Платформа для подготовки к ДПА D.P.A.ua отзывы клиентов

Платформа для подготовки к ДПА D.P.A.ua отзывы клиентов
1 отзыв / 79 просмотров

Єдина на весь інтернет платформа з повноцінної підготовки до ДПА

Андрій Андрій 22 мая, 2020 год
Всім привіт! Мене звати Андрій я 10-класник. Коли я був в 9 класі я, як і всі без виключення 9-класники мав здавати ДПА.І зараз хочу поділитися з вами, моїм способом підготовки
Проблеми "сучасної"підготовки:
Проблеми "сучасної"підготовки:
Сучасні 9-класники готуються до ДПА за допомогою спеціальних зошитів, або наймають репетиторів, але блін ми в 21 столітті і чому ми маємо готуватися так як готувалися наші батьки і батьки наших батьків? На це питання захотів відповісти і я, тому що коли я шукав як підготуватися до екзамену все,
що я знайшов це 5-8 сайтів з тестами, ці всі тести я пройшов за 23 дня, але я планував не це, я планував вчитися і повторювати, а не просто ставити галочки навпроти цифр і букв, я думав знайти якусь платформу як ЗНО.ua тільки для ДПА і ні я її не знайшов це вона мене знайшла)
D.P.A.ua:
приблизно за місяць до ДПА мені написав співзасновник платформи для повноцінної підготовки до ДПА з словами "Ось ссилка переходь і підготуйся"
я ПЕРЕЙШОВ І Я НАРЕШТІ ЗНАЙШОВ ТОЙ ПРОДУКТ, ЩО ШУКАВ ТУТ МОЖНА БУЛО НЕ ТІЛЬКИ ПРОЙТИ ТЕСТИ, А ЩЕ ПОВТОРИТИ ВСІ ПРАВИЛА ТА ВИВЧИТИ ТЕ, ЩО НЕ ВИВЧИВ РАНІШЕ
ДРУЗІ В ІНТЕРНЕТІ НЕМАЄ НІЯКОЇ ІДЕНТИЧНОЇ ПЛТФОРМИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ДПА І ЦЕ ВАШ ЄДИНИЙ ШАНС РЕАЛЬНО ФАНТАСТИЧНО ПІДГОТУВАТИСЯ
Ось ссилка на платформу щоб ви її не шукали
Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва

Онлайн образование