Мебельлион перетяжка мебели отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
Мебельлион перетяжка мебели
4.3 5
3 отзыва / 407 просмотров
Результаты отзывов

мебель Мебельион

Анастасия Анастасия 7 сентября, 2020 год
Заказывала мягкую кровать с изголовьем (по фото из интернета), всё сделали качественно и недорого. Очень добросовестно выполнили работу. При оформлении и замерах всё доступно объяснили, показали образцы ткани и экокожи. Результатом больше чем довольна! Спасибо буду обращаться и рекомендовать!!

Дякую за диван

Андрій Андрій 30 июня, 2020 год
Молодці :) Сподобався диван іншої фірми, сфотографували, показали. Нам зробили майже такий же, тільки на 7 тисяч дешевше :) Сидіти одне задоволення :) моя душенька задоволена.
Спасибі, шановні

Задоволений претяжкою

Виктор Виктор 23 июня, 2020 год
Вирішили обновити диван і крісло. Відправив фото дивана і крісла з розмірами і приблизними побажаннями за матеріалами. Менеджер відповів швидко, ціна і терміни нас влаштували. Домовилися на певний день, вибрали матеріали, поспілкувалися і вирішили заодно перетягнути дві тумби приліжкові і спинку ліжка з основою. Підписали доголвір, і внесли передоплату у розмірі 50%. Через днів п'ять або шість, я набрав дізнатися... Читать отзыв Вирішили обновити диван і крісло. Відправив фото дивана і крісла з розмірами і приблизними побажаннями за матеріалами. Менеджер відповів швидко, ціна і терміни нас влаштували. Домовилися на певний день, вибрали матеріали, поспілкувалися і вирішили заодно перетягнути дві тумби приліжкові і спинку ліжка з основою. Підписали доголвір, і внесли передоплату у розмірі 50%. Через днів п'ять або шість, я набрав дізнатися на рахунок просування роботи і почув, що диван наш уже практично готовий. І скоро буде готове все інше. Обрадували

ЯК ПІДСУМОК: рекомендую усім .
Якість заводська. Персонал культурний і компетентний. Начебто все непогано. Доставка безкоштовна, а спуск і підйом окремо. Менеджер не врахував, як буде проходити і оплачуватися цей спуск-підйом. Довелося на місці в телефонному режимі з менеджером мені уточнювать. А так якісттю і роботою наша сім`я задоволена.
Мебельлион перетяжка мебели
Мебельлион перетяжка мебели
Рейтинг 4.3 из 5 на основании 3 отзывов

Мебель
Mebel paradise
Mebel paradise

Рейтинг: 5
1 отзыв
Фаворит Мебель
Фаворит Мебель

Рейтинг: 4.2
51 отзыв
Tega multifun
Tega multifun

Рейтинг: 5
1 отзыв
Relevant
Relevant

Рейтинг: 2.3
6 отзывов
ЧП Задумина Яна Николаевна
ЧП Задумина Яна Николаевна

Рейтинг: 4
4 отзыва
Мебельная компания МИМ-К
Мебельная компания МИМ-К

Рейтинг: 4.7
72 отзыва
Мебель flow-furniture.com
Мебель flow-furniture.com

Рейтинг: 1
1 отзыв
ООО «Ком-Форт»
ООО «Ком-Форт»

Рейтинг: 4.9
10 отзывов