Обман з защитой прав покупателя - Отзывы о Prom.ua

Prom.ua
Юрій Отзыв написан 19 июля, 2019 год 154 просмотра
Червні місяці через площадку prom.ua оформити замовлення на телефон у компанії "Popredoplate"яка на prom.ua характеризувалась як відмінної компанією. Виявляється я стикнувся з добре продуманим шахрайством прислали мені товар вдвічі дешевший як я замовляв коли я звернувся на площадку щоб по впливали або хоч якось допомогли то через два тижні мені надійшов лист що компанія більше не продає свої товари через цю площадку я написав заяву у поліцію в мене на руках був акт з Нової Пошти що що я отримав не те що замовляв ав Нащо мені площадка prom.ua відповіли що я не підпадаю під їхню защиту від шахрайства Так я отримав посилку ШОК!!! це тобто мені могли відправити цеглину я її отримав склав акти що це не те що Я проплатив ,я уже не підпадаю під їхню програму будь ласка хочу застерегти усіх від подібної ситуації, якщо написано що всі всі покупки застраховані це суцільна неправдазвичайно мною була написана як вони вимагають заява до поліції але це все що я міг зробити з поліції мені відповіли що це не підпадають під їхню діяльність потрібно звертатись до суду я написав до компанії щоб дали мені хоч якісь координати на кого подавати в суд та мені відповіли що це повинні запит давати поліція
Достоинства:
  1. Плюсів нема 1 шок ви ніхто для площадки prom.ua
Недостатки:
  1. Будь ласка не попадає в таку ситуацію як я

Оксана 21 июля, 2019 год
Сам понял что написал))?? бред какой-то))
Юрій 21 июля, 2019 год
Ну да,на емоціях,але шок... захист прав покупця працює не для всіх мабудь ще ніколи ніхто не отримав /а тепер я вам р о з ж у в а в??/вас мабуть не кидали

Интернет-каталоги: отзывы

Отзывы пользователей об интернет-каталогах. Обсуждение интернет-каталогов одежды, детских товаров, видео каталоги и многое другое

Интернет-магазины, Киев, ул. л. Антоновича, д. 44
4.9
Лучший сервис!!! Очень люблю Modoza! Заказывала обувь уже не раз! Всегда работают на 200% и это без преувеличения

Prom.ua

Prom.ua доверяют свой бизнес десятки тысяч компаний и свои покупки миллионы пользователей. Prom.ua ежемесячно посещают...

Интернет-каталоги

Покупон