Передержка собак Animalias отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
Передержка собак Animalias
5.0 5
3 отзыва / 163 просмотра

Супер перетримка

Вікторія Отзыв написан 20 сентября, 2019 год
Дуже дякую за гарне відношення до нашої Бети, дякуємо за гарну працю і відповідальність. Собака доглянута, дівчата завжди на зв"язку, дуже задоволена. Дуже дякую за гарне відношення до нашої Бети, дякуємо за гарну працю і відповідальність. Собака доглянута, дівчата завжди на зв"язку, дуже задоволена.

Про дану перетримку

Світлана Отзыв написан 12 июля, 2019 год
Залишали свою песю в Оксани в липні. Сподобалося відношення до тварини, воно на зв'язку 24 год на добу, ми дзвонили без попередження і завжди був відео зв"язок, щоб ми могли бачити нашу песю. Це вселяє довіру і ми раді, що знайшли Animalias. Рекомендуємо всім. Залишали свою песю в Оксани в липні. Сподобалося відношення до тварини, воно на зв'язку 24 год на добу, ми дзвонили без попередження і завжди був відео зв"язок, щоб ми могли бачити нашу песю. Це вселяє довіру і ми раді, що знайшли Animalias. Рекомендуємо всім.

Все супер!!! Раджу всім.

Марта Отзыв написан 4 июля, 2019 год
Залишала свою собаку в Оксани і Марти на перетримці з12-30.06.2019. Дуже задоволенна їх відношенням до тварин і до відповідальності за них. Перетримка домашня, собака вільно пересувається по квартирі, немає майже ніяких заборон для неї. Я була здивована, але вони навіть роблять відео звіти про побут собаки в них. Так тримати дівчата!!!! Залишала свою собаку в Оксани і Марти на перетримці з12-30.06.2019. Дуже задоволенна їх відношенням до тварин і до відповідальності за них. Перетримка домашня, собака вільно пересувається по квартирі, немає майже ніяких заборон для неї. Я була здивована, але вони навіть роблять відео звіти про побут собаки в них. Так тримати дівчата!!!!
Достоинства:
  1. Собака вільно пересувається по квартирі.
  2. Собака "живе" в такому ритмі як дома.
  3. Суперське відношення до тварини.
  4. Гарна локація.
Недостатки:
  1. я не побачила мінусів.Передержка собак Animalias

Компания "Animalias" занимается передержкой собак малых пород. Свою деятельность компания начала недавно, а именно 01.03.2019р. За время нашей работы передержкой у нас воспользовалось более 15 собак. Передержка осуществляется в квартире,...

Бытовые услуги

Ремонт стиральных машин
Ремонт стиральных машин

Рейтинг: 2.3
20 отзывов
Сервисный центр HelpService
Сервисный центр HelpService

Рейтинг: 5
10 отзывов
SUPPORT.UA
SUPPORT.UA

Рейтинг: 4.9
9 отзывов
Центр коммунального сервиса
Центр коммунального сервиса

Рейтинг: 1.4
69 отзывов
Компания "Домашний мастер"
Компания "Домашний мастер"

Рейтинг: 2.1
15 отзывов
Компания Нафаня-Мастердом
Компания Нафаня-Мастердом

Рейтинг: 5
4 отзыва
Dezinsept
Dezinsept

Рейтинг: 5
1 отзыв
RremBytTech
RremBytTech

Рейтинг: 4.7
3 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close