Prom.ua отзывы

Отзывы клиентов и пользователей
Prom.ua
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

ПромОплата ворует деньги

Роман Роман 50 мин 48 сек назад
Нашел нужный товар на Пром.юа, заказал через сайт и сразу же оплатил на сайте, воспользовавшись услугой ПромОплата. На следующий день со мной связался продавец и сообщил, что товара нет в наличии. Пришлось отменить заказ. Через несколько часов заплаченные деньги вернулись на карту, но на следующий день я обнаружил, что возвращенная сумма была снова списана с моего счета, при чем, безо... Читать отзыв Нашел нужный товар на Пром.юа, заказал через сайт и сразу же оплатил на сайте, воспользовавшись услугой ПромОплата. На следующий день со мной связался продавец и сообщил, что товара нет в наличии. Пришлось отменить заказ. Через несколько часов заплаченные деньги вернулись на карту, но на следующий день я обнаружил, что возвращенная сумма была снова списана с моего счета, при чем, безо всяких уведомлений и подтверждений. Тоесть, деньги были просто украдены! Обращение в службу поддержки ничего не дало - там сказали, что деньги списала "платежная система", а не они. Банк принял заявление о возврате денег и сообщил, что процесс может длиться до 120 дней и не факт, что с позитивным результатом. Категорически не рекомендую пользоваться ПромОплатой. Она заявлена, как средство безопасности покупателя, а, оказывается, сама является средством воровства денег. Если ворует и не сам Пром, то, по крайней мере, Пром обманывает покупателей, декларируя ПромОплату, как средство защиты покупок, коим, на самом деле, она не является. Будьте бдительны!

Летят отзывы левые но пром их пропускает и даже не оспаривает !!!!

anfisa7.com.ua anfisa7.com.ua 16 часов 48 мин назад
если 1 день нету ответа и за это мне оставляют отзыв и я его не могу оспорить !!! дичь !!!!! и еще говорят ну это же нормально когда нигатив есть !! АХАХАХА по факту должен быть а не каждый левый угрожает !! и т.д гавнаотзывами !!!

Мамин Бюстик

Юлія Юлія пятница, 14 мая
Замовила сумки в роддом, після замовлення ніхто так і не перезвонив. Та не уточнили замовлення . В чаті на питання не відписували чи відправили замовлення чи ні. Сьогодні прийшли сумки без логотипу , а на сайті з логотипом я замовляла. Перезвонивши продавцю і запитавши чому не те що я замовляла? Олександр Ожищенко почав казати що ви від мене хочете ??... Читать отзыв Замовила сумки в роддом, після замовлення ніхто так і не перезвонив. Та не уточнили замовлення . В чаті на питання не відписували чи відправили замовлення чи ні. Сьогодні прийшли сумки без логотипу , а на сайті з логотипом я замовляла. Перезвонивши продавцю і запитавши чому не те що я замовляла? Олександр Ожищенко почав казати що ви від мене хочете ?? В мене немає на вас часу. І бажання з вами спілкуватись та кинув трубку.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Мамин Бюстик це великий мінус а не магазин.
  2. Обманюють покупців!!!
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua пятница, 14 мая
Вітаємо!
Дякую за звернення. Нам шкода, що у вас був негативний досвід покупки на Prom. Таких ситуацій не повинно бути, просимо звернутися в Службу контролю якості на пошту [email protected], наші фахівці допоможуть вам.

промоплата

Paul Goshrok Paul Goshrok четверг, 13 мая
не рекомендую, олатил через промоплату и все, ни ответа ни привета. Продавец не отвечает и телефон не доступен. Единственное что посоветовала техподдержка это связаться с продавцом.
Как мне это сделать, приехать домой к нему что-ли?? А если он указал фейковый адрес тогда что?
Достоинства:
  1. хорошие отзывы о продавце
Недостатки:
  1. скорее всего фейковые отзывы о продавце
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua четверг, 13 мая
Вітаємо!
Підкажіть, будь ласка, номер звернення до служби підтримаки і ми зможемо вам допомогти.
Показать 1 ответ

Не советую компанию Prom ни покупателям , ни продавцам.

Андрей Андрей (Ukraine, Kyiv) вторник, 11 мая
 Отзыв о Prom.ua по адресу Киев, Харьковское шоссе, 201/203, корпус 2-А, буква Ф Написали отзыв плохой о компании , сделанный в выходной день заказ, я уже писал об этом, реакции со стороны Prom вообще никакой, оспорил, снова реакции 0, опубликовали. На отзыва на.нет реакции тоже 0. Сплошной негатив.
Недостатки:
  1. Компания не реагирует ни на что, кроме того ,что заканчивается платный пакет.
Вітаємо!
Підкажіть, будь ласка, номер звернення до нас і ми зможемо відповісти вам більш детально.

Довольна работой

Анна Анна (Ukraine, Kyiv) понедельник, 10 мая
Не первый раз пользуюсь сервисом и заказываю на пром.юа. Замечаний у меня нет никаких, доставка оперативная и товар описан качественно что делает выбор проще.
Вітаємо!
Нам дуже приємно, що для покупок ви обираєте наш маркетплейс.
Кожного дня ми працюємо над вдосконаленням та стаємо ще крщими для вас!
Дякуємо за ваш відгук!

замовлення не відправили і не повернули кошти

Вікторія Ганько Вікторія Ганько (Ukraine, Zhytomyr) понедельник, 10 мая
Я замовила дитячу курточку в магазині Velur, ще 4 квітня, сказали чекати 7 днів, чекаю досі, сьогодні 10 травня, гроші відправила і ім'я Венгрин Марії, 2 неділі тому просила повернути гроші, оскільки курточка дитині вже не потрібна, бо тепло, гроші не повернули!!! Жахливе відношення до покупців, не повідомляють що помилки не буде чи вона затрималась, тільки обіцяють, годують завтраками, а... Читать отзыв Я замовила дитячу курточку в магазині Velur, ще 4 квітня, сказали чекати 7 днів, чекаю досі, сьогодні 10 травня, гроші відправила і ім'я Венгрин Марії, 2 неділі тому просила повернути гроші, оскільки курточка дитині вже не потрібна, бо тепло, гроші не повернули!!! Жахливе відношення до покупців, не повідомляють що помилки не буде чи вона затрималась, тільки обіцяють, годують завтраками, а то і зовсім не відповідають. Prom.ua - замовлення не відправили і не повернули кошти Prom.ua - замовлення не відправили і не повернули кошти Prom.ua - замовлення не відправили і не повернули кошти Prom.ua - замовлення не відправили і не повернули кошти
Добрий день!
Prom.ua це маркетплейс, на якому працюють інтернет-продавці з усієї країни. Ми перевіряємо кожного, але, на жаль, не завжди встигаємо швидко реагувати на подібні випадки. Ви завжди можете залишити детальний відгук про замовлення, відгуки впливають на рейтинг продавця. Також ви можете звернутися в службу контролю якості на пошту [email protected], наші спеціальсти завжди допоможуть вам.

И снова о некомпетентности Пром.юей

Андрей Андрей (Ukraine, Kyiv) воскресенье, 9 мая
 Отзыв о Prom.ua по адресу Киев, Харьковское шоссе, 201/203, корпус 2-А, буква Ф Ну вот скажите пожалуйста, как можно добавлять негативный отзыв на сайт если заказ сделан в выходные одной день , а именно в праздничный ,когда магазины не работают.Человек позвонил на праздник Пасхи и спросил за матрас, я сказал что Вас наберут после праздников, в итого на следующий день сделал в корзину заказ. Перезвонили в рабочий день объяснили что данный товар под... Читать отзыв Ну вот скажите пожалуйста, как можно добавлять негативный отзыв на сайт если заказ сделан в выходные одной день , а именно в праздничный ,когда магазины не работают.Человек позвонил на праздник Пасхи и спросил за матрас, я сказал что Вас наберут после праздников, в итого на следующий день сделал в корзину заказ. Перезвонили в рабочий день объяснили что данный товар под заказ , предложили другой. Итог , плохой отзыв опубликован, ещё и обозвал дебилом в переписке. Скажите пожалуйста пром это нормально с Вашей стороны? Оспорить нельзя, ничего нельзя сделать , Вы ничего не делаете тупо, буду Вас банить на всех соцсетях. Негативная реклама будет.Если надо сброшу скрин, переписки.
Вітаємо!
Якщо даний відгук містить інформацію про обслуговування компанії та загальну характеритику клмпанії він буде опублікований. Також ви можете надати нам всі підтвердження про те що відгук був залишений у святковий день і ми детально розгялнемо ситуацію. Наші контакти: [email protected] .

ОСОРОЖНО МОШЕННИКИ!

Pravdorubua2021 Pravdorubua2021 (Ukraine, Sumy) суббота, 8 мая
Никогда не отправляйте предоплату за товар, мошенников очень много. Будьте внимательны к сайту Prom. Интернет-магазин "SOVA SHOPING -INTIM " обманывают людей, берут как предоплату за товар деньги, уговаривают о перечислении им как можно больше суммы (270 грн), а на самом деле присваивают их себе, ссылаясь на оплату за пересылку этого товара.
И если вы отказываетесь от товара или вам он... Читать отзыв
И если вы отказываетесь от товара или вам он не подошёл по какой-то причине деньги вам никто не вернёт. Это противоречит регламенту работы Новой почты и Закону защиты прав потребителя (части 1,5 статьи 13 Закона Украины «О защите прав потребителей»). Внимание, номер телефона мошенников 099-902-9508,096-190-7363- ГЕННАДИЙ КОЛОНТАЕВСКИЙ. Не отправляйте предоплату на карту ПРИВАТБАНКА 5168757426286169 ( КОЛОНТАЕВСКАЯ). Сомнительный интернет-магазин под Харьковом "СОВА" - не место для приобретения товаров. О КАКОЙ ОЦЕНКЕ МОЖНО ГОВОРИТЬ ??? ОЦЕНКА- 0!
Достоинства:
  1. Плюсов нет!
Недостатки:
  1. аферисты и мошенники
3 не согласны Показать 5 ответов
Вітаємо!
Кожен продавець на нашому маркетплейсі самостійно обирає модель роботи а ви, як покупець, обираєте підходить така модель вам чи ні.
Повернення коштів можливе у випадку браку товару. Якщо ж продавець у такому разі відмовляється повертати кошти наші служба підтримки завжди прийде вам на допомогу. Ми будемо раді вам допомогти, напишіть нам і розглянемо детально ваше звернення. Наші кортакти: [email protected] .

Дякую Prom.ua

Андрей Лемента Андрей Лемента (Ukraine, Kyiv) четверг, 6 мая
У меня возникла проблема с покупкой товара, а именно пульсоксиметра. Не буду судить кто явился инициатором проблемы, - не бывает одного виноватого. Но благодаря работникам PROM.UA, а именно Команды по рассмотрению споров, сотрудникам работающим в Фейсбуке, проблема была решена. Решена даже неожиданно как - оперативно. Также хочу отметить продавца, который пошёл на уступки, я добавил ему работы. Мы вместе сделали... Читать отзыв У меня возникла проблема с покупкой товара, а именно пульсоксиметра. Не буду судить кто явился инициатором проблемы, - не бывает одного виноватого. Но благодаря работникам PROM.UA, а именно Команды по рассмотрению споров, сотрудникам работающим в Фейсбуке, проблема была решена. Решена даже неожиданно как - оперативно. Также хочу отметить продавца, который пошёл на уступки, я добавил ему работы. Мы вместе сделали Мир лучше!
Но для меня стало причиной неожиданностью то, как оперативно на платформе Prom.ua удалось разрешить проблему. Очень благодарен.
(Прошу вибачення, що не українською, мені важко, пробачте)
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua четверг, 6 мая
[email protected]

С 5.05.21 пром стал дороже в 3-4 раза.

Andy Andy (Ukraine, Khmelnytskyy) среда, 5 мая
Вижу сегодня оплата за клик в просейле выросла по всем категориям в 3-4 раза. Prom.ua становится самым дорогим маркетплейсом в Украине при самом низком качестве обслуживания продавцов.
Пром, если вы не слышите продавцов, то услышьте меня как покупателя. Уже даже на розетке я могу дешевле купить товар. А на каком-то клубке или личном сайте продавца, то и на 15-20% дешевле чем на проме.
Заводить некачественный трафик за счет продавцов на площадку долго не получится.
Умерьте свои аппетиты и снижайте тарифы, пока клиенты не отвернулись.
2 согласны
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua среда, 5 мая
Вітаємо!
Про те що мінімальні ставки в деяких категоріях зростуть ми попередили продавців ще 5 квітня, тобто місяць тому.
Перегляд ставок відбувся, тому що у ряді категорій вже більше 50% продавців просувають свої товари за підвищеними ставками (середнім або вище середніх). Товари з мінімальними ставками втрачають свої конкурентні позиції, оскільки зростає розрив між товарами. Виходячи з усталеною в категорії конкуренції ставки переглядаються: в деяких категоріях в меншу сторону, десь - в більшу.
Нагадаємо, востаннє ми переглядали ставки у 2019 році. А минулого року в деяких категоріях було зниження мінімальних ставок.
Показать 2 ответа

Подяка за допомогу

Оксана Іванова Оксана Іванова (Ukraine, Kyiv) среда, 5 мая
Двічі зверталася за допомогою (різні замовлення) і двічі її отримала! Продавці відреагували і повернули гроші / товар.
Дякую за допомогу!
1 не согласен
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua среда, 5 мая

характеристики

кий кий (United States, Santa Clara) четверг, 29 апреля
Добавте портальні характеристики для отичних приводів до ПК. https://prom.ua/ua/Opticheskie-privody
Не можливо швидко знайти потрібний товар, потрібно кожному телефонувати і розпитувати про його товар. Це дуже багато часу займає, та виявляється в нікого такого товару немає, є тільки з гіршими ТТХ. Відкрийте ТТХ будь якої моделі приводу та по ним зробіть характеристики.
1 не согласен Показать 2 ответа
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua пятница, 30 апреля
Вітаємо!
Характеристики та опис товару знаходяться нище під фото кожного товару. Потрібно перейти на товар, який вас цікавить та відкрити нище дані поля, щоб побачити їх повністю.
Ось наприклад:

Не возвращают деньги по пром-оплате

Лилия Лилия (Ukraine, Kyiv) четверг, 29 апреля
Заказывала молотый кофе, вместо него прислали зерновой. От товара отказалась, но деньги так и не вернулись. Письма на адрес [email protected] оставались без ответа. Через неделю написала во все формочки обратной связи на сайте пром и мне наконец-то ответили. Сообщили, что деньги вернули и нужно проверить выписку. Но по выписке возврат не поступал и по остатку счета видно, что деньги списались,... Читать отзыв Заказывала молотый кофе, вместо него прислали зерновой. От товара отказалась, но деньги так и не вернулись. Письма на адрес [email protected] оставались без ответа. Через неделю написала во все формочки обратной связи на сайте пром и мне наконец-то ответили. Сообщили, что деньги вернули и нужно проверить выписку. Но по выписке возврат не поступал и по остатку счета видно, что деньги списались, но не вернулись.
Вітаємо!
Підкажіть, будь ласка, номер звернення на [email protected].
Також нагадаємо, що деякі банки не надсилають смс про повернення коштів на рахунок. Це можна дізнатися лише через особистий зв'язок з представником банку.

Отлично помогли!

Fake Kevin Fake Kevin (Ukraine, Irpin) четверг, 29 апреля
Магазин прислал не тот товар и не хотел общаться. В итоге только через постоянную работу с поддерждкой прома получилось вернуть назад деньги.
1 не согласен
Вітаємо!
Дякуємо за ваш відгук та звернення до нас. Завжди готові прийти до вас на допомогу з будь-яких питань!
Контакти служби підтримки:[email protected].

скарга на компанию Mirs Mebli

Лариса Лариса (Ukraine, Dnipro) четверг, 29 апреля
Добрый день. Очень довольна службой поддержки клиентов prom.ua. Фактически, оплатив аванс за товар, кроме них мне не к кому было обратиться. Благодаря их работе, мне в течении 1 дня перезвонил продавец, который кормил меня "баснями" 2 месяца и вернул аванс! я очень рада, что есть кто-то, кто может, нас, покупателей защитить от недобросовесных продавцов. Искренне благодарна, спасибо за ваш труд... Читать отзыв Добрый день. Очень довольна службой поддержки клиентов prom.ua. Фактически, оплатив аванс за товар, кроме них мне не к кому было обратиться. Благодаря их работе, мне в течении 1 дня перезвонил продавец, который кормил меня "баснями" 2 месяца и вернул аванс! я очень рада, что есть кто-то, кто может, нас, покупателей защитить от недобросовесных продавцов. Искренне благодарна, спасибо за ваш труд и оперативность.
1 не согласен Показать 3 ответа
Вітаємо!
Нам дуже шкода, що ви натрапили на недобросовісного продавця на маркетплейсі. І раді, що змогли вам домогти!
Дякую за ваш відгук. Завжди готові прийти до вас на допомогу з будь-яких питань! Контакти служби підтримки:[email protected].

Помогли вернуть деньги

Артём Сторчак Артём Сторчак (Ukraine, Lutsk) среда, 28 апреля
Заказал дисплейный модуль на телефон в магазине на prom, приехала деталь с явным браком. Плата по размеру не совпадала с крепежами, продавец на сообщения не отвечал, пришлось обратиться через prom и вернуть деньги. Спасибо за оперативную помощь!
1 не согласен Показать 2 ответа
Вітаємо!
Раді, що змогли вам допомогти. Сподіваємося всі наступні покупки на маркетплейсі Prom будуть вас радувати.

Негативний відгук клієнта, не обєктивно підтверджений Пром.

Андрей Андрей (Ukraine, Kyiv) вторник, 27 апреля
 Отзыв о Prom.ua по адресу Киев, Харьковское шоссе, 201/203, корпус 2-А, буква Ф Вирішив написати негативний відгук про торгівельну площадку Prom/ua. Сьогодні в нашому інтернет магазині клієнт зробив замовлення, подивившись про сьогоднішній відгук клієнта іншим магазином не ризикнув приймати замовлення, а перезвонив на портал Пром своєму менеджеру і попередив його про те, що в нас таке замовлення і що робити, товар в наявності,ціна актуальна і що я не відправлю даний товар без предоплати,... Читать отзыв Вирішив написати негативний відгук про торгівельну площадку Prom/ua. Сьогодні в нашому інтернет магазині клієнт зробив замовлення, подивившись про сьогоднішній відгук клієнта іншим магазином не ризикнув приймати замовлення, а перезвонив на портал Пром своєму менеджеру і попередив його про те, що в нас таке замовлення і що робити, товар в наявності,ціна актуальна і що я не відправлю даний товар без предоплати, менеджер нічого конкретного не зміг мені відповісти. Питання до Prom, навіщо Ви зробили рейтинг клієнтів? Для чого він? Що воно дає магазинам? Клієнту перезвонив, сказав, що відправлю лише по предоплаті, дивно ,але клієнт даже нічого не запитав про товар, про характеристики. На що отримав негативний відгук, за що? Це питання до порталу? Маю аудіозапис з клієнтом.Можливо це Бот? Дуже незадоволений роботою порталу PROM.UA. І до речі звернутись нікуди ні написати,ні перезвонити, на пошту відповідають з трудом. Ми на порталі 7 років. будемо думати.
Недостатки:
  1. Не можливо вирішити проблему, менеджер взагалі нічого не вирішує. Продавець залишається зі своєю проблемою сам на сам.Хоча кошти ми платимо і за сайт і за рекламу.
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua среда, 28 апреля
Вітаємо!
Відгуки про покупця можуть залишити всі продавці. Це можливість для вас зрозуміти з ким ви спілкуєтеся та відрази вибрати потрібну модель роботи, як от передплата. Але в той же час покупець має право відмовитися від покупки,якщо дана модель роботи йому не підійшла.
Щодо відгука. Ми розглядаємо спірні ситуації з відгуками у разі, якщо: у відгуку присутня нецензурна лексика або ж покупець не може самостійно видалити відгук а проблема вже вирішена. Рекомендуємо вам зв'язатися з покупцем та спробувати вирішити дану ситуацію.
Також нагадуємо, що негативні відгуки бувають у кожної компанії а рейтинг формується саме з середніх показників по категорії.
Звератємо вашу увагу, що ми надаємо послуги розміщення на маркетплейсі та підтримуємо всю технічну складову вашої роботи тут. Робота з покупцем залишається за вами)

Vasyl Khanas Vasyl Khanas (Ukraine, Lviv) вторник, 27 апреля
Технічно найгірша та найслабша маркетплейс-платформа з якою приходилось інтегруватись.
Ваш АПІ - повний відстій без перебільшення..більша частина функціоналу АПІ працює не коректно і не відповідно до документації. Аби налаштувати хоча б найменш працездатну full-cycle логіку для роботи з маркетплейсом прийшлось "вгадувати" поведінку функціоналу на стороні прому самому, бо функціонал поводить себе абсолютно не відповідно до документації.
Система працює... Читать отзыв

Система працює з жахливими затримками (при імпорті файлів тощо), які ніде не задокументовані. І ще багато інших допущених набридливих технічних моментів розкиданих по системі.

П.с. в мене за плечима кілька років досвіду з маркетплейсами рівня Amazon, ebay, BigCommerce тощо і порівняно з ними Prom - повне дно. Моя оцінка технічній складовій маркетплейсу (робота системи загалом, АПІ, тех підтримка, документація, готові солюшени (які Пром мав би надавати беручи до уваги "лідерство" на ринку і бажання йти в ногу з технічним прогресом 21-го століття!!!)):

оцінка: 2 / 10

Відчуття, ніби систему, яка є "лідером " на ринку в Україні пишуть школярі, а не досвідчені девелопери.

I am totally dissapointed, don't recommend this marketplace for serious long-term integrations at all:(
Достоинства:
  1. як для "лідера" ринку, жодних плюсів не побачив, це звичайний маркетплейс, який ніколи не стане українським "амазоном" при такому підході до технічної складової системи
5 согласны
Вітаємо!
Дякуємо за ваш коментар, ми все приймемо до уваги в роботі. Нам насправді важливо чути вас, так ми зможемо стати кращими.
Але варто зауважити, що на нашій стороні всі технічні показники в нормі. Чи зверталися ви до служби підтримки за адресою [email protected]? Якщо ні, варто передати звернення туди. Там мої колеги зможуть розглянути всі ваші питання індивідуально та нададуть коректну відповідь.

Вирішення проблеми

Catherine MiKat Catherine MiKat (Ukraine, Khmelnytskyi) понедельник, 26 апреля
Пром допомогли вирішити проблему з магазином, який не повертав кошти за замовлення (була не вірна комплектація товарів у посилці). Більше 10 днів магазин ігнорував наші звернення, та на підтримці Пром вирішили на протязі дня, і кошти нарешті повернули. Дякую!

Решение проблемы

Anton Black Anton Black (Ukraine) понедельник, 26 апреля
Служба конроля Пром.ua очень помогла решить проблему с одним недобросовестным магазином. Я долго не мог забрать товар, хотя деньги уже заплатил, написал жалобу в SKK и в тот же день товар оправили
Добрий день!
Шкода, що у вас трапилася негативна ситуація з покупецем(
Але ми завжди раді вам допомогти. Контакти служби підтримки: [email protected]

Все в нормі

Stas Stas воскресенье, 25 апреля
 Отзыв о Prom.ua по адресу Киев, ул. Михаила Стельмаха, 6-а Раніше залишав негативний відгук, так як не запам'ятовувало укр мову інтерфейсу, коли заходиш повторно, тепер це вже виправлено, дякую.
2 не согласны
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua понедельник, 26 апреля
Вітаємо!
Наразі ми повністю українізували маркетплейс. Раді, що ви активно користуєтеся цими функціями.

покупатель защищен

JoSe JoSe пятница, 23 апреля
Отличная площадка. Много раз покупал и всё отлично. Есть доверие. Хотелось бы и продавать, но минимальный порог купить страницу сильно высок, чтобы свое выставлять
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua понедельник, 26 апреля
Вітаємо!
Нам дуже приємно, що маркетплейс приносить вам задоволення!
Мінімальний сума розміщення на маркетплейсі 4 900 грн в рік. По аналізу ринку серед всіх маркетплейсів України це нижче середнього.

Списали средства за отмененный заказ

Евгения Бородулина Евгения Бородулина четверг, 22 апреля
Оформила заказ 20.04.21г. на Проме через Промоплату. Номер заказа 149199730. Списали средства с карты. Далее заказ отменила, после чего мне вернули на карту деньги. На следующий день пришла смс с ПриватБанка о повторном списании средств за (уже отмененный) заказ!!! При этом средств на карте было меньше,чем списанная сумма, и поэтому карта ПриватБанка ушла в минус. Позвонила на горячую линию ПриватБанка,... Читать отзыв Оформила заказ 20.04.21г. на Проме через Промоплату. Номер заказа 149199730. Списали средства с карты. Далее заказ отменила, после чего мне вернули на карту деньги. На следующий день пришла смс с ПриватБанка о повторном списании средств за (уже отмененный) заказ!!! При этом средств на карте было меньше,чем списанная сумма, и поэтому карта ПриватБанка ушла в минус. Позвонила на горячую линию ПриватБанка, оформила заявку на возврат средств. Жду... Что за бардак???!!!
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua четверг, 22 апреля
Вітаємо!
Списання коштів по замовленню з Пром-оплатою відбувається один раз. Спсиання повторно ми не проводимо. В такій ситуації варто звернутися до вашого банку та дізнатися причину повторного списання. Якщо банк вам не надасть відповідь просимо звернутися на службу підтримаки Prom і ми зможемо вам допомогти. Наші контакти: [email protected].
Зверніть увагу, що сума замовлення може відрізнятися від суми списання, так як банк може брати комісію в залежності від карти і умов банку (від 0,5 до 4% від суми оплати).

платформа, де покупець почувається захищеним

Надія Надія четверг, 22 апреля
Після того, як магазин надіслав товар не тієї комплектації, не того розміру і взагалі чоловічий та відмовився обміняти товар звернулась у відділ контролю якості Пром. На звернення відреагували швидко. Я надіслала необхідні фотографії та інші факти і Служба Підтримки Прому сама зв'язалась із магазином. Після чого менеджер магазині сконтактувала зі мною і неприємну ситуацію було вирішено - я повернула... Читать отзыв Після того, як магазин надіслав товар не тієї комплектації, не того розміру і взагалі чоловічий та відмовився обміняти товар звернулась у відділ контролю якості Пром. На звернення відреагували швидко. Я надіслала необхідні фотографії та інші факти і Служба Підтримки Прому сама зв'язалась із магазином. Після чого менеджер магазині сконтактувала зі мною і неприємну ситуацію було вирішено - я повернула товар, що не відповідав замовленню, мені повернули гроші за нього. Також подобається спосіб безпечної оплати через ПромОплату. Шкода, що не кожний магазин надає таку можливість.
3 не согласны
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua четверг, 22 апреля

Ожидания не соответствуют действительности

Андрій Андрій среда, 21 апреля
Две недели сайту не одного перехода и заказа. На про сейле деньги висят.
Нужно поднять рейтинг!!! Как? Если без заказов его не возможно поднять. Такое впечатление что пром сам и продает свои товары, а сайты со стороны для рейтинга гугл.....
Достоинства:
  1. Хорошая была бы площадка
Недостатки:
  1. Невозможно конкурировать с менеджерами которые имеют свои сайты на площадке!!!
  2. #Ни кто не несёт ответственность#
Prom.ua Ответ представителя Prom.ua среда, 21 апреля
Добрий день!
На замовлення та рейтинг впливає багато факторів. Важливо розуміти, що покупець звертає увагу на ціну, рейтинг та відгуки.
Новачки отримають середні показники рейтингу за категоріями на перший час, поки компанія не напрацює особистий рейтинг.
Рейтинг СРА товарів починає рахуватися після того, як товар набере 1000 показів за 60 днів (70 днів без урахування останніх 10-ти).
Рейтинг СРС товару розраховується, якщо товар має не менше 200 показів за останні 30 днів.
Деталі, як формується ретинг можете дізнатися тут https://support.prom.ua/hc/uk/articles/360017889598
Така
ж система працює і з відгуками, тому важливо звернути увагу на оформлення товарних позицій, якість фото товару, актуальність ціни, актуальність опису товару, способи оплати та доставки та сервісом.
Також ви завжди можете запросити детальну аналітику категорію в якій розміщуєтеся у свого особистого менеджера для аналізу своїх конкурентів та ситуації в цілому по ринку.
Всі наші клієнти рівні по розміщенню на маркетплейсі. Якщо ви бачите нечесну конкуренцію, напишіть нам і ми детально вивчили ситуацію. В разі виявлення недоброякісної роботи пропрацюємо індивідуально з конкретним магазином. Наші контакти: [email protected].

Спасибо службе поддержки.

Тина Литвиненко Тина Литвиненко понедельник, 19 апреля
Проверено Благодарю службу поддержки за помощь и положительный результат спора. К чести продавца были возвращены деньги за возвращенный товар.
3 не согласны
Завжди готові прийти до вас на допомогу з будь-яких питань!
Контакти служби підтримки: [email protected].

Манипулятивные действия покупателя Валентин Бутович

Виталий Швачка Виталий Швачка пятница, 16 апреля
Проверено Покупатель в переписке требует непонятно что, угрожая отзывом. По итогу предложили вернуть товар, он отказался, говорит что его все устраивает, кроме одной позиции. Потом начал писать за потертости. Что делать с такой публикой? Вроде предлагаешь решение, но товарищ или не читает или не понимает.
2 не согласны Показать 3 ответа
Добрий день!
Шкода, що у вас виник спір з даною моделлю. На майбутнє радимо завжди проговорювати такі момети з покупцем. З переписки видно, що покупець не задоволений саме тим, що товар не відповідав фото. Для деяких покупців це дуже важливо.
Як можна вчинити в даній ситуаці:
1. Довести розмову з покупцем до завершення за замінити все замовлення.
2. Спробувати максимально лояльно поставитися до покупця.
Важливо розуміти, що такі покупці трапляються у всіх продавців. А середній показник позитивних відгуків розраховується на базі всіх залишених відгуків категорії. Тому важливо опрацювати дане замовлення максимально лояльно, а якщо покупець всеж залишить негативний відгук дати відповідь для всіх майбутніх покупців з детальним описом ситуації.
Показать 1 ответ

когда у вас начинают идти заказы и показы, то вам приходят фейковые заказы

User877 User877 пятница, 16 апреля
Добавлю еще к предыдущему отзыву, что как только у вас растут показы, идут заказы и вы подымаетесь в рейтинге, то приходят фейковые заказы, в которых номер просто не существует или ты звонишь человеку, а он говорит "я не делала никакой заказ и человека с таким фио не знаю", или просто в номере указаны одни нули, при этом пром никак не... Читать отзыв Добавлю еще к предыдущему отзыву, что как только у вас растут показы, идут заказы и вы подымаетесь в рейтинге, то приходят фейковые заказы, в которых номер просто не существует или ты звонишь человеку, а он говорит "я не делала никакой заказ и человека с таким фио не знаю", или просто в номере указаны одни нули, при этом пром никак не реагирует на такое и отвечают "фейковые заказы у всех есть".
Иногда просто подряд приходят такие заказы, специально, чтобы у вас были отмены и вы улетели вниз. А то не дай Бог будете в рейтинге выше, чем их магазины. Всем и так давно известно, что у промовкских есть свои магазины и не один.
4 согласны
Вітаємо!
Наразі відміни не впливають на рейтинг товарів на маркетплесі. Детально, які саме показники впливають на рейтинг можете переглянути тут https://support.prom.ua/hc/uk/articles/360017889598.
Важливо
розуміти, що кількість відмін і надалі перевіряється та контролюється і якщо у вас кожне друге замовлення буде відмінене ми будемо втручатися. Якщо ж кількість відмін середня по категорії та є нормою -- це ніяк не впливає на вашу роботу.

урезают показы, мой предыдущий отзыв со скрином удалили:) правда в глаза колет видимо))

User877 User877 пятница, 16 апреля
Пром.юа специально урезают показы, а особенно это происходит перед праздниками: перед 14 октября, перед черной пятницей, перед НГ, перед Рождеством, перед 8 Марта.
Сейчас видимо перед Пасхой урезают показы. Два дня писала в тех поддержку, в ответ были шаблонные их рассказы.
Причины для урезания показов- нет. Все показатели находятся в норме и находились в норме, но вот такая картина была, тогда мой отзыв отсюда удалили непонятно почему...
Прикладываю опять этот же скрин.
В начале апреля увеличились показы, но уже как 1,5 недели опять резко снизились без причин.
Вітаємо!
Підкажіть, будь ласка, чи зверталися ви до свого особистого менеджера з цього приводу? Яка ситуація по всій категорі в якій ви розміщеєтеся?
Якщо просідання тільки у вас підкажіть ваш ID та ми розглянемо вашу ситуацію індивідуально.
Також, якщо наші колеги вказали вам, що наразі всі показники маркетплейса в нормі а просідання у вас все ж є. Варто звернути увагу на показники які впливають на рейтинг, а саме: рейтинг СРА товарів, рейтинг СРС товарів, позитивні відгуки, наявність Пром-оплати https://support.prom.ua/hc/uk/articles/360017889598 та всі дії які ви проводили останнім часом на сайті.
Також детальну ситуацію по вашому сайту та середніх показниках маркетплейсу ви можете переглянути в особистому кабінеті: https://my.prom.ua/cms/grades.
Prom.ua
Prom.ua доверяют свой бизнес десятки тысяч компаний и свои покупки миллионы пользователей. Prom.ua ежемесячно посещают более 32 млн пользователей.
Ищете что-то необычное и редкое - заходите на Prom.ua, тут есть все. В том числе и самое... подробнее

Интернет-каталоги
Go-Go.UA Магазин подарков