Дякую Вам!! - Отзывы о Харьковский Областной Центр Онкологии

Харьковский Областной Центр Онкологии
Отзыв написан понедельник, 4 октября 0 просмотров
Шановний Денисе Ігоровичу!
Користуючись нагодою,наша родина Цупренка-Баришнікової висловлює Вам свою щиру вдячність за проведену якісну операцію та післяопераційне лікування в Харківському обласному Центрі мамології, підрозділі Харківського обласного центру онкології, який Ви очолюєте.
Під час прийому в каб.№3 ХОЦО хірургом-онкологом Жильцовим Олексієм Валерійовичем моїй дружині було уточнено діагноз та рекомендовано хірургічне лікування. Для вирішення питання госпіталізації і проведення операції ми звернулися до Бухтєєва Дмитра Сергійовича- завідуючого відділення мамології. Він призначив нам оперуватися у хірурга-онколога Борисенка Анастасії сергіївни.
20.07.2021року, хірургом-онкологом Борисенко А.С. моя дружина, Баришнікова Наталія Юріївна була успішно прооперована. За це велика подяка і шана Анастасії Сергіївні.
Ми з дружиною хочемо відмітити злагоджену командну роботу персоналу онкоцентру. Велика увага до деталей, до підготовки й проведення операції, моральна підтримка.
Ми на власні очі бачили як проходить обхід палат на чолі з Бухтєєвим Сергієм Вікторовичем. Все чітко, кожен знає, що робити, має свою відповідальність. І лікарі, й медсестри. Особливо нас вразила атмосфера доброзичливості, чуйності, поваги до хворих.
Ми хочемо через Вас подякувати кожному працівнику чи працівниці онкоцентру за їх самовіддану працю, яка рятує життя людей. Бажаємо всім професійного натхнення,подальших успіхів в такій важливій роботі, як порятунок здоров’я та життя людини. А також бажаємо Вам всім здоров’я і щастя.

Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


Отзывы об онкологических центрах

Отзывы об онкологических центрах и лечебных учреждениях специализирующихся на лечении онкологических заболеваниях, онкологические клиники, лечение онкологии

Харьковский Областной Центр Онкологии
Харьковский Областной Центр Онкологии

Онкологические центры
Клиника "Добрый прогноз"
Клиника "Добрый прогноз"

Рейтинг: 4
87 отзывов
Национальный Институт Рака
Национальный Институт Рака

Рейтинг: 4
1346 отзывов
Медицинский центр, роддом ADONIS
Медицинский центр, роддом ADONIS

Рейтинг: 4.2
178 отзывов
Клиника "Инновация"
Клиника "Инновация"

Рейтинг: 4.7
164 отзыва
Клиника Спиженко
Клиника Спиженко

Рейтинг: 4.5
136 отзывовПродолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю