OTTO Work Force Украина - вопросы и ответы

Всего 10 вопросов
Гость вторник, 15 октября
Расскажите стоит ли в данный период выезжать на работу в Польшу? Интересно сезон сейчас или нет, есть ли часы работы и надчасы
Гость 30 августа, 2019 год
Возможно ли? Есть ли такой вариант чтобы получать от отто приглашения, продавать их людям и оправлять на работу в отто или другое место? Они же дают бесплатно документы и странно что этим не пользуются
Гость 14 августа, 2019 год
Як можна визначити чи робота буде сезонна чи ні? Переживаю, бо знаю що є різна сезонність роботи і різні нагрузки в різні місяці праці. Цікавить, чи можна якось визначити точно чи робота в данний місяць сезонна чи ні??
Макс 30 июня, 2019 год
Підкажіть Що птірбно брати з собою на заробітки? Їду перший раз тому ще не знаю поділіться досвідом? Постіль і посуд брати з собою?
Максим 30 июня, 2019 год
Що брати з собою? Підкажіть будь-ласка що брати з собою на заробітки? Їду перший раз? Постільне бєльє треба? Посуд є на місці, чи потрібно везти?
Гость 30 июня, 2019 год
Що брати з собою? Підкажіть, їду на заробітки в Польщу перший раз, ще ніколи не був закордоном. Що потрібно з собою брати? Посуд є на житлі? Чи треба брати постільну білизну? Дякую!
Гость 10 июня, 2019 год
Що питають на тестах в отто? Знаю, що щоб попасти на деякі роботи то треба в Львові пройти тести якісь. Думаю чи пройду і чи варто їхати, я сам з Вінниці. Хочу їхати на НГК
Гость 26 мая, 2019 год
Що буде якщо Шо буде якщо отримати від отто запрошення і поїхати на іншу роботу не від отто?
Гость 20 мая, 2019 год
Роблять карту побиту?? Скільки коштує від отто зробити карту побуту?? І скільки чекати?
Гость 13 мая, 2019 год
Чи беруть на біометрії? Хочу їхати з ОТТО на роботу але не хочу робити візу і довго чекати на документи, хочу виїхати чимбистріше. Може хто знає чи беруть в ОТТО на біометричному паспорті робити?

OTTO Work Force Украина

OTTO Work Force Украина - это международная компания, занимающаяся легальным трудоустройством в самых крупных мировых фирмах. С нами ты имеешь возможность начать работу в Польше без оплат: мы не берем...
Адрес: Львов, ул. Соломии Крушельницкой, д. 1
Телефон: +38 067 351 42 28