Технопоставка отзывы

tehnopostavka.com.ua
Технопоставка
1.3 5
3 отзыва / 241 просмотр
Результаты отзывов

Чуть не купил у них б.у. LG 55sm9010

СкорыйХод СкорыйХод вторник, 23 марта
Пишу здесь отзыв, т.к. на хотлайне мой отзыв удаляют, там считают что я этим отзывом тролю продавца! Бред бредовый. Понятно что там рейтинг накрученный а не заслужений. ОБХОДИТЕ СТОРОНОЙ магазин. Заказал телевизор lg 55sm9010 с доставкой через НП. Сбросил предоплату 1000 грн за доставку на карту ПБ. При получении увидел что товар был в ужасном состоянии. Проще говоря БУ. Коробка... Читать отзыв Пишу здесь отзыв, т.к. на хотлайне мой отзыв удаляют, там считают что я этим отзывом тролю продавца! Бред бредовый. Понятно что там рейтинг накрученный а не заслужений. ОБХОДИТЕ СТОРОНОЙ магазин. Заказал телевизор lg 55sm9010 с доставкой через НП. Сбросил предоплату 1000 грн за доставку на карту ПБ. При получении увидел что товар был в ужасном состоянии. Проще говоря БУ. Коробка была убитая, телевизор залапанный, пенопласт ломаный аксессуары перепакованые, причём не акуратно. Магазин утверждает, что он новый. Неадыкваты)) телевизор бу, они мне говорят что он новый мы проверяли))) Если он новый, то почему перепакованые аксессуары и почему телевизор залапанный? Ответа не поступило. Телевизор не забрал. Будьте осторожны с этими комерсантами. 1000грн не вернули.
Ссылка на их накрученый рейтинг https://hotline.ua/yp/30897/reviews/?gclid=CjwKCAjwgOGCBhAlEiwA7FUXkm9rzqrtSe1m7B3VmKRwR2urdm5_g4KlMfRUU-OxOU4ePaVOkhffKxoCp5sQAvD_BwE

Чтоб вы понимали, практически все негативные отзывы про магазин удаляются.
Достоинства:
  1. Не заметил
Недостатки:
  1. Бу товар, деньги не возвращают

НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН

Віктор М. Віктор М. понедельник, 22 марта
Даний відгук хотів написати давно, але чекав завершення своєї історії покупки з даним інтернет-магазином Tehnopostavka. Якщо Ви (покупець) хочете бути впевнені в тому, що Ваші законні права, як споживача будуть виконуватися даним магазином, можу відповісти, опираючись на власний досвіт - ЗАБУДЬТЕ!!! А тепер по порядку.
В вересні 2020 року я придбав в них телевізор Sony KD-55XG9505 вартістю 33 990 грн.... Читать отзыв
Даний відгук хотів написати давно, але чекав завершення своєї історії покупки з даним інтернет-магазином Tehnopostavka. Якщо Ви (покупець) хочете бути впевнені в тому, що Ваші законні права, як споживача будуть виконуватися даним магазином, можу відповісти, опираючись на власний досвіт - ЗАБУДЬТЕ!!! А тепер по порядку.
В вересні 2020 року я придбав в них телевізор Sony KD-55XG9505 вартістю 33 990 грн. Шукав саме цю модель, а вибрав цей магазин по відгукам. Нажаль в інших більш відомих та перевірених цього товару не було. На початку, все було чудово, здивувало лише те, що телевізор приїхав з відділення НП, яке знаходиться у селі Львівської області, під кордоном. Але не придавши цьому значення, я дійсно був дуже задоволений товаром.
01.12.20 року, під час перегляду ефіру одного з телеканалів, телевізор самостійно виключився і не подавав признаків "життя". Я відразу про це повідомив Продавця, через їх сайт.
03.12.20 почався діалог (якщо його можна так назвати), під час якого мені повідомили, що я повинен оплатити 140$ для пересилки телевізора на ремонт в Польщу. Я відмовив в даній оплаті, але мені посилались на якісь умови, які нібито викладені в них на сайті в розділі гарантія. Нічого подібного в них не було написано (хоча зараз текст вони вже змінили), я просив операторів, щоб мене зв'язали з керівником, так як їх компетенції ну дуже обмежені. Їх робота закінчується на етапі оформлення продаж, не більше. Звичайно, після такого підходу, я написав письмове звернення продавцю з вимогою провести гарантійний ремонт в передбачені законом терміни та надати мені на період ремонту підмінний телевізор. Але все дарма. До мене таки зателефонував директор і в телефонній розмові він наполягав на оплаті вищевказаної суми, а його аргумент був наступним - МИ Ж ВАМ ПРОДАЛИ СПРАВНИЙ НОВИЙ ТОВАР!!!
Домовилися, що я відправлю цей телевізор в авторизований сервісний центр Sony в моєму місті, що і було зроблено мною 8 грудня після отримання від них адреси центру. Далі в сервісному центрі була діагностована несправність материнської плати і цей випадок був визнаний гарантійним. Звичайно я здихнув з полегшенням, але ненадовго.
11.12.20 мені повідомили, що в цей телевізор ввезений в Україну неофіційно, тому гарантія на нього в межах України не розповсюджується. Я знову почав до них телефонувати та писати. Сказати, що вони миттєво відповідали, звичайно ні. "Ми передали інформацію керівнику... Ми не можемо вирішити це питання..." Ось що Ви (покупці) будете чути, в разі якщо звернетесь не по питанням придбання товару.
15.12.20 мені повідомили адресу (знову прикордонний регіон Львівської обл.) на яку я мав відправити телевізор за власний кошт. Так як це було в межах України і для того щоб зрушити з мертвої точки я тимчасово взяв на себе ці витрати. Хочу зауважити, що перед відправленням, працівники НП оглянули телевізор на наявність пошкоджень на корпусі товару, оригінальної упаковки і все було гаразд. До речі, на телевізорі ще була заводська плівка. Товар був відправлений в дерев'яному обрешетуванні, згідно вимог перевізника. Почалися довгі переписки, з посиланнями на різні ситуації та пояснення, чому так довго все відбувається. На повторну вимогу надати підмінний телевізор я знову отримав негативну відповідь.
17.02.21, через 78 днів з моменту першого звернення, мені повідомили, що телевізор справлено і він направляється до мене.
18.02.21, під час огляду у відділенні НП я виявив: - телевізор було відправлено без дерев'яного обрешетування, - при поверхневому огляді мною було виявлено пошкодження екрану, так ніби верхній шар екрану відслоївся, - оригінальна коробка була такої, ніби об'їздила пів Європи. Звичайно я повідомив продавця, написав акт та скаргу в перевізника, який мені відмовив в компенсації, так як на коробці не було пошкоджень і товар було відправлено без обрешетування. Товар поїхав назад. Продавець мені повідомив, що будуть ремонтувати. На мою скаргу, що товар було пошкоджено ними і що я вимагаю новий, як завжди - повний ігнор!
18.03.21 мене знову повідомили, що Товар відремонтовано і він готовий до відправки до мене.
20.03.21 при його огляді я побачив, що екран не замінено, більше того, з'явилися нові пошкодження у верхній частині екрану. Звичайно я зірвався на оператора продавця, яка зовсім не винувата і після багатьох спроб зв'язатися з директором, все ж таки мені вдалося з ним поспілкуватися. В розмові, він мені повідомив, що ніби екран пошкодив я і що він не має ніякого відношення до перевізників (львів'ян), які мені його ремонтували та передавали.
Це якщо дуже коротко.
Якщо Вас (Покупців) окрім товару ще цікавить гарантія та спокій, в цьому магазині, з великою вірогідністю Ви цього не отримаєте, так само як і я, а в добавок Ви можете втратити багато часу, нервів та гроші.
ВИБІР ЗА ВАМИ!

Плохая работа сервисного центра

Николай Николай 16 ноября, 2020 год
Купил телевизор 65 sm9010 в магазине "Технопоставка" 04 июня 20 года. Спустя 5 месяцев появилось пятно серое в районе нижнего левого угла. Позвонил в магазин, сказали выслать фото. Сделал фото, выслал по вайберу и четыре дня нет ответа. Позвонил снова, девушка ответила, что начальник отдела уехал в командировку, приедет в 13-00 и мне перезвонят, но так никто и не... Читать отзыв Купил телевизор 65 sm9010 в магазине "Технопоставка" 04 июня 20 года. Спустя 5 месяцев появилось пятно серое в районе нижнего левого угла. Позвонил в магазин, сказали выслать фото. Сделал фото, выслал по вайберу и четыре дня нет ответа. Позвонил снова, девушка ответила, что начальник отдела уехал в командировку, приедет в 13-00 и мне перезвонят, но так никто и не перезвонил. Не рекомендую покупать в этом магазине.
Технопоставка
Технопоставка
Рейтинг 1.3 из 5 на основании 3 отзывов

Техника
АЛЛО
АЛЛО

Рейтинг: 1.8
4554 отзыва
Интернет-магазин SmartHall
Интернет-магазин SmartHall

Рейтинг: 4.7
228 отзывов
mrfix.com.ua интернет-магазин
mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
ifun.com.ua
ifun.com.ua

Рейтинг: 3.1
15 отзывов
Gnext
Gnext

Рейтинг: 5
105 отзывов
YABLOKi.ua
YABLOKi.ua

Рейтинг: 3.3
61 отзыв
Интернет-магазин - f.ua
Интернет-магазин - f.ua

Рейтинг: 2.7
50 отзывов
apple-market.org.ua интернет-магазин
apple-market.org.ua интернет-магазин

Рейтинг: 2.7
24 отзыва
Интернет-магазин iPATRIK.COM.UA
Интернет-магазин iPATRIK.COM.UA

Рейтинг: 5
186 отзывов


Продолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю