Пансионат "Мирный" в Одессе отзывы

Одесса, ул. Фонтанская дорога, 71а
Отзывы туристов, посетителей
1 отзыв / 2711 просмотров
Отзыв написан 20 мая, 2014 год
Що я можу сказати про пансіонат "Мирний " в Одесі? Пансіонат "Мирний" - ціна відповідає якості. Пансіонат знаходиться біля моря, на станції Фонтана. Велика 15-поверхова будівля вміщує до 700 відпочиваючих. Пансіонат "Мирний" "родом" із радянського союзу і ззовні і в середині, правда його дещо "окультурили" євроремонтами. Плюси відпочинку в пансіонаті: близько до моря, недалеко від центру міста, номера з балконами,...  Читать отзыв Що я можу сказати про пансіонат "Мирний " в Одесі? Пансіонат "Мирний" - ціна відповідає якості. Пансіонат знаходиться біля моря, на станції Фонтана. Велика 15-поверхова будівля вміщує до 700 відпочиваючих. Пансіонат "Мирний" "родом" із радянського союзу і ззовні і в середині, правда його дещо "окультурили" євроремонтами. Плюси відпочинку в пансіонаті: близько до моря, недалеко від центру міста, номера з балконами, власна столова, наявність стоянки, організація екскурсій, своя перукарня, дискотека, більярд та інші розваги, наявність інтернету( Wi-Fi в номерах платний, а в загальних містах безкоштовно), доступна ціна. Мені довелося побувати в номері "Євро-комфорт двумісний". Номер невеличкий, в приємній кольоровій гаммі, в номері є все необхідне: ванна кімната, холодильник, ТВ, балкон та кондиціонер, а і ще був електрочайник. Як не дивно все в номері працювало. Снідани, обіди і вечеря в вартість номера не входить, все оплачується в столовій, якщо ви будете харчуватися там. Обслуговування достойне, приємний обслуговуючий персонал. Якщо вам не потрібний "європейський шик" і ви розраховуєте на досить невелику суму, і збираєтесь постійно ніжитися на березі моря, то пансіонат "Мирний" чудовий варіант для проживання.

Рейтинг 5 из 5 на основании 1 отзыва
Адрес: Одесса, ул. Фонтанская дорога, 71а