Врач-химиотерапевт Яценко Людмила Дмитриевна

Опубликовано 23 января, 2020 год
5.0
1 отзыв / 257 просмотров
Врач-химиотерапевт Яценко Людмила Дмитриевна

Ми з моїм чоловіком дякуємо за спасіння доньки

Гость Гость 23 января, 2020 год
Ми з моїм чоловіком хочемо подякували лікарю Яценко Людмилі Дмитрівні за те, що вона дала нашій дівчинці друге життя! Ця лікар стала останньою соломинкою, щоб вирвати нашу доньку із пазурів хвороби. Ми вдячні долі, що опинилися саме у цього лікаря, адже в наш час багато недобросовісних людей,які можуть скористатися тяжкою ситуацією і нічим не допомогти.Людмила Дмитрівна повернула нашу доньку до... Читать отзыв Ми з моїм чоловіком хочемо подякували лікарю Яценко Людмилі Дмитрівні за те, що вона дала нашій дівчинці друге життя! Ця лікар стала останньою соломинкою, щоб вирвати нашу доньку із пазурів хвороби. Ми вдячні долі, що опинилися саме у цього лікаря, адже в наш час багато недобросовісних людей,які можуть скористатися тяжкою ситуацією і нічим не допомогти.Людмила Дмитрівна повернула нашу доньку до життя. Якби побільше було таких лікарів! Дякуємо Всевишньому і нашому лікарю за спасіння нашої донечки. З повагою, Марія та Іван Шевченки.