Прочистка канализации "Mонтаж Тех Сервис" отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
173 отзыва / 3743 просмотра
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Виконали роботи швидко

Роман Роман 8 мин 2 сек назад
Замовзяли телескопічну діагностику труб, бо часом почали траплятись то прориви, то засмічення і щоб зрозуміти загальний стан і оцінити подальші дії вирішили зробити таку діагностику. Виконали роботи швидко, видали заключення, вирішили замінити певну ділянку труби.

Пробили в трубах засор

Ростислав Ростислав 20 часов 26 сек назад
Пробили в трубах засор, образовалась прямо пробка и никак не проходила жижкость, своими силами не справились. Монтажтех молодцы, устранили достаточно быстро, хорошо, что есть компании с хорошим профессиональным оборудованием.

Свою работу выполнили очень быстро, все работает.

Алексей Алексей понедельник, 23 ноября
Забилась канализация на первом этаже, у нас часный дом и жека как такового нет, пришлось искать подрядную организацию. Быстро отреагировали на запрос, выехали и через минут 10 были у нас. Свою работу выполнили очень быстро, все работает.

Мы сотрудничаем уже не первый год

Андрей Андрей воскресенье, 22 ноября
Монтажтех нам оказывает услугу по очистке жироулавливателей и утилизации этих жиров. Мы сотрудничаем уже не первый год и по опыту могу сказать, что они молоды, мне нравится как они походят к работе: ответственно и клиенториентировано.

Є великий пакет послуг

Тарас Тарас суббота, 21 ноября
Є великий пакет послуг, які допомагають підтримувати нормальну роботу мережі водоканалу. От наприклад раджу скористатись послугою анаізу стічних вод, там одразу беруться багато показників, на які йде перевірка. Швидко і якісно виконують замовлення.

Нам порадили зробити промивку та дезінфекцію каналізаційних труб

Віктор Віктор пятница, 20 ноября
Нам порадили зробити промивку та дезінфекцію каналізаційних труб для того, щоб надалі не траплялись різні неприємності. Зернулись з цього приводу до Монтажтехсервісу, це компанія яка надає такі послуги на високому рівні і оперативно

Від лиця всіх жильців ЖК дякую за швидку реакцію і якісну роботу.

Максим Максим вторник, 17 ноября
В чергове ми звернулись до Монтажтехсервіс, якби не ваша професійна і найголовніше вчасна допомога, то ми б мабуть досі сиділи б з відключеними комунікаціями, а попереду вихідні. Від лиця всіх жильців ЖК дякую за швидку реакцію і якісну роботу.

Насправді професійна фірма

Ростислав Ростислав понедельник, 16 ноября
Насправді професійна фірма, вони вміють усувати різноманітні засмічення, навіть надскладні. Коли є проблема велика, то ти згадуєш лише професіоналів, які точно допоможуть. У таких випадках особисто я звертаюсь до Монтажтех, вони вчасно приїзджають і професійно роблять.

Все усунули швидко і якісно.

Артем Артем воскресенье, 15 ноября
Коли трапилась аварія у каналізаційній трубі - ми не знали, що нам робити і до кого звертатись, бо своїми силами ніяк не могли впоратись. Місцевий сантехнік знайшов контакти в інтернеті, викликали і через хвилин 20 вони вже були у нас в ЖК і робили свою роботу. Все усунули швидко і якісно.

Я дякую за те, що надали нам допомогу

Тарас Тарас вторник, 10 ноября
Я дякую за те, що надали нам допомогу у прочистці каналізаційної труби. Фірма надає нам послуги за викликом бригади, вони завжди приїзджають швидко, орієнтуються швидко, завжди є відповідне обладнання, і співробітники виконують роботу на 5 балів. у прочистці каналізаційної труби. Фірма надає нам послуги за викликом бригади, вони завжди приїзджають швидко, орієнтуються швидко, завжди є відповідне обладнання, і співробітники виконують... Читать отзыв Я дякую за те, що надали нам допомогу у прочистці каналізаційної труби. Фірма надає нам послуги за викликом бригади, вони завжди приїзджають швидко, орієнтуються швидко, завжди є відповідне обладнання, і співробітники виконують роботу на 5 балів. у прочистці каналізаційної труби. Фірма надає нам послуги за викликом бригади, вони завжди приїзджають швидко, орієнтуються швидко, завжди є відповідне обладнання, і співробітники виконують роботу на 5 балів.

Обслуговують наш будино

Аркадій Аркадій понедельник, 9 ноября
Обслуговують наш будинок вже протягом року, раніше були аварійні ситуації, а зараз вчасно виконуються профілактичні заходи з обслуговування мережі водоканалу, завдяки цьому у нас вже й не траплаються серйозні проблеми. Блигада підготовлена професійно.

Співпрацювали з цією фірмою минулого року

Ярик Ярик четверг, 5 ноября
Співпрацювали з цією фірмою минулого року, у нас виявили засор у трубі десь на поверсі, наше жеківське обладнання не допомогло ніяк, тому попросили професійну фірму надати послуги з виявлення проблеми і чистки труби. Впорались швидко і якісно. Молодці.

Якщо щось трапляється швидко усувать і лагодять.

Артур Артур среда, 4 ноября
Уклали вже пару років тому договір на обслуговування будинку, точніше мережі водоканалу на території нашого ЖК. Монтажтех роботу свою роблять професійно, прекрасна компанія, співробітники молодці. Якщо щось трапляється швидко усувать і лагодять.

Вчора до нас приїзджала бригада з трьох чоловік

Максим Максим среда, 4 ноября
Вчора до нас приїзджала бригада з трьох чоловік від труболюба, стправав в тому що виникла проблема і злив каналізаційний не працвав. Як потім виявилось, то хтось з жильців накидав сміття будівельне. дуже вдячні Монтажтех за те, що виручили, вони молодці.

они профессионалы от начала и до конца.

Таня Таня 26 октября, 2020 год
Сфера обслуживания в нашем понимании, вернее в памяти это как правило вопрос не простой, потому что мы в большинстве привыкли к не компетентным сотрудникам, не пунктуальному сервису. Вот когда начитаешь сотрудничать с Монтажтех, в первую очередь удивляешься именно тому, что они профессионалы от начала и до конца.

зробили все прекрасно і професійно

Юра Юра 25 октября, 2020 год
Ми вчора буквально мали досвід співпраці з цією фірмою, очищали каналізацію, зробили все прекрасно і професійно.

все швидко і якісно

Аркадій Аркадій 23 октября, 2020 год
Хороша робота, все швидко і якісно. У нас було засмічення і потрібно біло швидко вирішувати питання.

Выкачивали яму у нас в кооперативе

Влад Влад 22 октября, 2020 год
Выкачивали яму у нас в кооперативе, отличная техника, работает быстро и качественно. При необходимости, рекомендую

Рекомендую все

Саша Саша 20 октября, 2020 год
Отличная контора, работы выполняют качественно, что не маловажно быстро. Рекомендую всем, они надежные и порядочные

Засоры устраняют быстро

Павел Павел 20 октября, 2020 год
Засоры устраняют быстро, и ко всему прочему оказывают большой спектр услуг по содержанию канализационных сетей. Если хотите быть уверенными в том, что вы под надежной защитой, рекомендую заключать наладить сотрудничество, они знают свою работу.

раджу обслуговуватись у Монтажтех

Іван Іван 17 октября, 2020 год
Кому потрібно мати надійного підрядника з викачування вигрібної ями, раджу обслуговуватись у Монтажтех, вони надійні.

все очень профессионально

Ярослав Ярослав 16 октября, 2020 год
Монтажтехсервис заключили с нашим жилищным комплексом договор на обслуживание. Пару раз наблюдал за их работой, могу сказатьь, что это внушительно, бригада с оборудованием, делают при необходимости видеодиагностику - все очень профессионально.

Если в двух словах, то качественно и оперативно, моя оценка 5 звезд

Дэн Дэн 15 октября, 2020 год
Очень благодарен за то, что устранили засор в трубе между этажами, это была большая опасность, если бы не профессиональный и своевременный подход, были бы для всех серьезные последствия. Если в двух словах, то качественно и оперативно, моя оценка 5 звезд.

Всегда быстро выполняют работы

Коля Коля 13 октября, 2020 год
Всегда быстро выполняют работы, мы пользуемся их услугами, когда надо выполнить профилактические работы в канализационных трубах. На Монтажтех можно положиться, после их работы, никогда не случается потом засоров и тому подобных неприятностей, всегда выгоднее предупредить, чем потом разгребать неприятности.

Уже год на обслуживании

Сергей Сергей 13 октября, 2020 год
Чтобы избежать проблем связанным с обслуживанием коммуникаций, мы сразу решили заключить договора со специализированной конторой Монтажтехсервис. Уже год на обслуживании и пока со своей работой парни справляются, регулярно все проверяют и поддерживают оптимальную работу.

Оперативно виїхали на виклик

Федір Федір 11 октября, 2020 год
Оперативно виїхали на виклик, тому приємно мати справу з такими спеціалістами. У нас було засмічення у трубах, бригада прочистила.

Була серйозна проблема

Віктор Віктор 9 октября, 2020 год
Була серйозна проблема і довелось викликати допомогу від фірми Труболюб. Приїхали швидко, взялисб до роботи і зробили її буквально за півгодини. Залишились приємні враження від співпраці, вони круті професіонали, які добрезнають що робити.

Звертались до фірми Труболюб

Сергій Сергій 8 октября, 2020 год
Звертались до фірми Труболюб, коли забилась раковина у ванній, намагались самі спочатку, але безрезультатно, тому й звернулись до Труболюб, вони прочистили за хвилин 15.

Співпрацею задоволений.

Петро Петро 6 октября, 2020 год
Завжди приємно спостерігати за роботою спеціалістів. Монтажтехсервіс вчасно вміють попередити неприємності, адже мають гарне обладнання, а також великий досвід у роботі. За потреби виконують відеодіагностику та гідродинамічну чистку.Співпрацею задоволений.

Досить швидко зробили прочистку

Ілля Ілля 29 сентября, 2020 год
Досить швидко зробили прочистку каналізаційної труби, звернулись за рекомендуцією до Монтажтехсервіс і вони швидко полагодили.

Бытовые услуги
Аквапрофи