Дякую Вам!! - Отзывы о Харьковский Областной Центр Онкологии

Отзыв написан понедельник, 4 октября 0 просмотров
Шановний Денисе Ігоровичу!
Користуючись нагодою,наша родина Цупренка-Баришнікової висловлює Вам свою щиру вдячність за проведену якісну операцію та післяопераційне лікування в Харківському обласному Центрі мамології, підрозділі Харківського обласного центру онкології, який Ви очолюєте.
Під час прийому в каб.№3 ХОЦО хірургом-онкологом Жильцовим Олексієм Валерійовичем моїй дружині було уточнено діагноз та рекомендовано хірургічне лікування. Для вирішення питання госпіталізації і проведення операції ми звернулися до Бухтєєва Дмитра Сергійовича- завідуючого відділення мамології. Він призначив нам оперуватися у хірурга-онколога Борисенка Анастасії сергіївни.
20.07.2021року, хірургом-онкологом Борисенко А.С. моя дружина, Баришнікова Наталія Юріївна була успішно прооперована. За це велика подяка і шана Анастасії Сергіївні.
Ми з дружиною хочемо відмітити злагоджену командну роботу персоналу онкоцентру. Велика увага до деталей, до підготовки й проведення операції, моральна підтримка.
Ми на власні очі бачили як проходить обхід палат на чолі з Бухтєєвим Сергієм Вікторовичем. Все чітко, кожен знає, що робити, має свою відповідальність. І лікарі, й медсестри. Особливо нас вразила атмосфера доброзичливості, чуйності, поваги до хворих.
Ми хочемо через Вас подякувати кожному працівнику чи працівниці онкоцентру за їх самовіддану працю, яка рятує життя людей. Бажаємо всім професійного натхнення,подальших успіхів в такій важливій роботі, як порятунок здоров’я та життя людини. А також бажаємо Вам всім здоров’я і щастя.

Отзывы об онкологических центрах

Отзывы об онкологических центрах и лечебных учреждениях специализирующихся на лечении онкологических заболеваниях, онкологические клиники, лечение онкологии

Онкологические центры
Клиника "Добрый прогноз"