Родинна ковбаска. ТМ отзывы

Родинна ковбаска. ТМ
161 отзыв / 41576 просмотров

ВНИМАНИЕ ТОВАРИЩИ!

Отзыв написан 9 мин 53 сек назад
А "Родинна ковбаска" ни одну из этих добавок не применяет в производстве? А "Родинна ковбаска" ни одну из этих добавок не применяет в производстве? Родинна ковбаска. ТМ - ВНИМАНИЕ ТОВАРИЩИ!

В Тернополі продавці обманюють на гроші

Отзыв написан 14 ноября, 2019 год
Тернопіль, родинна ковбаска навпроти продлюксу; дали продавцеві 200грн, решта мала бути 102грн, замість того отримали 2грн; на прохання переглянути запис з камери продавець відмовився, на прохання перерахувати касу в данний момент чи вкінці дня-теж відмова, пояснюючи тим, що вона не звіряє касу вкінці дня. Оказується це випадок не одноразовий. Тернопіль, родинна ковбаска навпроти продлюксу; дали продавцеві 200грн, решта мала бути 102грн, замість того отримали 2грн; на прохання переглянути запис з камери продавець відмовився, на прохання перерахувати касу в данний момент чи вкінці дня-теж відмова, пояснюючи тим, що вона не звіряє касу вкінці дня. Оказується це випадок не одноразовий.

Смачного. Своє свіже!!!

Отзыв написан 10 октября, 2019 год

Ці фото активно видаляють з усіх ресурсів.
Родинна ковбаска. ТМ - Смачного. Своє свіже!!! Родинна ковбаска. ТМ - Смачного. Своє свіже!!! Родинна ковбаска. ТМ - Смачного. Своє свіже!!!

Ці фото активно видаляють з усіх ресурсів.
Достоинства:
  1. Відсутні
Недостатки:
  1. Сосіски які не продали переробляють і продають як свіженьку ковбаску.

Зуб за зуб

Отзыв написан 4 октября, 2019 год

В сальтисоне попался зуб животного надеюсь порося)). И так получилось что этот зуб побидил пломбу на моём зубе.
Родинна ковбаска. ТМ - Зуб за зуб

Все що потрібно знати про роботу в Баранів

Отзыв написан 6 сентября, 2019 год
Це був хороший тиждень. За п'ять робочих днів звільнитися хотілося всього три рази...
Буває такий настрій, що хочеться все кинути і послати на китайську гору Кху Ям
Буває такий настрій, що хочеться все кинути і послати на китайську гору Кху Ям

Пластмаса в куриному рулеті

Отзыв написан 4 сентября, 2019 год
купила сьогодні кусок курячого рулету і ось сюрприз, кусок пластмаси .Купила в магазині на Городоцький 309, а якщо б цей витвір вкусила моя внучка.... Родинна ковбаска. ТМ - Пластмаса в куриному рулеті купила сьогодні кусок курячого рулету і ось сюрприз, кусок пластмаси .Купила в магазині на Городоцький 309, а якщо б цей витвір вкусила моя внучка....

Неякісний товар

Отзыв написан 3 сентября, 2019 год
Київ, магазин проспект Лісовий, несвіжа, неякісна продукція. Купили паштет і сосиски (вищого гатунку), а вони з якимось специфічним запахом, що й коти на вулиці не хотіли їсти. Раніше все було смачно, а зараз .... Більше нічого купувати не будемо. Київ, магазин проспект Лісовий, несвіжа, неякісна продукція. Купили паштет і сосиски (вищого гатунку), а вони з якимось специфічним запахом, що й коти на вулиці не хотіли їсти. Раніше все було смачно, а зараз .... Більше нічого купувати не будемо.

несвіжі вироби

Отзыв написан 15 августа, 2019 год
Починалося все ніби непогано. А зараз підсовують несвіже, не змигнувши оком. Коли повертала, жодних вибачень - лише грубощі. Ще раз переконалась - краще м'ясні страви самій готувати. Починалося все ніби непогано. А зараз підсовують несвіже, не змигнувши оком. Коли повертала, жодних вибачень - лише грубощі. Ще раз переконалась - краще м'ясні страви самій готувати.

Ковбаска гамняшка

Отзыв написан 8 августа, 2019 год
Якість значно погіршилася
Самі жеріть, свою смердючу і незрозуміло з чого зроблений ковбаску
Якість значно погіршилася
Самі жеріть, свою смердючу і незрозуміло з чого зроблений ковбаску

неякісний товар(варена ковбаса МАРТАДЕЛЛА)

Отзыв написан 7 августа, 2019 год
Продали мені неякісну ковбасу МАРТАДЕЛЛА(смердюча, з плісінню)-хоча була запакована ..в суботу(02,08,2019року) та у вівторок(06,08,2019року)-в МАФі на вул.Патона 9(м.Львів)
Товар, який куплений 02,08,19року-я повернула, а,який куплений 06,08,2019року-викинула псам, котам на смітник(оскільки не було вже ЩО повертати(дуже плісінь та сморід)
НЕ РЕКОМЕНДУЮ купляти продукцію в них!!!!!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ купляти продукцію в них!!!!!

обманывают

Отзыв написан 1 августа, 2019 год
Киев
после того как потребовал чек, оказалось, что сумма, указанная в чеке, и сумма, названная продавцом, отличается на 40 гривен, при общей стоимости покупки 150 гривен.
не удивительно, что никто не хочет ходить в этот магазин, если продавец так нагло ворует у покупателей
при этом на витрине лежит товар с плесенью
Киев
при этом на витрине лежит товар с плесенью
Достоинства:
Недостатки:
  1. продавцы - ворьё
  2. товар на витрине с плесенью

Ідеально чисті вітрини,ввічливий персонал

Отзыв написан 16 июля, 2019 год
Дуже ввічливий персонал,ідеальна чистота,швидко та якісно мене обслужити,!!!!!Стрийська59Львів Дуже ввічливий персонал,ідеальна чистота,швидко та якісно мене обслужити,!!!!!Стрийська59Львів
Достоинства:
  1. Ідеальна чистота,ввічливий персонал

Закрили магазин

Отзыв написан 2 июля, 2019 год
Доброго дня. Проживаю в м. Тернопіль. Мабуть, відколи відкрився магазин "Родинна ковбаска" по вул. Слівенській, завжди купувала там ковбасні вироби і свіже м'ясо. За багато років один раз товар був не вельми свіжий. Смачно, помірні ціни. Минулого тижня побачила, що магазин чомусь зачинений без жодного оголошення. А вчора дізналася від колишнього продавця, що магазин закрили взагалі. Дуже неприємна новина. На...  Читать отзыв Доброго дня. Проживаю в м. Тернопіль. Мабуть, відколи відкрився магазин "Родинна ковбаска" по вул. Слівенській, завжди купувала там ковбасні вироби і свіже м'ясо. За багато років один раз товар був не вельми свіжий. Смачно, помірні ціни. Минулого тижня побачила, що магазин чомусь зачинений без жодного оголошення. А вчора дізналася від колишнього продавця, що магазин закрили взагалі. Дуже неприємна новина. На Східному масиві це був останній магазин, ще два закрилися раніше. Я думаю, що висловлю думку багатьох споживачів, які користувалися послугами та продукцією "Родинної ковбаски", що це великий мінус для нас. Діставатися на інші масиви, де ще є магазини, незручно. Прошу прислухатися до нашого прохання відновити роботу магазину. Наперед вдячна.

Киев,вул. Урловська

Отзыв написан 29 июня, 2019 год
Не захожу, т. к. продавщица обвешивает. Только в редких случаях захожу и всегда знаешь на что рассчитывать. Сегодня при покупке заливного языка обсчитала на 10.00грн.Жаль,продукция хорошая, но обслуживание никуда не годится. Не захожу, т. к. продавщица обвешивает. Только в редких случаях захожу и всегда знаешь на что рассчитывать. Сегодня при покупке заливного языка обсчитала на 10.00грн.Жаль,продукция хорошая, но обслуживание никуда не годится.

Обважують продавці

Отзыв написан 11 июня, 2019 год
Львів вул.К.Левицького 11,продавчині нагло дурять.Купив домашню на дровах по ціні 195 за кг.і шпондер з перцем по 109 за кг.так мені його також порахувала по ціні ковбаси,в результаті я переплатив 36 гр.Я порахував вже в дома і виясняти не йшов,не хотів псувати собі нерви.Що характерно то не перший раз. Львів вул.К.Левицького 11,продавчині нагло дурять.Купив домашню на дровах по ціні 195 за кг.і шпондер з перцем по 109 за кг.так мені його також порахувала по ціні ковбаси,в результаті я переплатив 36 гр.Я порахував вже в дома і виясняти не йшов,не хотів псувати собі нерви.Що характерно то не перший раз.
Достоинства:
  1. нема
Недостатки:
  1. Неякісна продукція,ящики в яких привозять продукцію брудні,їх разом з ковбасою тягнуть від машини до магазину по тротуару,де насрали собаки,потім брудними руками ховають в холодильники,а потім вас обдурують на ціні продавці.

Обман покупателей продавцами

Отзыв написан 3 июня, 2019 год
Добрый день. Сегодня покупала шпондырь в магазине по ул. Илоны Зрини в Мукачево. На весах без товара уже был выставлен вес 32 грамма. Кладет товар на весы, как ни в чем не бывало, и обвешивает на 5 гривень пенсионера не моргнув глазом и улыбаясь в лицо. И это уже не первый раз. Настолько возмутительно, что уже научились обманывать и...  Читать отзыв Добрый день. Сегодня покупала шпондырь в магазине по ул. Илоны Зрини в Мукачево. На весах без товара уже был выставлен вес 32 грамма. Кладет товар на весы, как ни в чем не бывало, и обвешивает на 5 гривень пенсионера не моргнув глазом и улыбаясь в лицо. И это уже не первый раз. Настолько возмутительно, что уже научились обманывать и на электронных весах.

о родинной ковбаске

Отзыв написан 25 мая, 2019 год
Продавцы в городе Берегово не умеют обслуживать и разговаривают с покупателями по хамски, сдачу давать не любят. Цены разные у них. Продукция порченая и не свежая Продавцы в городе Берегово не умеют обслуживать и разговаривают с покупателями по хамски, сдачу давать не любят. Цены разные у них. Продукция порченая и не свежая
Достоинства:
  1. нету плюсов
Недостатки:
  1. все

Чек і ваги.

Отзыв написан 25 мая, 2019 год
Родинна ковбаска м.Городенка вул.Богуна.Чому продавці не дають чека за куплену продукцію і коли заважують товар то покупець взагалі не бачить скільки продукції заважили(відділ ковбаси і сосиски).ОБРАХОВУЮТЬ. Люди почали обходити ваш магазин. Родинна ковбаска м.Городенка вул.Богуна.Чому продавці не дають чека за куплену продукцію і коли заважують товар то покупець взагалі не бачить скільки продукції заважили(відділ ковбаси і сосиски).ОБРАХОВУЮТЬ. Люди почали обходити ваш магазин.

Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта.

Отзыв написан 8 мая, 2019 год

Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Приятного аппетита фирменному магазину «Родина ковбаска» на ул. Заречанская,14 в г. Хмельницкий. Теперь вы от меня устаните !!! Готовьте сертификаты, качественные паспорта на продукцию, ну и к
Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта. Родинна ковбаска. ТМ - Я думаю, не Паштет высшего сорта, а плесень наивысшего сорта.

Скарга Тай годі

Отзыв написан 3 мая, 2019 год
Чому я наступаю на тіж граблі вдруге за весну приїзжаю додому й бачу прострочений товар ви людей за лохів маєте ?Чому я не можу вам довіряти? Чому я маю вас контролювати ? Їду міняти товар. Чому я наступаю на тіж граблі вдруге за весну приїзжаю додому й бачу прострочений товар ви людей за лохів маєте ?Чому я не можу вам довіряти? Чому я маю вас контролювати ? Їду міняти товар.

“Хороші” продавці

Отзыв написан 27 апреля, 2019 год
Продукція шикарна, багато років клієнт Вашого магазину у Києві на вул. Тичини. Одне но- продавці обманюють. Сьогодні прикупівлі продавець так гарно підкладує пачечку паперових кульків на вагу . Товщина пачечки та десь до 8-10 мм. Розберітся! Продукція шикарна, багато років клієнт Вашого магазину у Києві на вул. Тичини. Одне но- продавці обманюють. Сьогодні прикупівлі продавець так гарно підкладує пачечку паперових кульків на вагу . Товщина пачечки та десь до 8-10 мм. Розберітся!

Обслуговування супер....АЛЕ....

Отзыв написан 27 апреля, 2019 год
Доброго вечора,купляла сьогодні в м.Іршава товар ....прийшовши додому переважила куплене....вага в чеку не відповідає жодному купленому продукту.Загальна сума на яку мене обманули 124 грн. Доброго вечора,купляла сьогодні в м.Іршава товар ....прийшовши додому переважила куплене....вага в чеку не відповідає жодному купленому продукту.Загальна сума на яку мене обманули 124 грн.

Чи в ваших магазинах відеоспостереження

Отзыв написан 17 марта, 2019 год
Зайшов сьогодні в магазин м. Тернопіль, просп. Злуки 4а. Руки зайняті, словом, лишив біля прилавку спінінг ( на подарунок), прийшовши додому відразу помітив пропажу.
Продавщицю моя розповідь не здивувала, вона "люб'язно" розказала що нічого не чула, нічого не бачила, що я можу пошукати в магазині бо вона тут ні причому) Сьогодні вихідний черг, людей в магазині обмаль та й люди в Тернополі виховані а от реакція вашого працівника дивна, допомоги точно не дочекаєшся.
Встановіть камери в Ваших магазинах. Дякую.
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 22 марта, 2019 год
Доброго дня. Нам дуже прикро, що ви отримали неприємний досвід покупок у нашому магазині. Ми звернемо увагу на цей магазин та поспілкуємось з персоналом. Надіємось, що ви залишитеся нашим клієнтом!

кнурятина

Отзыв написан 5 марта, 2019 год
Прошу звернути увагу і не продавати людям кнурятину!!!!!! Це просто жах. Крім того уся практично продукція пересолена. У Вас виграш втому, що дбаєте щоб Ваш товар був свіжим, але не більше. Смак у всіх коабасках однаковий . Шкода що люди купують Прошу звернути увагу і не продавати людям кнурятину!!!!!! Це просто жах. Крім того уся практично продукція пересолена. У Вас виграш втому, що дбаєте щоб Ваш товар був свіжим, але не більше. Смак у всіх коабасках однаковий . Шкода що люди купують
Достоинства:
  1. Свіжа продукція
Недостатки:
  1. Пересолена, свинина кнурятина, три рази попала за 1 рік
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 11 марта, 2019 год
Доброго дня! Пані Лесю, повідомте, будь ласка, смак та якість якої саме продукції вам не сподобався? Обов'язково вирішимо проблему.
Заздалегідь вдячні.

Очікування, які не збігаються з реальністю

Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Не вперше помічаю за продукцією від родинної ковбаски неспівпадіння між зазначеною назвою продукту його ціною з якістю. От придбала сьогодні ввечері у місті Львові шматочок ШИНКОВОЇ ковбаси,яка логічно мала б мати всередині хоча б кілька шматочків цілого м'яса( бо ж шинкована). Але з цього моменту щось пішло не так, адже ковбаса не те що перемелена а з шматками...  Читать отзыв Не вперше помічаю за продукцією від родинної ковбаски неспівпадіння між зазначеною назвою продукту його ціною з якістю. От придбала сьогодні ввечері у місті Львові шматочок ШИНКОВОЇ ковбаси,яка логічно мала б мати всередині хоча б кілька шматочків цілого м'яса( бо ж шинкована). Але з цього моменту щось пішло не так, адже ковбаса не те що перемелена а з шматками сала,хрящів і ще бозна чого! Для чого обманювати і робити настільки неякісний продукт!
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 11 марта, 2019 год
Доброго дня!
Дякуємо за звернення. Звернемо особливу увагу на якість зазначеного продукту.
Для нас важливо, щоб ви були задоволені нашою роботою.

Шахрайство з боку продавця

Отзыв написан 25 февраля, 2019 год
Доброго дня, сьогодні купляла товар у Вашому магазині за адресою м.Городенка, вул.Богуна . сума до сплати була 96,10гн. я дала продавцю 100 грн, вона попросила в мене 1 ,1 0 грн. я дала... після того вона мені,що я дала їй купюру 50 грн,а не 100((((.
камери у Вас для чого стоять.мржна переглянути відеоспостереження чи ні???? впевнена на 1000 % ,що дала 100 грн. це взагалі вже нижче плінтуса опустилися, пора міняти їх тут ,і обважують ,а тут тепер таке(((( .
для чого логічно вимагати 1,10 ,якщо ж я їй недодала по її словам ще 46,10??? логічно подумати. моїм емоцім не має меж.. ((((
щось робіть з цим шановні власники!!!!
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 27 февраля, 2019 год
Доброго дня Анно! Для вирішення данної ситуації прохання звернутися до нашої гарячої лінії: 0 800 50 15 17. Ваше питання буде вирішено в самі найкоротші сроки.

Раді допомогти!

Ми постійно працюємо над собою і вдсконалюємося.

Жах

Отзыв написан 15 февраля, 2019 год

За що 200 грн???за сало ?
Родинна ковбаска. ТМ - Жах
За що 200 грн???за сало ?

Жах

Отзыв написан 13 февраля, 2019 год
Добрий день , не розумію чому стільки продукції знімають з виробництва ????? В чому справа ??? Ви раніше були дуже достойна фірма , а зараз , продукти попаковані, купуєш їх із датою, приходиш до дому відкриваєш, а воно ужасне.. вонюче ,липке, навіщо ви пакуєте ?? Раніше до вас часто заходили , тепер є набагато кращі ніж ви , нажаль .......  Читать отзыв Добрий день , не розумію чому стільки продукції знімають з виробництва ????? В чому справа ??? Ви раніше були дуже достойна фірма , а зараз , продукти попаковані, купуєш їх із датою, приходиш до дому відкриваєш, а воно ужасне.. вонюче ,липке, навіщо ви пакуєте ?? Раніше до вас часто заходили , тепер є набагато кращі ніж ви , нажаль .... ціни просто космос , не розумію на кого вони розраховані !!!!!
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 14 февраля, 2019 год
Доброго дня!
Продукцію знімають із виробництва через різні причини. Деякі позицї можуть бути не надто популярними, або, наприклад, з'являється новинка, яка достойно заміняє вже знаний продукт.
Багато позицій представлені у нашій мережі упродовж багатох років і є популярними серед гостей. На разі, ми не плануємо виводити їх із продажу.

Продукцію пакують після виготовлення і доставляють у магазини. Упаковка забезпечує свіжіть продукції, безпечне транспортування та дотримання всіх чинних вимог щодо якості.

Якщо у вас є зауваження до конкретного магазину, зокрема продукції, яка у ньому представлена — звертайтеся. Ми обов'язкво вирішимо цю проблему.

В разі виникнення запитань, телефонуйте до нашої гарячої лінії: 0 800 50 15 17, або пишіть у наші спільноти у соцмережах: https://www.facebook.com/rodunnakovbaska/ ;

Раді допомогти!

Ми постійно працюємо над собою і вдсконалюємося.

погано

Отзыв написан 20 января, 2019 год
завжди брав в цій мережі магазинів масло,коли купляв у м.Чортків продавець казала що Львівське(було воно завжди добре і свіже).тепер знаходжуся в Івано франківську брав теж у родинній ковбасці то продавець казала що то Попільнянське масло і що в цій мережі магазинів Львівського не могло бути,ну фіг з ним було теж добре і свіже.А від недавнього часу привозять вже інше...  Читать отзыв завжди брав в цій мережі магазинів масло,коли купляв у м.Чортків продавець казала що Львівське(було воно завжди добре і свіже).тепер знаходжуся в Івано франківську брав теж у родинній ковбасці то продавець казала що то Попільнянське масло і що в цій мережі магазинів Львівського не могло бути,ну фіг з ним було теж добре і свіже.А від недавнього часу привозять вже інше забув звідки і яке як треба то уточню.Менше з оди раз взяв було гірке несвіже,думав буває усіляке.Пішов другий раз і ще й наголосив продавщиці що масло було не свіже(як на мене то досить хороша і привітна людина).розпакувала при мені ящик в якому масло теж було на запах не свіже і як потім виявилося гірке.Шановне начальство,може воно вам і прибутковше виходить але змініть цього виробника...
Родинна ковбаска Ответ представителя Родинна ковбаска 21 января, 2019 год
Доброго дня!
Дякуємо, що звернулися. Надіслали ваш відгук керівництву. Ми щоденно перевіряємо якість всієї продукції, зокрема молочної. Обов'язково звернемо увагу саме на якість масла, яке продається у наших магазинах. Обіцяємо попрацювати над помилками. Дякуємо, що є нашим клієнтом.

Люблю Жука

Отзыв написан 1 января, 2019 год
Коллеги с новым годом!
Знаю, что сейчас начнется мегаистерика, но я горжусь тем, что я гей.
Игорь Жук любимый, мы будем вместе, я знаю
Коллеги с новым годом!
Знаю, что сейчас начнется мегаистерика, но я горжусь тем, что я гей.
Игорь Жук любимый, мы будем вместе, я знаю

Родинна ковбаска. ТМ

Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.
При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные...

Рейтинг 2.3 из 5 на основании 161 отзыва

Мясная продукция