Prom.ua отзывы

Отзывы клиентов и пользователей
Prom.ua

Супер ресурс!

Отзыв написан пятница, 29 ноября
До цього пробував інші майданчики, думав що на промі все дорого, пакет, просейл і т.д. . А даремно, адже є золоте правило, дешеве - якісним не буває.
Моїй компанії вже більше 5 років на порталі - і справи йдуть тільки вгору.
Індекс з пошукових запитів, трафік з каталогу і з бігля.
На даний момент - реально видно, що компанія значно...  Читать отзыв
Моїй компанії вже більше 5 років на порталі - і справи йдуть тільки вгору.
Індекс з пошукових запитів, трафік з каталогу і з бігля.
На даний момент - реально видно, що компанія значно виросла і якість мене задовольняє.
Сервіс тільки на тверду 5.
Рекомендую!
Достоинства:
  1. пром пом пом))))
Недостатки:
  1. не помітив
4 не согласны

Пром пом пом))

Отзыв написан четверг, 28 ноября
Я кілька років є продавець і покупець на порталі Prom.ua. Здивований тим, як багато негативних відгуків про цей портал. Як покупець, може сказати, що стикався тільки з порядними продавцями на Prom.ua. Що стосується співпраці з порталом в якості продавця, ніяких мега-проблем ніколи не відчував, всі проблеми вирішуються через персонального менеджера або саппорт досить швидко (від п'ятнадцяти хвилин до доби). Япланую...  Читать отзыв Я кілька років є продавець і покупець на порталі Prom.ua. Здивований тим, як багато негативних відгуків про цей портал. Як покупець, може сказати, що стикався тільки з порядними продавцями на Prom.ua. Що стосується співпраці з порталом в якості продавця, ніяких мега-проблем ніколи не відчував, всі проблеми вирішуються через персонального менеджера або саппорт досить швидко (від п'ятнадцяти хвилин до доби). Япланую і в майбутньому співпрацювати з Prom.ua
Достоинства:
  1. багато
Недостатки:
  1. нема
3 не согласны

Пром пом пом!!)))

Отзыв написан среда, 27 ноября
Уже п'ятий рік працюю з цим порталом. При грамотному підході до даного сервісу можна вже через місяць отримати перших клієнтів і перші замовлення. Наш сайт вже самодостатній інструмент з продажу. Головне правильно все налаштувати і результат на змусить себе довго чекати. Уже п'ятий рік працюю з цим порталом. При грамотному підході до даного сервісу можна вже через місяць отримати перших клієнтів і перші замовлення. Наш сайт вже самодостатній інструмент з продажу. Головне правильно все налаштувати і результат на змусить себе довго чекати.
Достоинства:
  1. Весь пром це плюс
Недостатки:
  1. не помітив
3 согласны 4 не согласны

Prom платіж - найкращий вибір для продавця!

Отзыв написан вторник, 26 ноября
В нашій країні треба констатувати факт - на жаль, в нас відсутня культура замовлень в інтернеті. По статистиці від 8-15 %, замовляючи товар наложкою, навіть не приходять на пошту щоб забрати товар. Це стало головною білю для тисяч продавців. При предоплаті частковій, або повній, багато клієнтів втрачаються. Висилати наложкою і втрачати кошти, ясно що не хочеться. Дуже добре що мій...  Читать отзыв В нашій країні треба констатувати факт - на жаль, в нас відсутня культура замовлень в інтернеті. По статистиці від 8-15 %, замовляючи товар наложкою, навіть не приходять на пошту щоб забрати товар. Це стало головною білю для тисяч продавців. При предоплаті частковій, або повній, багато клієнтів втрачаються. Висилати наложкою і втрачати кошти, ясно що не хочеться. Дуже добре що мій пром, дав вихід з ситуації, і запропонував зручний і надійний пром платіж. Тепер продавець може дати вибір покупцеві, і при цьому не боятися за свої кошти. ПРом пом пом))))
Достоинства:
  1. довго писати
Недостатки:
  1. немає
1 согласен 5 не согласны Показать 1 ответ

Реальний відгук продавця про пром!

Отзыв написан пятница, 22 ноября
На ринку інтернет торгівлі я вже більше 5 років. Перепробував все що є на цьому ринку для продаж, від нікому непотрібних бесплаток, укр го і т.д., до топових, у свій час аукро, сландо і т.д. І послухайте мене, найкращим є ПРОМ! Мінімум вкладень, простий в використані і головне мільйона аудиторія. Тобто майже на шару ти отримуєш сотні тисяч потенційних покупці...  Читать отзыв На ринку інтернет торгівлі я вже більше 5 років. Перепробував все що є на цьому ринку для продаж, від нікому непотрібних бесплаток, укр го і т.д., до топових, у свій час аукро, сландо і т.д. І послухайте мене, найкращим є ПРОМ! Мінімум вкладень, простий в використані і головне мільйона аудиторія. Тобто майже на шару ти отримуєш сотні тисяч потенційних покупці і тобі не треба навчатись чомусь, вкладати кошти і думати чи окупиться, ЦЕ ВСЕ ДАЄ ПРОМ! Це топ ресурс, моя рекомендація!
Достоинства:
  1. безліч
Недостатки:
  1. не помітив
7 не согласны Показать 2 ответа

Конференция Пром 25.10.19

Отзыв написан 25 октября, 2019 год
 Отзыв о Prom.ua по адресу Киев, Харківське шосе, 201/203 В эпицентре жизни Prom.ua всегда интересно и познавательно побывать! Сегодня именно тот день, когда мы на очередной конференции находим лайфхаки и новые идеи! Спасибо коллеге за чудесную компанию и приятное общение! В эпицентре жизни Prom.ua всегда интересно и познавательно побывать! Сегодня именно тот день, когда мы на очередной конференции находим лайфхаки и новые идеи! Спасибо коллеге Prom.ua - Конференция Пром 25.10.19 за чудесную компанию и приятное общение!

Отличная торговая площадка!

Отзыв написан 23 октября, 2019 год
Читаю отзывы людей и понимаю какие они ВСЕ ИДИОТЫ!
Вопервых PROM отдельная площадка и ЭТОТ САЙТ СОЗДАН для того что бы писать отзыв конкретно о PROM.ua а не об магазинах.
Создавайте отдельную рублику и пишите отзывы о Магазинах.
Зачем репутацию ПРому портить.
Всё честно на платформе. Чётко. Продавцы молодцы.
Читаю отзывы людей и понимаю какие они ВСЕ ИДИОТЫ!
Создавайте отдельную рублику и пишите отзывы о Магазинах.
Зачем репутацию ПРому портить.
Всё честно на платформе. Чётко. Продавцы молодцы.
Достоинства:
  1. Молодцы! ЛУЧШИЕ В УКРАИНЕ!
Недостатки:
  1. Нету и не было.

Я только покупатель

Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Не знаю, как там всё устроено внутри, я только покупатель. Покупал всякое - и силиконовые уши, и подъюпники для сестры, и куклы для её детей, и подставки под книжки, в общем - я достаточно частый покупатель. Пока что сайт не подводил, удобно отслеживать товар. Легко выбрать нормальную компанию, у которой можно покупать . Проблем почти не возникало. Один раз отменили...  Читать отзыв Не знаю, как там всё устроено внутри, я только покупатель. Покупал всякое - и силиконовые уши, и подъюпники для сестры, и куклы для её детей, и подставки под книжки, в общем - я достаточно частый покупатель. Пока что сайт не подводил, удобно отслеживать товар. Легко выбрать нормальную компанию, у которой можно покупать . Проблем почти не возникало. Один раз отменили заказ почти сразу после принятия без объяснений и больше не принимали, когда пытался заказать грим. Но, думаю, тут проблема именно продавца, а не сайта. В общем, нормальный сайт.
2 не согласны Показать 1 ответ

Пром юа плюси: ідеальний шанс для вашого бізнесу!

Отзыв написан 7 октября, 2019 год
Якщо подивитися суто з логічної точки на продажі в інтернеті, то без сумніву - пром це ідеальне місце для людей які:
- тільки починають свій інтернет бізнес. Малі затрати і вихлоп в найближчі місяці роблять його дуже привабливим.
- для людей які хочуть мати додатковий канал продаж.
- люди які хотять створити головний канал для поодаж.
Звісно це дуже...  Читать отзыв
- для людей які хочуть мати додатковий канал продаж.
- люди які хотять створити головний канал для поодаж.
Звісно це дуже загальна схема, адже треба враховувати товар який ви хочете продавати, конкуренцію і т.д.. Але головний посил в тому, що в найкоротші терміни з мінімальними вкладаннями ви гарантовано на протязі короткого часу будете отримувати свій прибуток. Більш адаптованої для цих цілей площадок зараз в Україні не існує.
Достоинства:
  1. пром пом пом)))))
Недостатки:
  1. відсутні
5 не согласны Показать 3 ответа

Плюси прома: пром прислухається до своїх користувачів

Отзыв написан 5 октября, 2019 год
Все таки не до кінця я був чесний,у прома був один мінус - це СРА модель реклами просейл. Я ніколи за нього не говорив, тому що був вибір моделі СРС, тобто людям давали вибір, тому це не до кінця був мінус. Причина по якій я не підключав СРА, це 12% повернення комісій, від усіх замовлень. Це реально мало і не...  Читать отзыв Все таки не до кінця я був чесний,у прома був один мінус - це СРА модель реклами просейл. Я ніколи за нього не говорив, тому що був вибір моделі СРС, тобто людям давали вибір, тому це не до кінця був мінус. Причина по якій я не підключав СРА, це 12% повернення комісій, від усіх замовлень. Це реально мало і не справедливо. Та на днях пром кинули чудову новину, тепер повернення комісії можна оформляти одним статусом. Поставив відміну замовленню і тобі кинули назад гроші на просейл. Це неймовірно круто і легко, навіть на аукро повернення комісії займало більше часу і нервів. Дякую пром, за чудовий вибір, обовязково протестую цю модель.
Достоинства:
  1. пром пом пом
Недостатки:
  1. не існує тепер точно
3 согласны 1 не согласен

Плюси прома: популярність, один з топ сайтів України!

Отзыв написан 3 октября, 2019 год
Недавно наткнувся на статистику топ відвідувачів сайтів України. Виявляється, пром вже давно в топ 10, при чому навіть наздоганяє олх. Фактично це вбиває всі потуги хейтерів (киця привіт, це звісно про тебе), адже є прямим свідченням того, що пром охоплює мільйону аудиторію потенціальних покупців. Тобто продаючи на промі топ товари і маючи нормальну ціну, ви фактично забезпечені продажами, при цьому...  Читать отзыв Недавно наткнувся на статистику топ відвідувачів сайтів України. Виявляється, пром вже давно в топ 10, при чому навіть наздоганяє олх. Фактично це вбиває всі потуги хейтерів (киця привіт, це звісно про тебе), адже є прямим свідченням того, що пром охоплює мільйону аудиторію потенціальних покупців. Тобто продаючи на промі топ товари і маючи нормальну ціну, ви фактично забезпечені продажами, при цьому вкладаючи мінімально коштів і свого часу.
Достоинства:
  1. пром пом пом
Недостатки:
  1. немає
1 согласен 4 не согласны

Плюси прома: зручний кабінет

Отзыв написан 1 октября, 2019 год
За порівняно недорогі кошти, купуючи пакет на промі, я отримую не тільки гарантований прибуток, а і зручний власний кабінет, де я в режимі онлайн легко редагую свої позиції, обробляю і шукаю замовлення, маю власну статистику по сайту, доступ до безліч додатків на свій смак. Друзі, погодьтеся, на ринку України ніхто такого запропонувати не зможе. Ну і самий великий плюс,...  Читать отзыв За порівняно недорогі кошти, купуючи пакет на промі, я отримую не тільки гарантований прибуток, а і зручний власний кабінет, де я в режимі онлайн легко редагую свої позиції, обробляю і шукаю замовлення, маю власну статистику по сайту, доступ до безліч додатків на свій смак. Друзі, погодьтеся, на ринку України ніхто такого запропонувати не зможе. Ну і самий великий плюс, власний менеджер, який завжди підкаже що робити, і допоможе в тяжких ситуаціях!
Достоинства:
  1. багато
Недостатки:
  1. не помітив
1 согласен 2 не согласны Показать 1 ответ

Потужна рекламна компанія

Отзыв написан 28 сентября, 2019 год
Чим люблю олх і пром пом пом)) Дуже гарно продумана і потужна рекламна компанія. Велика кількість реклами буквально влізає в твій мозок і фактично ти підсвідомо все шукаєш на цих сайтах. Я не знаю, друзі як ви, в себе я таке став помічати)))
До прикладу, раніше всю техніку шукав через розетку, зараз навіть не памятаю коли туди заходив.
Звісно,...  Читать отзыв

Звісно, я як продавець, не можу не радіти цьому, адже завдяки такій рекламі, мої продажі ростуть, як гриби після гарного дощу -)

Отже, моя рекомендація, купуйте пром пакети, адже фактично зараз він у всіх на вустах, і найближчі три-чотири роки - це один з лідерів на ринку продаж України!
Достоинства:
  1. безліч
Недостатки:
  1. немає
1 согласен 1 не согласен

Продажі ідуть верх!

Отзыв написан 26 сентября, 2019 год
Останнім часом помітив непогану тенденцію збільшення замовлень на промі. Потужна рекламна компанія+топ в гугл пошукових запитах роблять свою справу - пром стає номер 1!!! Моя рекомендація підключайте рекламу і пакет і ви гарантовано отримуєте прибуток на цьому ресурсі! Останнім часом помітив непогану тенденцію збільшення замовлень на промі. Потужна рекламна компанія+топ в гугл пошукових запитах роблять свою справу - пром стає номер 1!!! Моя рекомендація підключайте рекламу і пакет і ви гарантовано отримуєте прибуток на цьому ресурсі!
Достоинства:
  1. багато
Недостатки:
  1. немає

Удалите отзывы

Отзыв написан 19 сентября, 2019 год
Удалите, пожалуйста, два отзыва которые были отправлены вам с номера +380660523301 - магазин
Продавец товар отправил, все в порядке.
Продавец товар отправил, все в порядке.
1 не согласен

Приклад кількості замовлень на промі

Отзыв написан 12 сентября, 2019 год
Вчорашній день, 11 вересня, приніс 12 замовлень з сайту пром юа. В принципі це хороший результат, так пром зазвичай дає від 5 замовлень, дуже рідко буває менше. Я вважаю це класний результат. Без сумніву один з лідерів на ринку України Вчорашній день, 11 вересня, приніс 12 замовлень з сайту пром юа. В принципі це хороший результат, так пром зазвичай дає від 5 замовлень, дуже рідко буває менше. Я вважаю це класний результат. Без сумніву один з лідерів на ринку України
Достоинства:
  1. безліч
Недостатки:
  1. немає
1 не согласен Показать 3 ответа

Плюси ПРОМ: додаток ПРОМ

Отзыв написан 12 сентября, 2019 год
Дуже зручний мобільний додаток у прома. Весь онлайн доступ до вашого магазину фактично у вас з собою. В мене часто таке бувало, що я вимушений був покинути робоче місце і завдяки додатку я не переживаю, що втрачу частину клієнтів, або не зможу вчасно відповісти. Навіть не будучи за ноутбуком, я будь де можу прийняти замовлення і не втратити продажу. Окрім...  Читать отзыв Дуже зручний мобільний додаток у прома. Весь онлайн доступ до вашого магазину фактично у вас з собою. В мене часто таке бувало, що я вимушений був покинути робоче місце і завдяки додатку я не переживаю, що втрачу частину клієнтів, або не зможу вчасно відповісти. Навіть не будучи за ноутбуком, я будь де можу прийняти замовлення і не втратити продажу. Окрім того саме додаток завжди мене повідомляє про нове замовлення першим, і за лічені хвилини, а інколи секунди я вже набираю свого клієнта. Інколи навіть клієнти самі в шоці від такої швидкості, та я б цього не зміг зробити без додатка. Короче кажучи, якщо ві продаєте на промі це річ маст хев бути у вас!
Достоинства:
  1. багато
Недостатки:
  1. не помітив

Реальні розходи пром

Отзыв написан 11 сентября, 2019 год
Не слухайте хейтерів які пишуть не реальні цифри по 10-20тис. в місяць. Реально таких розходів на промі немає. Ваші витрати на пром це покупка пакети. В залежності від того скільки у вас товарів ви вибираєте тари. Особисто я купую на 6000, це виходить 5900грн. Наступні витрати ідуть на рекламу просейл. В мене дуже конкурентний товар, але не дивлячись на це...  Читать отзыв Не слухайте хейтерів які пишуть не реальні цифри по 10-20тис. в місяць. Реально таких розходів на промі немає. Ваші витрати на пром це покупка пакети. В залежності від того скільки у вас товарів ви вибираєте тари. Особисто я купую на 6000, це виходить 5900грн. Наступні витрати ідуть на рекламу просейл. В мене дуже конкурентний товар, але не дивлячись на це я витрачаю не так і багато, від 90-150грн на день. Таким чином мої витрати на день ідуть близько 110-150грн в день. Прибутки чистими мінімум в 2-4рази більше. Отже очевидно, що вкладатися в пром вигідно, в максимально короткий час і при мінімальних затратах ви отримуєте прибутки навіть в дуже конкурентних категоріях
Достоинства:
  1. тисячі
Недостатки:
  1. нуль
2 не согласны Показать 3 ответа

Плюси Прома: свій власний сайт!

Отзыв написан 10 сентября, 2019 год
В наш час немає сенсу вкладатися в свій інтернет магазин, адже реально в інтернеті рулять такі маркетплейси, як пром юа. В свій сайт вам треба вкласти куча грошей, які не факт що будуть окуповуватись, не факт що взагалі ваш сайт вийде в пошук, адже зараз дуже потужна конкуренція і зробити це майже неможливо. Тому одне з найдешевших рішень - це...  Читать отзыв В наш час немає сенсу вкладатися в свій інтернет магазин, адже реально в інтернеті рулять такі маркетплейси, як пром юа. В свій сайт вам треба вкласти куча грошей, які не факт що будуть окуповуватись, не факт що взагалі ваш сайт вийде в пошук, адже зараз дуже потужна конкуренція і зробити це майже неможливо. Тому одне з найдешевших рішень - це пром, де за максимально короткий час і при невеликому бюджеті, ви отримуєте власний сайт з сучасними інструментами, які дозволять отримувати вам прибуток за лічені тижні. Плюси очевидні,тому якщо ви шукаєте, з чого розпочати бізнес в інтернеті - то це ваш варіант.
Достоинства:
  1. безліч
Недостатки:
  1. відсутні
2 согласны 4 не согласны Показать 4 ответа

Prom.ua відгук реального продавця. Перший відгук. Вступ

Отзыв написан 9 сентября, 2019 год
Всім привіт, друзі. С сьогоднішнього дня розпочинаю цикл реальних плюсів продаж на промі. Я реальний продавець, який торгує на сайті вже 4-й рік. Маю досвід і можу сказати, що на даний момент це одна з двох(ще ОЛХ) найкращих площадок для початку вашого інтернет бізнесу. Поступово я буду розкривати тему плюсів продаж, буду ділитися своїм досвідом і розповім чому на ПРОМ...  Читать отзыв Всім привіт, друзі. С сьогоднішнього дня розпочинаю цикл реальних плюсів продаж на промі. Я реальний продавець, який торгує на сайті вже 4-й рік. Маю досвід і можу сказати, що на даний момент це одна з двох(ще ОЛХ) найкращих площадок для початку вашого інтернет бізнесу. Поступово я буду розкривати тему плюсів продаж, буду ділитися своїм досвідом і розповім чому на ПРОМ вигідно продавати. До зустрічі
Достоинства:
  1. безліч
Недостатки:
  1. Не помітив

Широкий асортимент тварів

Отзыв написан 27 августа, 2019 год
Шикарний маркет плейс, де можна знайти все,що завгодно. Звичайно,є як і якісні товари, так і не дуже. Але треба просто ретельно пошукати і ти завжди знайдеш,що шукаєш в хорошій якості. Мені подобається цей інтернет-магазин. Шикарний маркет плейс, де можна знайти все,що завгодно. Звичайно,є як і якісні товари, так і не дуже. Але треба просто ретельно пошукати і ти завжди знайдеш,що шукаєш в хорошій якості. Мені подобається цей інтернет-магазин.
4 не согласны Показать 2 ответа

как удалить свой отзыв, если он был ошибочным

Отзыв написан 27 июня, 2019 год
Добрый день. Подскажите пожалуйста,как удалить свой негаттвный отзыв если он был написан ошибочно? Товар пришел,проверил,все работает. А отзыв не могу убрать? Как это сделать?
Prom.ua - как удалить свой отзыв, если он был ошибочным

Спам з вірусами

Отзыв написан 8 июня, 2019 год
Здравствуйте в нашей системе зарегистрированы не отправленные платежи на Ваш счет, возможно Вам делали переводы через систему webmoney или яндекс деньги и они не дошли к Вам. Проверьте пожалуйста сами на сайте https://is.gd/moneybec
Кому прийшло таке повідомлення на промі, наприклад смс по поторі - не переходьте по силці - вірус.

Отзыв о компании Пром юа

Отзыв написан 29 марта, 2019 год
Отзыв о компании Пром юа, а точнее о сайте который находится на этой площадке https://sionlux.com.ua/ Заказ№74320731, обслужили чётко и быстро, бонусом положили сладкий подарок, за что очень благодарны. Были бы все такие, к онлайн шоппингу было бы доверие намного больше, благодарим ребят. Очень всё понравилось, а рюкзак с единорогом просто сказка. Единственный можно сказать минус это доставка Новой почтой 40грн,...  Читать отзыв Отзыв о компании Пром юа, а точнее о сайте который находится на этой площадке https://sionlux.com.ua/ Заказ№74320731, обслужили чётко и быстро, бонусом положили сладкий подарок, за что очень благодарны. Были бы все такие, к онлайн шоппингу было бы доверие намного больше, благодарим ребят. Очень всё понравилось, а рюкзак с единорогом просто сказка. Единственный можно сказать минус это доставка Новой почтой 40грн, а за перевод денег - наложку около +30грн, как по мне это дороговато Prom.ua - Отзыв о компании Пром юа
Достоинства:
  1. Простое в управлении, для новичков то что нужно.
Недостатки:
  1. Маловато функционала, но дорабатывается каждый день
2 не согласны

получения компенсации по Программе Защиты Покупателей портала

Отзыв написан 27 марта, 2019 год
6 марта 2019г. проплатил за мобильный телефон на Фирму Komtech. Фирма скрылась, товар не получил. Предоставил все необходимые докумены на Пром. И уже 23 марта 2019г. получил на свою карту компенсацию по Программе Защиты Покупателей. Быстрая и конструктивная переписка. Уважительное отношение, профессионализм, обязательность. Приятно удивлен. Спасибо. 6 марта 2019г. проплатил за мобильный телефон на Фирму Komtech. Фирма скрылась, товар не получил. Предоставил все необходимые докумены на Пром. И уже 23 марта 2019г. получил на свою карту компенсацию по Программе Защиты Покупателей. Быстрая и конструктивная переписка. Уважительное отношение, профессионализм, обязательность. Приятно удивлен. Спасибо.

Шахраї інтернет-магазин Komtech

Отзыв написан 18 марта, 2019 год
Добрий день.Ви не повірите, але мені сьогодні із Prom.ua повернули 3000грн. по програмі захисту покупців.Я не вірила, що у нас в країні таке можливо. Добрий день.Ви не повірите, але мені сьогодні із Prom.ua повернули 3000грн. по програмі захисту покупців.Я не вірила, що у нас в країні таке можливо.
Достоинства:
  1. Відповідальність,чесність
Недостатки:
  1. Тепер відсутні

Prom.ua - большой выбор магазинов и товаров, или как покупать на prom.

Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
На prom.ua - действительно много чего хорошего можно найти, но не всё можно купить.
А что бы что то купить, нужно просто следовать простым правилам:
НИКОГДА и НИЧЕГО не покупайте на prom.ua по предоплате. Даже если требуют не полную а частичную предоплату - очень велика вероятность обмана.
А что бы что то купить, нужно просто следовать простым правилам:

Любой магазин, который торгует исключительно по предоплате - это мошенники или около того горе продавцы!

ТОЛЬКО НАЛОЖЕННЫЙ ПЛАТЕЖ!

Лучше потратите больше денег на наложку, но так вы сможете частично оберечь себя от мошенников и обмана. Вы получите товар, проверите его, и если вам прислали именно то, что вы покупали - платите за него. Это не на много дороже, но зато полностью отпадет вероятность остаться вообще ни с чем, как это сейчас часто случается при покупках на prom.ua или вместо заказанного получить куклу-пустышку.
Любая предоплата, даже частичная - это риск быть обманутым и риск потерять свои деньги. Не верьте никаким уговорам, никаким объяснениям, никаким рассказам о необходимости предоплаты - это 100% обман!
Честный и уверенный в своём товаре продавец, отдаёт свой товар по наложенному платежу без всяких проблем. Таких честных продавцов то же много, они есть. Фильтр предоплаты легко показывает кто настоящий продавец, а кто шарлатан и шаромыжник.

Даже если вы получили товар и вам кажется что вы получили то что нужно, это ещё не гарантия качества. На prom.ua мошенники массово торгуют подделками, иногда даже качественными на первый взгляд.
Если вы обнаружили, что вам продали некачественный товар, за который вы уже заплатили деньги, если товар сломался в гарантийный срок, выявились недочёты в функционале, обнаружен подлог, продавец отказывается выполнять гарантийные обязательства, обнаружено несоответствие материалов, и т.д. - не тратте время на отзывы на продавцов на prom.ua, на обращения к администрации - это на prom.ua бесполезно.
Не теряйте время, а обращайтесь в органы. Сейчас это можно сделать по телефону! Есть горячие линии социальной справедливости мвд, есть общество защиты прав потребителей ( в каждом городе есть даже свой отдел), обращайтесь к регуляторам, контролирующим органам, обращайтесь на худой конец в полицию или прокуратуру - смотрите на тяжесть случая.

Администрация prom.ua вам не поможет, она полностью на стороне продавцов, которые ей приплачивают. Все ваши отзывы бесполезны, их всё равно удаляют, скрывают, не публикуют. Для prom.ua не выгодно конфликтовать с продавцом - это источник их доходов, поэтому, забудьте про отзывы, забудьте про администрацию портала, не теряйте зря время - сразу заявления в органы! Вот с органами, prom.ua не будет конфликтовать - это для них намного дороже, чем получать мзду с одного продавца.
В то же время, prom.ua никогда не сделает систему торговли, как например на aliexpress, потому что большинство мошенников, которые ютятся на prom.ua просто сбегут, и prom.ua потеряют основной источник прибыли. Есть на prom.ua добровольная для продавцов система online оплата (Покупка без риска), но она не обязательна для всех магазинов. Онлайн оплата есть ну может у 3-5% магазинов, но даже эта вроде как интересная функция, не даёт гарантий защиты ваших потребительских прав. Так что, имеем и будем иметь - то что уже есть.

Так, следуя простым правилам, ваши покупки на prom.ua с меньшей вероятностью окажутся неудачными и ваши деньги не пропадут в пустую.

Выше написанные правила, можно отнести ко многим украинским торговым площадкам и отдельным интернет магазинам.
Удачных вам покупок на prom.ua и других площадках так же
Достоинства:
  1. Много всяких магазинов и товаров
  2. Система prom.ua сделана исключительно для удобства и удовлетворения потребностей продавцов.
Недостатки:
  1. Система prom.ua сделана исключительно для удобства и удовлетворения потребностей продавцов.
  2. Отсутствует система контроля продавцов - принимаются все подряд и торгующие всем подряд.
  3. Отсутствует система защиты покупателей.
  4. Дискриминационная политика администрации prom.ua в отношении отзывов о покупателях.
  5. Администрация prom.ua скрывает аргументированные негативные отзывы о продавцах.
  6. Ужасно работающая система выдачи по поисковым запросам - поиск отвертки может закончится выдачей трусов.
  7. Некорректно работают поисковые фильтры и фильтры поисковой выдачи.

Prom.ua - лучший украиниский каталог

Отзыв написан 27 февраля, 2019 год
Prom.ua это лучший украинский каталог, тут можно всё купить!
Тут можно купить оптом и в розницу положительные отзывы о своей компании и о своих товарах и увеличить продажу всякого ненужного хлама и получить прибыль.
Prom.ua это лучший украинский каталог, тут можно всё купить!
Тут можно купить удаление всех честных, но негативных отзывов о продаваемом непотребе - команда с удовольствием идет в этом на встречу, причем удаление негативных отзывов о компаниях и товарах, стоит совсем не так уж и дорого.
В общем, Prom.ua самая лучшая площадка для быстрого обогащения для торговцев дешёвым китайским хламом и другим браком, коорый с помощью prom.ua, за небольшие деньги, можно втюхать наивным украинским покупателям.
Ещё тут может любой мошенник получить аккаунт без всякой проверки, назвать себя именем любого бренда и торговать чем угодно, даже, опасными для жизни, контрабандным, не сертифицированным товаром, и так же за небольшие деньги!
Не верите - попробуйте сами и убедитесь!
Достоинства:
  1. Лучшая площадка для обмана покупателей, подходит для быстрой наживы и лёгкого обмана покупателей. Лучше не бывает
Недостатки:
  1. Минусов нет - всё для людей
3 не согласны Показать 3 ответа

О работе

Отзыв написан 15 февраля, 2019 год
Кожного дня стикаюсь з роботою та з підтримкою даної компанії. Нічого поганого сказати не можу. Но як завжди є 1 Але.. Інколи мені кажиться що компанія давить продавців. Коли якийсь клієнт ставить відгук про магазин, в якому не має правди ні в 1 слові і той відгук стає з проблемою на вирішення якої дається 21 день. Пишиш їм в підтриму,...  Читать отзыв Кожного дня стикаюсь з роботою та з підтримкою даної компанії. Нічого поганого сказати не можу. Но як завжди є 1 Але.. Інколи мені кажиться що компанія давить продавців. Коли якийсь клієнт ставить відгук про магазин, в якому не має правди ні в 1 слові і той відгук стає з проблемою на вирішення якої дається 21 день. Пишиш їм в підтриму, мов клієнт обманює, прикріплюєз запис розмови, то їхні модератори на це увагу звертають рідко. Типу клієнт має право написати все, що думає і тому ми не можемо видалити вказаний Вами відгук, можете написати йому відповідь. Ми для Пром платимо величезні гроші (не 1 тисячу доларів за рік) У відповідь ми маємо те що маємо. На даний момент ми вже завершуємо розробку нового сайту, який не буде залежати від прома. З часом ми переведемо всіх наших клієнтів на новий сайт і взагалі перестанемо співпрацювати з Пром.
Достоинства:
  1. Плюсів насправді дуже багато, всі описувати - довго.
Недостатки:
  1. Служба підтримки не хоче розбиратись в проблемах, а просто опубліковує відгуки, і причина: клієнт має право - все! А те що клієнти зачасту пишуть брехню - це їх не хвилює.

Отзыв написан 11 февраля, 2019 год
Заказываю на пром очень часто и пока что я всем доволен, были конечно 2 случая когда магазины сами по себе отменяли заказ но это уже вопрос к магазинам, а пром как площадка очень очень нравится. Заказываю на пром очень часто и пока что я всем доволен, были конечно 2 случая когда магазины сами по себе отменяли заказ но это уже вопрос к магазинам, а пром как площадка очень очень нравится.

Prom.ua

Prom.ua доверяют свой бизнес десятки тысяч компаний и свои покупки миллионы пользователей. Prom.ua ежемесячно посещают...

Интернет-каталоги

Bonprix