Мебельлион перетяжка мебели отзывы клиентов

Мебельлион перетяжка мебели отзывы клиентов
2 отзыва / 63 просмотра

Дякую за диван

Андрій Андрій вторник, 30 июня
Молодці :) Сподобався диван іншої фірми, сфотографували, показали. Нам зробили майже такий же, тільки на 7 тисяч дешевше :) Сидіти одне задоволення :) моя душенька задоволена.
Спасибі, шановні

Задоволений претяжкою

Виктор Виктор вторник, 23 июня
Вирішили обновити диван і крісло. Відправив фото дивана і крісла з розмірами і приблизними побажаннями за матеріалами. Менеджер відповів швидко, ціна і терміни нас влаштували. Домовилися на певний день, вибрали матеріали, поспілкувалися і вирішили заодно перетягнути дві тумби приліжкові і спинку ліжка з основою. Підписали доголвір, і внесли передоплату у розмірі 50%. Через днів п'ять або шість, я набрав дізнатися... Читать отзыв Вирішили обновити диван і крісло. Відправив фото дивана і крісла з розмірами і приблизними побажаннями за матеріалами. Менеджер відповів швидко, ціна і терміни нас влаштували. Домовилися на певний день, вибрали матеріали, поспілкувалися і вирішили заодно перетягнути дві тумби приліжкові і спинку ліжка з основою. Підписали доголвір, і внесли передоплату у розмірі 50%. Через днів п'ять або шість, я набрав дізнатися на рахунок просування роботи і почув, що диван наш уже практично готовий. І скоро буде готове все інше. Обрадували

ЯК ПІДСУМОК: рекомендую усім .
Якість заводська. Персонал культурний і компетентний. Начебто все непогано. Доставка безкоштовна, а спуск і підйом окремо. Менеджер не врахував, як буде проходити і оплачуватися цей спуск-підйом. Довелося на місці в телефонному режимі з менеджером мені уточнювать. А так якісттю і роботою наша сім`я задоволена.

Мебель
Дом Стиль