Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Заставляють Формаліном мити басейн після того як там була радон-вода! - Отзыв о Ревизор


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 219

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 4821

https://www.otzyvua.net/revizor От Гость, опубликован 1 декабря, 2016 годГость 1 декабря, 2016 год Доброго дня шановний Ревізор!
Допоможіть у виясненні такої ситуації, будь-ласка.
Санаторії "Поділля" м. Хмільник, Вінницької області - місто-курорт оздоровниця, що славиться своїми лікувальними властивостями при допомозі РАДОН-води!
Чому в санаторії "Поділля" керівництво не несе жорсткої відповідальності перед нижчим медичним персоналом (працівниками) ... медсестри та санитарки. А саме, чому медсестри та санитарки, які 7 годин в день знаходяться біля радон-води (процедура витягування хребта), а ця водичка дуже шкідлива для здоров"я як Ви знаєте, повинні після свого трудового дня ще й мити здоровенний басейн (в якому і проводиться витяжка) засобами, що шкідливі для здоров"я???!!!! І це без всяких там ватно-марлевих пов"язок чи респіраторів і так кожен день (крімдвох вихідних)!!! А в даному випадку на сьогоднійній день басейн миють ФОРМАЛІНОМ!!! І це напротязі уже трьох місяців ним миють!!! І ще не відомо скільки ним ще будуть мити!!! А керівництво, в тому числі лікарі - тільки вказують що і як робити, а грошики брати від клієнтів не соромляться!!! А якщо клієнт дасть шоколадку медсестрі - то прям кіпіш влаштовують!!! В фото- та відео-рекламах все вигляає так красиво і привабливо. А звичайні медсестри та санітарки отримують заробітну плату на руки близько 1500 грн. на руки... тому що гроші (виплату) за "вредность" зняли! Тобто получається так - люди вкалують, гроблять своє здоров"я, а їм за це навіть подяки нема. А умови взагалі жахливі! На всьому керівництво економить, а самі їздять на дорогих авто, і коли захотіли прийшли та пішли! А звичайні працівники входять і виходять по пропускам і їх відмічають в скільки годин прийшов та пішов!
Тож чому керівництво санаторію "Поділля" відносяться до своїх підляглих як до рабів??? І навіть не задумуються про наслідки в яких працює нижчий відділ мед.персоналу! Це причому санатоірй НЕ Є їх особистою власністю! Коди відбулася пожежа (кілька років тому) - після неї керівництво розподілило (викупило особисто) поверхи лікувального корпусу - і за це отримують грошики! А прості працівники які звертаються за допомогою - на них ще й кричать і роблять їх ще й виноватими! Наприклад така ситуація, приводить керівник клієнта на витяжку, а йому медсестра кабінету каже, що вже все розписано на сьогодні до кінця робочого дня!!! А керівник починає кричати на неї зі словами, що вона якщо треба, то прийме його і після свого робочого дня!
тобто, дівчата (мед.сестра та санітарка) зі своїм і так не крепким здоров"ям, які цілий день таскають важку тележку в воду і обратно... та ще й гирі важкі, які і так за цілий день знесилені бо навіть на обід нема часу поїсти, бо працюють без обіду!!! Але керівництву на це начхати - головне щоб воно зазом зі своїм вищим медичним персоналом не були голодні!!! А то недай Господи пузо трохи зменшиться!!!
За що і чому керівництво та лікарський персонал відноситься до нижчого мед. персоналу (мед.сестри та санітарки) - якими діями вони заслужили таке негативне ставлення до себе???
В общем, описавши коротко і надіюсь зростри та зуміло ситуацію, надіюсь на Вашу телепередачу і щоб люди побачили що дійсно відбувається всередині санаторія. Може після Вашої передачі - зміниться ставлення до працівників у кращу сторону! Дякую за розуміння! Приїжджайте - буде цікаво!!!
... але прийжджайте без попередження!
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Ревизор

Ведущая "Ревизора" Ольга Фреймут (лицо Евро-2012 на Украине и официальный друг Евро-2012) - с неповторимой и трогательной любознательностью проверяет все закоулки того заведения, в который ее любезно впустили, или в...
, ,Вам необходимо войти или зарегистрироваться