Робота Приватбанку - Отзывы о ПриватБанк

ПриватБанк
Отзыв написан вторник, 12 октября 11 просмотров
Недавно знову довелось стикнутись з роботою цього зеленого багнючого банку)) Потрібно було зняти певну суму чесно зароблених грошей на свої потреби. Підійшла до банкомату, що ближче до мого житла, а там закінчились гроші. Пішла до іншого, метрах в 500 - поламаний, пішла через квартал до загального банкомату - виявляється зажовує купюри (у попередніх клієнтів)....врешті-решт звернулась ще до одного банкомату, до якого довелось під’їжджати - не змогла зняти суми, за яку могла б купити ліки.... Та в пеклі зичу вам усім бути....ваша робота, то знущання над клієнтами і не потрібно ніяких виправдань вашій гнилій роботі. За усі роки змушеної співпраці, бачила лише двох порядних працівників, які дійсно на своєму місці.
1 согласен 2 не согласныКомментарии к отзыву

Ответ представителя ПриватБанк вторник, 12 октября
Ви можете проводити оплати з картки через термінали, в тому числі в аптеках купуючи ліки, щоб не знімати готівку для цих цілей.

Що ж до роботи банкоматів, просимо вас надати адреси банкоматів на нашу пошту [email protected] , щоб ми передали інформацію профільним фахівцям для перевірки та за необхідності проведення технічного обслуговування.

Також ви можете скористатись сервісом "Готівка на касі" та зняти готівку під час здійснення купівель в магазинах партнерах програми - https://privatbank.ua/hotivka-na-kasi
Ольга среда, 13 октября
Не варто мені пропонувати ті варіанти, які з якихось причин мене не влаштовують!!!!!! А писати на вашу електронну адресу у мене не має часу, бо я людина зайнята!!! Вам краще потрібно удосконалювати свою роботу, щоб не було негативних коментарів!!!
Я среда, 13 октября
Звісно, писати на електронну адресу установи немає тями, там треба реєструватися, а тут можна писати ганебні речі та неприйнятні тези. наприклад: "..Та в пеклі зичу вам усім бути...." Твоя ненависть до оточуючих - це наслідки вроджених вад. Адекватна людина таке не напише.


Банки: отзывы

Отзывы о банках Украины. Рейтинг всех банков. Каталог отзывов о банковских услугах: кредиты, депозиты, платежные системы, интернет-банк, кредитные карты

ПриватБанк
ПриватБанк - Лидер банковского рынка Украины. Основанный в 1992 году, Приват Банк является лидером банковского рынка страны и крупнейшим банком с отечественным капиталом. По состоянию на 1 января 2009 года размер чистых активов ПриватБанка составляет 80,165 млрд. грн. Уставный фонд банка составляет 5,684 млрд. грн., собственный капитал - 7,67 млрд.... подробнее

Банки
ПУМБ
ПУМБ

Рейтинг: 1.5
258 отзывов
Кредобанк
Кредобанк

Рейтинг: 1.5
41 отзыв
Monobank (Монобанк)
Monobank (Монобанк)

Рейтинг: 2.3
92 отзыва
Myxa.cc - Обмен электронных валют
Myxa.cc - Обмен электронных валют

Рейтинг: 5
13 отзывов
Идея Банк (IdeaBank)
Идея Банк (IdeaBank)

Рейтинг: -818.4
61 отзыв
Приват24
Приват24

Рейтинг: 2
90 отзывов
Ощадбанк
Ощадбанк

Рейтинг: 1.4
293 отзыва
Финансовая компания "UniGroup"
Финансовая компания "UniGroup"

Рейтинг: 4.9
112 отзывовПродолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю