Примавера Люкс отзывы

Краща турагенція

Світлана Хоменко Світлана Хоменко 29 ноября, 2019 год
Це краща турагенція від якої доводилося відпочивати. Тут пропонують готелі вищого класу, цікаві країни та надають особистого гіда! Я такого ще ніде не зустрічала. Дбають про ваш комфорт від початку до кінця поїздки. Сказати, що ми добре відпочили- це нічого не сказати. Це абсолютно новий рівень туристичних послуг, буду радити всім близьким і знайомим.

Тенеріфе ражу всім!

Genny Genny 6 ноября, 2019 год
Ми відпочили суперово! Вдячні компанії за те, що посприяли цьому. Я тепер усім раджу відвідати Тенеріфе, це дуже гарний острів з розвагами на любий смак!
Достоинства:
  1. Знайшли нам квитки на переліт за дешевшою ціною ніж ми шукали самостійно;
  2. Супроводжували нас під час відпочинку;
  3. Надали достойне житло зі всівма зручностями;
  4. Прислухаються до клієнта!

Впевненість і неалежність.

Di Di 8 октября, 2019 год
Примавера пропонує клієнтам клубний відпочинок, головна ідея якого - можливість відпочивати в різних каїнах, вже не сумніваючись в послугах. Ти завжди будеш впевнений в обслуговуванні та в умовах проживання. Тут вже кожному своє, але для нас такий варіант відпочинку є цікавішим, вигіднішим і зручнішим.
3 согласны

Покорили вже дві країни))

Надія Надія 3 октября, 2019 год
Літали в Таїланд і на Тенеріфе, обидва відпочинки були супер. Таїланд неймовірна країна, але тенеріфе -це просто щось)
Тут завжди є чим зайнятися, що подивитися і де провести час з сім'єю. Парки розваг, аква парки, різні шоу і екскурсії не давали нам скучати.
Щодо сервісу-він теж був на висоті. Апартаменти хороші, і взагалі ми тепер розуміємо переваги в тому, щоб мати квартирку, яка на два тижні стає твоєю. Неймовірно зручно та затишно.
А ваш гід зороєнтує вас в місцевості і дасть відповіді на всі запитання. Одним словом раді знайомству з Примаверою)
6 согласны

Найкращий варіант для сімейного відпочинку

Гость Гость 19 сентября, 2019 год
Завжди їздимо відпочивати з дітьми,отже умови проживання і харчування для нас важливі,тому особисто для нас Прімавера найоптимальніший варіант
3 согласны

Перевірена часом компанія

Оксана Оксана 17 сентября, 2019 год
Дякую за організацію ще одного чудового відпочинку на Тенеріфе! Якісна та перевірена робота компанії. Вдячні, що не заставляєте нас ні за що турбуватися, а даєте можливість просто розслабитися та дійсно відпочивати. Відпочинок з Примаверою-це завжди якісний відпочинок
8 согласны

Крутий відпочинок на Тенеріфе

Yaroslav Yaroslav 27 августа, 2019 год
Дякуємо Примавері Люкс за нереальний відпочинок на Тенеріфе. Апартаменти були супер, все чисто, акуратно і просторо, як ми і хотіли! Відпочинок прийшов на славу, ми задоволені. Успіху вам

Всім задоволені

Гость Гость 20 августа, 2019 год
Вже тривалий час користуємось їхніми послугами і наш кожен відпочинок від Примавери був добре організований. Тут працюють менеджери, які вміють організовувати відпочинок, тому ми завжди залишалися задоволеними. Остання подорож на Кіпр була незабутньою. Всім раджу там побувати! А Примавера організує все згідно з вашими побажаннями.

Один з найкращих відпочинків

Kris Kris 7 августа, 2019 год
Ми дуже задоволені відпочинком. Нам вдалося оглянути практично весь острів. Краєвиди-неймовірні!
Усі, хто збирається на Тенеріфе раджу брати в оренду авто, також якщо відпочиваєте разом з дітьми, обов'язково відвідайте Лоро парк-це унікальне місце з величезною територією, великою кількістю різноманітних звірів. Діти будуть просто в захваті.
А ми дякуємо Примавері за організацію такого прекрасного відпочинку! Ще не раз до вас... Читать отзыв
А ми дякуємо Примавері за організацію такого прекрасного відпочинку! Ще не раз до вас звернемося.
13 согласны

Хороші пропозиції за хорошу ціну

Роман Роман 10 июля, 2019 год
Фірма пропонує цікаві та ексклюзивні напрямки для відпочинку, надає особистого консультанта. Приємні дівчата менеджери. Хороша організація роботи. Загалом відпочинком задоволені.
Достоинства:
  1. Добре організована робота менеджерів
  2. Якісний відпочинок
  3. Особистий супровід
Недостатки:
  1. Чекаємо розширення напрямків відпочинку
12 согласны

Відпочинок високої якості

Роман Роман 6 июля, 2019 год
Відпочивали від Примавери в Італії і дуже задоволені. Нас зустріли в аеропорту, допомогли з валізами, відвезли в готель, дочекавшись нашого заселення в доволі таки пристойні апартаменти. З особистим консультантом відразу розпланували екскурсії, встигли багато цікавого побачити.
Дякуємо Примавері за організацію комфортного відпочинку, т.я. давно було бажання познайомитись з цією країною, раніше розглядали автобусні тури, але трошки важкувато весь час в дорозі. Ще звернемось до вас неодноразово.
Достоинства:
  1. Відпочинок на високому рівні
  2. Супровід особистого консультанта
  3. Просторі та комфортні апартаменти
Недостатки:
  1. не знайшли
13 согласны

Туристические компании