Озеро Синевир отзывы

Отзывы туристов, посетителей
6 отзывов / 4464 просмотра

Чудовий відпочинок

Корлат Яна Корлат Яна 18 августа, 2019 год
Відпочивали всією родиною на Синевирі, в готелі «Синевирський чардаш» (18 км від самого озера). Відпочинком задоволені, природа та краєвиди чудові. Всюди панує спокій і тиша. З харчуванням трохи все важче, страви монотонні і не завжди смачні, знайшли один непоганий заклад де смачно готують- Гостинний Двір «Поляна».
Стосовно розваг то на території де ми проживали нам залюбки давали користуватись безкоштовно мангалом, шизлонгами, посудом. За додаткову плату можна поплавати в закритому басейні та замовити чан або баню. Номери комфортні і дуже атмосферні, власники комплексу привітні і завжди щоранку на наше прохання на протязі тижня варили каву для нас))) Бували проблеми з wi-fi на території а ближче до озера є місця де взагалі зв’язок досить поганий або зовсім відсутній.
Рекомендую поїхати в Колочаву і відвідати музей (але будьте готові до поганої дороги). Доречі звісно ж комфортніше їхати на відпочинок з власним авто, оскільки маршрутні рейси відсутні в даній місцевості але також на території готелю де ми проживали можна було замовити трансфер в разі необхідності. Також по дорозі до озера є центр реабілітації бурого ведмедя, міні-звіринець з вовками, оленями та дуже милою маленькою рисю, страусина ферма. Також рекомендую спробувати тутешні трав’яні чаї та мед. І обов`язково покорити одну з гір даної місцевості, впевнена, що краєвиди вас приємно вразять. Спробуйте бограч, куліш, свіжу форель на мангаліта та гриби в місцевому виконанні.
Також прохання до всіх туристів, що збираються їхати у відпустку на озеро Синевир: будь ласка покорміть хлібом рибу в озері бо вона там ну дуже голодна)
Сподіваюсь, що мій відгук буде корисним для тих хто збирається на відпочинок в Карпати.

Торгівля в заповідній зоні

Гость Гость 9 августа, 2019 год
Саме озеро і природа Карпат вражає і залишає приємні спогади.Але я хочу поділитися своїми враженнями від торгівлі поруч.Окрім різної сувенірної продукції для туристів і гостей пропонують цілющий різнобарвний на колір і смак карпатський мед.Але цей продукт медом назвати не можна!
Це зовсім не мед, як говорять продавці. Ця речовина, є солодким сиропом (надіюсь цукровим) з ароматизаторами і барвниками.Маленька баночка такого продукту вартує в середньому 30 гривень.

Хто на Закарпатті заробляє на довірливих туристах, а хто потерпає від неякісних послуг і поганого іміджу.

Мені соромно за таких виробників і продавців, які псують враження про карпатські смаколики.Адже побачити красу Українських Карпат приїжджають і закордонні туристи.І хочеться,щоб вони були вражені , а не обмануті.Дуже сумно і неприємно.

Але це моя особиста думка,а вибір робить кожен сам...
Достоинства:
  1. Краса Карпат
Недостатки:
  1. Несанкціонована торгівля продуктами,незрозумілого і сумнівного походження

Природа сказка.

Гость Гость 31 января, 2019 год
Синевир сказка просто.Рекомендую колыбу "На Децу До Цімбора" по дороге к озеру,как дополнение к екскурсии очень интересное место тоже.Отличное заведение, отличный интерьер. Вкусно и гостеприимно. Цены недорогие, но достойные качества еды. Атмосфера в заведении отличная.smilesmile
Алина Черновцы Алина Черновцы (Украина) 31 июля, 2014 год
мне там муж сделал предложение) Это было незабываемо. А само озеро среди гор -то что-то. Это надо видеть своими глазами! Красота!!!
Туристический комплекс "Синевирское озеро" Туристический комплекс "Синевирское озеро" 7 февраля, 2013 год
Остановиться на ночлег и вкусно поесть можно в уютном и недорогом туристическом комплексе "Синевирское озеро".
Адрес: Украина, Закарпатская область, Межгорский район, с. Синевирская Поляна.
Тел.: +38 (066) 380-90-06, +38 (050) 372-16-69
Официальный сайт: www.ozero-synevir.com.ua
E-Mail: [email protected]
оля оля 6 ноября, 2012 год
когда-то ездила на экскурсию к этому прекрасному озеру и осталась очень довольна поездкой.Синевирское озеро действительно очень красивое , вода чистая и прозрачная можно даже увидеть маленьких и больший рыбок, которые там плавают. Еще чтобы не обходить озеро пешком проехаться верхом на лошадке, а опытный экскурсовод проведет экскурсию.обязательно посетите это прекрасное озеро.
3 согласны
Озеро Синевир
Голубой жемчужиной Карпат называют озеро Синевир, которое как бы "повисло" под облаками в окружении дремучих елей. Эта настоящая капля моря среди гор - "Морское око"- расположена на высоте 989 метров.

Озеро Синевир возникло в результате обвала еще в ледниковый период. Кристальная гладь озера окружена горами, покрытыми столетними... подробнее

Заповедники
Киевский зоопарк