Rina Ko

6 отзывов / 642 просмотра
Rina Ko

Найкраща косметика

Гость Гость 19 сентября, 2020 год
Дуже довго не могла підібрати догляд за обличчям, який підійде моїй проблемній шкірі. Стан лише погіршувався і тільки коли я спробувала Rinako, то зрозуміла, що таке якісна косметика. Рівень обслуговування, професійне консультування та неперевершений результат і все це зроблено з любов’ю в Україні. Не можу натішитися і дуже вдячна, що моя шкіра виглядає ідеально. Тепер тільки Rinako.

Догляд для сухої шкіри

Вікторія Вікторія 18 сентября, 2020 год
Дуже сподобалась консультація перед вибором засобів для догляду.
Взяла тревел набір для проби. Засіб для очищення, тонік, крем денний та нічний: все подобається, шкіра ніжна, сяюча, наповнена вологою.

Крем для сухої шкіри

Надія Надія 11 июля, 2020 год
Взяла крем для сухої шкіри з spf, в подарунок отримала маленьку баночку тоніка тієї ж серії. Шкіра гарно виглядає правда ще не так давно користуюсь.

Серия для проблемной кожи

Гость Гость 29 июня, 2020 год
2 месяца пользуюсь серией для проблемной кожи, результат просто нереальный! До этого перепробовала очень много разной косметики, ничего не помогало. Очень рада, что открыла для себя ваш бренд. Спасибо вам!

Ночной крем для проблемной кожи от Rina Ko

Гость Гость 26 мая, 2020 год
Очень довольна кремом , кожу не сушит , за ночь отлично убирает покраснения , сыпь, ну и главное снимает воспаления.
Рекомендую!

Тоник для проблемной кожи от Rina Ko

Гость Гость 26 мая, 2020 год
Безумно крутой тоник , для проблемной кожи это просто находка.Хорошо очищает кожу , подготавливает к нанесению крема. А главное что не сушит кожу , это проблема многих тоников.
Женская косметика
incosmetics.online