Родинна ковбаска. ТМ отзывы

Продукція не дуже

Гость (Украина, Київ) среда, 9 мая Поверніть будь ласка паштет « сколівський « та « пустомитівську « колбасу
Чому най ходові товари ви забираєте ?
Недостатки:
  1. Малий вибір

Нечесна вага!

Гость (Украина, Житомир) четверг, 3 мая В трьох магазинах "родинна ковбаска"м.Житомира мала одну і теж ситуацію: купуючи ковбаски "для грилю", фасовані в пакетах по 600-800 грам, побачила, що на етикетці пакету вказана одна вага, а продавець чомусь переважує і виходить інша вага. На моє прохання порахувати, як вказано на етикетці, мені емоційно відмовляють. Виходить, я плачу за повітря всередині пакету? 2 согласны, 0 не согласны

Низька якість продукції захмарні ціни!!!

Оля (Украина, Львів) четверг, 3 мая Гидота рідкісна, склад, хрящики і жир треба випльовувати.
Бабуся досить недавно дала нам з собою в дорогу ковбасу "На дровах" від Родинної ковбаски. Цей "м'ясний продукт", навіть ковбасою важко назвати. Я її брати не хотіла і намагалася переконати її, що ми не їмо ковбасу, але з нею краще не сперечатися, а то може образитися і кілька тижнів не розмовляти. Взяли ми...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Немає і бути не може

Отличное качество продукции

Гость (Украина, Київ) понедельник, 30 апреля Добрий день .
Я завжди купую продукцію лише у вашому магазині , але нажаль ви свою продукцію не збільшуєте , а навпаки зменшуєте .. дуже шкода , залишився маленький вибір продукції ...
Зробіть можливо якісь новинки , ковбаси , рулетів ))
Достоинства:
  1. Хороша продукція
Недостатки:
  1. Малий вибір

Родинна ковбаска в Ходорові

Дарія (Украина, Lviv) 26 февраля, 2018 год Друзі, хочу з вами поділитись, бо емоції не дають сил тримати язик за зубами і чи то пальці в спокої аби нічого не писати і напевне я б мала почуватись роздратовано.
Отже, так вийшло, що дві суботи підряд відвідувала магазин "Родинна ковбаска" в Ходорові на території Автостанції і кожного разу моє здивування було все більшим.
Минулого тижня заходжу в названий...  Читать отзыв

зручно купувати і смачно

Янка (Украина) 23 февраля, 2018 год Мені приємно заходити у магазини цієї мережі. Зараз відкрила для себе паштет з журавлинкою Це справді оригінально і незвично, ніжний на смак. Дякую виробникам за хорошу продукцію.
Достоинства:
  1. зручно купувати і смачно
Недостатки:
  1. немає слайснарізки, а хочеться. Але...

Цілком таємно!!!

Гость (Швеция, Стокгольм) 11 февраля, 2018 год Цілком таємно!!!
Виробники Родинної ковбаски, дізнавшись, що українці визначають якість ковбаси на котах, стали додавати туди мишей.
Достоинства:
  1. Наявність мишачого м"яса

Stas

Stas (Соединенные Штаты Америки, Washington) 29 января, 2018 год Prazyvav ja v tij kompanij. To sho napusano ze kvitochku. Ne slyxajte reklamy. Lydu bydjte oberegni, ti sosisku i kovbasu 100% otruta. Beregitj sebe i roduny.
Недостатки:
  1. Otruta

Гіппократ

Гость (Украина) 28 января, 2018 год «Ми є те, що ми їмо», – казав Гіппократ. Він вважав, що хвороба людини - це результат порушення харчування, звичок і характеру життя людини.
«Ми є те, що ми їмо». Подивіться на дуже товстих людей. Ну, хіба вони не схожі на булочки, сосиски і сардельки, які вони купують в «Родинні ковбасці» і їдять щодня в значних кількостях?
«Ми є те, що...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. «Ми є те, що ми...
Недостатки:
  1. «Ми є те, що ми...

Це відходи, а не їжа

Гость (Украина, Львів) 17 января, 2018 год Купили сосиски "Ніжинські"в місті Бучач в магазині "Родинна ковбаска", враження жахливі. Раніше купували ці сосиски не одноразово, претензій не було, відчувався смак м'яса, були смачними. Дуже подобалися дітям і чоловікові. Зараз змінили рецептуру сосисок, тепер вони придбали паперово-соєвий смак як у найдешевших сосісок і консистенцію желе.
Більше продукти "Родинна ковбаска" купувати не буду і нікому не раджу !!!
Достоинства:
  1. -на- дає+
Недостатки:
  1. Це відходи, а не їжа.

Важно! Не ешьте эти продукты – они вызывают рак!

Гость (Украина, Львів) 15 января, 2018 год Переработанное мясо.
Под переработанным мясом подразумеваются фабричные мясные продукты — бекон, сосиски, колбасы и т. п. Исследование, проведённое Гавайским университетом, выявило, что такие продукты повышают риск рака поджелудочной железы на 67%.
Переработанное мясо содержит много химикатов и консервантов, в том числе нитраты, которые улучшают вкус, но известны своей канцерогенностью. Особенно вредно копчёное мясо, потому что оно впитывает в себя смолы.

Маринованные и копчёные...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. НЕТ!
Недостатки:
  1. ДА!

Родынна колбаска

Гость (Украина, Київ) 9 января, 2018 год Хорошего нечего сказать.Если продавцы и говорят что свежее и каждый день завоз, поверьте,это наглая ложь(качество и цена давно от самих покупателей говорит о том что ноль(Люди с запада приезжают и в один голос говорят,а посев Киеве дорого,горячая линия молчит,и даже если вы позвонили до обеда,потом там тишина,это не факт что вас услышали
Достоинства:
  1. ((((((
Недостатки:
  1. -----------

Сервіс та обслуговування

Гость (Украина, Druzhkovka) 14 декабря, 2017 год сервіс - жахливий!!! продавець Зіна зухвало і по хамське відноситься до клієнтів,з таким випадком зіткнулась і я. розстроєна і без покупок пішла з магазину..після цього в Родинну ковбаску м.Зборів Тернопільської обл.заходити не буду,,хоча до продукції притензій не маю,до цього випадку була частим клієнтом!! 2 согласны, 0 не согласны

Кабаносікі - гавносікі

Володимир (Украина) 9 декабря, 2017 год Вирішив скуштувати нові вироби "Родинної ковбаски". Купив найдорожчу ковбасу - кабаносі. Прийшов додому розгорнув, а там не ковбаса а один слиз та сморід. Бажання їсти вмерло! Вирішив повернути товар назад, але прийшовши о 16:45 до магазину, виявив його закритим, хоча графік роботи до 20:00. Стукав у двері, але ніхто не відкрив. Завтра піду знов. Висновки робіть самі про даний товар...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. не побачив
Недостатки:
  1. якість товару.

Ми пам"ятаємо!!!

Гость (Россия, Saint Petersburg) 21 ноября, 2017 год 4 роки тому в Україні почалися події, які увійшли в історію, як Євромайдан, 21 листопада відзначається День гідності та свободи. Потрібно згадати «Героїв» того часу!!! Головою Львівської міської організації Партії регіонів, а перед тим головою Залізничної районної організації Партії регіонів був Олег Володимирович Баран, директор ТОВ «Барком» ТМ «Родинна ковбаска».
Олег Володимирович на ваших руках кров не тільки свиней, але і...  Читать отзыв
Недостатки:
  1. суцільні мінуси

Родинна ковбаска

Гость (Украина, Львів) 20 ноября, 2017 год Сьогодні принесла додому кусок свинини 2 кг з Родинної ковбаски, свіжий, як здалося, взяла в руки, почала розрізати, а воно смердить хімією, при чому все, мабуть, вимочували в якомусь розчині.
Може хто працював на Баркомі і підкаже, що ж це?
Запах не можу описати...

Старенька родинна ковбаска!!!

Гость (Польша, Warszawa) 20 ноября, 2017 год Купив сьогодні в родинній ковбасці курячий рулет упаковка була слизька і смердюча а сам рулет хіба що котам їсти невідомо скільки він був прострочений.
Скоро ця мережа буде сидіти в жопі, а не в європі!

Галя

Галя (Украина, Львів) 16 ноября, 2017 год Родинна ковбаска вже давно не така,як була пару років тому.
Купила ковбасу Домашню, через рекламу, що вам сказати людоньки, запах медикаментів чи сечі, багато хрящів. Продавчиня на другий день вибачилась, але зі сльозами на очах розказала, як їх заставляють продавати домашню ковбасу, як вони змушені тулити її всім хто хоче і не хоче, або забирати собі до дому.
Адміністрація Родинної ковбаски зверніть...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Хороші продавці
Недостатки:
  1. Якість продукції

ковбаса Домашня клас

Лільок (Украина, Львів) 8 ноября, 2017 год Почула по радіо рекламу "Домашньої ковбаси" -і спробувала! Реклама то є справді сила і ковбаса дуже апетитна на вигляд та чудовими смаковими якостями. Тай магазини близько. Рекомендую спробувати! 0 согласны, 4 не согласны

Супер якість

Міля (Украина, Львів) 24 октября, 2017 год Завжди купую м'ясо в "Родинній ковбасці". Ще ні разу не підводила якість. Сподіваюсь так буде і дальше.
Достоинства:
  1. магазин близько біля дому, мелять...

Найгірше обслуговування

Гость (Украина, Іршава) 16 сентября, 2017 год Доброго дня.Вже писала відгук про те,що в м.Іршава не видають чеки покупцям.В перший тиждень після мого відгуку давали чеки покупцям.Але зараз знову на прохання видати чек,у відповідь чую:У нас чеки не видають.Велике прохання:проведіть бесіду з Вашими працівниками,я не хочу щоб мене обраховували!!!!!! 3 согласны, 0 не согласны

Продавчиня з ссср

Гость (Украина, Червоноград) 11 сентября, 2017 год М. Червоноград по вул. Стуса. Продавчиня відмовилась врізати половину хліба. Верещала на весь магазин, що у неї немає спеціального ножа і дошки. І ще щось про санітарні умови. Хоча в інших магазинах родинної ковбаски хліб різали без проблем. І її напарниця на минулому тижні теж продавала половини хліба в цьому ж магазині. Звертаюся до дирекції: придбайте будь ласка...  Читать отзыв 4 согласны, 0 не согласны

Продавці хами

Tanned (Украина, Надвірна) 10 сентября, 2017 год Стала свідком хамовитого ставлення продавців в Ворохті! Якщо у вас крупна купюра, то можете не заходити, бо в них ніколи не має здачі, і це ваші проблеми-так заявила продавчиня. Вам потрібно 1,5 кг мяса, а в них шматок на 2,5 і різати вона не буде, хочеш бери, а щось не влаштовує, до побачення. Попросила свіжих сосисок для дітей, продали...  Читать отзыв 4 согласны, 0 не согласны

хочу бекон з перцем, бо дуже смакує

Валентина (Украина, Львів) 30 августа, 2017 год Дуже люблю ваші шпондери. тільки єдине прохання - робіть частіше мій улюблений бекон з перцем! Дуже він мені смакує! А так - бажаю гарних продаж. 0 согласны, 3 не согласны

Гость (Украина, Одеса) 11 августа, 2017 год Сьогодні здійснила покупку в м.Іршава і була дуже обурена поведінкою продавців.Мені сказали суму оплати 633,50 а коли попросила чек,то у відповідь почула:У нас чеки не видають!!!!Скажіть,будь-ласка,для чого тоді вам касовий апарат?!!!!Врешті решт я дочекалась чека і подивившись на суму,я була "в шоці".Сума по чеку:563,72 3 согласны, 0 не согласны

комфортна температура і чисто

Ярослава (Украина, Львів) 16 мая, 2017 год Люблю ходити за м’ясом в спеціалізовані магазини, такі як родинна ковбаска. Для мене найголовніше - це умови в яких м'ясо зберігається. А тут завжди комфортна температура і дуже чисто. Хочу відмітити чудовий магазин на Володимира Великого! Привітні продавці та дуже добра якість обслуговування! 0 согласны, 0 не согласны

Ледь не побили

Гость (Украина, Київ) 5 мая, 2017 год Десь із пів години тому мала "щастя " зайти у фірмовий магазин "Родинної ковбаски " у місті Вишневе Київської області на вулиці Жовиневій. Продавчиня повністю ігнорувала той факт що в неї в магазині покупець , який її чекає , та мило спілкувалась зі своєю подругою яка чудово розмістилась у куточку для дітей на іншому кінці магазину. Я йдучи з лікарні...  Читать отзыв 2 согласны, 0 не согласны

Сервіса 0

Ангелина (Украина, Тернопіль) 30 апреля, 2017 год сервіс - жахливий! продавчиня дуже неприємна особа, яка дозволила собі поводитись зухвало і хамити. звичайно, що я вийшла з магазина без покупок і більше в Родинну ковбаску на Шашкевича ні ногою! 2 согласны, 0 не согласны

смачна ковбаскаПасхальна

Світлана (Украина, Львів) 7 апреля, 2017 год Напередодні Великодня хочу поділися і хорошими словами - "Родинна ковбаска" дякую за смачну ковбаску Пасхальну!!!! Дуже смачна, хороший підбір спецій, м'ясо, натуральна оболонка. Мені навіть пригадався смак ковбаски мого дідуся! Рекомендую скуштувати, шкода, що така ковбаса буде лише один місяць (( 0 согласны, 0 не согласны

ЯКІСТЬ ?

ІРИНА (Чехия, Hradiště) 3 апреля, 2017 год 1.04 купила в м.Жидачів по вул Грушевського рублену ковбасу .На запитання чи свіжа , так - "сьогодні привезли". Так дійсно на вигляд і запах питань немає - свіжа.
Але на смак шановні виробники ,перш ніж виготовляти і продавати скоштуйте самі. Виготовлена з вонючого, реанімованого м"яса неможливо взяти в рот. І це вже не вперше Такий випадок в цім же...  Читать отзыв

Родинна ковбаска. ТМ

Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.

При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные галицкие...

Мясная продукция

Черная домашняя колбаса