зайва переплата - Отзывы о Proizd.ua

Proizd.ua
Отзыв написан вторник, 12 октября 1 просмотр
не раджу цього шахрая.. беруть комісію і не маленьку без жодного попередження при оплаті. купуйте квитки на сайті укрзалізниці

Ответ представителя Proizd.ua среда, 13 октября
Іван, Умовами використання сервісу передбачено, що сервіс утримує комісію. При замовлення квитків Ви натискали, що погоджуєтеся з Умовами використання сервісу. Сервісом передбачені додаткові послуги і яким саме сайтом чи додатком користуватися - виключно Ваше право. Нам щиро шкода, що proizd.ua Вам не сподобався.
Антон среда, 13 октября
Ніяких додаткових послуг цей сервіс не надає. Не вводьте в оману.

Що ж стосується того, що яким сайтом користуватися вирішує клієнт і "сам несе за це відповідальність", то саме про це і йде мова. Вашим сервісом покористувалися і визнали його непридатним для користування.
Ответ представителя Proizd.ua четверг, 14 октября
Антон, сервіс proizd.ua - це зручність при замовленні, автоматичне створення кабінету, швидке повернення, можливість відміни замовлення по повній вартості (унікальна послуга, що надається лише сервісом proizd.ua), синхронізація з додатком, цілодобова підтримка онлайн, можливість збереження картки для подальшої оплати. Це далеко не повний перелік пунктів. Якщо Вам зручніше використовувати інші канали для придбання квитків - це виключно Ваше право.

Продажа билетов: отзывы

Отзывы клиентов о продаже билетов в интернете. Каталог отзывов: продажа ЖД билетов онлайн, Авиабилеты, Билеты в театр, кино и многое другое

Купить билеты онлайн "Мій Квиток"

Продажа билетов, Одесса, ул. Катерининская, 63
Квиток Чи можна оплатити квиток злотими, польською карткою?
Proizd.ua
С интернет ресурсом Proizd.ua путешествовать становиться намного проще. Портал предлагает возможность приобрести в онлайн режиме билет в любом жд направлении быстро, легко и максимально доступно. Proizd.ua это тысячи довольных путешественников и только положительные отзывы.
тел: (044) 222-71-77
тел: (044) 222-71-77