Обман з защитой прав покупателя - Отзывы о Prom.ua

Prom.ua
Отзыв написан 19 июля, 2019 год 233 просмотра
Червні місяці через площадку prom.ua оформити замовлення на телефон у компанії "Popredoplate"яка на prom.ua характеризувалась як відмінної компанією. Виявляється я стикнувся з добре продуманим шахрайством прислали мені товар вдвічі дешевший як я замовляв коли я звернувся на площадку щоб по впливали або хоч якось допомогли то через два тижні мені надійшов лист що компанія більше не продає свої товари через цю площадку я написав заяву у поліцію в мене на руках був акт з Нової Пошти що що я отримав не те що замовляв ав Нащо мені площадка prom.ua відповіли що я не підпадаю під їхню защиту від шахрайства Так я отримав посилку ШОК!!! це тобто мені могли відправити цеглину я її отримав склав акти що це не те що Я проплатив ,я уже не підпадаю під їхню програму будь ласка хочу застерегти усіх від подібної ситуації, якщо написано що всі всі покупки застраховані це суцільна неправдазвичайно мною була написана як вони вимагають заява до поліції але це все що я міг зробити з поліції мені відповіли що це не підпадають під їхню діяльність потрібно звертатись до суду я написав до компанії щоб дали мені хоч якісь координати на кого подавати в суд та мені відповіли що це повинні запит давати поліція
Достоинства:
  1. Плюсів нема 1 шок ви ніхто для площадки prom.ua
Недостатки:
  1. Будь ласка не попадає в таку ситуацію як я

Ответ представителя Prom.ua 23 марта, 2020 год
Добрий день, відправте будь ласка номер вашого звернення до підтримки Прому, ми спробуємо перерозглянути вашу ситацію та допомогти вам.
Гость 23 марта, 2020 год
Ось скриншот Prom.ua -
Оксана 21 июля, 2019 год
Сам понял что написал))?? бред какой-то))
Юрій 21 июля, 2019 год
Ну да,на емоціях,але шок... захист прав покупця працює не для всіх мабудь ще ніколи ніхто не отримав /а тепер я вам р о з ж у в а в??/вас мабуть не кидали

Интернет-каталоги: отзывы

Отзывы пользователей об интернет-каталогах. Обсуждение интернет-каталогов одежды, детских товаров, видео каталоги и многое другое

Интернет-магазины, Киев, ул. л. Антоновича, д. 44
4.8
ХОРОШИЙ СЕРВИС И БЫСТРЫЙ ВОЗВРАТ Несколько раз покупал обувь. Шикарная обувь, красивый сайт, хороший сервис, один раз приобрел обувь, не мог определиться подходит или нет дней восемь или десять, все-таки решил вернуть обувь обратно. Без проблем вернули деньги.. Рекомендую
MODOZA.com Ответ представителя MODOZA.com
четверг, 21 мая
Сергей, благодарим за высокую оценку нашего сервиса. Мы делаем все возможное для того, чтобы покупки в Modoza были для всех...
Prom.ua
Prom.ua доверяют свой бизнес десятки тысяч компаний и свои покупки миллионы пользователей. Prom.ua ежемесячно посещают более 32 млн пользователей.
Ищете что-то необычное и редкое - заходите на Prom.ua, тут есть все. В том числе и самое... подробнее

Интернет-каталоги
infoshina.com.ua