Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. - Отзывы о PLC Group

PLC Group
Отзыв написан 9 июня, 2020 год 712 просмотров
Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку.
Для потреб сім'ї та бізнесу вирішив придбати Hyundai Starex 4WD. Бусик на 9 місць з можливостями позашляховика - саме те, що треба. Після вивчення обмежених пропозицій українського та європейського ринку, знайшов кілька таких авто в Кореї. Вивчив пропозиції компаній, які підбирають авто, проводять огляд, транспортують розмитнють та здійснюють сертифікацію та реєстрацію. Зупинився на PLC Group - запам'ятайте цю назву, щоб ніколи не мати з ними справу. 27.01.2020 уклали договір, проплатив завдаток та фірма почала шукати авто. Знав, що слабке місце цих авто - корозія порогів.

Враховуючи довгий щлях з Кореї, авто прибуло 27.03 в порт. А ще плюс карантин. І ось, я щасливий власник бажаного авто. Мав би бути.

Після отримання авто ніхто з менеджерів не поцікавився як справи. І це зрозуміло чому. Те, що я побачив ще на евакуаторі просто вжахнуло:

Це заднє праве крило.

Це ущільнювач задніх дверей.

Ланжерон прогнив наскрізь.

Пороги гнилі в хлам.

При гальмуванні загорається несправнсть гальмівної системи.
І нарешті вишенька на тортику!!!!

Зігнутий кардан!!!

І за все це (ACHTUNG!!!) 12950.00 $
Керівники компанії так і не сконтактували зі мною. Все спілкування було обмежене в чаті Viber.
В кінцевому підсумку:
"Мы можем компенсировать вам 250 долларов. В виде моральной компенсации, так как то что вы пишите не объективно и юридически не затрагивает предмет нашего договора. "

Ось так. Ну, будемо боротися.
А всіх небайдужих, прошу поширити цю інформацію, щоб підтримати "добру репутацію" цих шарлатанів та пройдисвітів ім'я яким PLC Group Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку. Продажа автомобілів - Авто з Кореї. Компанія PLC Group. Дохлий кіт в мішку.

Комментарии к отзыву

Андрей воскресенье, 23 августа
Почему не купил норм бусик в Украине типа трафика или виваро было бы тебе счастье!!


Продажа автомобилей: отзывы

Отзывы о компаниях по продаже автомобилей. Частные компании. Интернет каталоги по продаже автомобилей и другое

Продажа автомобилей
Автопортал 100.ks.ua
Автопортал 100.ks.ua

Рейтинг: 4.6
10 отзывов
Auto Desk (Авто из США)
Auto Desk (Авто из США)

Рейтинг: 3.7
4 отзыва
AUTO.RIA.com
AUTO.RIA.com

Рейтинг: 1.2
193 отзыва
Компания "Автоскупка"
Компания "Автоскупка"

Рейтинг: 5
14 отзывов
Sweet Cars
Sweet Cars

Рейтинг: 4.8
17 отзывов
АИС
АИС

Рейтинг: 3.7
140 отзывовПродолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю