Pyramida бытовая техника отзывы клиентов

Pyramida бытовая техника отзывы клиентов
1 отзыв / 88 просмотров

Сервисное обслуживание отсутствует полностью!

Марія Марія 7 июня, 2020 год
Купила вбудовану духову шафу цього бренду, гарантія 2 повних роки. Консультант запевняв, що сервісне обслуговування в цієї компанії на висоті. Через півроку чоловік стукнув по скляній дверці і утворивмя невеликий скол. Вирішила я за власні гроші ( випадок ж не гарантійний) купити інше зовнвшнє скло до духовки. В жодному з гарантійних центрів цієї деталі не виявилося! Зателефонувала в сервісний центр... Читать отзыв Купила вбудовану духову шафу цього бренду, гарантія 2 повних роки. Консультант запевняв, що сервісне обслуговування в цієї компанії на висоті. Через півроку чоловік стукнув по скляній дверці і утворивмя невеликий скол. Вирішила я за власні гроші ( випадок ж не гарантійний) купити інше зовнвшнє скло до духовки. В жодному з гарантійних центрів цієї деталі не виявилося! Зателефонувала в сервісний центр Піраміди, там сказали , що зараз до цієї моделі скла нема, хоча в усіх гарантійних центрах мені говорили, що до духовок піраміда скла немає взагалі, до жодної моделі!
В сервісному центрі пообіцяли скло через місяць-другий, записали мій номер і.. забули! Вже минуло півроку!
Категорично не рекомендую техніку фірми Pyramida! Не ведіться на великий гарантійний термін, запчастин до цієї техніки немає і ваша техніка стає повністю вашою проблемою!!!
Недостатки:
  1. Наплювательське ставлення до клієнтів!
  2. Відсутність запчастин!
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва