Сокирченко Тамила Павловна частный нотариус отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
1 отзыв / 521 просмотр

приватний нотаріус Полтавського міського НО Сокирченко

Гость (Украина, Дніпро́) Отзыв написан 25 июня, 2018 год
Приватний нотаріус Полтавського міського нотаріального округу Сокирченко Таміла Павлівна вкрай непорядна людина. Даний нотаріус спочатку оголошує меньшу суму коштів за вчинення нотаріальної дії, а потім, вже на стадії підписання сторонами угоди вимагає до сплати в два рази більше від оговореної суми. Як я з'ясував такі випадки не поодинокі. Так наприклад нотаріус Сокирченко Таміла Павлівна 21.06.2018 року за посвідчення договору купівлі-продажу...  Читать отзыв Приватний нотаріус Полтавського міського нотаріального округу Сокирченко Таміла Павлівна вкрай непорядна людина. Даний нотаріус спочатку оголошує меньшу суму коштів за вчинення нотаріальної дії, а потім, вже на стадії підписання сторонами угоди вимагає до сплати в два рази більше від оговореної суми. Як я з'ясував такі випадки не поодинокі. Так наприклад нотаріус Сокирченко Таміла Павлівна 21.06.2018 року за посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки (для ведення ОСГ) спочатку запросила 2800 грн. плюс 450 грн. за перевірку у реєстрах та 1% від оціночної вартості земельної ділянки, а довідавшись 25.06.2018 року, що продавець повинен встигнути на поїзд на 14 годину, за пів години до відпралення поїзду повідомила, що вартість нотаріальних дій (крім обов'язкових платежів до бюджету) буде складати вже 5000 грн. (замість раніше оговорених 2 800).