Передержка собак Animalias отзывы

Передержка собак Animalias
3 отзыва / 163 просмотра

Супер перетримка

Вікторія Отзыв написан 20 сентября, 2019 год
Дуже дякую за гарне відношення до нашої Бети, дякуємо за гарну працю і відповідальність. Собака доглянута, дівчата завжди на зв"язку, дуже задоволена. Дуже дякую за гарне відношення до нашої Бети, дякуємо за гарну працю і відповідальність. Собака доглянута, дівчата завжди на зв"язку, дуже задоволена.

Про дану перетримку

Світлана Отзыв написан 12 июля, 2019 год
Залишали свою песю в Оксани в липні. Сподобалося відношення до тварини, воно на зв'язку 24 год на добу, ми дзвонили без попередження і завжди був відео зв"язок, щоб ми могли бачити нашу песю. Це вселяє довіру і ми раді, що знайшли Animalias. Рекомендуємо всім. Залишали свою песю в Оксани в липні. Сподобалося відношення до тварини, воно на зв'язку 24 год на добу, ми дзвонили без попередження і завжди був відео зв"язок, щоб ми могли бачити нашу песю. Це вселяє довіру і ми раді, що знайшли Animalias. Рекомендуємо всім.

Все супер!!! Раджу всім.

Марта Отзыв написан 4 июля, 2019 год
Залишала свою собаку в Оксани і Марти на перетримці з12-30.06.2019. Дуже задоволенна їх відношенням до тварин і до відповідальності за них. Перетримка домашня, собака вільно пересувається по квартирі, немає майже ніяких заборон для неї. Я була здивована, але вони навіть роблять відео звіти про побут собаки в них. Так тримати дівчата!!!! Залишала свою собаку в Оксани і Марти на перетримці з12-30.06.2019. Дуже задоволенна їх відношенням до тварин і до відповідальності за них. Перетримка домашня, собака вільно пересувається по квартирі, немає майже ніяких заборон для неї. Я була здивована, але вони навіть роблять відео звіти про побут собаки в них. Так тримати дівчата!!!!
Достоинства:
  1. Собака вільно пересувається по квартирі.
  2. Собака "живе" в такому ритмі як дома.
  3. Суперське відношення до тварини.
  4. Гарна локація.
Недостатки:
  1. я не побачила мінусів.

Передержка собак Animalias

Компания "Animalias" занимается передержкой собак малых пород. Свою деятельность компания начала недавно, а именно 01.03.2019р. За время нашей работы передержкой у нас воспользовалось более 15 собак. Передержка осуществляется в квартире,...

Бытовые услуги

Ремонт стиральных машин