Программа Гроші отзывы

Программа Гроші
183 отзыва / 40152 просмотра

Коррупция в сфере образования

Гость Отзыв написан 31 мая, 2019 год
Освещение коррупционных схем,правильное и нужное дело,только вот несут ли ответственность чинуши за свои махинации? Освещение коррупционных схем,правильное и нужное дело,только вот несут ли ответственность чинуши за свои махинации?
Достоинства:
  1. Подробность и четкость освещения проблемм
Недостатки:
  1. А воз и ныне там...

корупция

Отзыв написан 27 декабря, 2018 год
цей чоловик Юрийчук Игорь таргуе на входе на базар кантрабандой горилкою и сигаретами в мисти ЗАЛИЩИКИ Тернопольской обл.без лицензий много лет за ци гроши купыв машину ваз 99 и квартиру в Залищиках.мае свого чоловика в органах який йго захицае и покрывае. цей чоловик Юрийчук Игорь таргуе на входе на базар кантрабандой горилкою и сигаретами в мисти ЗАЛИЩИКИ Тернопольской обл.без лицензий много лет за ци гроши купыв машину ваз 99 и квартиру в Залищиках.мае свого чоловика в органах який йго захицае и покрывае.

Обман в сети магазинов

Елена Отзыв написан 16 декабря, 2018 год
В сети магазина "сегодня Аврора", который находится в пгт Донец Балаклейский района Харьковской области, обманывают покупателей, на замене товара ( который находится на гарантии). Забирают товар и чек, обещают сделать обмен , когда товар появится в наличии, и как мы Все понимаем , в ответ -тишина. Когда человек приходит за товаром, ему говорят, что он не приходил, ничего не приносил...  Читать отзыв В сети магазина "сегодня Аврора", который находится в пгт Донец Балаклейский района Харьковской области, обманывают покупателей, на замене товара ( который находится на гарантии). Забирают товар и чек, обещают сделать обмен , когда товар появится в наличии, и как мы Все понимаем , в ответ -тишина. Когда человек приходит за товаром, ему говорят, что он не приходил, ничего не приносил на обмен. Неужели у нас приветствуется такое отношение к людям ( в первую очередь , к пенсионерам). И на сколько я слышу это не первый случай. Прошу помочь в нашей проблеме. Заранее благодарим.

Враньё

Михаил (Украина) Отзыв написан 7 октября, 2018 год
Правды тут мало,передачу делают красивой но в свою пользу.Обливают людей грязью,в самом же этом шоу они вставляют в материал людей которые никак туда не относятся.Вообщем это как ролики из интернета склеенные в нужной им последовательности. Правды тут мало,передачу делают красивой но в свою пользу.Обливают людей грязью,в самом же этом шоу они вставляют в материал людей которые никак туда не относятся.Вообщем это как ролики из интернета склеенные в нужной им последовательности.

Зажерливавлада

Ярослав (Украина) Отзыв написан 1 октября, 2018 год
Допоможіть зробити землю 2г.як учасник АТО з 2015р.не можу вибить скрізь посилають по кругу.У м.Новомиргород Кіровоградськоі обл.,е ТОВ."Агролан"це фірма депутата вр Тарасова підставним директором е Снісаренко,я заключив з ними договір на 1р. вони запевняли що напротязі строку діі договору 1р. вони зроблять мені земля,але вже 2р. як договір не діе землю ніхто навіть і не пробував робити по тел. юрист...  Читать отзыв Допоможіть зробити землю 2г.як учасник АТО з 2015р.не можу вибить скрізь посилають по кругу.У м.Новомиргород Кіровоградськоі обл.,е ТОВ."Агролан"це фірма депутата вр Тарасова підставним директором е Снісаренко,я заключив з ними договір на 1р. вони запевняли що напротязі строку діі договору 1р. вони зроблять мені земля,але вже 2р. як договір не діе землю ніхто навіть і не пробував робити по тел. юрист фірми бреше мені що він вже нне займаеться цими питаннями доречі він до війни на сході працював у міліціі Ігорь Ніколаенко,а директор Снісаренко каже що у області задержка алеж землею то к
ористуються. Допоможіть .
т.0972307871

афёра

соломко виктория (Украина, Poltava) Отзыв написан 17 сентября, 2018 год
помогите вернуть деньги. первый раз попала на документы.аферистка взяла деньги, но ничего не сделала. написала заявление в полицию полтора года назад. ответа нет до сих пор, так как эта "юристка" раньше работала в областной прокуратуре. в селе человек 5 она накрыла по документам на деньги. а по области ( я живу в полтавской) так по-моему уже до сотни, наверное, доходит....  Читать отзыв помогите вернуть деньги. первый раз попала на документы.аферистка взяла деньги, но ничего не сделала. написала заявление в полицию полтора года назад. ответа нет до сих пор, так как эта "юристка" раньше работала в областной прокуратуре. в селе человек 5 она накрыла по документам на деньги. а по области ( я живу в полтавской) так по-моему уже до сотни, наверное, доходит. и нигде никаких дел не заведено.эти полтора года мне взялся делать деньги еще один человек. в этот раз я деньги дала под расписку(гле указан паспорт). опять -ноль и деньги вернуть не могу. обещает- завтра-завтра. ПОМОГИТЕ. документы на дом оформляю своей маме(ей 75). она не может получать субсидию. а пенсия- сами понимаете...

Хороша передача

Гость (Украина, Одеса) Отзыв написан 8 мая, 2018 год
Не часто звертаюся з такими проханнями, але цього разу, у зв'язку із продовженням системного тиску на мене та мою родину, а також на моїх колег-депутатів, прошу Вас про допомогу.
Забудовники, за підтримки та координації місцевої влади, почали переходити усі можливі і неможливі межі, захищаючи власні бізнес-інтереси.

У боротьбі з депутатами та активістами, які відстоюють право громади на те, щоб село не перетворювалося на кам'яні джунглі без інфраструктури, та щоб у селі не було незаконно розміщеної багатоповерхової забудови, забудовники не гребують нічим.

Наприкінці березня до мене, депутата Тарасівської сільської ради, Києво-Святошинського району Київської області, Середи Ю. В., подано позов щодо стягнення з мене збитків у сумі 415 тис. грн. за вимушений простій під час будівництва багатоповерхових будинків.

Аргументація позову – я повинен сплатити збитки за те, що у травні 2017 року підготував проект рішення (який було прийнято сільською радою) про відмову у продовженні договору оренди земельної ділянки забудовнику, та нібито ввів в оману депутатський склад, вказавши у проекті неправдиву інформацію. І ніби-то з травня по березень цього року забудовник не міг використовувати земельну ділянку і продовжувати будуватися. (хоча використовував і будувався аж до осені).

Позов подано Житлово - будівельним кооперативом "Енергетик", (ЄДРПОУ 33330315, с. Тарасівка, вул. Шевченка, 3а, надбудова), який будується в охоронній зоні лінії електропередач (стіна будинку – за метр від лінії напругою 10 тисяч вольт) та в охоронній зоні газопроводу високого тиску, за що і отримав 3 акти-заборони від Київобленерго та припис від Київоблгазу.

Через декілька днів після того, як суддя Пінкевич Наталія Сергіївна відкрила провадження у справі, забудовник подав нічим не обгрунтовану заяву про забезпечення позову, в якій просив у суду накласти арешт на мій будинок. Причому до своєї заяви підклав експертний звіт про оцінку вартості мого будинку, замовлений юристом - представником забудовника - Колесніковим Ярославом Сергійовичем. У звіті написано, що він дійсний тільки при наявності підпису Замовника (Середи Ю. В.), тобто забудовник банально передав мої персональні дані, разом із копією паспорту, оцінювачу, який зробив оцінку без мого дозволу.

11 квітня 2018 року по цій справі винесено ухвалу про арешт будинку, в якому разом зі мною проживає моя дружина та троє дітей.

Вважаю, що дані дії відбуваються з єдиною метою, - залякати мене за мою активну громадянську позицію, яка полягає у відстоюванні інтересів виборців та намаганні зберегти для сільських дітей єдиний повноцінний у селі стадіон, а також не допущенні розміщення незаконної багатоповерхової забудови.

За підтримки і координації місцевої влади, робиться все, щоб натиснути на мене і моїх колег – депутатів, залякати нас та змусити голосувати за затвердження генерального плану, із багатоповерховою забудовою площею 15 га, який два тижні тому, "допомагали!!!" затверджувати хлопці у камуфляжі.

Розгляд справи 369/2867/18 призначено на 08:30 год. 15.05.2018 року у приміщенні Києво-Святошинського районного суду Київської області (вул. Мельниченка, 1, Київ, район "шпалерного ринку").

Чим Ви можете допомогти – принаймні поширити це повідомлення або надіслати мені у повідомленні контакти людей, які можуть надати справі розголосу.
У разі бажання можете бути присутніми на судовому засіданні.

Будь-які Ваші поради буду радий бачити в особистих повідомленнях.

Финансы И Кредит

Гость (Украина, Полтава) Отзыв написан 27 апреля, 2018 год
Добрый день!
Есть такая проблема у меня и многих других, связана с банком Финансы и Кредит - Кредит Капитал, один разорился, второй якобы выкупил все долги и теперь терроризируют всех клиентов банка Финансов, должен, не должен, звонят, угрожают, насчитывают на кредиты что были, огромные проценты (500%).
Добрый день!
Информации и документов не предоставляют, если кто выплатил, то справку, что кредит закрыт не дают, а через время опять начинают звонить и требовать, а куда можно обратится и разобраться во всем этом - нету.
Может через Вашу передачу, можно будет сложить все пазлы, а то тысячи или десятки тысяч людей просто в панике, пишут на сайт Финансы и Кредит, а решения нету
Достоинства:
  1. Пока не знаю
Недостатки:
  1. Пока не знаю

Екопарк

Николай (Украина, Київ) Отзыв написан 27 февраля, 2018 год
Пропонуємо Вам висвітлити тему, як не незважаючи на петицію до київської міської ради https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=713; підтриману майже 12 тис. жителів Осокорків та Позняків щодо будівництва Екопарку на території озер, банк Аркада за корупційним сприянням київської міської адміністрації розпочинають будівництво багатоповерхівок заливаючи бетоном озера та всю зелену зону https://inforesist.org/na-stolichnyih-osokorkah-nachali-stroitelstvo-vyisotok-vmesto-parka/; Серед місцевих жителів утворилась ініціативна група https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/?fref=mentions; але їх на місце стройки...  Читать отзыв Пропонуємо Вам висвітлити тему, як не незважаючи на петицію до київської міської ради https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=713; підтриману майже 12 тис. жителів Осокорків та Позняків щодо будівництва Екопарку на території озер, банк Аркада за корупційним сприянням київської міської адміністрації розпочинають будівництво багатоповерхівок заливаючи бетоном озера та всю зелену зону https://inforesist.org/na-stolichnyih-osokorkah-nachali-stroitelstvo-vyisotok-vmesto-parka/; Серед місцевих жителів утворилась ініціативна група https://www.facebook.com/groups/OsokorkyWetlandPark/?fref=mentions; але їх на місце стройки не допускають, а "заробітчане" наняті Аркадою вже декілька разів застосовували силу, що приходилось залучати Поліцію.

ПОМОГИТЕ! Людям негде жить!

Анастасия (Украина, Парасковіївка) Отзыв написан 1 февраля, 2018 год
Здравствуйте!
Пишу Вам из абсолютно безвыходной ситуации.
Здравствуйте!
Пишу Вам из абсолютно безвыходной ситуации.
Мы с мамой проживаем (или лучше сказать выживаем) в скандальном доме на Щербакова 52. Мы обе на инвалидности (2 группа), мама не работает. Чтобы заселиться в квартиру мы прождали 7 лет (все это время снимали квартиру в Броварах, пытаясь как-то дотягивать до конца каждого месяца). Дом не был пригоден для проживания в нем, хотя уже был сдан в эксплуатацию. Когда появилась возможность начать делать ремонт в новой (спустя 7 лет уже старой) квартире, то казалось, что беды уйдут. Но все лишь только начиналось.
Проблем было уйма, много чего с квартиры было своровано и недостроено. Пришлось влазить в кредиты, долги и доделывать все самим. Наша квартира на 19 этаже, следующая ближайшая к нам на 14. Кучу раз возникала проблема с водой, которая лилась потоками из крыши, с окнами, которые служили лишь украшением, а не какой либо защитой от ветра, все обои начали цвести из-за конденсата (потому что под нами и над нами гуляют ужасные ветра ), в ванной невозможно находиться, так как температура там менее 8 градусов! Еще нужно добавить о том, что на 19 этаж приходилось подыматься пешком, так как лифты не работают (они еще остались с времен стройки). У мамы часто подымается давление, она теряет сознание…как понимаете, надежды на то, что скорая будет подыматься 19 этажей - нет. Могу Вас уверить, что тут описаны процентов 10 всех возникнувших проблем. Про технику безопасности там и вовсе нечего говорить…работал один лифт в соседней секции, и домой приходилось ходить через крышу!!! (обратите внимание, что это высотка) Любой адекватный человек приходящий посмотреть на это «чудо», просто хватался за голову в недоумении. Все висит, падает, ломается, привязывается веревками и тому подобное. Там даже отсутствуют банально перила на общих балконах!!! Высота перегородки еле достает до пояса. Были моменты, что жизнь пролетала перед глазами, когда на льду там поскальзываешься.
Шло время, и какое-либо обращение к застройщику «Мрія» заканчивалось пустыми обещаниями и провалом. Обращения с письмами к правительству так же. Но случилось ужаснейшее! С 30.01.18 Киевэнерго полностью отключили дом от электричества!!! Над домом висит задолженность, которую люди не в силах погасить. А большие суммы, как объясняют, от того, что куда-то воровалось электричество и были утечки. Но мне, как жительнице этого дома, не понятно: «утекало» электричество или деньги в ненужные карманы. При попытке поднять все документы, ответственные лица просто куда-то убегали или махали руками. Собрания жителей дома и «правящей верхушки» превращались в настоящую клоунаду.
На сегодняшний день (01.02.18) мы имеем огромную домину на Нивках без электричества и без отопления. Были обещания пустить отопление, но пока что есть только сантехники, которые медленно и нехотя делают свою работу (а о поднятии на 19 я вовсе молчу.) У нас в квартире 6 градусов, выжить просто невозможно. Переехать некуда, эта квартира была нашей надеждой. Моя мама сейчас находится там одна, в холоде, без возможности зарядить телефон или спуститься, так как ее самочувствие не позволит ей дойти.
Я студентка, пытаюсь как можно больше работать, чтоб как-то гасить кредиты и просто на просто выживать. Сейчас собираюсь ехать из общежития к маме, отвезу ей хоть что-то теплое попить и поесть. Перед выходом, с последней надеждой обращаюсь к Вам…
Поверьте, таких как мы много! На этот дом необходимо обратить внимание! Мы предоставим Вам больше информации! Там проживают целые семьи, которым некуда деться…
Искренне надеюсь на Ваш ответ и внимание!
С уважением,
Анастасия
(asya_go@ukr.net

Безлад

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 25 января, 2018 год
Рівненська обл.смт Зарічне.голова адміністрації злодій,бандит.є докази.надіюсь програма гроші наведе порядок Рівненська обл.смт Зарічне.голова адміністрації злодій,бандит.є докази.надіюсь програма гроші наведе порядок

что то та программа интересная я им пишу а от и ни ответа ни привета

Гость (Нидерланды, Naaldwijk) Отзыв написан 20 декабря, 2017 год
почему вы не отвечаете или моя проблема не для вашей программы почему вы не отвечаете или моя проблема не для вашей программы

Повенрення гральних автоматiв

Мила (Украина, Київ) Отзыв написан 7 ноября, 2017 год
Доброго дня!
Дозвольте висловити повагу до усiх журналiсьтiв команди телепрограми "Грошi"! Дякую за Вашу працю! Прошу звернути увагу на мережу гральних автоматiв.
В нашому мiстi, Днiпрi, таких "Нацiональних лотерей", напевно, бiльше сотнi. Чому немає діла до цього нашим місцевим властям і столичним теж?
Доброго дня!

Какой язык выбрать?

Гость (Украина, Лебедин) Отзыв написан 6 ноября, 2017 год
Здравствуйте. Пишу Вам на русском языке, так как нет украинского в телефоне. Не знаю почему такой большой проблемой стал русский язык. Мне кажется, что название конфет на английском языке это вообще кошмар. Приходит бабушка и не знает как произнести и как попросить то, что она хочет. Мне кажется, что нам украинцам надо научиться уважать друг друга, а не использовать язык,...  Читать отзыв Здравствуйте. Пишу Вам на русском языке, так как нет украинского в телефоне. Не знаю почему такой большой проблемой стал русский язык. Мне кажется, что название конфет на английском языке это вообще кошмар. Приходит бабушка и не знает как произнести и как попросить то, что она хочет. Мне кажется, что нам украинцам надо научиться уважать друг друга, а не использовать язык, как оружие.

Відмова у лікуванні. Бездіяльність влади.Виробнича травма 2013 року

Олесь (Украина) Отзыв написан 19 апреля, 2016 год
Хлань Олесь Олександрович 07.09.1989 р.н. тел. : 0977970350
Хлань Олесь Олександрович 07.09.1989 р.н. тел. : 0977970350

Доброго дня. Я, Хлань Олесь Олександрович, звертаюся до Вас із проханням допомогти вирішити питання, оскільки від українських органів держвлади цього не дочекався. Уповноваженим ВРУ з прав людини, де моя справа тягнулася з травня 2015 року, в 2016 році відмовлено у вирішенні питань. З Уповноваженим теж не було зустрічі, оскільки теж відмова. Звертався неодноразово до: МОЗ, МВС, СБУ, ГПУ, ФССНФ (Іванківський та Правобережний відділи,Виконавча дирекція), Іванківський райвідділ поліції, Шевченківський райвідділ поліції у м.Київ, Подільська прокуратура у м.Київ, Іванківська, прокуратура, Держгірпромнагляд, Держпраці, Мінюстиції, Міноборони, Мінінфраструктури, Президента України, Прем"єр-Міністра України, ВРУ, Уповноважений ВРУ з прав людини, Іванківська ЦРЛ, КОКЛ №1, ДОЗ Київської обл., Центральна МСЕК МОЗ України, Адміністрації Іванківського району, були, також, і в приймальні Кабміну, підприємство ДП "Укрводшлях", прокуратура Київської обл.Здається, не весь список.Зверталися я та моя матір, Шиян Катерина Олександрівна,як особисто, так і листами та через урядову гарячу лінію. По сьогодні геть нічого не вирішено.З підприємства незаконно звільнений весною 2015 року.Підприємство геть відмовилось допомагать. В документах,які я надаю, є довідки про доходи. Мені відмовлено в оплаті лікарняних. Відмовляються лікувать. Від органів держвлади надходять лише відписки і питання не вирішуються. Отримав виробничу травму 27.09.13 року на теплоході "Дельфін" підприємства ДП "Укрводшлях". Належного лікування не отримав. ЧМТ не те що не лікували, навіть діагнозу немає.Лише знущалися і писали відписки, намагались закрить до психлікарні, брешуть, підробляють, невбачають ці "спеціалісти", які чомусь вважають себе лікарями,відмовляються записувать скарги, говорять, що все, виявлене в мене після травми, не від травми. А звідки ж тоді ще?! В цих недоспеціалістів в мене не було ЧМТ, бо обличчя це не голова, і я свідомість не втрачав. А, може, те, що я не втратив свідомість від такого удару, говорить про те, що був сильний рганізм?!!! Про зроблений отвір в обличчі,через порваний нерв(передня стінка гайморової пазухи; повідомляв Рибак В.А. особисто в той день, коли мені знімали шви). Прошу перевірити всю дану документацію і повторно опрацювати все згідно наданої мною нещодавно заяви. Прошу допомогти у вирішенні питання мого негайного направлення за кордон на комплексне обстеження і лікування, аж доки стан здоров"я не повернеться до того ж, який я мав до отримання даної травми(був військовозобов"язаним без обмежень, і хочу буть таким же!). Звертався до лікарів неодноразово, про що свідчать медзаключення і бідненькі лікарські записи в медкартках. Знеболюючі не лікують! Про це знає навіть школяр! Вимагав належного лікування, якого так і не отримав. До НАМН могли відправить ще весною 2014 року. Не взяли навіть на диспансерний облік. А я цього вимагав. Не відправляли на МСЕК. А той МСЕК, що пройшов, був суцільним цирком. Спеціалісти МСЕКів(районний і обласний) погодились із діями лікарів, оскільки заперечень з їх боку у вигляді направлення на дообстеження абощо, я не побачив. Судмедекспертизу не провели по сьогодні. Я за місяць до травми пройшов обласну медкомісію від військкомату і збирався йти до ВМФ на службу за контрактом(було СО 1, військовозобов"язаний без омежень). А тепер чую від лікарів, що я все вигадую, бо в лікаря, бачте, стажу 19 і більше років(неврологи), що в мене не було ЧМТ(МРТ голови мені не робили, щоб це визначить, і записали невірну інфрормацію стосовно мого самопочуття після удару 27.09.13 року), і що в мене все не від травми, що мене має лікувать тільки психіатр. Чув навіть,що в мене ще до травми була шизофренія, яку травма виявила і ускладнила(це "побачила" невродлог КОКЛ №1, Босенко, в січні 2016 року. Тобто, через 2.5 роки після травми!!!). Оце спеціаліст! Зникла медкартка з КОКЛ №1, яка була на мене заведена ще восени 2012 року. Головного лікаря КОКЛ№1, Анкіна М.Л., заслуженого лікаря України, доктора меднаук, травматолога, ортопеда, так і не побачив по сьогодні, хоча заяви писав неодноразово, навіть через прокуратуру, ДОЗ, МОЗ,МВС тощо. Навіть МСЕК нормально не провели. Довідку скасували. Відписки з МОЗ містять відповідь, що я не потребую лікування довічно....Переглядав заключення лікарів до травми -- немає і слова ані про проблеми з шийним чи поперековим(навіть не обстежували після травми, незважаючи на мої скарги) відділом хребта, ані щодо ВСД...Вимагав навіть письмово належного лікування,повернення здоров"я. Збирав документи, щоб йти на контрактну службу до ВМФ. МСЕК провели за численними наполяганнями. Так же, як і лікування(важко назвать лікуванням) в неврології КОКЛ№1. МРТ голови восени 2013 року не робили(навіть коли я вимагав цього). Травму отримав 27.09.13 року. Удар металевою корбою лебідки вантажної стріли(шлюпбалки) при завантаженні. Від удару ледь не впав. Вирівняло з напівзігнутого вперед стану і відкинуло назад на два кроки. Обличчя одразу провалилося. Від удару потемніло в очах,дзвеніло у вухах(навіть скула дзвеніла), крутилося в голові,було відчуття рвоти, хитало, відчуття легкості,голова падала вбік, хилило на сон. До лікарні потрапив більш як через 7 годин після травми, бо не хотіли доставлять. Найближча лікарня знаходилась за хвилин 20 від місця випадку. Доставили мене годині о 22 ночі до прийомного покою КОКЛ №1. До КОКЛ №1, після травми, жоден медпрацівник не оглядав. Швидка не приїхала(відмовлялися їхать). Перше лікування пройшов у відділенні ЩЛХ. Операцію робив Рибак Василь Анатолійович, який повідомляв(після операції):"кошмар!разбито все.складывать было нечего."Пізніше дізнався від нього, що в обличчі зроблено отвір через розрив трійчастого нерву. Близнюк В"ячеслав Павлович(лікуючий лікар) після операції казав, що ледь до купи склали. Головний лікар КОКЛ №1, Анкін Микола Львович, ховається і до сьогодні. Дуже прошу допомогти з лікуванням та обстеженням за кордоном,оскільки віри українським лікарям вже немає, і не хочу, щоб в дані підробки втягували все нових і нових жертв. Я дуже хочу повернуть здоров"я. Прошу вирішити мої питання і обов"язково надати відповідь. Прошу, також, допомогти в зустрічі з вищим керівництвом України: Президентом України, Прем"єр-Міністром України, Головою ВРУ . Прошу перевірити всі вищезгадані органи держвлади, до яких зверталися я та моя матір, Шиян Катерина Олександрівна, та посприяти у вирішенні питань. На території України органами держвлади вже не перший рік грубо порушуються мої права, а звернення до вищих інстанцій, як і до Президента України, Прем"єр-Міністра України, ВРУ - результатів не дає, оскільки все перенаправляють на вирішення до тих, хто нічого не робив раніше, відмовляв, не вирішував і на кого я скаржуся. Тобт, мої заяви ходять по кругу і не вирішують питання. А невирішують навмисно. Від Уповноваженого ВРУ з прав людини немає геть ніякої користі, хоча дана структура має буквально диктаторські повноваження, і не використано з них жодного, щоб допомогти мені. Жодна гілка влади не працює. Вданих документах має буть аркуш Ф4 з навідними словами проблем із здоров"ям, наявних зараз( складав, щоб не забуть про проблеми при скаргах лікарям). Проблем із здоров"ям немало, а лікувать не хочуть.
Травму отримав по дорозі до дачі екс-Президента Віктора Януковича - Сухолуччя. Супроводжували баржу з піротехнікою до даної дачі ...
Якщо надасте мені Вашу електронну адресу, то я надішлю Вам документи.

Прошу допомогти мені. Наперед дуже дякую.
Мій номер телефону: +380977970350

программа гроши врет, и это факт.

Гость (Украина) Отзыв написан 15 апреля, 2016 год
в сюжете 12.04.2016 есть вранье. говориться про труханов остров, а частично показан прокат лодок на гидропарке. который сохранен для киевлян и гостей города. к сожалению, два года назад, телеканал 1+1 принимал участие в попытке уничтожить прокат лодок на гидропарке и материал снятый тогда применил 12.04.2016. малое вранье порождает большое не доверие. в сюжете 12.04.2016 есть вранье. говориться про труханов остров, а частично показан прокат лодок на гидропарке. который сохранен для киевлян и гостей города. к сожалению, два года назад, телеканал 1+1 принимал участие в попытке уничтожить прокат лодок на гидропарке и материал снятый тогда применил 12.04.2016. малое вранье порождает большое не доверие.

Не верю

Гость Отзыв написан 29 февраля, 2016 год
В общих чертах программа не плохая но сюжет последний про беркут полный бред В общих чертах программа не плохая но сюжет последний про беркут полный бред

В г.Коростишев житомирской обл. Под названием национальна лотерея...снова кто то зарабативает нелегальние деньги на игрових автоматах. Прошу принять мери и наказать всех участников етого нелегального бизнеса.

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 15 февраля, 2016 год
В житомирской обл. г. Коростишев под названием национальная лотерея кто то не легально зарабативает деньги на игрових автоматах. Прошу принять мери по ликвидации етой корумпированой схеми и наказать всех участников . В житомирской обл. г. Коростишев под названием национальная лотерея кто то не легально зарабативает деньги на игрових автоматах. Прошу принять мери по ликвидации етой корумпированой схеми и наказать всех участников .

іван

Гость (Украина, Тернопіль) Отзыв написан 20 января, 2016 год
я попав 2500 я попав 2500
анонім (Украина, Хмельницький) Отзыв написан 30 декабря, 2015 год
з 31 кв лазить гробить людей та гробить через других та вонючу свою чорну магію парламент та людей з 31 кв лазить гробить людей та гробить через других та вонючу свою чорну магію парламент та людей

вопак та його лохотрон

Артур Барвінский та Любовь Барвінська (Украина, Хмельницький) Отзыв написан 29 декабря, 2015 год
там продавці крадуть продукцію потім дозволяють бандитам грабувати супермаркет
там продавці крадуть продукцію потім дозволяють бандитам грабувати супермаркет
потім діляться в буряка в дома та розкрадають країну разом з ростиком гудманяном та остальними бандитами крадуть нашу сімейну таємницю в якій заложено повно реклам та продукції та закордоную продукцією це таємниця моєї сімї та родини потім крадуть через таможню та склади і бази та продають получають вибачте через свою попу квартири через бандитів та займаються махінацією одну дівку касир бачив сьогодні я
яка разом з бандитами грабує квартири це все проісходе в м.Хмельницький м-р Раково

незакона продажа зброї

артур (Украина, Хмельницький) Отзыв написан 29 декабря, 2015 год
продає ходак зброю мому підїзду та всему ракову то пістолет за 300 баксів то вінтовку за 400 баксів то шаблю за 500 баксів то автомат за 600 баксів все це вороване та контрбанда з россії продає ходак зброю мому підїзду та всему ракову то пістолет за 300 баксів то вінтовку за 400 баксів то шаблю за 500 баксів то автомат за 600 баксів все це вороване та контрбанда з россії

бандит політвязень Бойко разом з главою опозиціоного блоку сів на зону

анонім (Украина, Хмельницький) Отзыв написан 29 декабря, 2015 год
він розвів стільки людей що капець відкрив православну церкву біля арки та грабє там то кошельок то сумку то золото то дітей цікаво для чого
анонім
анонім

Саша

Гость (Украина) Отзыв написан 25 декабря, 2015 год
Здраствуйте я также попал на этот розвод,на 2000тысячи грн.в городе Луцке. Здраствуйте я также попал на этот розвод,на 2000тысячи грн.в городе Луцке.

крик про допомогу це вопак та його лохотрон по м.Хмельницькому в районі Раково

Артур Барвінский (Украина, Хмельницький) Отзыв написан 24 декабря, 2015 год
закрийте хто не будь той вопак бо там всі крадуть гроші при нас вкрали картучку та підсовують порчані продукти та крадуть реклами близько 1000 реклам та продукції яку вони по нашим рецептам роблять в других заводах правоохранительні органи розберіться з ними +380972358995 закрийте хто не будь той вопак бо там всі крадуть гроші при нас вкрали картучку та підсовують порчані продукти та крадуть реклами близько 1000 реклам та продукції яку вони по нашим рецептам роблять в других заводах правоохранительні органи розберіться з ними +380972358995

Крик про допомогу

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 22 декабря, 2015 год
Проглянувши сьогодні вашу програми з підсумками зробленого за рік, задів за душу сюжет про одну з київських шкіл яку за короткий термін відновили... В нашому селі Костопільського рн не так все запущено, тому що силами батьків і працівників школи робиться все для того щоб не запускати школу, але вона вже дуже багато років в аварійному стані, стіни падають а...  Читать отзыв Проглянувши сьогодні вашу програми з підсумками зробленого за рік, задів за душу сюжет про одну з київських шкіл яку за короткий термін відновили... В нашому селі Костопільського рн не так все запущено, тому що силами батьків і працівників школи робиться все для того щоб не запускати школу, але вона вже дуже багато років в аварійному стані, стіни падають а чиновники тільки обіцяють..... Надіємося на вашу допомогу, мо..

віталік та його лохотрон

Люба Барвінська та Артур Барвінский (Украина, Хмельницький) Отзыв написан 15 декабря, 2015 год
є в нас таксіст який не вміє правільно заробляти він гвалтує жінок та потім ті пишуть та він незнає куди дітися та просе в свого дявола отця антонія з московского патріарху та кричить на всіх що він їх згвалтує та знов їзде гвалтувати жінок та їзде з грантом та лякає всіх жінок та дітей грант маньяк по бабам та дітям...  Читать отзыв є в нас таксіст який не вміє правільно заробляти він гвалтує жінок та потім ті пишуть та він незнає куди дітися та просе в свого дявола отця антонія з московского патріарху та кричить на всіх що він їх згвалтує та знов їзде гвалтувати жінок та їзде з грантом та лякає всіх жінок та дітей грант маньяк по бабам та дітям він теж ходе під педофілом маньяком антонієм московского патріарху вони разом грабують квартири та жінок та сосідка марина натравила на нас батюшок московского патріарху та ті читають чорну магію та тікають знають що ми святі сімя ПАПА РИМСКОГО це сімя з кв 39 та пишимо про сімю з 33 кв це попова 15 м.Хмельницького

Дробина Сергей Петрович (Украина, Харків) Отзыв написан 12 декабря, 2015 год
30 августа 2014 года пьяный за рулем своего автомобиля совершил наезд на встречной полосе движения на мой почти стоячий автомобиль.В следствии ДТП мой автомобиль был сильно поврежден! Есть решения суда о признании его виновным.Когда я собрал все документы в страховую компанию Украина и переслал им,то оказалось,что страховая компания в стадии банкротства и они мне не могут выплатить всей суммы установленной...  Читать отзыв 30 августа 2014 года пьяный за рулем своего автомобиля совершил наезд на встречной полосе движения на мой почти стоячий автомобиль.В следствии ДТП мой автомобиль был сильно поврежден! Есть решения суда о признании его виновным.Когда я собрал все документы в страховую компанию Украина и переслал им,то оказалось,что страховая компания в стадии банкротства и они мне не могут выплатить всей суммы установленной ихним оценщиком.Сумма 73211,43 коп.Страховая компания меня отправляла в разные посреднические компании,чтобы я договаривался с ними.Это Моторо-транспортное бюро Украины,в конечном итоге меня направили в факторинговую компанию МАРКС КАПИТАЛ.Меня выслушали и предложили 14000 гривен ,Так как страховая компания Украина будет находится в стадии банкротства пять-шесть лет и я могу не получить ничего.Я предусматриваю в этом деле мошеничество в масштабах Украины!Поэтому прошу вас помочь мне в решении данного вопроса! Заранее большое спасибо!С уважением к вашей телевизионной программе Сергей Петрович Дробина. г.Харьков.

прошу помощи

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 8 декабря, 2015 год
Здраствуйте уважаемые редакторы программи деньги.прошу вашей помощи разобраться в обьективном расследовании набора в новую полицыю чернигова.набрали бывших сотрудников гаи за 2 тис.долларов.бывшего зам командира ппс который разгонял майдан в чернигове.сын командира ппс.и таких случаев корупцыи миллион.очень надеюсь на вашу помощь что вам не безразлична судьба страны и я готов вам помочь и представить доказательства и людей которие их подтвердят.0634849127 очень...  Читать отзыв Здраствуйте уважаемые редакторы программи деньги.прошу вашей помощи разобраться в обьективном расследовании набора в новую полицыю чернигова.набрали бывших сотрудников гаи за 2 тис.долларов.бывшего зам командира ппс который разгонял майдан в чернигове.сын командира ппс.и таких случаев корупцыи миллион.очень надеюсь на вашу помощь что вам не безразлична судьба страны и я готов вам помочь и представить доказательства и людей которие их подтвердят.0634849127 очень надеюсь на вас

Программа Гроші

Программа Гроші (Деньги) спецпроект телеканала "1 +1" расследует актуальные экономические и финансовые проблемы страны. Вас ждут настоящие журналистские расследования актуальных тайн, которые волнуют каждого украинский. Как известно, закон любого детектива...

Программа

Ревизор
Ревизор

Аферисты
Аферисты

Голос. Дети
Голос. Дети

Пост-шоу "Страсти по ревизору"
Пост-шоу "Страсти по ревизору"

Ревизор с Тищенко
Ревизор с Тищенко