Риэлтор Галяс Наталья Евгеньевна отзывы

Отзывы и мнения
1 отзыв / 244 просмотра

Риэлтор СПД Галяс Наталья Евгеньевна

Андрей Андрей 8 августа, 2019 год
Ми із дружиною та річною дитиною двічі їздили на огляд, попросили тиждень подумати. Подивились місцевість і нас влаштувало. Ми підтвердили готовність купляти вже. Із хазяйкою квартири також спілкувались. Об’єкт підходив нам по бюджету і 40м2 достатньо, ми його вибрали. Як тільки підтвердили готовність купляти, почались пригоди. З’явився новий покупець якому це житло взагалі не потрібне і він дасть за нього... Читать отзыв Ми із дружиною та річною дитиною двічі їздили на огляд, попросили тиждень подумати. Подивились місцевість і нас влаштувало. Ми підтвердили готовність купляти вже. Із хазяйкою квартири також спілкувались. Об’єкт підходив нам по бюджету і 40м2 достатньо, ми його вибрали. Як тільки підтвердили готовність купляти, почались пригоди. З’явився новий покупець якому це житло взагалі не потрібне і він дасть за нього більшу вартість і умови будь які для нього прийнятні. Через день діалогу з’явився ще один покупець і брокер Галяс Наталія Євгенівна, заявила що в зв’язку із зростом попиту, вона піднімає свою комісію із 3% до 5% мотивуючись тим що "Ну вы понімаєте что любой бы риэлтор так сделал". За потрачений нами час пообіцяла тримати в курсі справи і ціни. Сьогодні 08-08-2019 дзвонимо питаємо що там з об’єктом щоб купити, каже вже під задатком. Ціна продажу всього на 1500 уо вища ніж була із самого початку. Нам навіть не запропонувала таку низьку ціну, так як в новому оголошенні вартість виросла на 3тис а не на півтори.
Ріелтор абсолютно не професійна, інформацію про квартиру і сусідів дізнавались разом від сусідів і власниці. Влаштувала торги між покупцями чого обіцяла не буде. Як якийсь «барига» на вокзалі, підняла свою комісію на 2%. Нікому не рекомендую співпрацювати і даною особою, потратите багато часу і розчаруєтесь в людях ще більше.
Якби ця діяльність в Україні ліцензувалась , я б вимагав позбавлення ліцензії такого горе ріелтора! Доречі ми весь час там проводили із малою дитиною на руках не підозрюючи що це все фейк і ніякої продажі не буде за обумовленими умовами, 3% ріелтору і ціна без торгів про що уточнювали.
Достоинства:
  1. Потрачено месяц времени
Недостатки:
  1. Прекратили просмотры изза этого субъекта
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Бизнесмены