Правовая Консультация отзывы

pravoconsult.com.ua
1 отзыв / 119 просмотров

Правова Консультація - все про закон в інтимних подробицях!

Отзыв написан 29 апреля, 2019 год
Сталася проблема - купила товар у шахраїв в інтернеті, а вони не надсилають сам товар, хоча я його оплатила. Думаю, що робити?

Почала гуглити - знайшла корисну статтю (https://www.pravoconsult.com.ua/lajfhak-yak-povernuti-groshi-yakshho-vi-kupili-tovar-onlajn-u-shahrayiv) про те, як повернути гроші, якщо оплатили товар у шахраїв за допомогою банківської карти. Виявляється, як підказали юристи цієї компанії "Правова Консультація", це можна легко зробити за допомогою послуги "ChargerBack" і це прямий обов'язок банків - повернути такі гроші. Тобто юристи реально виручили мене, за що дійсно їм дуже вдячна і тепер не лякаюсь, коли купляю товар в інтернеті.

Зараз передивляюсь регулярно їх нові статті на сайті (www.pravoconsult.com.ua), а нещодавно вони відкрили свій телеграм канал (https://t.me/pravoconsult), і тепер зовсім зручно читати, адже хлопці реально стараються викладати корисну інформацію, купу лайфхаків та життєвий юридичних порад. Що також сподобалось, що можна отримати і безкоштовну консультацію. Я, дійсно, вдячна таким юристам, тому пообіцяла написати гарний відгук, що із задоволенням і роблю! Хлопці, ви молодці! Успіхів! Правова Консультація - Правова Консультація - все про закон в інтимних подробицях!
Достоинства:
  1. Інформативна платформа, корисні статті, професійні консультації, експертність юристів, надання первинних безкоштовних консультацій, дуже задоволена якістю послуг і ввічливістю фахівців.
Недостатки:
  1. Занадто ввічливі та інтелігентні :)

Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва

GootoEU