Про не отримання посилки отзывы

Отзывы пользователей
2 отзыва / 273 просмотра

Доставки ніякої

Гость Гость 6 апреля, 2020 год
Робила замовлення на Джастін. Перший раз все було добре. Все прийшло в срок. Замовивши другий раз це просто ужас посилка була відправлена 2.04 з Дніпра в місто Охтирка як було написано доставка 3-4числа. Але як виявилося сьогодні уже 6 ,а її до цих пір немає. Телефоную на кол-центр відповіді не дають говорять ждіть ще 2-3 дня. Телефоную відправнику він говорить... Читать отзыв Робила замовлення на Джастін. Перший раз все було добре. Все прийшло в срок. Замовивши другий раз це просто ужас посилка була відправлена 2.04 з Дніпра в місто Охтирка як було написано доставка 3-4числа. Але як виявилося сьогодні уже 6 ,а її до цих пір немає. Телефоную на кол-центр відповіді не дають говорять ждіть ще 2-3 дня. Телефоную відправнику він говорить що вона уже давно уже повинна бути. Іду в відділення 523, а там виявляється що вони працюють тільки 2 години. З 10-11 та з 18-19 години. А повинні працювати з 8-20. Знаю точно що більше я замовляти не буду і іншим не рекомендую. Все таки краще працює Нова Почта
Достоинства:
  1. Немає жодного
Недостатки:
  1. Ваше існування і знущання над людьми які довіряють Вам свої помилки.

Гость Гость 24 декабря, 2018 год
Шановне керівництво. На моє ім'я вашою службою було відправлено посилку. Але з не зрозумілих мені причин я її забрати не можу. А саме: 22.12.2018року мені прийшло повідомлення, що мій вантаж доставлено. Враховуючи що по всій країні цей день рахується спеціальним робочим днем, то по посилку я прибула о 17 годині ( після закінчення робочого дня). Але відділення вже було зачинено... Читать отзыв Шановне керівництво. На моє ім'я вашою службою було відправлено посилку. Але з не зрозумілих мені причин я її забрати не можу. А саме: 22.12.2018року мені прийшло повідомлення, що мій вантаж доставлено. Враховуючи що по всій країні цей день рахується спеціальним робочим днем, то по посилку я прибула о 17 годині ( після закінчення робочого дня). Але відділення вже було зачинено і посилку звісно я не отримала. В розпорядку дня, що вісить на дверях відділення чорним по білому написано, що робочий день в суботу до 15год. Вихідний день неділя, а повні робочі дні понеділок - п'ятниця. Дочекавшись понеділка я в інтернеті подивилася ще раз розклад роботи необхідного мені відділення і там написано було, що відчинено. Тому я знову поїхала по посилку. І двері знову закриті. Мені не зрозуміло: чому я не змогла отримати посилку враховуючи той факт що якщо в суботу коли вся країна відпрацьовувала за понеділок у вас було закрито або чому коли ви не відпрацьовували в суботу за понеділок у вас було закрито в понеділок? чому в розпорядку дня не було внесено зміни? хто мені відшкодує мої витрати на дорогу за два рази (враховуючи що посилка велика, я була змушена їхати на автомобілі через все місто)? хто мені відшкодує моральну шкоду враховуючи те що посилка мені потрібна на 25.12.2018рік? І взагалі від тепер я не буду користуватися вашими послугами і знайомим радити не буду.
Недостатки:
  1. Жахлива якість обслуговування