Ваш успіх-Польський клуб - Отзыв о Польский клуб

Рейтинг: 3, всего отзывов 22

https://www.otzyvua.net/polskiy-klub Киев, ул. Щорса, 31
От Олексій, опубликован 13 августа, 2017 год

Олексій 13 августа, 2017 год Прочитавши деякі негативні відгуки був вражений.Моя донька поступила в цьому році в державний внз.В неї було велике бажання вчитись в Польщі.Вона досягла мету при допомозі Польського клубу.Особливу подяку хочу висловить пані Єлені -директору цього клубу.Мені здається ,що вона більше переживає за абітурієнтів ніж батьки.Звичайно люди які залишили маячню про вузькі ,темні якісь аудиторії та інше-їм не місто тут.Філіали клубу по всій нашій Україні!Рейтинг високий!Результат на лице.Поганому танцівнику тапочки давлять.Хто хоче вчитись-навчається!Спасибі всьому колективу.Удачі Всім. 0 согласны, 2 не согласны

Дуняша Няша (Украина, Одеса) 13 мая, 2018 год Олексій, Ви про що?! Які рейтинги? Підтвердження будь ласка, ссилочку сюди прикрепіть, а ми її ретельно вивчемо.
Чого ж це із людей робити якихось ледарів та трутнів, яким нема чим займатись і вони тільки і думають, щоб ото про пацеєвську в неті написати.... Не ліпіть дурня!!! У Вас не має такого права.
Коментар заказний!

Польский клуб

Польский клуб на Печерске - это отличное место в Киеве, где каждый желающий сможет выучить польский язык быстро и легко. Занятия проводят опытные переводчики и преподаватели польского языка. Польский клуб -...

Киев, ул. Щорса, 31
Телефон: +38(093) 8 999 699