Книга "Багряна королева" Виктория Авеярд отзывы

Отзывы пользователей
1 отзыв / 153 просмотра

Багряна Королева

Карина Васильченко Отзыв написан 9 мая, 2019 год
Хочу поділитися з вами книгою, яку недавно прочитала, називаеться Багряна королева. Купувала спочатку для дочки, але потім підсіла і я. Вона українською мовою, дуже цікава, яскраво описано протистояння Червоних і Білих, трошки нагадало Алісу в Країні Чудес)) Мені подобається як зростає Мара на очах, з маленькою нічого не тямлячої злодійки, в розумну, сильну, незалежну дівчинку, яку пізніше будуть поважати і...  Читать отзыв Хочу поділитися з вами книгою, яку недавно прочитала, називаеться Багряна королева. Купувала спочатку для дочки, але потім підсіла і я. Вона українською мовою, дуже цікава, яскраво описано протистояння Червоних і Білих, трошки нагадало Алісу в Країні Чудес)) Мені подобається як зростає Мара на очах, з маленькою нічого не тямлячої злодійки, в розумну, сильну, незалежну дівчинку, яку пізніше будуть поважати і яка гідна спадщини.
Купувала тут https://nashformat.ua/products/bagryana-koroleva-709249, але підскажіть можливо є інтернет-магазин дешевше? Хоча обслуговування сподобалось.
Достоинства:
  1. Легкий переклад
  2. Цікавий сюжет
  3. Гарний дизайн книги
  4. Товсті сторінки
  5. Книга підходить для дітей та дорослих
Недостатки:
  1. Були незручності з сайтом
  2. Є питання до Нової Пошти
  3. Очікувала більшу кількість сторінок