Перевозчик OPENLINE отзывы

ужасно, никому не советую

Нина Отзыв написан четверг, 16 мая
Окзалось рейс с трех часовой пересадкой в Варшаве, в первом автобусе был отвратительный стюард, хамил Окзалось рейс с трех часовой пересадкой в Варшаве, в первом автобусе был отвратительный стюард, хамил

не взяв пасажирів з квитками

Світлана Отзыв написан воскресенье, 12 мая
Навіть одиницю ставити немає за що! купили квиток на 5 травня з Рівного до Зеленої Гури, але автобус не приїхав. За телефоном перевізника у квитку дівчина цілком спокійно сказала, що він приїде через 2,5 години, і що "посадочная" оголосить про це. А потім цей же телефон став "неправильно набраний". Більше звязку ніякого немає. Насправді "посадочная", тобто працівниця вокзалу, не оголосила,...  Читать отзыв Навіть одиницю ставити немає за що! купили квиток на 5 травня з Рівного до Зеленої Гури, але автобус не приїхав. За телефоном перевізника у квитку дівчина цілком спокійно сказала, що він приїде через 2,5 години, і що "посадочная" оголосить про це. А потім цей же телефон став "неправильно набраний". Більше звязку ніякого немає. Насправді "посадочная", тобто працівниця вокзалу, не оголосила, бо вона сама не знала. Про прибуття вона взнала від обурених пасажирів з квитками, яких не взяли, бо автобус був забитий людьми. Пообіцяли прислати ще один автобус. Він приїхав ще через півтори години, але їхав до Гдині, а не до Зеленої Гури! Ось так простовбичивши усю ніч на вокзалі, коли йшов дощ, довелося йти геть з квитком на автобус. Добре, хоч було куди йти, а інші такі ж самі мусили платити за хостел і ледь нашкребли на автобус аж через день, бо на наступний день квитків до Зеленої Гури не було( Ніколи більше навіть не подумаю їздити з цим перевізинком і нікому не раджу. Їм пасажири не люди, а їхні квитки, за які гроші заплачені - то так собі
Достоинства:
  1. немає
Недостатки:
  1. спізнюється без попередження на багато годин, не відповідає на дзвінки і не бере пасажирів з квитками

Совковая и быдлячья контора. Держитесь подальше

Serge Sh Отзыв написан среда, 8 мая
Покупал билет на ночной рейс Херсон - Варшава, с посадкой во Львове, через "зонтичную" фирму (busfor, через приватбанк). Из Львова отправление в 3:30 (ночью) 2-го мая. В результате ждал автобуса больше двух часов до рассвета. Было непонятно - опаздывает он, отменён, или как-то проехал мимо (во Львове на привокзальной площади сейчас ремонт и всё перекопано, ориентироваться сложно). После этого, дозвонившись...  Читать отзыв Покупал билет на ночной рейс Херсон - Варшава, с посадкой во Львове, через "зонтичную" фирму (busfor, через приватбанк). Из Львова отправление в 3:30 (ночью) 2-го мая. В результате ждал автобуса больше двух часов до рассвета. Было непонятно - опаздывает он, отменён, или как-то проехал мимо (во Львове на привокзальной площади сейчас ремонт и всё перекопано, ориентироваться сложно). После этого, дозвонившись до приватбанка, начал уже названивать этому "перевозчику". И тут поперла быдляндия. Тётка на том конце на голубом глазу заявляет мне: АВТОБУС ПРИШЕЛ И УШЕЛ ПО РАСПИСАНИЮ. Типа, мущщина, сами виноваты. Денег вернуть - это не наше дело, разбирайтесь с бусфором. Вопрос, почему не проверили перед отъездом, что не хватает пассажира... - она вообще не проходила, что так бывает и так в мире делают. Незамутнённое сознание советской тёти-дуси. Дозвонился до бусфора, где попросили изложить претензию своими словами по электронной почте. И тогда, может быть, рассмотрят и вернут. И вот в довершение. Уже утром, когда пришлось купить билет на утренний рейс дедовским способом - в кассе - приходит от бусфора СМС-ка: "ПЕРЕВОЗЧИК ОТМЕНИЛ РЕЙС. За компенсацией обращайтесь по e-mail туда-то". То есть мало того, что пришлось провести полночи на улице в неведении и в результате потом потерять день, приехав только вечером, так они еще и натурально ВРУТ про телефону, как они чётко и по-пацански ездят на автобусе, который они сами же отменили!

Ужасный перевозки

Гость Отзыв написан пятница, 3 мая
Пунктуальность, вежливость водителей на очень низком уровне. Если планируете оформить tax free, забудьте об этом!!!Водители не позволят вам его оформить, не смотря на значимость возвращаемой суммы денег. В случае ваших возмущений, могут оставить вас прямо на границе и уехать.
Однозначно не рекомендую!
Однозначно не рекомендую!

Найгірший перевізник

Гость Отзыв написан суббота, 20 апреля
Дуже поганий перевізник.Автобуси зламані. Не встигли проїхати 200 км як зламався.Водій не вічливй.Постійні пересадки у дорозі, доплата за багаж. Взагалі картина незприемних. Їздив двічі і більше не буду. Нікому не рекомендую денного перевізника. Дуже поганий перевізник.Автобуси зламані. Не встигли проїхати 200 км як зламався.Водій не вічливй.Постійні пересадки у дорозі, доплата за багаж. Взагалі картина незприемних. Їздив двічі і більше не буду. Нікому не рекомендую денного перевізника.

Самая конченная компания

Эмиль Отзыв написан 12 апреля, 2019 год
Должны были ехать с пересадкой с автобуса из на поезд. Все их компанией. Они опаздали на поезд, изза чего вместо Праги мы едем в Брно. И еще не известно, когда доедем до Праги.
Никогда не буду пользоваться и вам не советую!
Никогда не буду пользоваться и вам не советую!

Чортопхайка

Тарас Отзыв написан 20 марта, 2019 год
Пекельний перевізник,до пекла довезуть точно.З Києва не встигли виїхати зламався другий автобус.Не варто воно витраченого часу. Пекельний перевізник,до пекла довезуть точно.З Києва не встигли виїхати зламався другий автобус.Не варто воно витраченого часу.

Отзыв о Busfor.ua та перевізника Openline / "Інтертранс-" ПП

Віктор Отзыв написан 20 марта, 2019 год
14.03.2019 на сайті Busfor.ua придбав білет Вінниця-Одеса на 19.03.2019 року 12.00 год, перевізник Openline / "Інтертранс-" ПП за ціною 280 грн. Номер квітка №6647151.
На 12.00 рейсу не було. Як зясувалось автобус відправився раніше на 2 години приблизно о 10 ранку. Разом зі мною на автовокзалі на 12.00 год були люди які також не змогли відправитись цим рейсом.
Від Busfor.ua...  Читать отзыв
Від Busfor.ua отримав смс повідомлення, що кошти будуть повернуті. Мовчу вже про те що прийшлось їхати іншим рейсом (збітки) та внаслідок запізнення зірвано укладання важливої угоди (матеріальна шкода). А на поштову скриньку від Busfor.ua в 10.17 год 19.03.2019 року прийшло повідомлення: " Ваша заява на повернення квитка згідно замовлення 80406617 оброблена нашими фахівцями. З радістю повідомляємо, що звернення розглянуто позитивно і повернення коштів схвалено. Кошти в розмірі 280,00 UAH вже відправлені в ваш банк. Зверніть увагу, час зарахування коштів на рахунок залежить від роботи вашого банку, як правило гроші надходять протягом 1-7 робочих днів. Дякуємо за розуміння і терпіння і чекаємо ваших нових замовлень!

Результат: Добровільно білет я не повертав. Відповідно інформації на білеті: п.3 Причин та умов перевізника - примусово при відміні рейсу, не надання місця в автобусі ориєнтовна сума повернення 280 грн. Про перерахування тієї самої суми повідомив і Busfor.ua.
Реально 19.03.2019 року повернулось 98,95 грн.

Рекомендації: З огляду на наявні попередні відзиви про перевізника Openline / "Інтертранс-" ПП, вважаю що не слід купувати білети на Busfor.ua раз вони не дорожат своїми клієнтами та рекомендують цього перевізника з 2017 року. Не має жодної гаранії щодо такого ж самого і на інші рейси.

Висновки: Кожен заробляє як може, але враховуючи що керівництву сайту відома негативна інформація про даного перевізника і з інших відзивів (звернень), рахую це ознаками ч. 1 ст 190 ККУ, а саме: Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), можливо за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст 190), або організованою групою (ч. 4 ст. 190).
Враховуючи, що билет придбано за Вашою Busfor.ua пропозицією та на Вашому Busfor.ua сайті, за погодженими Вами умовами перевізника, прошу повернути залишок неповернутих коштів: 181,05 грн. У разі неповернення, залишаю за собою право звернутись з відповідною заявою про кримінальне правопорушення вчинене Вами до правоохоронних органів України.
Контактний телефон, та поштову скриньку я вказав при замовлені білету. Про прийняте Вами рішення прошу повідомиту у терміні визначені ст. 20 Закону України "Про звернення громадян".
Копію цього листа 20.03.2019 направлено на Вашу електронну скриньку: support@t.busfor.ua.

Це ужас, а не перевізник

Inna Polishchuk Отзыв написан 17 февраля, 2019 год
Поїдзкою не задоволена!! Нікому не рекомендую!! Автобус якій мав відправитися з Рівного до Варшави 15.02 в 22.30 , приїхав о 23.25 але нас не пустили в автобус Київ - Гдиня на якій в нас були білети куплені ,сказали чекати інший автобус. Другий автобус Одеса -Зелена гура прибув о 23.50 годині ночі хоча на сайті пише що він відправляється з рівного...  Читать отзыв Поїдзкою не задоволена!! Нікому не рекомендую!! Автобус якій мав відправитися з Рівного до Варшави 15.02 в 22.30 , приїхав о 23.25 але нас не пустили в автобус Київ - Гдиня на якій в нас були білети куплені ,сказали чекати інший автобус. Другий автобус Одеса -Зелена гура прибув о 23.50 годині ночі хоча на сайті пише що він відправляється з рівного теж в 22.30 , всіх посадили і ми виїхали з рівного в 00.20 із запізненням до 2 годин,десь 15 пасажирів просто дві години мерзли на вулиці. Це жах!!! Далі ми стояли перед кордоном на заправці майже годину незрозуміло чому?Хоча коли зупинялися водій попереджувальні що записка 15 хв.!Кордон проходили ще 4,30 години.На сайті зазначено що автобус прибуває у Варшаву о 7.10 ранку,а ми тільки з кордону виїхали о 8.15 . Для чого так дурить пасажирів ,водії нікуди не спішили,після кордону ми знову стояли годину в любліні просто так!!! І прибули до Варшави в 12.00 дня .Автобус тісний,сидіння тверді, немає куди подіти ногі ,комфорту ніякого. Перед посадкою водій називав кожному пасажиру місце на якому він буде сидіти але в салоні ті місця були зайняті іншими пасажирами,для чого тоді він записував хто де сидить ?!! Минайте перевізника openline десятою дорогою!!!!
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Не пунктуальні,не зручно в автобусі,тісно,сидіння тверді,ногі немає куда подіти , дуже голосно брящить і гуде в автобусі, немає вайфаю.

поїздка 18.12.18 до Варшави

Гость Отзыв написан 24 декабря, 2018 год
плюси:
*ціна
*постійний wifi
мінуси:
*автобус запізнився хвилин на 40
*попросили зняти обкладинки з паспортів при посадці (забулись, що вони прості водії, а не прикордонники)-перший раз таке просять.
*заляпали дорожній чемодан з тильної сторони якось рідиною
плюси:
*ціна
*постійний wifi

мінуси:
*автобус запізнився хвилин на 40

*заляпали дорожній чемодан з тильної сторони якось рідиною

*в м.Рівне чекали 2 години на автовокзалі кількох пасажирів з іншого автобуса, який не міг ніяк доїхати. При чому, ні при покупці квитка ні при оголошенні зупинки ніби на 15 хв, нічого не було роз`яснено.

*музика в дорозі грала весь час, навіть вночі, поки одна жінка сказала, що вже надоїло. Потім через певний час знову увімкнули, тоді вже я попросив, то трохи зменшили звук, але незадоволено перепитавши мене, що я хочу

*Самий жестяк був, коли найповніший з водії підійшов до одного з пасажирів і облаяв його як йому хотілось і словами якими хотів, за те, що той ніби то закрив шторою телевізор, який світився весь день і всю ніч //навіть здається, якщо не помиляюсь погрожував його виставити

*я не курю, і моя дружина теж, коли попросив водія не курити в салоні, мені відповіліи-йдіть сідайте на місце, ми всеодно будемо в дорозі курити.

*Не бачив, щоб працював туалет, який був замкнений.

Більше постараюсь не користуватись послугами даного перевізника, найгірші водії за весь час поїздок.

Жах а не перевізник!!!

Гость Отзыв написан 22 декабря, 2018 год
Я купляв прямий рейс із Познані до Житомира. А тут, як завжди пересадка!!! Водії хамуги при вигрузкі сумок мою порвали, і тільки розвели руками. Я купляв прямий рейс із Познані до Житомира. А тут, як завжди пересадка!!! Водії хамуги при вигрузкі сумок мою порвали, і тільки розвели руками.
Недостатки:
  1. Повний мінус!!!!

Просто ужас

Александр Отзыв написан 21 декабря, 2018 год
Ужасный автобус. Не работает туалет, водители хамы. Курят за рулем. Ужасный автобус. Не работает туалет, водители хамы. Курят за рулем.
Достоинства:
  1. Нет вообще
Недостатки:
  1. Автобус требует ремонта. Не опускаются сиденья, не работает туалет

Ужасный автобус

Игорь (Украина) Отзыв написан 1 ноября, 2018 год
Автобус опоздал, автобус в технически- неисправном состоянии, водители невежливые и хамовытые.
Никому не советую.
Самое интересное- плохие отзывы уже давно об этом перевозчике, но реакции ноль и компания не стремится исправить ситуацию.
Жизненно небезопасно пользоваться услугами этой компании.
Никому не советую.
Жизненно небезопасно пользоваться услугами этой компании.

НІКОЛИ БІЛЬШЕ В ЖИТТІ!!1

Максим Павлюк (Польша) Отзыв написан 20 октября, 2018 год
Не хватає слів щоб виразити обурення перевізником ОПенлайн( LikeBus). Це ж як можна не мати поваги до людей щоб висилати такий автобус в рейс. З нього тече все і з усіх дірок. Масло, вода, і ще шось. Після кожної зупинки після нашого автобуса залишалась калюжа - даже не хочу знати що то було. Якщо вірите в Бога то всю дорогу...  Читать отзыв Не хватає слів щоб виразити обурення перевізником ОПенлайн( LikeBus). Це ж як можна не мати поваги до людей щоб висилати такий автобус в рейс. З нього тече все і з усіх дірок. Масло, вода, і ще шось. Після кожної зупинки після нашого автобуса залишалась калюжа - даже не хочу знати що то було. Якщо вірите в Бога то всю дорогу треба молитись щоб доїхав автобус і не розсипався. Я не розумію як Бусфор взагалі продає квитки на цей рейс?? А про хамство драйверів я взагалі мовчу...
Достоинства:
  1. Цена. Но потом я поняв що дешевий сир тільки в мишоловці
Недостатки:
  1. Автобус:
  2. старий
  8. хапуги
  9. шумахери

Оставленные на вокзале

Григорий (Украина, Київ) Отзыв написан 5 октября, 2018 год
Возвращались из Италии. Ехали рейсом Гдыня-Киев, посадка в Варшаве. В Варшаву автобус приехал вовремя, сели все началось нормально, даже сиденья удобные, но все-таки дом нас встретил в своих традициях. Началось все с того, что ночью подуло то ли из окна то ли кондиционер и когда сидишь возле окна очень сильно замерзаешь. Потом водитель перепутал выключатель света и после остановки, ночью,...  Читать отзыв Возвращались из Италии. Ехали рейсом Гдыня-Киев, посадка в Варшаве. В Варшаву автобус приехал вовремя, сели все началось нормально, даже сиденья удобные, но все-таки дом нас встретил в своих традициях. Началось все с того, что ночью подуло то ли из окна то ли кондиционер и когда сидишь возле окна очень сильно замерзаешь. Потом водитель перепутал выключатель света и после остановки, ночью, вместо того, чтобы выключить свет, он его включил на полную, и самое интересное, что всем было на все это наплевать. Пришлось идти говорить несколько раз что бы выключил. Но самое интересное было в Житомире, моя девушка пошла в туалет, так как сказали что в автобусе он не работает, но водители непонятно почему начали очень сильно спешить и возмущаться хотя не объявили, что остановка короткая. Я их попросил чтобы подождали ее, побежал за ней, возвращаюсь, а автобус уже уехал. Хорошо, что автобус остановился на красный свет, и я смог его догнать. Представители перевозчика, научите своих водителей хоть слышать и общаться с пассажирами. Я не говорю уже о том, что они должны нести за них ответственность. Водители рейса Гдыня-Киев, дата 21.09.2018 отправление с Варшавы в 18:00, номер автобуса Перевозчик OPENLINE - Оставленные на вокзале
Достоинства:
  1. -
Недостатки:
  1. Отношение к пассажирам просто УЖАС!!!

Это УЖАС!

Гость (Польша, Lodz) Отзыв написан 27 сентября, 2018 год
Автобус по прибытии опоздал на 1час 20минут. В Варшаве в 6.40. В итоге 13.00 мы стоим на границе!!!!!! Это ужас!! Водители даже не соизволили выйти и сказать сколько времени еще ждать. Нас закрыли в автобусе и просто ушли!
Уважаемый перевозчик! Все пассажиры автобвса настроены серьезно на возмещение ущерба... В ваших интересах выйти на связь, угостить на обедом, что бы все прошло гладко!!!!!

Худшая поездка в моей жизни!

Евгения (Украина, Kiev) Отзыв написан 26 сентября, 2018 год
Мы с молодым человеком ехали из Варшавы в Киев, в Житомире я вышла в туалет, потому что в автобусе был закрыт. Мой парень предупредил об этом водителя, и когда они стали собираться ехать, побежал за мной. Зная, что нас нет, водители поехали без нас с нашими вещами. Мой парень догнал их на светофоре, где они остановились на красный, и они...  Читать отзыв Мы с молодым человеком ехали из Варшавы в Киев, в Житомире я вышла в туалет, потому что в автобусе был закрыт. Мой парень предупредил об этом водителя, и когда они стали собираться ехать, побежал за мной. Зная, что нас нет, водители поехали без нас с нашими вещами. Мой парень догнал их на светофоре, где они остановились на красный, и они снизошли и позволили нам войти.
Когда мы приехали в Киев, по просьбам каких-то пассажиров, водитель остановился возле метро Житомирская и выпустил их. Потом мы обнаружили, что он едет мимо Караваевых дач, и попросили высадить нас возле. Нельзя. "Почему? Вы же на Житомирской высаживали?" В ответ - непонятное мямленье. Зато уезжать с вещами пассажиров, оставляя самих пассажиров в другом городе, можно. Максимально не рекомендую этого перевозчика Перевозчик OPENLINE - Худшая поездка в моей жизни!

Опис 2

Гість (Соединенные Штаты Америки, Los Angeles) Отзыв написан 16 сентября, 2018 год
Реакції 0!
МИ нездвинулись з місця...., безлаберність фірми зашкалює
Реакції 0!
МИ нездвинулись з місця...., безлаберність фірми зашкалює

Ну тоді відповідайте на моє питання!!!!!!!

Гість (Украина) Отзыв написан 16 сентября, 2018 год
Я не просто ЗЛА.....
МИ СТОЇМО ВЖЕ 3 ГОДИНУ Проїхали кордон і автобус зламався!
ВОДІЇ НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ, МИ ПРОСТО СТОЇМО, і нічого так, що всім додому треба!
Я просто в шоці!!!!!!
Зайимаєтесь перевезенями то хоч ремонтуйте автобуси щоб у водіїв очі не розібратись коли автобус залоз!!!!
А то гроші вміють брати не маленькі з людей.....
Я не просто ЗЛА.....
МИ СТОЇМО ВЖЕ 3 ГОДИНУ Проїхали кордон і автобус зламався!
ВОДІЇ НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ, МИ ПРОСТО СТОЇМО, і нічого так, що всім додому треба!
Я просто в шоці!!!!!!
А то гроші вміють брати не маленькі з людей.....
Достоинства:
  1. ВОДІЇ вічливі
Недостатки:
  1. Безлаберність компанії до своїх автобусів, контроль хто скільки заплатив хороший!!!!!
  2. А якість автобуса на грубому 0...
Сам знаешь кто (Украина, Київ) Отзыв написан 13 августа, 2018 год
Ехал домой , в Умани остановка 20 минут(дольше всего) возле автобуса, у водительской двери на глазах у водителя у меня украли 1200 долларов, он якобы не видел, я так понимаю что они взаимосвязаны. Не советую категорически!!! Ехал домой , в Умани остановка 20 минут(дольше всего) возле автобуса, у водительской двери на глазах у водителя у меня украли 1200 долларов, он якобы не видел, я так понимаю что они взаимосвязаны. Не советую категорически!!!

ЦЕ ПРОСТО ЖАХ

Гость (Украина, Квасилів) Отзыв написан 30 июня, 2018 год
Мали їхати 24 червня на 11 10 рейс з Бидгоща(Польща) в Рівне , чекаєм автобус нема .....годину вже нема , телефоную на гарячу лінію , кажуть що його і не буде , я їм говорю , як це не буде , що людям робити , сказали він поломався і не буде , хочте їдьте 25 червня на той самий рейс...  Читать отзыв Мали їхати 24 червня на 11 10 рейс з Бидгоща(Польща) в Рівне , чекаєм автобус нема .....годину вже нема , телефоную на гарячу лінію , кажуть що його і не буде , я їм говорю , як це не буде , що людям робити , сказали він поломався і не буде , хочте їдьте 25 червня на той самий рейс ,а хочте повертайте білет ( це була неділя все закрито) , в Україні сказали не можна кошти вернути , нічого не можуть вдіяти що людям деяким потрібно сутки бути на вокзалі!!! 25 червня приїхав другий автобус , водіїї не задоволені , до мене прицепилися плати 20 злотих за другу невеличку сумку , а хоч взалагі не їдь як не платиш , їхня вина що не було автобуса , ще й за багаж пристали , сиддіння просто жах , поспати нереально , до половини не розкладаються , ЮСБ зарядка не працює , НЕ РАДЖУ ВЗАГАЛІ , ОПЕНЛАЙН перевізник НЕ ЇЗДІТЬ!!!!

Пропала связь с человеком

Гость (Украина, Дніпро́) Отзыв написан 3 июня, 2018 год
Здравствуйте,пропала связь с человеком,выехал вчера из Киева автобусом в 17.00 на Зеленую Гуру, с пересадкой в Ровно, в 2.00 ночи прибыли на границу,и только около 13.00 их проверили, где в автобусе что то нашли.Последний раз выходил на связь в 16.45.Помогите пожалуйста советом или информацией. Здравствуйте,пропала связь с человеком,выехал вчера из Киева автобусом в 17.00 на Зеленую Гуру, с пересадкой в Ровно, в 2.00 ночи прибыли на границу,и только около 13.00 их проверили, где в автобусе что то нашли.Последний раз выходил на связь в 16.45.Помогите пожалуйста советом или информацией.

Жахливий перевізник

Гость (Польша, Warszawa) Отзыв написан 31 мая, 2018 год
Водії з маршруту Зелена гура-Одеса не ввічливі і не професійні люди. Протягом поїздки хамили пасажирам та не випускали в туалет в дозволених для цього місцях. Водії з маршруту Зелена гура-Одеса не ввічливі і не професійні люди. Протягом поїздки хамили пасажирам та не випускали в туалет в дозволених для цього місцях.

сервіс по українські

Svitlana Rasskazova (Украина, Київ) Отзыв написан 19 апреля, 2018 год
Доброго дня! Пишу висловити своє обурення сервісом "по-українські". Мій брат замовив квиток на Busfor.ua рейс Херсон-Зелена Гура з Рівного до Варшави.Автобус спізнився на 2,5 години, на прохання пояснити причину спізнення, водії відгавкувались як пси.У брата пересадка у Варшаві мала би бути о 14.00 наступного дня до Амстердама. Перевізник OpenLine. Тепер питання: хто має компенсувати збитки втраченого квитка і чи несе...  Читать отзыв Доброго дня! Пишу висловити своє обурення сервісом "по-українські". Мій брат замовив квиток на Busfor.ua рейс Херсон-Зелена Гура з Рівного до Варшави.Автобус спізнився на 2,5 години, на прохання пояснити причину спізнення, водії відгавкувались як пси.У брата пересадка у Варшаві мала би бути о 14.00 наступного дня до Амстердама. Перевізник OpenLine. Тепер питання: хто має компенсувати збитки втраченого квитка і чи несе хтось за це відповідальність?
Busfor.ua Ответ представителя Busfor.ua 19 апреля, 2018 год
Добрий день. Ми надали вам відповідь під першоджерелом http://www.otzyvua.net/busforua/review-636745 .

Согласен на все 100% компания ШАРАМЫГ

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 11 января, 2018 год
Ехал 11.10.17г из Киева в 17-00 до Лодзь. Отправились почти вовремя.
В Житомире на авто вокзал попали со второго раза. Проехали нужный поворот, заехали к ТЦ Глобус на парковку, развернулись там-же. И поехали на разворот к автовокзалу.
Это РАЗ.
Ехал 11.10.17г из Киева в 17-00 до Лодзь. Отправились почти вовремя.
Это РАЗ.
В Варшаве опять проехали нужный поворот и водила (их двое было, один стажёр) остановился и пошол спрашивать дорогу у ТАКСИСТА. Таки мы попали на автовокзал в Варшаве.
Это ДВА.
НО ЭТО НЕ ВСЕ. В Калише водитель-стажер занимает не ту полосу и мы снова проезжаем мимо автовокзала. Глаза видят а подъехать не можем. Снова разворот и путь обратно.
Это ТРИ.
Руководство купите водителям навигаторы.

ужас с OPENLINE

Лена (Украина, Житомир) Отзыв написан 4 сентября, 2017 год
ужасная компания перевізника OPENLINE. ехала 29.08.17 с Варшавы в Киев. В автобусе три водителя, новигатор. едут ржут , матерятся , сбились с дороги приехали в поле. искали трассу , сказали что маршерута не знают...какие то самозванцы..не ездийте с ними. они даже не знали сколько пассажиров в автобусе. главное им набрать людей без билетов за деньги и ехать по дороге их...  Читать отзыв ужасная компания перевізника OPENLINE. ехала 29.08.17 с Варшавы в Киев. В автобусе три водителя, новигатор. едут ржут , матерятся , сбились с дороги приехали в поле. искали трассу , сказали что маршерута не знают...какие то самозванцы..не ездийте с ними. они даже не знали сколько пассажиров в автобусе. главное им набрать людей без билетов за деньги и ехать по дороге их делить между собой. УЖАС!!!

Пассажирские перевозки

Toco Bus
Toco Bus

ФОП "Мороз Ю.О."
ФОП "Мороз Ю.О."

Компания "Зелений Слон 7"
Компания "Зелений Слон 7"

Наш Бус
Наш Бус

Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)
Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)

Калещук К.А. ФОП
Калещук К.А. ФОП