Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Жахливе ставлення до клієнтів модераторами пром.юа - Отзыв о Prom.ua


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1465

Рейтинг: 2.6, всего отзывов 1004

https://www.otzyvua.net/promua Киев, Харьковское шоссе, 201/203, корпус 2-А, буква Ф
От Владислава Луньова10796https://www.otzyvua.net/user/10796, опубликован 14 июля, 2016 годВладислава Луньова 14 июля, 2016 год Знову проблема відгуків! Купила у нас одна дама купальник, ризикнула купити розмір трошки більше, ніж потрібний. (в кабінеті все зафіксовано) В результаті отримала купальник і преж'явила претензію, що він з браком (перевірявся як і всі інші купальники ретельно). Ми пишемо в смс з ТТН "перевіряте товар на пошті, претензії тільки з актом) вона звичайно акт не надала, бо купальник був ідеальний, і одразу стала вимагати гроші (купальники підлягають поверенню виключно в разі браку, це вказано на сайті)
Звичайно в поверненні грошей їй відмовили. Мадам написала відгук на "одиничку" Я написала скаргу модераторам, відгук тимчасвов відхилили. Провели перевірки, доказів браку надано не було, офіційну скаргу оформлено звичайно не було, але "відгук" опубліковано знову. Бо з думки модерів пром.юа текст "прислали купальник с браком, товар не проверяют, деньги не вернули" - це думка, а не звинувачення. Вже третій день іде переписка, видаляти НЕПІДВЕРДЖЕНИЙ відгук відмовляються. Як заявила ця наша клієнтка на наше повдоілення, що відгук і угоду будуть перевіряти незалежні модератори "ваш пром.юа должен клиентам пятки лизать" Якось так воно і виходить, і "незалежність" операторів знову під сумнівом. Я змушена просто знову писати про цю ситуацію на всіх сайтах, благах і онлайн-газетах, я хочу достучатися до правди! Не може бути опубліковано відгук зі звинуваченнями в браку, якщо браку не було!!!
п.с. читала в групі промана Фейсбук що з людьми, що просять справежливості пром.юа в односторонньому порядку припиняє угоду "просто так" не знаю наскільки це правда, сподіваюся, що до такого жаху вони не дійшли.
Відзовіться, грамотні модератори, які розрізняють ДУМКУ клієнта від НАКЛЕПУ!
4 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Анюта Саркисян (Украина) 16 июля, 2016 год да. это правда.
сайт моего клиента просто отключили на просьбу аргументировать в правовом отношении модерацию отзывов.
разорвали договор в одностороннем порядке
а когда курьер клиента привез бумагу на возврат суммы, требовали доверенность (?). хорошо хоть бухгалтерия вмешалась и остановила этот бред.
сейчас клиент на своем домене и хосте. клиентов больше, функционала больше, полет фантазии больше.
И ДЕШЕВЛЕ
если надо - и вам перенесу с мин потерями
Ответ представителя Prom.ua (Украина) 14 июля, 2016 год Владиславо, дякуємо Вам за відгук!

Покупець-автор відгуку, який Ви маєте на увазі, звертався до служби підтримки порталу з проханням посприяти вирішенню ситуації, що склалася із замовленням, оскільки напряму з представником Вашої компанії узгодити обмін чи повернення товару не вдалося. Проте, зазначимо, що у даному випадку ми не зобов’язували Вас зробити обмін ( повернення ) товару, оскільки були відсутні необхідні матеріали, та не відправляли скаргу Вашій компанії.
Незважаючи на це, представникові Вашої компанії було відмовлено у відхиленні відгуку за Вашим проханням, тому що, повторимося, кожен покупець, що придбав товар у компанії, має повне право на вираження своєї думки щодо роботи компанії у відгуці, навіть якщо ця думка негативна. Є загальні правила та умови публікації відгуків, які виконані у даному випадку: клієнт підтвердив, що справді придбав товар у Вашої компанії, та відгук не суперечить правилам публікації. Окремо звертаємо увагу на те, що додаткові матеріали у вигляді актів перевізника, результатів експертиз тощо можуть запрошуватися у покупця лише у тих випадках, коли компанії відправляється скарга спеціалістами Служби контролю якості порталу, а для права клієнта розмістити свій відгук дані матеріали не потрібні.

Також, Владиславо, Ви можете приховати відгук на сайті своєї компанії, скориставшись відповідним функціоналом.
Владислава Луньова (Украина) 15 июля, 2016 год Я не буду нічого приховувати! Відгук має бути офіційно видалено, оскільки вже з десмяток ДОКАЗІВ було відправлно вашим спеціалістам. Також прошу навчитися відрізняти "думку" від "звинувачення"
Я вже в виписки з Вікіпедії що таке ДУМКА вам прислала!
"Мне прислали бракованій товар" - це не думка, це наклеп! Це звинувачення в непорядності, нечесній роботі!
Вона навтіь вказала "товар отправили не вовремя" це теж думка? Не бажаєте звернути увагу, що в кабінетуі зафіксовано інше?
Небажання відлхилити завідомо неправдиви відгук (не думку, а саме КЛЕВЕТУ) можна оцінюват по різному, і як претензії до нас за мовними ознаками (це не вперше, небажання пром.юа зробити портал зручним для україномовних громадян УКРАЇНИ не новина) і як чиюсь особисту зацікавленість з модераторів.
Але відгук "мне прислали брак", якщо браку не було, і з нашого боку на це є купа ДОКАЗІВ - опубліковувати Ви не можете.
Повторно прошу - відмініть відгук. Він не мість думки клієнта, він не містить фактів, він не є інформативним.
Дякую.
Ответ представителя Prom.ua (Украина) 15 июля, 2016 год Владиславо, Служба контролю якості порталу вже надала Вам відповідь щодо можливості відхилення відгуку клієнта за Вашим запитом.
Рекомендуємо Вам все ж узгодити відхилення відгуку напряму із покупцем.
Сергей (Украина) 16 июля, 2016 год Ну вы там все как бараны зомбированные! Торочите одно и тоже! БРАК ЭТО БРАК! Делается фото и акт! Брак это не "думка особиста", а физический недостаток изделия, и если он отсутствует, значит его нет, и клиент не прав!


Prom.ua

Prom.ua — лидер онлайн-торговли Украины. Крупнейшая торговая площадка, где можно купить все по лучшим ценам.

Prom.ua доверяют свой бизнес десятки тысяч компаний и свои покупки миллионы пользователей. Prom.ua ежемесячно посещают более...
,

Интернет-каталоги

Покупон

Рейтинг: 5
1000 отзывов
MODOZA.com

Рейтинг: 4.9
162 отзыва
Интернет-магазин Totax

Рейтинг: 4.7
36 отзывов
"Chibis" интернет-магазин

Рейтинг: 4.3
4 отзыва
Интернет - магазин makeup.com.ua

Рейтинг: 2.5
1339 отзывов
ПромТоргКиев

Рейтинг: 1
3 отзыва
ПРОСТРАНСТВО СОБЫТИЙ

Рейтинг: 0
0 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться