Примавера Люкс отзывы

Перевірена часом компанія

Оксана Отзыв написан 6 мин 10 сек назад
Дякую за організацію ще одного чудового відпочинку на Тенеріфе! Якісна та перевірена робота компанії. Вдячні, що не заставляєте нас ні за що турбуватися, а даєте можливість просто розслабитися та дійсно відпочивати. Відпочинок з Примаверою-це завжди якісний відпочинок Дякую за організацію ще одного чудового відпочинку на Тенеріфе! Якісна та перевірена робота компанії. Вдячні, що не заставляєте нас ні за що турбуватися, а даєте можливість просто розслабитися та дійсно відпочивати. Відпочинок з Примаверою-це завжди якісний відпочинок

Крутий відпочинок на Тенеріфе

Yaroslav Отзыв написан вторник, 27 августа
Дякуємо Примавері Люкс за нереальний відпочинок на Тенеріфе. Апартаменти були супер, все чисто, акуратно і просторо, як ми і хотіли! Відпочинок прийшов на славу, ми задоволені. Успіху вам Дякуємо Примавері Люкс за нереальний відпочинок на Тенеріфе. Апартаменти були супер, все чисто, акуратно і просторо, як ми і хотіли! Відпочинок прийшов на славу, ми задоволені. Успіху вам

Всім задоволені

Гость Отзыв написан вторник, 20 августа
Вже тривалий час користуємось їхніми послугами і наш кожен відпочинок від Примавери був добре організований. Тут працюють менеджери, які вміють організовувати відпочинок, тому ми завжди залишалися задоволеними. Остання подорож на Кіпр була незабутньою. Всім раджу там побувати! А Примавера організує все згідно з вашими побажаннями. Вже тривалий час користуємось їхніми послугами і наш кожен відпочинок від Примавери був добре організований. Тут працюють менеджери, які вміють організовувати відпочинок, тому ми завжди залишалися задоволеними. Остання подорож на Кіпр була незабутньою. Всім раджу там побувати! А Примавера організує все згідно з вашими побажаннями.
2 согласны

Один з найкращих відпочинків

Kris Отзыв написан 7 августа, 2019 год
Ми дуже задоволені відпочинком. Нам вдалося оглянути практично весь острів. Краєвиди-неймовірні!
Усі, хто збирається на Тенеріфе раджу брати в оренду авто, також якщо відпочиваєте разом з дітьми, обов'язково відвідайте Лоро парк-це унікальне місце з величезною територією, великою кількістю різноманітних звірів. Діти будуть просто в захваті.
А ми дякуємо Примавері за організацію такого прекрасного відпочинку! Ще не раз до вас...  Читать отзыв
А ми дякуємо Примавері за організацію такого прекрасного відпочинку! Ще не раз до вас звернемося.
3 согласны

Хороші пропозиції за хорошу ціну

Роман Отзыв написан 10 июля, 2019 год
Фірма пропонує цікаві та ексклюзивні напрямки для відпочинку, надає особистого консультанта. Приємні дівчата менеджери. Хороша організація роботи. Загалом відпочинком задоволені. Фірма пропонує цікаві та ексклюзивні напрямки для відпочинку, надає особистого консультанта. Приємні дівчата менеджери. Хороша організація роботи. Загалом відпочинком задоволені.
Достоинства:
  1. Добре організована робота менеджерів
  2. Якісний відпочинок
  3. Особистий супровід
Недостатки:
  1. Чекаємо розширення напрямків відпочинку
4 согласны

Відпочинок високої якості

Роман Отзыв написан 6 июля, 2019 год
Відпочивали від Примавери в Італії і дуже задоволені. Нас зустріли в аеропорту, допомогли з валізами, відвезли в готель, дочекавшись нашого заселення в доволі таки пристойні апартаменти. З особистим консультантом відразу розпланували екскурсії, встигли багато цікавого побачити.
Дякуємо Примавері за організацію комфортного відпочинку, т.я. давно було бажання познайомитись з цією країною, раніше розглядали автобусні тури, але трошки важкувато весь час в дорозі. Ще звернемось до вас неодноразово.
Достоинства:
  1. Відпочинок на високому рівні
  2. Супровід особистого консультанта
  3. Просторі та комфортні апартаменти
Недостатки:
  1. не знайшли
4 согласны

Туристические компании