Резиденція Діда Мороза, ВДНГ, Київ видео - отзывы

Найдено 1 видео на тему Резиденція Діда Мороза, ВДНГ, Київ

Рейтинг: 3/5 (2 отзыва), просмотров: 1699

Вся сім'я залишилася в захваті від відвідування Резиденції Діда Мороза

Гость (Украина, Київ) 23 декабря, 2016 год Донька дуже хотіла написати листа Дідові Морозу і замовити подарунок, а я думала, як же це ефектно зробити. З цією метою ми поїхали в ВДНГ у Резиденцію Діда Мороза (проспект Академіка Глушкова 1)!
Резиденція знаходится в павільйоні навпроти входу в ВДНГ, відразу за ковзанкою. Початок роботи - з 13:00, сеанси - щогодини. Вартість квитка на 1 людину - 200 гривень, незалежно дитина або дорослий або 350 гривень - дитина + дорослий. Квитки можна придбати як в будь- якій касі на території ВДНГ, так і при в ході в саму резиденцію. При вході в резиденцію необхідно одягнути бахіли, лежать безкоштовно в коробці.
Увійшовши в резиденцію, починається подорож до Лапландії: цікава захоплююча вистава Сніговиків, які танцюють з білими кульками, потім веселяться з дітками, грають з ними штучними сніжками. Дуже гарні декорації, зоряне небо, ялинки білі з блакитною підсвіткою і багато білих сніговиків в яскраво-білих костюмах з прекрасним мейк-апом. Музика відмінно підібрана.
Після гри з сніговиками, потрапляєш вже в саму резиденцію Діда Мороза. І тут починається справжня казка. Є пошта Діда Мороза, на фірмовому бланку дитя пише/малює лист Діду Морозу, ельфи ставлять штамп (все серйозно), лист можна віддати або особисто в руки Дідові Морозу або кинути в поштову новорічну скриньку. Дочка вибрала особисто віддати Дідові Морозу, щоб напевно виповнилося бажання. Всі дії у веселій ігровій формі, обігрується раптова поява Діда Мороза, допомога ельфам упаковувати подарунки, танок з ельфами, хоровод навколо гарної ялинки.
Декорації і костюми героїв шикарні, красиві, яскраві. Дійсно, навіть у мене, дорослої людини, з'явилося відчуття свята, дитина залишився в шаленому захваті.
Саме відвідання Резиденції Діда Мороза тривало 45 хвилин.
Крім Резиденції Діда Мороза на території ВДНГ є зимові гірки, вартість 12 гривень за спуск. З зимових гірок з'їжджають на автомобільній камері, є дитячі, а також дорослі гірки. Дочці дуже сподобалося, сказала що спочатку животик боявся, а потім і животику сподобалося.
На території ВДНГ присутня загальна атмосфера новорічного свята, ходять мультяшні аніматори, дід мороз з снігуркою на ходулях, роботи...
Ми сім'єю залишилися дуже задоволені, а дитя щасливе, що Дід Мороз принесе бажаний подарунок (він їй так і сказав!).
На відео можна подивитися огляд Резиденції Діда Мороза
Достоинства:
  1. Відчуття справжньої казки
Недостатки:
  1. Дорого

Резиденція Діда Мороза, ВДНГ, Київ

Резиденція Діда Мороза, ВДНГ, Київ