Передержка собак Animalias отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
Передержка собак Animalias

Дякуємо за роботу

Валентин Валентин 5 апреля, 2020 год
Вітаю! Недавно нам довелося залишити на перетримку нашу Нору в Анімаліас. Чено сказати я вражений умовами перетримки і відношеням до собаки. Дуже радий, що звернувся до дівчат. Рекомендую

Дякую за перетримку Баді

Наталія Наталія 2 февраля, 2020 год
Дуже дякую за гарно виконану роботу. Будемо звертатися до Вас ще. Дуже сподобалися умови перетримки, звіт надавався щодня. Ми були спокійні за свого Баді.

Супер перетримка

Вікторія Вікторія 20 сентября, 2019 год
Дуже дякую за гарне відношення до нашої Бети, дякуємо за гарну працю і відповідальність. Собака доглянута, дівчата завжди на зв"язку, дуже задоволена.

Про дану перетримку

Світлана Світлана 12 июля, 2019 год
Залишали свою песю в Оксани в липні. Сподобалося відношення до тварини, воно на зв'язку 24 год на добу, ми дзвонили без попередження і завжди був відео зв"язок, щоб ми могли бачити нашу песю. Це вселяє довіру і ми раді, що знайшли Animalias. Рекомендуємо всім.

Все супер!!! Раджу всім.

Марта Марта 4 июля, 2019 год
Залишала свою собаку в Оксани і Марти на перетримці з12-30.06.2019. Дуже задоволенна їх відношенням до тварин і до відповідальності за них. Перетримка домашня, собака вільно пересувається по квартирі, немає майже ніяких заборон для неї. Я була здивована, але вони навіть роблять відео звіти про побут собаки в них. Так тримати дівчата!!!!
Достоинства:
  1. Собака вільно пересувається по квартирі.
  2. Собака "живе" в такому ритмі як дома.
  3. Суперське відношення до тварини.
  4. Гарна локація.
Недостатки:
  1. я не побачила мінусів.
Передержка собак Animalias
Компания "Animalias" занимается передержкой собак малых пород. Свою деятельность компания начала недавно, а именно 01.03.2019р. За время нашей работы передержкой у нас воспользовалось более 15 собак. Передержка осуществляется в квартире, собака свободно передвигается по всей территории квартиры, расписание ее жизни на время передержки является таким как в домашних условиях. Выгул... подробнее

Бытовые услуги
Ольвия сервис
Ольвия сервис

nadomu.kiev.ua ремонт на дому
nadomu.kiev.ua ремонт на дому

rem-stiralok.kh.ua
rem-stiralok.kh.ua

ООО "АМАТИ-СЕРВИС и партнеры"
ООО "АМАТИ-СЕРВИС и партнеры"

Компания «AX-SERVICE»
Компания «AX-SERVICE»