Недобросовісна компанія яка пише тут замовні коментарі - Отзывы о Компания Anvers Consult

Отзыв написан суббота, 2 октября 21 просмотр
Агенція з працевлаштування ФОП Паньків Олег Олегович,яка діє в м.Миколаєві, пр. Богоявленський 321, офіс 76 з метою працевлаштування в республіці Болгарії у 2020 р. 14 місяців агенство не цікавилося нами, коли ми відмовилися від їх послуг вони і вакансію вже знайшли в той же день і документи зробили, очевидно на словах.Правоохоронні органи повинні зайнятися даною агенцією, яка обманює люлей. Коли брали гроші за послуги обіцяли 450 євро зарплати, коли гроші вже були на рахунку Паньківа Олега Олеговича, зарплата стала тільки 350 євро на місяць. ПРО ВАУЧЕР НЕ СКАЗАНО В ДОГОВОРІ, НАС ПРИМУСИЛИ ЙОГО ВЗЯТИ, це також порушення договору!!!! Оскільки виникли форс-мажорні обставини (пандемія) агенство відмовилося від виконання зобов'язання, віддаючи нібито сплачені нами кошти до республіки Болгарії і видачу грошового ваучера на працевлаштування в 2021 р. Звичайний погляд на даний документ виявляє великі сумніви, оскільки не було представлено оригіналу і в цьому документі реєстраційні номери чоловіка і жінки, мають і шестизначні і семизначні цифри відповідно, та інших жодних документів більше не було надано, як і згадки вже у 2021 році про якусь роботу. Коли ми звернулися до ФОП Паньків про розірвання договору і повернення наших коштів на підставі п.6.10 Договору, "у випадку, якщо форс-мажорні обставини діють більше 3 (трьох) місяців,ПОСЕРЕДНИК та КЛІЄНТ мають право розірвати договір в односторонньому порядку без будь-яких майнових санкцій для клієнта". Натомість ФОП Паньків на це не звертає уваги, щобільше після нашого наміру розірвати договір з агенством, в той день вони нібито находять вже вакансію і кажуть приїхати в м.Одесу звідки буде поїздка в Болгарію. Щобільше відразу готові дати всі документи на роботу в Болгарії, але показати куди, на яких умовах, яка зарплптня відмовляються.Це своєрідна гра що ви відмовляєтеся, але на нашу просьбу небуло представлено жодного документа! Але яка може бути вакансія БЕЗ хоча ФОТОКОПІЙ про ВАКАНСІЮ ще й ПІСЛЯ прозьби про РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ. В п.4.2 Договору, ПОСЕРЕДНИК МАЄ Ознайомити КЛІЄНТА з проектом трудового договору, узгодженим потенційним роботодавцем, чого ДО ДНЯ 22 ЧЕРВНЯ 2021 року НЕ БУЛО ЗРОБЛЕНО. Додатково порушений цей же пункт в частині Надати КЛІЄНТУ необхідну і достовірну конкретну інформацію про роботодавця, що пропонує роботу (його найменування та місцезнаходження), про можливості працевлаштування, намагання це зробити було вже після розірвання договору. Воднораз повідомляємо, що ми відмовилтся керуючись п.6.10 Договору "у випадку, якщо форс-мажорні обставини діють більше 3 (трьох) місяців, ПОСЕРЕДНИК та КЛІЄНТ мають право розірвати договір в односторонньому порядку без будь-яких майнових санкцій для клієнта". Додатково договори які були підписані і про порушення прав яких ми дізналися тільки тепер були без дати заключення, номера реєстрації, часових меж. А в результаті обман клієнта, ні документальнопідтвердженої роботи, ні коштів.

Работа за границей: отзывы

Отзывы клиентов о работе компаний, которые предоставляют работу за границей, работу в Польше, сезонную работу в Европе, отзывы о работодателях и работе за границей в целом.

Работа за границей
legton Компания