зайва переплата - Отзывы о Proizd.ua

Proizd.ua
Отзыв написан вторник, 12 октября 1 просмотр
не раджу цього шахрая.. беруть комісію і не маленьку без жодного попередження при оплаті. купуйте квитки на сайті укрзалізниці
Комментарии к отзыву

Ответ представителя Proizd.ua среда, 13 октября
Іван, Умовами використання сервісу передбачено, що сервіс утримує комісію. При замовлення квитків Ви натискали, що погоджуєтеся з Умовами використання сервісу. Сервісом передбачені додаткові послуги і яким саме сайтом чи додатком користуватися - виключно Ваше право. Нам щиро шкода, що proizd.ua Вам не сподобався.
Антон среда, 13 октября
Ніяких додаткових послуг цей сервіс не надає. Не вводьте в оману.Що ж стосується того, що яким сайтом користуватися вирішує клієнт і "сам несе за це відповідальність", то саме про це і йде мова. Вашим сервісом покористувалися і визнали його непридатним для користування.
Ответ представителя Proizd.ua четверг, 14 октября
Антон, сервіс proizd.ua - це зручність при замовленні, автоматичне створення кабінету, швидке повернення, можливість відміни замовлення по повній вартості (унікальна послуга, що надається лише сервісом proizd.ua), синхронізація з додатком, цілодобова підтримка онлайн, можливість збереження картки для подальшої оплати. Це далеко не повний перелік пунктів. Якщо Вам зручніше використовувати інші канали для придбання квитків - це виключно Ваше право.


Продажа билетов: отзывы

Отзывы клиентов о продаже билетов в интернете. Каталог отзывов: продажа ЖД билетов онлайн, Авиабилеты, Билеты в театр, кино и многое другое

Купить билеты онлайн "Мій Квиток"

Продажа билетов, Одесса, ул. Катерининская, 63
5
2 отзыва
2938 просмотров
Квиток Чи можна оплатити квиток злотими, польською карткою?
Proizd.ua
С интернет ресурсом Proizd.ua путешествовать становиться намного проще. Портал предлагает возможность приобрести в онлайн режиме билет в любом жд направлении быстро, легко и максимально доступно. Proizd.ua это тысячи довольных путешественников и только положительные отзывы.
тел: (044) 222-71-77
тел: (044) 222-71-77

Продажа билетов
Билеты онлайн Skybus
Билеты онлайн Skybus

Рейтинг: 1.4
17 отзывов
o-Ticket.com
o-Ticket.com

Рейтинг: 1.9
15 отзывов
TRIP.UA дешевые авиабилеты
TRIP.UA дешевые авиабилеты

Рейтинг: 1.1
52 отзыва
karabas.com
karabas.com

Рейтинг: 2.3
325 отзывов
Ticketsbox
Ticketsbox

Рейтинг: 1.5
60 отзывов
Укртикет (ukrticket.com.ua)
Укртикет (ukrticket.com.ua)

Рейтинг: 4
42 отзываПродолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю