. Чому я наступаю на тіж граблі вдруге за весну приїзжаю додому й бачу прострочений товар ви людей за лохів маєте ?Чому я не можу вам довіряти? Чому я маю вас контролювати ? Їду міняти товар.

“Хороші” продавці

Віталій Отзыв написан 27 апреля, 2019 год
Продукція шикарна, багато років клієнт Вашого магазину у Києві на вул. Тичини. Одне но- продавці обманюють. Сьогодні прикупівлі продавець так гарно підкладує пачечку паперових кульків на вагу . Товщина пачечки та десь до 8-10 мм. Розберітся! Продукція шикарна, багато років клієнт Вашого магазину у Києві на вул. Тичини. Одне но- продавці обманюють. Сьогодні прикупівлі продавець так гарно підкладує пачечку паперових кульків на вагу . Товщина пачечки та десь до 8-10 мм. Розберітся!

Обслуговування супер....АЛЕ....

Гость Отзыв написан 27 апреля, 2019 год
Доброго вечора,купляла сьогодні в м.Іршава товар ....прийшовши додому переважила куплене....вага в чеку не відповідає жодному купленому продукту.Загальна сума на яку мене обманули 124 грн. Доброго вечора,купляла сьогодні в м.Іршава товар ....прийшовши додому переважила куплене....вага в чеку не відповідає жодному купленому продукту.Загальна сума на яку мене обманули 124 грн.

Чи в ваших магазинах відеоспостереження

Sliva2008@ukr.net Отзыв написан 17 марта, 2019 год
Зайшов сьогодні в магазин м. Тернопіль, просп. Злуки 4а. Руки зайняті, словом, лишив біля прилавку спінінг ( на подарунок), прийшовши додому відразу помітив пропажу.
Продавщицю моя розповідь не здивувала, вона "люб'язно" розказала що нічого не чула, нічого не бачила, що я можу пошукати в магазині бо вона тут ні причому) Сьогодні вихідний черг, людей в магазині обмаль та й люди в Тернополі виховані а от реакція вашого працівника дивна, допомоги точно не дочекаєшся.
Встановіть камери в Ваших магазинах. Дякую.
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 22 марта, 2019 год
Доброго дня. Нам дуже прикро, що ви отримали неприємний досвід покупок у нашому магазині. Ми звернемо увагу на цей магазин та поспілкуємось з персоналом. Надіємось, що ви залишитеся нашим клієнтом!

кнурятина

Леся Отзыв написан 5 марта, 2019 год
Прошу звернути увагу і не продавати людям кнурятину!!!!!! Це просто жах. Крім того уся практично продукція пересолена. У Вас виграш втому, що дбаєте щоб Ваш товар був свіжим, але не більше. Смак у всіх коабасках однаковий . Шкода що люди купують Прошу звернути увагу і не продавати людям кнурятину!!!!!! Це просто жах. Крім того уся практично продукція пересолена. У Вас виграш втому, що дбаєте щоб Ваш товар був свіжим, але не більше. Смак у всіх коабасках однаковий . Шкода що люди купують
Достоинства:
  1. Свіжа продукція
Недостатки:
  1. Пересолена, свинина кнурятина, три рази попала за 1 рік
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 11 марта, 2019 год
Доброго дня! Пані Лесю, повідомте, будь ласка, смак та якість якої саме продукції вам не сподобався? Обов'язково вирішимо проблему.
Заздалегідь вдячні.

Очікування, які не збігаються з реальністю

Гость Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Не вперше помічаю за продукцією від родинної ковбаски неспівпадіння між зазначеною назвою продукту його ціною з якістю. От придбала сьогодні ввечері у місті Львові шматочок ШИНКОВОЇ ковбаси,яка логічно мала б мати всередині хоча б кілька шматочків цілого м'яса( бо ж шинкована). Але з цього моменту щось пішло не так, адже ковбаса не те що перемелена а з шматками...  Читать отзыв Не вперше помічаю за продукцією від родинної ковбаски неспівпадіння між зазначеною назвою продукту його ціною з якістю. От придбала сьогодні ввечері у місті Львові шматочок ШИНКОВОЇ ковбаси,яка логічно мала б мати всередині хоча б кілька шматочків цілого м'яса( бо ж шинкована). Але з цього моменту щось пішло не так, адже ковбаса не те що перемелена а з шматками сала,хрящів і ще бозна чого! Для чого обманювати і робити настільки неякісний продукт!
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 11 марта, 2019 год
Доброго дня!
Дякуємо за звернення. Звернемо особливу увагу на якість зазначеного продукту.
Для нас важливо, щоб ви були задоволені нашою роботою.

Шахрайство з боку продавця

Анна Отзыв написан 25 февраля, 2019 год
Доброго дня, сьогодні купляла товар у Вашому магазині за адресою м.Городенка, вул.Богуна . сума до сплати була 96,10гн. я дала продавцю 100 грн, вона попросила в мене 1 ,1 0 грн. я дала... після того вона мені,що я дала їй купюру 50 грн,а не 100((((.
камери у Вас для чого стоять.мржна переглянути відеоспостереження чи ні???? впевнена на 1000 % ,що дала 100 грн. це взагалі вже нижче плінтуса опустилися, пора міняти їх тут ,і обважують ,а тут тепер таке(((( .
для чого логічно вимагати 1,10 ,якщо ж я їй недодала по її словам ще 46,10??? логічно подумати. моїм емоцім не має меж.. ((((
щось робіть з цим шановні власники!!!!
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 27 февраля, 2019 год
Доброго дня Анно! Для вирішення данної ситуації прохання звернутися до нашої гарячої лінії: 0 800 50 15 17. Ваше питання буде вирішено в самі найкоротші сроки.

Раді допомогти!

Ми постійно працюємо над собою і вдсконалюємося.

Жах

Гость Отзыв написан 15 февраля, 2019 год

За що 200 грн???за сало ?
Родинна ковбаска. ТМ - Жах
За що 200 грн???за сало ?

Жах

Гость Отзыв написан 13 февраля, 2019 год
Добрий день , не розумію чому стільки продукції знімають з виробництва ????? В чому справа ??? Ви раніше були дуже достойна фірма , а зараз , продукти попаковані, купуєш їх із датою, приходиш до дому відкриваєш, а воно ужасне.. вонюче ,липке, навіщо ви пакуєте ?? Раніше до вас часто заходили , тепер є набагато кращі ніж ви , нажаль .......  Читать отзыв Добрий день , не розумію чому стільки продукції знімають з виробництва ????? В чому справа ??? Ви раніше були дуже достойна фірма , а зараз , продукти попаковані, купуєш їх із датою, приходиш до дому відкриваєш, а воно ужасне.. вонюче ,липке, навіщо ви пакуєте ?? Раніше до вас часто заходили , тепер є набагато кращі ніж ви , нажаль .... ціни просто космос , не розумію на кого вони розраховані !!!!!
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 14 февраля, 2019 год
Доброго дня!
Продукцію знімають із виробництва через різні причини. Деякі позицї можуть бути не надто популярними, або, наприклад, з'являється новинка, яка достойно заміняє вже знаний продукт.
Багато позицій представлені у нашій мережі упродовж багатох років і є популярними серед гостей. На разі, ми не плануємо виводити їх із продажу.

Продукцію пакують після виготовлення і доставляють у магазини. Упаковка забезпечує свіжіть продукції, безпечне транспортування та дотримання всіх чинних вимог щодо якості.

Якщо у вас є зауваження до конкретного магазину, зокрема продукції, яка у ньому представлена — звертайтеся. Ми обов'язкво вирішимо цю проблему.

В разі виникнення запитань, телефонуйте до нашої гарячої лінії: 0 800 50 15 17, або пишіть у наші спільноти у соцмережах: https://www.facebook.com/rodunnakovbaska/ ;

Раді допомогти!

Ми постійно працюємо над собою і вдсконалюємося.

погано

ваші гроші Отзыв написан 20 января, 2019 год
завжди брав в цій мережі магазинів масло,коли купляв у м.Чортків продавець казала що Львівське(було воно завжди добре і свіже).тепер знаходжуся в Івано франківську брав теж у родинній ковбасці то продавець казала що то Попільнянське масло і що в цій мережі магазинів Львівського не могло бути,ну фіг з ним було теж добре і свіже.А від недавнього часу привозять вже інше...  Читать отзыв завжди брав в цій мережі магазинів масло,коли купляв у м.Чортків продавець казала що Львівське(було воно завжди добре і свіже).тепер знаходжуся в Івано франківську брав теж у родинній ковбасці то продавець казала що то Попільнянське масло і що в цій мережі магазинів Львівського не могло бути,ну фіг з ним було теж добре і свіже.А від недавнього часу привозять вже інше забув звідки і яке як треба то уточню.Менше з оди раз взяв було гірке несвіже,думав буває усіляке.Пішов другий раз і ще й наголосив продавщиці що масло було не свіже(як на мене то досить хороша і привітна людина).розпакувала при мені ящик в якому масло теж було на запах не свіже і як потім виявилося гірке.Шановне начальство,може воно вам і прибутковше виходить але змініть цього виробника...
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 21 января, 2019 год
Доброго дня!
Дякуємо, що звернулися. Надіслали ваш відгук керівництву. Ми щоденно перевіряємо якість всієї продукції, зокрема молочної. Обов'язково звернемо увагу саме на якість масла, яке продається у наших магазинах. Обіцяємо попрацювати над помилками. Дякуємо, що є нашим клієнтом.

Люблю Жука

Олег Баран Отзыв написан 1 января, 2019 год
Коллеги с новым годом!
Знаю, что сейчас начнется мегаистерика, но я горжусь тем, что я гей.
Игорь Жук любимый, мы будем вместе, я знаю
Коллеги с новым годом!
Знаю, что сейчас начнется мегаистерика, но я горжусь тем, что я гей.
Игорь Жук любимый, мы будем вместе, я знаю

Просроченные продукты. Ужас!!!

Александра Отзыв написан 17 декабря, 2018 год
Хочу сказать, что в г. Киев (ст. м. Героев Днепра) не раз продавцы продавали просроченное мясо (врали глядя в глаза, что оно свежее). Хочу обратиться к руководству ТМ чтобы уделяли больше внимание качеству товара. Тоже самое происходит и в г. Вышгород. Продукты просроченные!!! Уважаемые покупатели (если все-таки) и покупаете мясо данной ТМ будьте, пожалуйста, очень внимательными, очень часто продают мясо...  Читать отзыв Хочу сказать, что в г. Киев (ст. м. Героев Днепра) не раз продавцы продавали просроченное мясо (врали глядя в глаза, что оно свежее). Хочу обратиться к руководству ТМ чтобы уделяли больше внимание качеству товара. Тоже самое происходит и в г. Вышгород. Продукты просроченные!!! Уважаемые покупатели (если все-таки) и покупаете мясо данной ТМ будьте, пожалуйста, очень внимательными, очень часто продают мясо (липкое и с запахом). НЕ один раз была так обманута продавцами!
Недостатки:
  1. просроченная продукция
Доброго дня!
Дякуємо за Ваше звернення. Обов'язково звернемо увагу на магазини у зазначеному Вами місті, зокрема на роботу продавців та свіжість продукції.
Для з'ясування деталей та вирішення проблеми зателефонуйте, будь ласка, у гарячу лінію компанії за тел. 0 800 50 15 17.
Дякуємо.

Подяка

Галина Василишин (Россия) Отзыв написан 2 декабря, 2018 год
Лупана селянська стала любимою в нас на столі. Цього року без неї знову не обійдемося. Дуже гарне відношення до покупців у Бурштині. Лупана селянська стала любимою в нас на столі. Цього року без неї знову не обійдемося. Дуже гарне відношення до покупців у Бурштині.
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 17 января, 2019 год
Щиро дякуємо! Раді, що Вам смакує. Працюємо для Вас!

Життя продавця

Продавець (Соединенное Королевство, Alexandria) Отзыв написан 29 ноября, 2018 год
Відпрацювала в декількох магазинах мережі, в тч і новий формат. Коли продавцям зп видають продуктами, які НЕ продані, то покупці займають далеко не перше місце в розпорядку робочого дня. Але, як правильно вище помітили, все йде з боку керівництва. Працівникові просто скажуть: бігай швидше, бий чек більший, не дай бог покупцеві НЕ сподобається і скаргу вище куди накатають, то зп...  Читать отзыв Відпрацювала в декількох магазинах мережі, в тч і новий формат. Коли продавцям зп видають продуктами, які НЕ продані, то покупці займають далеко не перше місце в розпорядку робочого дня. Але, як правильно вище помітили, все йде з боку керівництва. Працівникові просто скажуть: бігай швидше, бий чек більший, не дай бог покупцеві НЕ сподобається і скаргу вище куди накатають, то зп повністю з браку і просрочки піде (автоматом).
Хочу донести свій гнів до власників компанії в надії на зміни.
Доброго дня!
Дякуємо за звернення. Передаємо його керівництву.
Для нас важлива думка працівників компанії. Для з'ясування деталей, будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію: 0 800 50 15 17. Анонімність гарантуємо. Дякуємо.

Непутевый Олег

Никита (Украина) Отзыв написан 28 ноября, 2018 год
Родинна ковбаска пришла пора меняться — берите пример с японцев. Когда японская компания оказывается в тяжелом положении, первый, кому урезают зарплату, — её президент. Если ситуация становится еще более серьезной, именно он первым уходит в отставку.
В Японии не начинают с увольнения рядовых сотрудников — японцы считают, что не бывает плохих солдат, бывают лишь плохие генералы.
Олег Владимирович Баран...  Читать отзыв
Олег Владимирович Баран дискредитировал себя как руководитель и как "генерал".
Олега в отставку.
Достоинства:
  1. Коллектив
Недостатки:
  1. Руководство

Молоко жахливої якості

Марія (Украина) Отзыв написан 21 ноября, 2018 год
19.11.2018 у магазині Родинна ковбаска за адресою м.Львів, вул. К.Левицького, 13, купила три літра молока. На вигляд воно було абсолютно нормальним. Так, як хотіла зробити млинці, залишила 0,5 л щоб скисло. Решту скип'ятила. Двічі варила на ньому кашу, після чого двічі мене болів шлунок. Півлітра молока так і не скисло, на вигляд це було не молоко, а вода білого кольору....  Читать отзыв 19.11.2018 у магазині Родинна ковбаска за адресою м.Львів, вул. К.Левицького, 13, купила три літра молока. На вигляд воно було абсолютно нормальним. Так, як хотіла зробити млинці, залишила 0,5 л щоб скисло. Решту скип'ятила. Двічі варила на ньому кашу, після чого двічі мене болів шлунок. Півлітра молока так і не скисло, на вигляд це було не молоко, а вода білого кольору.
Не знаю хто і що додав у молоко, але це жахливо.
На зміні була п.Леся.
Достоинства:
  1. Ввічливі продавці
Недостатки:
  1. Товар не належної якості
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 18 января, 2019 год
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію компанії для з'ясування деталей та вирішення проблеми. Тел.: 0 800 50 15 17. Окрім цього, передали ваш відгук керівництву. Дякуємо.

У Ніжці курки виявлено пластмасові міні трубки

Юля Отзыв написан 16 ноября, 2018 год
Постійні клієнти Родинної ковбаски, а сьогодні (вже вдома) в ніжці курки виявлено пластмасові міні трубки (4 шт, прийшлося повитягувати), Львів, маг. Кн. Ольги (Аквапарк).!! Таке вперше зустрічала при покупці ніжки на бульон!!( Буду вдячна за пояснення, можливо процес виробництва)
Та чи можна у продавця вимагати сертифікат якості та підтвердження відсутності у мясі птиці E407? Буду вдячна за відповідь!

Ужас

Виктор (Украина) Отзыв написан 9 ноября, 2018 год
Продавцы пытаются дать просроченные продукты и хамят!! Продавцы пытаются дать просроченные продукты и хамят!!
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 6 декабря, 2018 год
Доброго дня! Уточніть, будь ласка, в магазині за якою адресою ви зіткнулися із такою проблемою?

Продукція добра, а продавці трапляються хамовиті

Олександр (Украина) Отзыв написан 19 октября, 2018 год
Купував м'ясо у магазинчику м.Львів по вул. Коломийській 19.10.2018. Продавець зважила шматок, але я попросив дати трошки менший, за що отримав нарікання: "що не видно який я важу, - потрібно зразу казати". І ще там щось казала. Склалось дежавю, що не в 21 столітті живемо, а повернулись у "совок", де були клієнти для продавців, а не навпаки... прикро. Купував м'ясо у магазинчику м.Львів по вул. Коломийській 19.10.2018. Продавець зважила шматок, але я попросив дати трошки менший, за що отримав нарікання: "що не видно який я важу, - потрібно зразу казати". І ще там щось казала. Склалось дежавю, що не в 21 столітті живемо, а повернулись у "совок", де були клієнти для продавців, а не навпаки... прикро.
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 26 октября, 2018 год
Доброго дня! Пане Олександре, вибачте, будь ласка, за неприємну ситуацію. Передали Ваше звернення керівництву магазину. Проведена роз’яснювальна бесіда із продавцями магазину. Вжито необхідних заходів, тому, в майбутньому, такі ситуації не повинні виникати. Дякуємо за те, що обираєте нас!

24 години

Олександр (Украина) Отзыв написан 16 сентября, 2018 год
За 24 години ковбаси вкриваються білим слизом і смердять. Якість нульова. За 24 години ковбаси вкриваються білим слизом і смердять. Якість нульова.
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 24 сентября, 2018 год
Доброго дня! Пане Олександре, повідомте, будь ласка, в якому місті та в якому магазині "Родинна ковбаска" (за якою адресою) Ви придбали зазначену продукцію? Також, будемо вдячні, якщо зазначите назву та вид продукції, яку Ви придбали.
Запевняємо, що у нашій мережі відбувається суворий контроль за якістю, зокрема за термінами придатності продукції. Обов'язково з'ясуємо це питання. Щиро дякуємо.

Відкрито труять!!!

Гость (Россия, Saint Petersburg) Отзыв написан 9 сентября, 2018 год
Купив 8 вересня 2018 року свіжу шию 3,5 кг в магазині «родинна ковбаска» на Дорошенка у Львові. Коли вдома відкрив пакет то такого смороду ще ніколи не чув. Запах якоїсь хімки, руки не відмиваються від нього. Дзвоню до батьків і там в сусідів та сама історія але в іншому районі. Повернули гроші без проблем, знають, що в них відбувається. Вже...  Читать отзыв Купив 8 вересня 2018 року свіжу шию 3,5 кг в магазині «родинна ковбаска» на Дорошенка у Львові. Коли вдома відкрив пакет то такого смороду ще ніколи не чув. Запах якоїсь хімки, руки не відмиваються від нього. Дзвоню до батьків і там в сусідів та сама історія але в іншому районі. Повернули гроші без проблем, знають, що в них відбувається. Вже труять відкрито нас!!!!!
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 24 сентября, 2018 год
Доброго дня!
Щиро дякуємо за Ваше звернення. Для з'ясування деталей просимо звернутися на гарячу лінію "Родинної ковбаски": 0 800 50 15 17. Дякуємо. Окрім цього, повідомляємо, що вся продукція представлена у магазинах проходить суворий контроль якості та відповідає всім чинним стандартам.

Компании БАРКОМ

Всеволод Баран (Украина, Дніпро́) Отзыв написан 21 июня, 2018 год
Родинна ковбаска!!!
Потребує Майдану і радикальної зміни влади!!!
Повернемо БАРКОМ в добрі руки!!!
Родинна ковбаска!!!
Потребує Майдану і радикальної зміни влади!!!
Повернемо БАРКОМ в добрі руки!!!
Достоинства:
  1. Баворовский Александр Ярославович !!!
  2. Талантливый менеджер, очень добрый человек, редкое явление для руководителя, особенно в производстве колбасных изделий
Недостатки:
  1. Олег Владимирович Баран!!!
  2. По масти «кидала», по жизни — «терпила», быдло тупорилое, неудачник и распиздяй.

Шашлик із здохлятини

Наталія (Украина, Харків) Отзыв написан 3 июня, 2018 год
Купили сьогодні шашлик класичний і в спеціях, вТернополі, вул 15 квітня, заплатили більше 300 грн, по даті свіжий, а як відкрили і почали жарити, просто жах, я вагітна, то чуть не ригала, коли він жарився, просто запах смердючого зіпсованого м'яса, чоловік попробував, то забоявся його їсти, їх би нагодувати тим шашликом, в житті не піду більше туда Купили сьогодні шашлик класичний і в спеціях, вТернополі, вул 15 квітня, заплатили більше 300 грн, по даті свіжий, а як відкрили і почали жарити, просто жах, я вагітна, то чуть не ригала, коли він жарився, просто запах смердючого зіпсованого м'яса, чоловік попробував, то забоявся його їсти, їх би нагодувати тим шашликом, в житті не піду більше туда
2 согласны
Доброго дня! Дякуємо за Ваше повідомлення! Всі Ваші зауваження та пропозиції направляємо Владиславу Володимировичу Пономаренко.

Продукція не дуже

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 9 мая, 2018 год
Поверніть будь ласка паштет « сколівський « та « пустомитівську « колбасу
Чому най ходові товари ви забираєте ?
Поверніть будь ласка паштет « сколівський « та « пустомитівську « колбасу
Чому най ходові товари ви забираєте ?
Недостатки:
  1. Малий вибір
Доброго дня! Дякуємо за Ваше повідомлення! Всі Ваші зауваження та пропозиції направляємо на виробництво та керівництву.

Нечесна вага!

Гость (Украина, Житомир) Отзыв написан 3 мая, 2018 год
В трьох магазинах "родинна ковбаска"м.Житомира мала одну і теж ситуацію: купуючи ковбаски "для грилю", фасовані в пакетах по 600-800 грам, побачила, що на етикетці пакету вказана одна вага, а продавець чомусь переважує і виходить інша вага. На моє прохання порахувати, як вказано на етикетці, мені емоційно відмовляють. Виходить, я плачу за повітря всередині пакету? В трьох магазинах "родинна ковбаска"м.Житомира мала одну і теж ситуацію: купуючи ковбаски "для грилю", фасовані в пакетах по 600-800 грам, побачила, що на етикетці пакету вказана одна вага, а продавець чомусь переважує і виходить інша вага. На моє прохання порахувати, як вказано на етикетці, мені емоційно відмовляють. Виходить, я плачу за повітря всередині пакету?
Доброго дня! Перш за все дякуємо за ваше звернення. Для з’ясування деталей просимо уточнити коли саме, у яких магазинах Ви здійснювали покупки.Ще попросимо Вас надати свої контакти (якщо можна, номер телефону). Інформацію можете написати нам на сторінку у фейсбук https://www.facebook.com/rodunnakovbaska/. Нам важливо, аби Ваші покупки зроблені у магазині «Родинної ковбаски», не залишали у Вас ніяких сумнівів!

Родинна ковбаска. ТМ

Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.
При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные...

Мясная продукция

Вода Бон Буассон